Strona

Polska Scena FM

 romantico Partyzant

Postów: 1809
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 07.11.2010
Skąd: Szczecin/Katowice
Poziom ostrzeżeń: 0
0
05.03.2016 23:52    #731
Nasci - co by tutaj Tobie rzec. Nie jest problemem anonimowość na etapie finałów, tylko anonimowość na etapie kwalifikacji, ( z chęcią się ujawnię gdy dotrę do finałów), bo jak sądzę abolicja także mnie dotyczy i pułkownika_jakuszyna :) i zamierzam wziąć udział. Pojadę do Bristolu i powiem w twarz mahdiemu co myślę o jego polityce. Nim wezmę udział oczekuję, że szef RMTeam prześle mi podpisane przez siebie oświadczenie, że podane przeze mnie dane na etapie eliminacji nie zostaną udostępnione wydawcom strony pod rygorem odpowiedzialności karnej.
Mam nadzieję, że RMteam konsultował z GIODO kwestię zbierania danych osobowych na potrzeby konkursu. Tak?
Trochę to śmieszne tłumaczenie, że mahdi od rozpoczęcia rozgrywek dopiero zamilknie - najpierw wszystko ustali jak ma być, a później będzie tylko kazał tego pilnować.
Jak pierwsza edycja pokazała bycie na fb ograniczyło się do tego, że kolejne posty w większości polubili goście z Afryki, a pomijając ich, to lajki były przede wszystkim od mahdiego (nawet swoje potrafił polubić) lub Agi. Nie było tworzenia więzi, które tak szumnie były ogłaszane.

// Edytowano 1 raz, ostatni raz 05.03.2016 o godz. 23:54

 Nascimento1998 Partyzant

Postów: 1403
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 11.03.2013
Poziom ostrzeżeń: 0
0
05.03.2016 23:57    #732
Nie, zgłoszenia na fb ograniczyły się do tego, że wyeliminowaliśmy anonimów i pierwsza edycja - jak na debiut - wyszła bardzo dobrze.

@Pucek - Co ja mogę rzec... Faktycznie, gra traci sens po Twoim komentarzu... Żebyś tylko się nie zdziwił ;)

 Brazzo Młody aktywista

Postów: 354
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 22.07.2007
Skąd: Białystok
Poziom ostrzeżeń: 0
0
06.03.2016 00:09    #733
[quote="Nascimento1998"]Jestem tutaj pośrednikiem (dobra, to było chyba złe słowo) bo piszę to, czego Mahdi napisać nie może (ban). Ale nie siedzi on i nie dyktuje mi, co mam pisać!

Poza tym dwie sprawy:
raz - sam zadecyduje, w co się mieszam.
dwa - mówiąc: "Skończ Waść, wstydu oszczędź" przyznajesz się do swoich błędów - sprawdź sobie znaczenie i genezę tego cytatu :)

Poza tym -napisałeś rezygnację bezpośrednio po tym liście od Mahdiego. No inaczej nie było.[/quote]

[quote="Nascimento1998"]Bo ogólnie pytanie do Ciebie od Mahdiego (tutaj już jestem pośrednikiem ;) jest proste: Mówisz o wielu wiadomościach a tak naprawdę zrezygnowałeś po tym liście. Mahdi napisał tak: "Prosta sprawa - napisałem do niego list, poniewaz dzień wczesniej pytał co może i co nie może robić (pytal o zakres obowiązków i pytał dlaczego tak sie wkurzyłem o komentarze które dawał pod przywitaniem Nikity). Odpisałem na list, a on..... zrezygnował w formie blogu!!!" Więc co takiego było w tym liście? My go możemy upublicznić, po prostu miło byłoby podać wyjaśnienia przed oczernianiem wszystkich.[/quote]

Bardzo się cieszę, że oficjalnie deklarujesz samodzielność w tym, co piszesz do mnie. Szkoda tylko, że nie widać tego w treści. Ale nieważne. Treść maila Mahdiego jest znana mi, KirzeLovato (prośba samego Mahdiego by go z jego treścią zapoznać, bądź go w całej rozciągłości przekazać) i autorowi, jako nadawcy, zatem tylko trzem osobom. I poprawka - zrezygnowałem najpierw w formie rozmowy na Facebooku, a dopiero potem w formie oficjalnej rezygnacji na stronie. O tym fakcie mogłeś nie wiedzieć bowiem nie masz dostępu do prywatnych rozmów z w/w portalu. Chwileczkę... Przecież to zawarłem w swoim blogu. Ale że sam Mahdi zaciemnia sprawę? I kto tu komu próbuje dołki kopać?
Nascimento - jak wcześniej Tobie zaznaczyłem, tak i teraz powtórzę: najpierw zapoznaj się z treścią mojego blogu, który tak łatwo określiłeś mianem "atakiem na Mahdiego", a potem oceniaj i mów o powodach mojej rezygnacji ale w kontekście tejże treści. Bardzo łatwo zorientujesz się wówczas, że to nie tylko mail Mahdiego decydował o mojej rezygnacji ale również inne sprawy, jak i to, co przewidywałem, a co aktualnie się rozgrywa. Z tym przyznaniem się do mojego błędu to troszkę się rozpędziłeś, więc to zignoruję :) Możesz jednak trafić kiedyś na osobę, która inaczej potraktuje wciskanie mu kitu niż ja ;) A na sam koniec pamiętaj, że tutaj także jest regulamin. Temat nie jest o mojej rezygnacji z funkcji Szefa RM Teamu. Zatem nie rób off topu, na który jestem zmuszony odpisywać :D
Nascimento! Nie idź tą drogą!

 Nascimento1998 Partyzant

Postów: 1403
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 11.03.2013
Poziom ostrzeżeń: 0
0
06.03.2016 00:14    #734
Nie Brazzo, ja widziałem ten list. Tak samo wiem, że pisałeś najpierw na fb, że rezygnujesz (po przeczytaniu listu). Nikt nic przede mną nie zaciemnia.

Nie no, mówisz "skończ waść, wstydu oszczędź", więc skoro sam tak mówisz to gdzie ja się rozpędzam (w tym cytacie chodzi przecież o to, że to w zamierzeniu ja mam Ci już oszczędzić wstydu...). Po prostu zwracam na to uwagę, bo wiem, że w tym wypadku nie o to Ci chodziło, więc używasz cytatu, którego nie rozumiesz. Nie wciskam więc kitu! Ignorancja w tym wypadku nie jest chyba najrozsądniejsza...

Żeby podeprzeć to, cytat z jednej ze stron:


„Kończ waść, wstydu oszczędź”. Najczęściej używane przez kibiców, podczas internetowych przepychanek.
Na byle jakim forum piłkarskim prędzej czy później natraficie na dyskusję, w której kibic przekonany o własnej wyższości pogardliwie rzuci do drugiego: „kończ waść, wstydu oszczędź”. Innymi słowy: nie rób już sobie, człowieku, obciachu, bo to żenada kompletna.
Tymczasem sens jest zupełnie inny. Oto fragment „Potopu” Henryka Sienkiewicza:
— Kończ… waść!… wstydu… oszczędź!…
— Dobrze! — rzekł Wołodyjowski.
Dał się słyszeć świst krótki, straszny, potem stłumiony krzyk… jednocześnie Kmicic rozłożył ręce, szabla wypadła mu z nich na ziemię… i runął twarzą do nóg pułkownika…
O koniec walki i oszczędzenie wstydu błagał ten, który nie miał szans na zwycięstwo. Pamiętaj więc: jeśli piszesz „kończ waść, wstydu oszczędź”, to uznajesz się za pokonanego i prosisz o szybkie dobicie."

Więc gdzie tutaj wciskanie kitu?

// Edytowano 15 razy, ostatni raz 06.03.2016 o godz. 00:18

 romantico Partyzant

Postów: 1809
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 07.11.2010
Skąd: Szczecin/Katowice
Poziom ostrzeżeń: 0
0
06.03.2016 00:23    #735
Nasci przestan sie czepiać o słowka. Lepiej bukuj mi nocleg w hotelu. Romantico dostanie się do finału.

 Pucek Stachanowiec

Postów: 7239
Grupa: Moderator
Dołączył: 24.08.2007
Poziom ostrzeżeń: 0
0
06.03.2016 00:24    #736
Nie zdziwię się, ponieważ obrońcą tytułu mistrza Rozgrywki Mistrzów jest osoba stosująca killer taktykę, którą było widać gołym okiem, więc kiepsko z wyłapywaniem wypaczeń przez organizatora.

Ponadto wiem, że gdy jest śpiewka "mamy swoje metody" to jest ona najczęściej nic niewarta. Podałem konkretne sposoby sprowadzenia RM do absurdu, więc czekam na konkretne metody wykrycia tych zmian, a nie bajeczki na bazie straszenia i etosu.
To piłkarze przegrywają Twoje mecze, a nie taktyka. Ludzie wygadali już mnóstwo bzdur o taktyce, a ledwo wiedzą jak wygrać w domino.

 Nascimento1998 Partyzant

Postów: 1403
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 11.03.2013
Poziom ostrzeżeń: 0
0
06.03.2016 00:24    #737
Ok, na jakie nazwisko?;-)

@Pucek - nikt otwarcie nie poda metod wykrycia zmian (wszystkich metod). TO chyba logiczne...

// Edytowano 6 razy, ostatni raz 06.03.2016 o godz. 00:26

 Brazzo Młody aktywista

Postów: 354
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 22.07.2007
Skąd: Białystok
Poziom ostrzeżeń: 0
0
06.03.2016 00:32    #738
[quote="Brazzo"][quote="Nascimento1998"]@Brazoo - Tyle że Mahdi mi nie wydaje ŻADNYCH poleceń, ale co tam ;)[/quote]

[quote="Nascimento1998"]Pamiętaj, że jestem tutaj, można powiedzieć, pośrednikiem (...)[/quote]
Zatem czym jest tutaj pośrednictwo? Cytując klasyka: "Skończ Waść, wstydu oszczędź". Nascimento! Nie mieszaj się w to :)[/quote]
A teraz połącz to z tym, co dalej następuje - i masz odpowiedź :)

 Pucek Stachanowiec

Postów: 7239
Grupa: Moderator
Dołączył: 24.08.2007
Poziom ostrzeżeń: 0
0
06.03.2016 00:33    #739
Dlaczego? Skoro tych metod nie da się obejść, to czemu nie? A jeśli da się je obejść, to będzie bieda i cebula - i przypuszczam, że tak będzie, bo skądś ta nerwowość musi wynikać.
To piłkarze przegrywają Twoje mecze, a nie taktyka. Ludzie wygadali już mnóstwo bzdur o taktyce, a ledwo wiedzą jak wygrać w domino.

 Nascimento1998 Partyzant

Postów: 1403
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 11.03.2013
Poziom ostrzeżeń: 0
0
06.03.2016 00:36    #740
A ja, drogi Pucku, przypuszczam, że te metody szef RM Teamu zachowa dla siebie, gdyż tylko jemu się one przydadzą. Po co się tak denerwujesz.

@Brazzo - nie rozumiesz sensu tego cytatu.

Strona

Musisz się zalogować, aby dodać odpowiedź.

PRZEGLĄDAJĄ TEMAT

1 aktywny w tym 0 zarejestrowanych, 1 gość, 0 ukrytych

FM REVOLUTION - OFICJALNA STRONA SERII FOOTBALL MANAGER W POLSCE
Największa polska społeczność Ponad 70 tysięcy zarejestrowanych użytkowników nie może się mylić!
Polska Liga Update Plik dodający do Football Managera opcję gry w niższych ligach polskich!
FM Revolution Cut-Out Megapack Największy, w pełni dostępny zestaw zdjęć piłkarzy do Football Managera.
Aktualizacje i dodatki Uaktualnienia, nowe grywalne kraje i inne nowości ze światowej sceny.
Talenty do Football Managera Znajdziesz u nas setki nazwisk wonderkidów. Sprawdź je wszystkie!
Polska baza danych - dyskusja Masz uwagi do jakości wykonania Ekstraklasy lub 1. ligi? Napisz tutaj!
Copyright © 2002-2024 by FM Revolution
[x]Informujemy, że ta strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką plików cookies. W każdym czasie możesz określić w swojej przeglądarce warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies.