Strona

Polska Scena FM

 SuperZiemniak Naczelnik Służb Wywiadowczych

Postów: 1663
Grupa: Moderator
Dołączył: 19.03.2014
Skąd: Warszawa
Poziom ostrzeżeń: 0
0
18.02.2016 09:48    #581
aaaa okej, opacznie zrozumiałem myśl stojącą za słowami "opisz sprawę", bo myślałem, że chodzi Ci o "sprawę" z Mahdim, a nie "sprawę" pomocy ;) To szczerze powiem, muszę się zastanowić, ale wydaje mi się, że Twój pomysł o pisaniu 2-3 zdań z linkiem do jakiekolwiek akcji w manifestach wystarczy - wtedy każdy autor (dobrowolnie oczywiście) zwraca uwagę na jakąś szczególną sprawę/akcję, a przy kilku osobach taka informacja i tak może dotrzeć dalej niż przy manifeście jednej osoby.

 Maciejusz Partyzant

Postów: 858
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 25.02.2009
Skąd: Łęczyca, Łódź
Poziom ostrzeżeń: 0
0
18.02.2016 10:03    #582
[quote="SuperZiemniak"]aaaa okej, opacznie zrozumiałem myśl stojącą za słowami "opisz sprawę", bo myślałem, że chodzi Ci o "sprawę" z Mahdim, a nie "sprawę" pomocy ;) To szczerze powiem, muszę się zastanowić, ale wydaje mi się, że Twój pomysł o pisaniu 2-3 zdań z linkiem do jakiekolwiek akcji w manifestach wystarczy - wtedy każdy autor (dobrowolnie oczywiście) zwraca uwagę na jakąś szczególną sprawę/akcję, a przy kilku osobach taka informacja i tak może dotrzeć dalej niż przy manifeście jednej osoby.[/quote]

Na Mahdiego szkoda klawiatury, bo chyba każdy już wie jak wygląda sytuacja, więc to marnotrawienie czasu. A taki manifest wrzucony w jakąkolwiek kategorię, czy to Scena, czy Publicystyka, gdzie byłby opisany temat szerzej ze sprawą pomocy, czy to w krótkiej formie, żeby każdy kto wyraża chęć pomocy mógł sobie go przekopiować wraz z linkiem do strony, która opisuje temat w całości mógłby być fajną inicjatywą i możliwością solidaryzowania się naszej społeczności i pokazania, że jako praktycznie obcy sobie ludzie możemy się zintegrować/zjednoczyć w takich sprawach ponad wszelkie interesy, głupie konflikty interesów.

Chciałbym też poznać opinię innych użytkowników co o tym sądzą, wraz z opinią Redakcji.

// Edytowano 1 raz, ostatni raz 18.02.2016 o godz. 10:05

 Pucek Stachanowiec

Postów: 7239
Grupa: Moderator
Dołączył: 24.08.2007
Poziom ostrzeżeń: 0
0
18.02.2016 10:24    #583
Mogę zrobić manifest: FMmaniacy wspierają! - w kategorii pozostałe albo jako kariera FM Revolution

Tam będziemy zbierać wszystkiego tego typu akcje, a po pojawieniu się w komentarzach do manifestu informacji o nowych inicjatywach będę edytował manifest i dodawał kolejne. Dobry pomysł?

Wtedy wszystko byłoby w jednym miejscu i nie ingerowało w treść serwisu.

// Edytowano 1 raz, ostatni raz 18.02.2016 o godz. 10:24

To piłkarze przegrywają Twoje mecze, a nie taktyka. Ludzie wygadali już mnóstwo bzdur o taktyce, a ledwo wiedzą jak wygrać w domino.

 Maciejusz Partyzant

Postów: 858
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 25.02.2009
Skąd: Łęczyca, Łódź
Poziom ostrzeżeń: 0
0
18.02.2016 10:31    #584
Jak dla mnie bomba Pucek! Jeśli mogę mieć sugestię, żeby była też streszczona część dla tych, którzy chcą wkleić to do swoich tekstów.

 Pucek Stachanowiec

Postów: 7239
Grupa: Moderator
Dołączył: 24.08.2007
Poziom ostrzeżeń: 0
0
18.02.2016 10:48    #585
To piłkarze przegrywają Twoje mecze, a nie taktyka. Ludzie wygadali już mnóstwo bzdur o taktyce, a ledwo wiedzą jak wygrać w domino.

 IamTheSwarn Partyzant

Postów: 297
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 06.02.2016
Skąd: Olsztyn/Kraków
Poziom ostrzeżeń: 0
0
19.02.2016 16:18    #586
Jako że zbliża się weekend, zapytuję, czy byłby ktoś chętny do pogrania Online? Pare godzin przy Kompie, TS/Skype, Piwie i ulubionej grze może być fajnie spędzonym czasem, Ktoś, coś?

 IamTheSwarn Partyzant

Postów: 297
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 06.02.2016
Skąd: Olsztyn/Kraków
Poziom ostrzeżeń: 0
0
20.02.2016 12:22    #587
http://www.twitch.tv/kassi9 chyba nie mogę edytować ale jest półfinał polecam

 romantico Partyzant

Postów: 1809
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 07.11.2010
Skąd: Szczecin/Katowice
Poziom ostrzeżeń: 0
0
20.02.2016 13:38    #588
[quote="IamTheSwarn"]http://www.twitch.tv/kassi9 chyba nie mogę edytować ale jest półfinał polecam[/quote]

Fajna relacja, jednak dosyć częste przerwy. To kolejny przykład na to, że turniej w postaci draftu jest dla nielicznych, gdyż nie każdy jest w stanie poświęcić kilka godzin nieustannego grania.

 Pucek Stachanowiec

Postów: 7239
Grupa: Moderator
Dołączył: 24.08.2007
Poziom ostrzeżeń: 0
0
20.02.2016 17:31    #589
Zależy jak zorganizowanego draftu.
To piłkarze przegrywają Twoje mecze, a nie taktyka. Ludzie wygadali już mnóstwo bzdur o taktyce, a ledwo wiedzą jak wygrać w domino.

 IamTheSwarn Partyzant

Postów: 297
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 06.02.2016
Skąd: Olsztyn/Kraków
Poziom ostrzeżeń: 0
0
20.02.2016 18:45    #590
cóż, najlepiej to po prostu sprawdzić, jak oglądałem Kassiego to 3 godzinki i było po sprawie, a fajnie i przyjemnie

Strona

Musisz się zalogować, aby dodać odpowiedź.

PRZEGLĄDAJĄ TEMAT

1 aktywny w tym 0 zarejestrowanych, 1 gość, 0 ukrytych

FM REVOLUTION - OFICJALNA STRONA SERII FOOTBALL MANAGER W POLSCE
Największa polska społeczność Ponad 70 tysięcy zarejestrowanych użytkowników nie może się mylić!
Polska Liga Update Plik dodający do Football Managera opcję gry w niższych ligach polskich!
FM Revolution Cut-Out Megapack Największy, w pełni dostępny zestaw zdjęć piłkarzy do Football Managera.
Aktualizacje i dodatki Uaktualnienia, nowe grywalne kraje i inne nowości ze światowej sceny.
Talenty do Football Managera Znajdziesz u nas setki nazwisk wonderkidów. Sprawdź je wszystkie!
Polska baza danych - dyskusja Masz uwagi do jakości wykonania Ekstraklasy lub 1. ligi? Napisz tutaj!
Copyright © 2002-2024 by FM Revolution
[x]Informujemy, że ta strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką plików cookies. W każdym czasie możesz określić w swojej przeglądarce warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies.