Strona

Polska Scena FM

 PavS Partyzant

Postów: 251
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 29.01.2010
Poziom ostrzeżeń: 0
0
17.02.2016 16:50    #561
Wcześniej w wątku o zmianach regulaminowych RM dodał swój wpis Opelu i padło tam stwierdzenie "z resztek szacunku dla wydawcy...", z którego można wywnioskować, ze rozstanie nie było tak przyjacielskie jak nam to opisują. Oczywiście wpis znikł po godzinie bodajże.

 robal15 Młody aktywista

Postów: 2961
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 04.11.2008
Skąd: Poznan
Poziom ostrzeżeń: 0
0
17.02.2016 16:53    #562
[quote="PavS"]Wcześniej w wątku o zmianach regulaminowych RM dodał swój wpis Opelu i padło tam stwierdzenie "z resztek szacunku dla wydawcy...", z którego można wywnioskować, ze rozstanie nie było tak przyjacielskie jak nam to opisują. Oczywiście wpis znikł po godzinie bodajże.[/quote]
To było raczej oczywiste, i jak zwykle Nasci o niczym nie wiedział: P

// Edytowano 1 raz, ostatni raz 17.02.2016 o godz. 16:59

"Bezczelny młody człowiek" Aga 2k15

 romantico Partyzant

Postów: 1809
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 07.11.2010
Skąd: Szczecin/Katowice
Poziom ostrzeżeń: 0
0
17.02.2016 17:04    #563
Zostawmy już MFM i chorą rozgrywkę mahdiego. Postarajmy się zrobić swoje rozgrywki o których będzie głośno i radośnie pisano.
Jesteśmy społecznością - nie musimy tak jak oni polegać na chorym wyobrażeniu jednego człowieka który idee sceny zamienia na coś gorszego.
Proponuję stworzyć rozgrywki na wzór RM, jako społeczność zrzucić się na nagrody. Niech wszystkiemu przyświeca przejrzystość oraz poszanowanie każdej jednostki. Wynajęcie lokum na finał to nie są duże pieniądze, mamy w swych szeregach informatyków, którzy podpowiedzą co i jak z lanem, podróż zaplanowana wcześniej nie musi być dużym obciążeniem dla budżetu całego przedsięwzięcia. Kwestia tego, czy tego chcemy. Czy jest na to chęć i zapotrzebowanie.
W społeczności siła.

// Edytowano 1 raz, ostatni raz 17.02.2016 o godz. 17:05

 kell1987 Partyzant

Postów: 742
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 11.07.2011
Skąd: Rumia
Poziom ostrzeżeń: 0
0
17.02.2016 17:07    #564
a ja proponuję zrobić rozgrywki zupełnie inne od RM, a temat MFM nie powinien nikogo już nie interesować. Oni mają swoją piaskownicę i my mamy swoją, choć nie ukrywam, że ten cały shitstorm umila mi dnie w pracy, przynajmniej jest zabawnie :P

 Pucek Stachanowiec

Postów: 7239
Grupa: Moderator
Dołączył: 24.08.2007
Poziom ostrzeżeń: 0
0
17.02.2016 17:12    #565
[quote="PavS"]Wcześniej w wątku o zmianach regulaminowych RM dodał swój wpis Opelu i padło tam stwierdzenie "z resztek szacunku dla wydawcy...", z którego można wywnioskować, ze rozstanie nie było tak przyjacielskie jak nam to opisują. Oczywiście wpis znikł po godzinie bodajże.[/quote]
Też to zauważyłem. Mahdi ani współwydawczyni nie mają żadnych kompetencji do zarządzania ludźmi - co udowadniają losy kilkunastu osób.
To piłkarze przegrywają Twoje mecze, a nie taktyka. Ludzie wygadali już mnóstwo bzdur o taktyce, a ledwo wiedzą jak wygrać w domino.

 Lucas. Partyzant

Postów: 608
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 28.05.2010
Skąd: Wrocław
Poziom ostrzeżeń: 0
0
17.02.2016 17:21    #566
Moja opinia odnośnie turnieju:

Moim zdaniem najprościej byłoby stworzyć rozgrywki online z draftem, na wzór np. Ligi Mistrzów. Kwalifikacje drabinką, pierwsza runda jako grupa i dalej drabinka, na koniec prócz finału mecz o trzecie miejsce. Ilość rund zależna od liczby uczestników. Odnośnie nagród- kwestia znalezienia sponsora. Jeśli nie, można by pobrać jakieś śmieszne wpisowe, jeżeli oficjalnie zajęło by się tym cmrev to chyba też mogliby sypnąć groszem. Moim zdaniem nagrody powinny być rzeczowe, nie pieniężne. Po głowie chodzi mi umowa z jakimś sklepem internetowym z gadżetami piłkarskimi (koszulki, szaliki, kubki i inne popierdółki), wtedy można by ogarnąć naprawdę ciekawe nagrody. Fajnie byłoby gdyby ktoś ogarnął stream (osoba niegrająca najlepiej) i prowadził 'audycję' z jakiejś poważniejszej fazy. Taka moja opinia i w takim turnieju wziąłbym chętnie udział. Bez skomplikowanych wzorów, przymusu pisania artykułów czy lizania dupy organizatorowi.

 Shrek Partyzant

Postów: 275
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 22.11.2007
Skąd: Katowice
Poziom ostrzeżeń: 0
0
17.02.2016 17:32    #567
Sprawa turnieju jest stosunkowo prosta -pytanie czy wolimy grać draft 1 vs 1 ( co byłoby kopią Fm Tuby), czy może raczej większy turniej po sieci LAN.
W drugim wypadku kwestia jest prosta, kawiarenką internetowa + jakiś sponsor co sypnie za opłatę tej kawiarenki + może coś dorzuci do Puli.

Trudniej będzie zrealizować inną rzecz - kto powinnien na taki turniej LANowy przyjechać.

 kell1987 Partyzant

Postów: 742
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 11.07.2011
Skąd: Rumia
Poziom ostrzeżeń: 0
0
17.02.2016 17:33    #568
[quote="Lucas."]Moja opinia odnośnie turnieju:

Moim zdaniem najprościej byłoby stworzyć rozgrywki online z draftem, na wzór np. Ligi Mistrzów. Kwalifikacje drabinką, pierwsza runda jako grupa i dalej drabinka, na koniec prócz finału mecz o trzecie miejsce. Ilość rund zależna od liczby uczestników. Odnośnie nagród- kwestia znalezienia sponsora. Jeśli nie, można by pobrać jakieś śmieszne wpisowe, jeżeli oficjalnie zajęło by się tym cmrev to chyba też mogliby sypnąć groszem. Moim zdaniem nagrody powinny być rzeczowe, nie pieniężne. Po głowie chodzi mi umowa z jakimś sklepem internetowym z gadżetami piłkarskimi (koszulki, szaliki, kubki i inne popierdółki), wtedy można by ogarnąć naprawdę ciekawe nagrody. Fajnie byłoby gdyby ktoś ogarnął stream (osoba niegrająca najlepiej) i prowadził 'audycję' z jakiejś poważniejszej fazy. Taka moja opinia i w takim turnieju wziąłbym chętnie udział. Bez skomplikowanych wzorów, przymusu pisania artykułów czy lizania dupy organizatorowi.[/quote]

to przecież jest taki turniej na fmtube, tylko, że bez nagród. Tylko, że moim zdaniem nie są one potrzebne, bo gramy for fun

ps. Nascimento dał słabe na mfm ;), a mówiliście, że to jest niemożliwe

// Edytowano 1 raz, ostatni raz 17.02.2016 o godz. 17:36

 Pucek Stachanowiec

Postów: 7239
Grupa: Moderator
Dołączył: 24.08.2007
Poziom ostrzeżeń: 0
0
17.02.2016 17:47    #569
Ile już kłótni było przez te oceny mocne i słabe. No i oczywiście to jest wprost zerżnięte z FM Rev z drobnymi zmianami. Lepiej byłoby wymyślić jakiś inny system oceniania, chociaż według mnie ta obsesja oceniania jest kompletnie zbędna. Ja na przykład wolę komentarz i dyskusję niż jakieś oceny.
To piłkarze przegrywają Twoje mecze, a nie taktyka. Ludzie wygadali już mnóstwo bzdur o taktyce, a ledwo wiedzą jak wygrać w domino.

 Bolson Minister ds. Nagłych

Postów: 4270
Grupa: Moderator
Dołączył: 14.01.2010
Skąd: Lubin
Poziom ostrzeżeń: 0
0
17.02.2016 17:47    #570
Student chciał podrobić niepodrabialny styl Mirosława, ale Mirosława stylu podrobić się nie da się.
Frankly, I don't give a damn.
OH YEAH https://www.youtu(...)RVTTntoI
CREAM OF THE CROP https://www.youtu(...)Bjl3MWWs

Strona

Musisz się zalogować, aby dodać odpowiedź.

PRZEGLĄDAJĄ TEMAT

1 aktywny w tym 0 zarejestrowanych, 1 gość, 0 ukrytych

FM REVOLUTION - OFICJALNA STRONA SERII FOOTBALL MANAGER W POLSCE
Największa polska społeczność Ponad 70 tysięcy zarejestrowanych użytkowników nie może się mylić!
Polska Liga Update Plik dodający do Football Managera opcję gry w niższych ligach polskich!
FM Revolution Cut-Out Megapack Największy, w pełni dostępny zestaw zdjęć piłkarzy do Football Managera.
Aktualizacje i dodatki Uaktualnienia, nowe grywalne kraje i inne nowości ze światowej sceny.
Talenty do Football Managera Znajdziesz u nas setki nazwisk wonderkidów. Sprawdź je wszystkie!
Polska baza danych - dyskusja Masz uwagi do jakości wykonania Ekstraklasy lub 1. ligi? Napisz tutaj!
Copyright © 2002-2024 by FM Revolution
[x]Informujemy, że ta strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką plików cookies. W każdym czasie możesz określić w swojej przeglądarce warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies.