Strona

Polska Scena FM

 IamTheSwarn Partyzant

Postów: 297
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 06.02.2016
Skąd: Olsztyn/Kraków
Poziom ostrzeżeń: 0
0
05.03.2016 19:17    #711
[quote="romantico"][quote="Pucek"]Najśmieszniejsze jest to, że usunął konta niektórym użytkownikom, a teraz przychodzi tutaj, żeby czytać ich komentarze.[/quote]
Pucek, jak wiesz czytanie spostrzeżeń nie zawsze jest równoznaczne z wyciąganiem wniosków a tym bardziej z wyciąganiem trafnych wniosków.

Tak jak pisałem kiedyś ....nie spotkałem się nigdy by wydawca, organizator, sponsor, tworzący regulamin mógłby być uczestnikiem jakiegoś konkursu. A tym bardziej "Mistrzostw" czy Polski czy też błotnych.[/quote] Musiałbyś poszperać w historii Kim Dzong Ila ;)

 Brazzo Młody aktywista

Postów: 354
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 22.07.2007
Skąd: Białystok
Poziom ostrzeżeń: 0
0
05.03.2016 19:29    #712
Pozostaje jeszcze wersja oprogramowania. Być może, w nowszych wydaniach część bugów naprawiono, albo zminimalizowano ich skutki. Ale to można ocenić w praktyce.

 Nascimento1998 Partyzant

Postów: 1403
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 11.03.2013
Poziom ostrzeżeń: 0
0
05.03.2016 22:19    #713
Chciałbym sprostować pewne sprawy.

Po pierwsze, wbrew temu o czym pisał Romantico, Mahdi nie będzie miał nic wspólnego z Rozgrywką Mistrzów po rozpoczęciu eliminacji (11 marca). Żadnego wpływu na pracę RM Teamu! Po co więc te obawy? Hmm...

Dalej - Mistrzostwa Użytkowników Facebooka? Nie, Mistrzostwa realnych ludzi, z podanym imieniem i nazwiskiem. To nie jest nic wielkiego a daje dużo. Patrząc na takiego Romantico, można byłoby się tylko domyślać, co stałoby się w przypadku, gdybyśmy dopuścili do rozgrywki osoby kompletnie anonimowe.

W kwestii atakowania Brazzo przez Mahdiego - ten drugi nie ma nic przeciwko, aby opublikować (wedle życzenia) jego list do Brazzo, po którym ten od razu napisał blog z rezygnacją i przyszedł tutaj.

Jeżeli chodzi o oszustwa - fajnie, że na tej płaszczyźnie potraficie łączyć się i współpracować - to akurat jest plus, szkoda tylko, że wykonywany w niezbyt dobrą stronę. Kopanie pod kimś dołków, dobijanie, to takie typowe...

// Edytowano 1 raz, ostatni raz 05.03.2016 o godz. 22:20

 Ceyvol Premier Rewolucji

Postów: 3309
Grupa: Administrator
Dołączył: 18.10.2008
Skąd: Łódź
Poziom ostrzeżeń: 0
0
05.03.2016 22:29    #714
[quote="Nascimento1998"]Kopanie pod kimś dołków, dobijanie, to takie typowe...[/quote]
Zupełnie jak 28 słabych ;)
twitter.com/Ceyvol

 Nascimento1998 Partyzant

Postów: 1403
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 11.03.2013
Poziom ostrzeżeń: 0
0
05.03.2016 22:33    #715
Rozmawialiśmy już o tym Panie Karolu... :)

 Pucek Stachanowiec

Postów: 7239
Grupa: Moderator
Dołączył: 24.08.2007
Poziom ostrzeżeń: 0
0
05.03.2016 22:34    #716
Metoda na wieczór:

Przed finałem ważnych rozgrywek, żeby mieć pewność, że wygrasz:
wczytaj grę w FM RTE, znajdź drużynę przeciwnika, przejrzyj profile zawodników i zapisz sobie na kartce albo w notatniku po kolei ich ukryte atrybuty "important matches" (postawa w ważnych meczach), zmień wartości na 1, zapisz, rozegraj mecz, po rozegranym meczu a przed kontynuacją wpisz wszystko co zanotowałeś wcześniej, aby przywrócić poprzedni stan, zapisz. Wróć do gry.
To piłkarze przegrywają Twoje mecze, a nie taktyka. Ludzie wygadali już mnóstwo bzdur o taktyce, a ledwo wiedzą jak wygrać w domino.

 Ceyvol Premier Rewolucji

Postów: 3309
Grupa: Administrator
Dołączył: 18.10.2008
Skąd: Łódź
Poziom ostrzeżeń: 0
0
05.03.2016 22:37    #717
[quote="Nascimento1998"]Rozmawialiśmy już o tym Panie Karolu... :)[/quote]
Chcę, byś pamiętał o tym w dniu, w którym wyrośnie Ci kręgosłup :)
twitter.com/Ceyvol

 Brazzo Młody aktywista

Postów: 354
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 22.07.2007
Skąd: Białystok
Poziom ostrzeżeń: 0
0
05.03.2016 22:44    #718
[quote="Nascimento1998"]W kwestii atakowania Brazzo przez Mahdiego - ten drugi nie ma nic przeciwko, aby opublikować (wedle życzenia) jego list do Brazzo, po którym ten od razu napisał blog z rezygnacją i przyszedł tutaj.[/quote]
Od prostowania Nascimento są odpowiednie urządzenia, zwane prostownicami. Ja nie mam zamiaru nic publikować z wspomnianego w moim tekście powodu. Puszki Pandory się nie otwiera. Jeśli zaś Twój zleceniodawca ma taką wolę - to Jego wybór. Tylko niech opublikuje też resztę korespondencji. Wtedy jedynie sprawdzę, czy wszystko zostało upublicznione. Każdy będzie miał wtedy prawo samemu wyrobić sobie zdanie o mnie, Mahdim i całej sytuacji. Nie ocenia się bowiem ludzi po szczątkowej wiedzy, co właśnie czynisz, jak wielu przed Tobą. Wydajesz być się młodym i wartościowym facetem. Nie daj się sobą manipulować.

 Nascimento1998 Partyzant

Postów: 1403
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 11.03.2013
Poziom ostrzeżeń: 0
0
05.03.2016 22:44    #719
[quote="Ceyvol"][quote="Nascimento1998"]Rozmawialiśmy już o tym Panie Karolu... :)[/quote]
Chcę, byś pamiętał o tym w dniu, w którym wyrośnie Ci kręgosłup :)[/quote]

Będę pamiętał :)

 Nascimento1998 Partyzant

Postów: 1403
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 11.03.2013
Poziom ostrzeżeń: 0
0
05.03.2016 22:47    #720
[quote="Brazzo"][quote="Nascimento1998"]W kwestii atakowania Brazzo przez Mahdiego - ten drugi nie ma nic przeciwko, aby opublikować (wedle życzenia) jego list do Brazzo, po którym ten od razu napisał blog z rezygnacją i przyszedł tutaj.[/quote]
Od prostowania Nascimento są odpowiednie urządzenia, zwane prostownicami. Ja nie mam zamiaru nic publikować z wspomnianego w moim tekście powodu. Puszki Pandory się nie otwiera. Jeśli zaś Twój zleceniodawca ma taką wolę - to Jego wybór. Tylko niech opublikuje też resztę korespondencji. Wtedy jedynie sprawdzę, czy wszystko zostało upublicznione. Każdy będzie miał wtedy prawo samemu wyrobić sobie zdanie o mnie, Mahdim i całej sytuacji. Nie ocenia się bowiem ludzi po szczątkowej wiedzy, co właśnie czynisz, jak wielu przed Tobą. Wydajesz być się młodym i wartościowym facetem. Nie daj się sobą manipulować.[/quote]

Pamiętaj, że jestem tutaj, można powiedzieć, pośrednikiem. Mahdi zaproponował opublikowanie tego listu, więc o tym napisałem.

Strona

Musisz się zalogować, aby dodać odpowiedź.

PRZEGLĄDAJĄ TEMAT

1 aktywny w tym 0 zarejestrowanych, 1 gość, 0 ukrytych

FM REVOLUTION - OFICJALNA STRONA SERII FOOTBALL MANAGER W POLSCE
Największa polska społeczność Ponad 70 tysięcy zarejestrowanych użytkowników nie może się mylić!
Polska Liga Update Plik dodający do Football Managera opcję gry w niższych ligach polskich!
FM Revolution Cut-Out Megapack Największy, w pełni dostępny zestaw zdjęć piłkarzy do Football Managera.
Aktualizacje i dodatki Uaktualnienia, nowe grywalne kraje i inne nowości ze światowej sceny.
Talenty do Football Managera Znajdziesz u nas setki nazwisk wonderkidów. Sprawdź je wszystkie!
Polska baza danych - dyskusja Masz uwagi do jakości wykonania Ekstraklasy lub 1. ligi? Napisz tutaj!
Copyright © 2002-2024 by FM Revolution
[x]Informujemy, że ta strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką plików cookies. W każdym czasie możesz określić w swojej przeglądarce warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies.