Strona

Polska Scena FM

 Pucek Stachanowiec

Postów: 7239
Grupa: Moderator
Dołączył: 24.08.2007
Poziom ostrzeżeń: 0
0
13.02.2016 17:17    #2
Szanowni przyjaciele!

Pobiłem swego rodzaju rekord, ponieważ moje konto zostało po raz drugi usunięte wraz ze wszystkimi komentarzami z serwisu MFM przez wydawców wbrew mojej woli. Nie uległem groźbom i nie chciałem zmieniać swoich opinii. Zatem w jednym tygodniu doczekałem się oferty bycia szefem RM (nie składałem aplikacji i odmówiłem) oraz kolejnego wyrzucenia ze społeczności tej strony.

Z tej okazji chciałbym zachęcić wszystkich do zgłaszania swoich kandydatur dołączenia do redakcji FM Revolution albo Centrum FM, bo normalność nie jest dana naszej społeczności raz na zawsze i wspólnie, wspólnymi siłami musimy o nią dbać i ją współtworzyć.
To piłkarze przegrywają Twoje mecze, a nie taktyka. Ludzie wygadali już mnóstwo bzdur o taktyce, a ledwo wiedzą jak wygrać w domino.

 robal15 Młody aktywista

Postów: 2961
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 04.11.2008
Skąd: Poznan
Poziom ostrzeżeń: 0
0
13.02.2016 17:23    #3
A mojego konta nie chcą usunąć... chamy jedne... (nie śmiech)...
"Bezczelny młody człowiek" Aga 2k15

 romantico Partyzant

Postów: 1809
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 07.11.2010
Skąd: Szczecin/Katowice
Poziom ostrzeżeń: 0
0
13.02.2016 17:27    #4
[quote="Pucek"]Szanowni przyjaciele!

Pobiłem swego rodzaju rekord, ponieważ moje konto zostało po raz drugi usunięte wraz ze wszystkimi komentarzami z serwisu MFM przez wydawców wbrew mojej woli. Nie uległem groźbom i nie chciałem zmieniać swoich opinii. Zatem w jednym tygodniu doczekałem się oferty bycia szefem RM (nie składałem aplikacji i odmówiłem) oraz kolejnego wyrzucenia ze społeczności tej strony.

Z tej okazji chciałbym zachęcić wszystkich do zgłaszania swoich kandydatur dołączenia do redakcji FM Revolution albo Centrum FM, bo normalność nie jest dana naszej społeczności raz na zawsze i wspólnie, wspólnymi siłami musimy o nią dbać i ją współtworzyć.[/quote]

Komitet Obrony Przed Mahdizmem wyraża swoje oburzenie związane z bezpodstawnym ukaraniem użytkownika Pucek na stronie MFM.
Polityka zastraszania, karania bez podstawy regulaminowej, tworzenia zapisów w celu ukarania użytkowników jest przejawem niezrozumiałego braku poszanowania jednostki tworzącej społeczność jakim jest ogół graczy Football Managera.

Pucek, a kto mnie przyjmie. Większość z Nas nie ma szans na dostanie się do redakcji.

Edit: Tyle osób listy motywacyjne wysłało, a tu bez konkursu. No ładnie.

// Edytowano 1 raz, ostatni raz 13.02.2016 o godz. 17:28

 pulkownik_jakusz... Partyzant

Postów: 128
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 29.04.2015
Poziom ostrzeżeń: 0
0
13.02.2016 17:31    #5
Z innej beczki. Powołanie Pucka na szefa RM bez wysłanego CV, byłoby niewątpliwie niezgodne z Konstytucją ;)

 zachi Zgred Manifestant

Postów: 2902
Grupa: Moderator
Dołączył: 19.12.2002
Poziom ostrzeżeń: 0
0
13.02.2016 17:32    #6
Chcecie spokoju na tzw. Scenie FM? To skończcie tutaj z jakimś KOPM, Komitetami Obrony i inną duperelozą oraz generalnie z odniesieniami do władz konkurencyjnego portalu. To byłoby całkiem dobre na początek. Macie narzędzia by tworzyć coś pożytecznego? To skorzystajcie z nich. Bo smutne już to wszystko w ch*j.
Jest tylko jeden Bug - to Football Manager.

 Bolson Minister ds. Nagłych

Postów: 4270
Grupa: Moderator
Dołączył: 14.01.2010
Skąd: Lubin
Poziom ostrzeżeń: 0
0
13.02.2016 17:35    #7
Wszyscy zainteresowani zdążyli się już przekonać, jak postępuje twórca strony Mój Football Manager. Po co jeszcze zaglądać do tego legowiska? Cytując klasyka "do lwa, k***a, do lwa?"

Wiemy doskonale, że sprowokowany Mahdi zachowuje się irracjonalnie, a jego temperament neguje jakiekolwiek pozytywy.

[quote=romantico]Komitet Obrony Przed Mahdizmem wyraża swoje oburzenie związane z bezpodstawnym ukaraniem użytkownika Pucek na stronie MFM.
Polityka zastraszania, karania bez podstawy regulaminowej, tworzenia zapisów w celu ukarania użytkowników jest przejawem niezrozumiałego braku poszanowania jednostki tworzącej społeczność jakim jest ogół graczy Football Managera.
[/quote]
Co? Może jeszcze zrobisz manifestację w internecie? Czekam na ddos mfm i pisanie manifestów opozycyjnych. Projekt Tamagotchi to dobra inicjatywa, zwłaszcza że ma szansę na zakończenie, ale to co się dzieje tutaj to już wyższy poziom absurdu.
Frankly, I don't give a damn.
OH YEAH https://www.youtu(...)RVTTntoI
CREAM OF THE CROP https://www.youtu(...)Bjl3MWWs

 Pucek Stachanowiec

Postów: 7239
Grupa: Moderator
Dołączył: 24.08.2007
Poziom ostrzeżeń: 0
0
13.02.2016 17:37    #8
romantico, sobie robi tylko jaja ;-)
To piłkarze przegrywają Twoje mecze, a nie taktyka. Ludzie wygadali już mnóstwo bzdur o taktyce, a ledwo wiedzą jak wygrać w domino.

 Ceyvol Premier Rewolucji

Postów: 3309
Grupa: Administrator
Dołączył: 18.10.2008
Skąd: Łódź
Poziom ostrzeżeń: 0
0
13.02.2016 17:43    #9
Panowie, to ja może opowiem Wam sen, który przytrafił mi się wczoraj. Nie jest to próba obrażenia kogokolwiek, sen autentyk, przyśnił się - nic na to nie poradzę. Posłuchajcie:

Śniło mi się, iż niejacy M. i A. mieszkali kilka bloków nieopodal, dosłownie 200 metrów ode mnie. Pewnego dnia postanowiłem podszlifować swoją formę bramkarską (nie mam pojęcia, czemu - po prostu tak było), a że akurat pod ich blokiem był na placu taki większy murek, to wybrałem się tam w celu odbijania od niego futbolówki i łapania jej w rękawice. I tak sobie ćwiczę, strzelam w murek, piłka się odbija, ja się na nią rzucam, łapię lub odbijam, generalnie powtarzam czynność, aż w pewnym momencie z okna na trzecim piętrze tegoż bloku M. z A. zaczynają na mnie krzyczeć, że co ja tu robię, jak w ogóle mam czelność się tu pokazywać, że jestem taki i siaki, i zadzwonią po policję. Ponieważ były to jednak niewyraźne krzyki z oddali, odparłem jedynie, że nie słyszę o co im biega i jak chcą mi coś przekazać, to zapraszam na dół. M. tak też uczynił, zszedł na plac, stanął koło mnie i zaczął ponownie zgłaszać swoje pretensje do mojej osoby. A ja, kompletnie go ignorując, nadal odbijałem piłkę od murku i się na nią rzucałem.

Z tego snu powinniście wyciągnąć wniosek, iż nie należy oglądać się na czyjeś robienie scen, tylko cały czas dążyć do samorozwoju. Zachęcam wszystkich, którzy słyszą te dziwne krzyki z oddalonego wysoko okna, aby ignorowali je, podobnie jak wszelkie epitety usłyszane w bezpośrednich konfrontacjach. Czas, który tracicie na odpowiadanie, możecie wykorzystać na szlifowanie własnej formy, na przykład bramkarskiej.

Życzę miłej soboty i ciekawszych snów niż moje.
twitter.com/Ceyvol

 Maciejusz Partyzant

Postów: 858
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 25.02.2009
Skąd: Łęczyca, Łódź
Poziom ostrzeżeń: 0
0
13.02.2016 17:47    #10
Ahhhh Karol i jego historie xD

 romantico Partyzant

Postów: 1809
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 07.11.2010
Skąd: Szczecin/Katowice
Poziom ostrzeżeń: 0
0
13.02.2016 17:52    #11
[quote="Bolson"]Wszyscy zainteresowani zdążyli się już przekonać, jak postępuje twórca strony Mój Football Manager. Po co jeszcze zaglądać do tego legowiska? Cytując klasyka "do lwa, k***a, do lwa?"

Wiemy doskonale, że sprowokowany Mahdi zachowuje się irracjonalnie, a jego temperament neguje jakiekolwiek pozytywy.

[quote=romantico]Komitet Obrony Przed Mahdizmem wyraża swoje oburzenie związane z bezpodstawnym ukaraniem użytkownika Pucek na stronie MFM.
Polityka zastraszania, karania bez podstawy regulaminowej, tworzenia zapisów w celu ukarania użytkowników jest przejawem niezrozumiałego braku poszanowania jednostki tworzącej społeczność jakim jest ogół graczy Football Managera.
[/quote]
Co? Może jeszcze zrobisz manifestację w internecie? Czekam na ddos mfm i pisanie manifestów opozycyjnych. Projekt Tamagotchi to dobra inicjatywa, zwłaszcza że ma szansę na zakończenie, ale to co się dzieje tutaj to już wyższy poziom absurdu.[/quote]

Bolson, oczywiście, że są to tylko jaja. Takiego Komitetu nie ma i nie będzie. Trochę czuję się atakowany, jednak kij ma dwa końce - Bolsonie zauważ, że sam jedziesz po krawędzi na MFM ( gdy nie jesteś zbanowany), a na Fmrev nawołujesz do spokoju i odpuszczenia niektórych kwestii. Trochę to hipokryzja zajeżdża.

Strona

Musisz się zalogować, aby dodać odpowiedź.

PRZEGLĄDAJĄ TEMAT

1 aktywny w tym 0 zarejestrowanych, 1 gość, 0 ukrytych

FM REVOLUTION - OFICJALNA STRONA SERII FOOTBALL MANAGER W POLSCE
Największa polska społeczność Ponad 70 tysięcy zarejestrowanych użytkowników nie może się mylić!
Polska Liga Update Plik dodający do Football Managera opcję gry w niższych ligach polskich!
FM Revolution Cut-Out Megapack Największy, w pełni dostępny zestaw zdjęć piłkarzy do Football Managera.
Aktualizacje i dodatki Uaktualnienia, nowe grywalne kraje i inne nowości ze światowej sceny.
Talenty do Football Managera Znajdziesz u nas setki nazwisk wonderkidów. Sprawdź je wszystkie!
Polska baza danych - dyskusja Masz uwagi do jakości wykonania Ekstraklasy lub 1. ligi? Napisz tutaj!
Copyright © 2002-2024 by FM Revolution
[x]Informujemy, że ta strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką plików cookies. W każdym czasie możesz określić w swojej przeglądarce warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies.