Strona

Polska Scena FM

 Pucek Stachanowiec

Postów: 7239
Grupa: Moderator
Dołączył: 24.08.2007
Poziom ostrzeżeń: 0
0
27.02.2016 20:11    #2
Ja byłbym pewnie czołowym graczem tego turnieju, ale zanim zdążyłem wystartować, to usunięto mi konto.
To piłkarze przegrywają Twoje mecze, a nie taktyka. Ludzie wygadali już mnóstwo bzdur o taktyce, a ledwo wiedzą jak wygrać w domino.

 Maciejusz Partyzant

Postów: 858
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 25.02.2009
Skąd: Łęczyca, Łódź
Poziom ostrzeżeń: 0
0
27.02.2016 20:25    #3
[quote="Pucek"]Ja byłbym pewnie czołowym graczem tego turnieju, ale zanim zdążyłem wystartować, to usunięto mi konto.[/quote]

Z taktykami z internetu i sfg każdy by był czołowym graczem...:)

 robal15 Młody aktywista

Postów: 2961
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 04.11.2008
Skąd: Poznan
Poziom ostrzeżeń: 0
0
27.02.2016 22:27    #4
[quote="Maciejusz"][quote="Pucek"]Ja byłbym pewnie czołowym graczem tego turnieju, ale zanim zdążyłem wystartować, to usunięto mi konto.[/quote]

Z taktykami z internetu i sfg każdy by był czołowym graczem...:)[/quote]
Zapomniałeś jeszcze o FMRTIE :P
"Bezczelny młody człowiek" Aga 2k15

 Pucek Stachanowiec

Postów: 7239
Grupa: Moderator
Dołączył: 24.08.2007
Poziom ostrzeżeń: 0
0
27.02.2016 22:40    #5
Już nie śmieszą mnie te żarty : P

Po publikacji regulaminu RM zastanowię się czy wbić gwóźdź do trumny tego turnieju i opublikować wpis na blogu o niewykrywalnych sposobach na cheaty, bo taki sposób rywalizacji daje szerokie pole do tego. W FM RTE można praktycznie całkowicie ukryć zmiany w CA przed meczem i w czasie osiągnięcia korzystnego wyniku przywrócić je natychmiast do wcześniejszego stanu. Jest też szereg innych sposobów. Jeśli mahdi jest bezwzględny wobec wielu osób z naszej społeczności, to być może ten wyrzucony bumerang powinien trafić go w głowę.

// Edytowano 1 raz, ostatni raz 27.02.2016 o godz. 22:41

To piłkarze przegrywają Twoje mecze, a nie taktyka. Ludzie wygadali już mnóstwo bzdur o taktyce, a ledwo wiedzą jak wygrać w domino.

 Pucek Stachanowiec

Postów: 7239
Grupa: Moderator
Dołączył: 24.08.2007
Poziom ostrzeżeń: 0
0
27.02.2016 22:51    #6
Aha. Zapomniałem jednak, że nie byłby to gwóźdź do trumny, bo osobę, która stosowała killer taktykę nie obwołano zombie tego turnieju, tylko nazwano Mistrzem Polski.
To piłkarze przegrywają Twoje mecze, a nie taktyka. Ludzie wygadali już mnóstwo bzdur o taktyce, a ledwo wiedzą jak wygrać w domino.

 paweldemon Partyzant

Postów: 223
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 21.09.2011
Poziom ostrzeżeń: 0
0
27.02.2016 22:54    #7
PUBLIKUJ PUBLIKUJ ;P przecież nie na darmo testowałeś to wszystko w US Orleans hehe

 Pucek Stachanowiec

Postów: 7239
Grupa: Moderator
Dołączył: 24.08.2007
Poziom ostrzeżeń: 0
0
27.02.2016 22:58    #8
Nie testowałem tego w Orleans, ale przypuszczam, że posiadłeś taką wiedzę w szafie Kiszczaka. Serdecznie Cię proszę, żebyś nie publikował kłamstw na mój temat. To nieuczciwe.
To piłkarze przegrywają Twoje mecze, a nie taktyka. Ludzie wygadali już mnóstwo bzdur o taktyce, a ledwo wiedzą jak wygrać w domino.

 IamTheSwarn Partyzant

Postów: 297
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 06.02.2016
Skąd: Olsztyn/Kraków
Poziom ostrzeżeń: 0
0
28.02.2016 04:09    #9
Uważam, ze stosowanie killer taktyk, czy abusowanie systemu gry jest dozwolone, wszakże w regulaminie nie ma nic na ten temat, a zwycięzców się nie sądzi. Prosiłbym o jakieś poszanowanie pracy Opelu, gdyż to nie jego wina, że organizator nie dopracował swoich obowiązków. Na jego miejscu zrobiłbym to samo. Ach. nim ktoś sie zapyta czemu nie zrobiłem. Opublikowałem 1 sezon w RM, potem zniechęcia mnie (co prawda powoli) polityka mahdiasza i niedopracowanie systemu. Chciałem pomóc w realizacji drugiej edycji, tyle.

 SuperZiemniak Naczelnik Służb Wywiadowczych

Postów: 1663
Grupa: Moderator
Dołączył: 19.03.2014
Skąd: Warszawa
Poziom ostrzeżeń: 0
0
01.03.2016 18:49    #10
coś się stało z CFM, czy tylko ja mam od kilku dni komunikat "strona internetowa jest niedostępna"?

 Pucek Stachanowiec

Postów: 7239
Grupa: Moderator
Dołączył: 24.08.2007
Poziom ostrzeżeń: 0
0
01.03.2016 18:51    #11
CentrumFM:

Nasza strona nie działa. Zmiana podmiotów rejestrujących spowodowała błąd w informacji prawnej. W tej chwili zajmujemy się przywróceniem stanu faktycznego.
Niestety związane jest to z co najmniej kilkudniowym okresem przerwy w naszej aktywności, co wymuszają terminy przekazania odpowiednich pism.
Damy znać o postępach.
To piłkarze przegrywają Twoje mecze, a nie taktyka. Ludzie wygadali już mnóstwo bzdur o taktyce, a ledwo wiedzą jak wygrać w domino.

Strona

Musisz się zalogować, aby dodać odpowiedź.

PRZEGLĄDAJĄ TEMAT

1 aktywny w tym 0 zarejestrowanych, 1 gość, 0 ukrytych

FM REVOLUTION - OFICJALNA STRONA SERII FOOTBALL MANAGER W POLSCE
Największa polska społeczność Ponad 70 tysięcy zarejestrowanych użytkowników nie może się mylić!
Polska Liga Update Plik dodający do Football Managera opcję gry w niższych ligach polskich!
FM Revolution Cut-Out Megapack Największy, w pełni dostępny zestaw zdjęć piłkarzy do Football Managera.
Aktualizacje i dodatki Uaktualnienia, nowe grywalne kraje i inne nowości ze światowej sceny.
Talenty do Football Managera Znajdziesz u nas setki nazwisk wonderkidów. Sprawdź je wszystkie!
Polska baza danych - dyskusja Masz uwagi do jakości wykonania Ekstraklasy lub 1. ligi? Napisz tutaj!
Copyright © 2002-2024 by FM Revolution
[x]Informujemy, że ta strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką plików cookies. W każdym czasie możesz określić w swojej przeglądarce warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies.