Strona

Polska Scena FM

 Pucek Stachanowiec

Postów: 7239
Grupa: Moderator
Dołączył: 24.08.2007
Poziom ostrzeżeń: 0
0
27.02.2016 20:11    #661
Ja byłbym pewnie czołowym graczem tego turnieju, ale zanim zdążyłem wystartować, to usunięto mi konto.
To piłkarze przegrywają Twoje mecze, a nie taktyka. Ludzie wygadali już mnóstwo bzdur o taktyce, a ledwo wiedzą jak wygrać w domino.

 Maciejusz Partyzant

Postów: 858
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 25.02.2009
Skąd: Łęczyca, Łódź
Poziom ostrzeżeń: 0
0
27.02.2016 20:25    #662
[quote="Pucek"]Ja byłbym pewnie czołowym graczem tego turnieju, ale zanim zdążyłem wystartować, to usunięto mi konto.[/quote]

Z taktykami z internetu i sfg każdy by był czołowym graczem...:)

 robal15 Młody aktywista

Postów: 2961
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 04.11.2008
Skąd: Poznan
Poziom ostrzeżeń: 0
0
27.02.2016 22:27    #663
[quote="Maciejusz"][quote="Pucek"]Ja byłbym pewnie czołowym graczem tego turnieju, ale zanim zdążyłem wystartować, to usunięto mi konto.[/quote]

Z taktykami z internetu i sfg każdy by był czołowym graczem...:)[/quote]
Zapomniałeś jeszcze o FMRTIE :P
"Bezczelny młody człowiek" Aga 2k15

 Pucek Stachanowiec

Postów: 7239
Grupa: Moderator
Dołączył: 24.08.2007
Poziom ostrzeżeń: 0
0
27.02.2016 22:40    #664
Już nie śmieszą mnie te żarty : P

Po publikacji regulaminu RM zastanowię się czy wbić gwóźdź do trumny tego turnieju i opublikować wpis na blogu o niewykrywalnych sposobach na cheaty, bo taki sposób rywalizacji daje szerokie pole do tego. W FM RTE można praktycznie całkowicie ukryć zmiany w CA przed meczem i w czasie osiągnięcia korzystnego wyniku przywrócić je natychmiast do wcześniejszego stanu. Jest też szereg innych sposobów. Jeśli mahdi jest bezwzględny wobec wielu osób z naszej społeczności, to być może ten wyrzucony bumerang powinien trafić go w głowę.

// Edytowano 1 raz, ostatni raz 27.02.2016 o godz. 22:41

To piłkarze przegrywają Twoje mecze, a nie taktyka. Ludzie wygadali już mnóstwo bzdur o taktyce, a ledwo wiedzą jak wygrać w domino.

 Pucek Stachanowiec

Postów: 7239
Grupa: Moderator
Dołączył: 24.08.2007
Poziom ostrzeżeń: 0
0
27.02.2016 22:51    #665
Aha. Zapomniałem jednak, że nie byłby to gwóźdź do trumny, bo osobę, która stosowała killer taktykę nie obwołano zombie tego turnieju, tylko nazwano Mistrzem Polski.
To piłkarze przegrywają Twoje mecze, a nie taktyka. Ludzie wygadali już mnóstwo bzdur o taktyce, a ledwo wiedzą jak wygrać w domino.

 paweldemon Partyzant

Postów: 223
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 21.09.2011
Poziom ostrzeżeń: 0
0
27.02.2016 22:54    #666
PUBLIKUJ PUBLIKUJ ;P przecież nie na darmo testowałeś to wszystko w US Orleans hehe

 Pucek Stachanowiec

Postów: 7239
Grupa: Moderator
Dołączył: 24.08.2007
Poziom ostrzeżeń: 0
0
27.02.2016 22:58    #667
Nie testowałem tego w Orleans, ale przypuszczam, że posiadłeś taką wiedzę w szafie Kiszczaka. Serdecznie Cię proszę, żebyś nie publikował kłamstw na mój temat. To nieuczciwe.
To piłkarze przegrywają Twoje mecze, a nie taktyka. Ludzie wygadali już mnóstwo bzdur o taktyce, a ledwo wiedzą jak wygrać w domino.

 IamTheSwarn Partyzant

Postów: 297
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 06.02.2016
Skąd: Olsztyn/Kraków
Poziom ostrzeżeń: 0
0
28.02.2016 04:09    #668
Uważam, ze stosowanie killer taktyk, czy abusowanie systemu gry jest dozwolone, wszakże w regulaminie nie ma nic na ten temat, a zwycięzców się nie sądzi. Prosiłbym o jakieś poszanowanie pracy Opelu, gdyż to nie jego wina, że organizator nie dopracował swoich obowiązków. Na jego miejscu zrobiłbym to samo. Ach. nim ktoś sie zapyta czemu nie zrobiłem. Opublikowałem 1 sezon w RM, potem zniechęcia mnie (co prawda powoli) polityka mahdiasza i niedopracowanie systemu. Chciałem pomóc w realizacji drugiej edycji, tyle.

 SuperZiemniak Naczelnik Służb Wywiadowczych

Postów: 1663
Grupa: Moderator
Dołączył: 19.03.2014
Skąd: Warszawa
Poziom ostrzeżeń: 0
0
01.03.2016 18:49    #669
coś się stało z CFM, czy tylko ja mam od kilku dni komunikat "strona internetowa jest niedostępna"?

 Pucek Stachanowiec

Postów: 7239
Grupa: Moderator
Dołączył: 24.08.2007
Poziom ostrzeżeń: 0
0
01.03.2016 18:51    #670
CentrumFM:

Nasza strona nie działa. Zmiana podmiotów rejestrujących spowodowała błąd w informacji prawnej. W tej chwili zajmujemy się przywróceniem stanu faktycznego.
Niestety związane jest to z co najmniej kilkudniowym okresem przerwy w naszej aktywności, co wymuszają terminy przekazania odpowiednich pism.
Damy znać o postępach.
To piłkarze przegrywają Twoje mecze, a nie taktyka. Ludzie wygadali już mnóstwo bzdur o taktyce, a ledwo wiedzą jak wygrać w domino.

Strona

Musisz się zalogować, aby dodać odpowiedź.

PRZEGLĄDAJĄ TEMAT

1 aktywny w tym 0 zarejestrowanych, 1 gość, 0 ukrytych

FM REVOLUTION - OFICJALNA STRONA SERII FOOTBALL MANAGER W POLSCE
Największa polska społeczność Ponad 70 tysięcy zarejestrowanych użytkowników nie może się mylić!
Polska Liga Update Plik dodający do Football Managera opcję gry w niższych ligach polskich!
FM Revolution Cut-Out Megapack Największy, w pełni dostępny zestaw zdjęć piłkarzy do Football Managera.
Aktualizacje i dodatki Uaktualnienia, nowe grywalne kraje i inne nowości ze światowej sceny.
Talenty do Football Managera Znajdziesz u nas setki nazwisk wonderkidów. Sprawdź je wszystkie!
Polska baza danych - dyskusja Masz uwagi do jakości wykonania Ekstraklasy lub 1. ligi? Napisz tutaj!
Copyright © 2002-2024 by FM Revolution