Strona

Polska Scena FM

 Pucek Stachanowiec

Postów: 7239
Grupa: Moderator
Dołączył: 24.08.2007
Poziom ostrzeżeń: 0
0
06.03.2016 00:43    #741
Wskazuję konkretne sposoby, których metod wykrycia nie potraficie wskazać.
To piłkarze przegrywają Twoje mecze, a nie taktyka. Ludzie wygadali już mnóstwo bzdur o taktyce, a ledwo wiedzą jak wygrać w domino.

 Brazzo Młody aktywista

Postów: 354
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 22.07.2007
Skąd: Białystok
Poziom ostrzeżeń: 0
0
06.03.2016 00:55    #742
Dobrze, już dobrze, przyznaję się do błędu. Błędem było moje stwierdzenie o tym, że myślisz jednak samodzielnie. Mój duży błąd, mea culpa, mea maxima culpa <bije się mocno w pierś>

 IamTheSwarn Partyzant

Postów: 297
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 06.02.2016
Skąd: Olsztyn/Kraków
Poziom ostrzeżeń: 0
0
06.03.2016 01:30    #743
Trochę to zabawne, gdyby nie obawiał się on ryzyka, bo wiedział, że mu nie zagraża spokojnie byłoby to ujawnione. A wystarczyło by po prostu się nie kłócić, nie awanturować, nie straszyć sondami, nie głosić swej marności. Myślę, że raczej kwestia ugadania się, byłaby zdecydowanie prostsza niż zawracanie rzeki kijem. Ale jak się chce samemu walczyć z całym światem, opierając swój majestat i słuszność swoich decyzji na circle jerku oraz osobnikach typu tesser czy egurian... Cóż, Nasci, wydaje mi się, że Ty to widzisz, aczkolwiek nie wiem czemu udajesz, że to nie istnieje. Sam Ci dałem przykład, gdy okazało się, że nawet Ciebie okłamuje. Co to cytatu to masz racje, Kmicic prosił Pana Wołodyjowskiego o zaprzestanie upokarzania jego osoby, w pojedynku na szable. Co będzie to będzie, nie trzeba być sherlockiem by stwierdzić, że mahdi się boi, że cholernie się boi, wie że projekt jest do obejścia, a sam swoją osobą doprowadził, że ludzie będą z tego korzystać. Toksyczność jego osoby przebiła nawet moje bariery, czy Pucka, który nie tyle był dwulicowy, co widział nadzieje w projekcie RM i rozwoju sceny. Wszyscy liczyliśmy, że Piotr Sebastian będzie szarą eminencją, że to będzie wyglądało po ludzku. Niestety tak nie jest.
Tym aktem łaski skompromitował się totalnie, wielki mi gest z jego strony, skoro wie, że 99% i tak do turnieju nie przystąpi, co więcej, będzie mógł rzec cos w stylu ja nikomu nie zabraniałem niczego i są to oficjalne mistrzostwa polski fejsbukowiczów w fma. To troszkę kpina, nie? Jakby Łukaszenko dał mi wize do odwiedzenia Białorusi też raczej bym nie skakał ze szczęścia. A przykro mi to pisać, ale mija 4 miesiąc od powstania portalu i niestety on upada. Wartość jego jest coraz słabsza, Prócz Twoich fajnych blogów, mahdi przestawał dodawać ( co by nie mówić, jego blogi były solidnie i miło się to czytało), Nikita zaliczyła fajny progres, to reszta... sorry, mogę dodać kariere chicago bulls w NBA 2007 i dostane komentarze " zapowiada się nad wyraz ciekawie, ciekawa perspektywa, oczywiście mocne za oryginalność", wrzucić kilkanaście screenów, opatrzonych 3 słowami i tyle. Dajcie spokój, chcecie grać to sobie grajcie, sam może wystartuje, skoro mam taką łaskę, nie bardzo jestem teraz tym zainteresowany, ale błagam niech nie będzie to nazwane mistrzostwami polski, mnie to osobiście drażni. Co do killer taktyk, to jeżeli gra to dopuszcza, a sami się na to nie umówimy to okej, stosujcie sam bym tak zrobił. (W Fife 2008 była niepisana zasada, że nie można było używać kombinacji Q+W na swojej połowie boiska, ludzie się tego trzymali). w ogóle słyszałem pewną ciekawostkę, że niektórych osób w ogóle nie obchodzi co się dzieje tutaj, więc o co cała drama? Jeden pisze jak korzystać z FMRTE i wielkie larum. Groźby próby pojednania, echh idę spać, dobranoc moi kochani :*:*

 romantico Partyzant

Postów: 1809
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 07.11.2010
Skąd: Szczecin/Katowice
Poziom ostrzeżeń: 0
0
06.03.2016 09:41    #744
Pojawiła się mała wariacja z pogranicza FMa oraz Fify (gameplay) : https://www.youtu(...)EUtiDQY, https://www.youtu(...)sZSBdwmQ

// Edytowano 1 raz, ostatni raz 06.03.2016 o godz. 09:43

 Nascimento1998 Partyzant

Postów: 1403
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 11.03.2013
Poziom ostrzeżeń: 0
0
06.03.2016 10:06    #745
[quote="Pucek"]Wskazuję konkretne sposoby, których metod wykrycia nie potraficie wskazać.[/quote]

Zadziwiająca pewność siebie ;)

[quote="Brazzo"]Dobrze, już dobrze, przyznaję się do błędu. Błędem było moje stwierdzenie o tym, że myślisz jednak samodzielnie. Mój duży błąd, mea culpa, mea maxima culpa <bije się mocno w pierś>[/quote]

Na jakimże to podłożu? Bo za brak własnego zdania nie uznajesz chyba sytuacji, gdzie pokazuje tutaj stanowisko Mahdiego, bo zwyczajnie on nie może. Przynajmniej mam nadzieję, że nie uznajesz, bo chyba rozum posiadasz.

@IamtheSwarn - Wiedział że 99% do turnieju nie przystąpi? Przecież taki płacz był tutaj wszystkich, że nie mogą wziąć udziału. Teraz mogą - i co?...

Chcecie żeby to wyglądało po ludzku, o czym piszesz, a sami szukacie najmniejszego sposobu do dowalenia mu (w tym przypadku projektowi) - jak dla mnie to szczyt hipokryzji.

"I faktycznie on (portal upada" - Nie wiem po co snuć takie domysły... Jak dla mnie on dopiero się rozkręca (a już jest bardzo dobrze!), nic nie upada, już Ty się nie bój ;) A przecież oczywiste jest, że nie każdy jest w stanie pisać na poziomie Mahdiego, to normalne. Jednak my chcemy też doceniać starania i zaangażowanie.

Dalej - będzie to nazwane Mistrzostwami Polski, czy Cię drażni czy nie - to są Mistrzostwa Polski, gdyż Aga zarejestrowała tę nazwę w OHIM. Dokładnie to brzmi: Mistrzostwa Polski Wirtualnych Menedżerów w grze Football Manager - Rozgrywka Mistrzów.

 romantico Partyzant

Postów: 1809
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 07.11.2010
Skąd: Szczecin/Katowice
Poziom ostrzeżeń: 0
0
06.03.2016 10:11    #746
Nasci dwie rzeczy:
Mahdi bedzie uczestnikiem RM. A kto bedzie akceptowal konta na MFM?
Czy moglbys podrzucic potwierdzenie rejestracji RM.

 Nascimento1998 Partyzant

Postów: 1403
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 11.03.2013
Poziom ostrzeżeń: 0
0
06.03.2016 10:20    #747
[quote="romantico"]Nasci dwie rzeczy:
Mahdi bedzie uczestnikiem RM. A kto bedzie akceptowal konta na MFM?
Czy moglbys podrzucic potwierdzenie rejestracji RM.[/quote]4

Mahdi będzie uczestnikiem RM, konta akceptowała będzie redakcja MFM (łącznie z nim oczywiście), ale co w tym dziwnego?

Nie mógłbym, jakim niby prawem? Spróbuj cokolwiek zarejestrować w OHIM to się przekonasz jak działa ta instytucja...

 nocnytyper Partyzant

Postów: 62
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 28.08.2015
Skąd: Rzeszow
Poziom ostrzeżeń: 0
0
06.03.2016 10:39    #748
Wczoraj się dowiedziałem, że zostałem wykluczony z RM 2015 i 2016, mimo że sam zrezygnowałem :D:D:D I że moje konto nie zostanie aktywowane na MFM :D:D:D Czy ktoś może mi to wyjaśnić? Czas spiny chyba już minął ;)

 Nascimento1998 Partyzant

Postów: 1403
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 11.03.2013
Poziom ostrzeżeń: 0
0
06.03.2016 10:49    #749
[quote="nocnytyper"]Wczoraj się dowiedziałem, że zostałem wykluczony z RM 2015 i 2016, mimo że sam zrezygnowałem :D:D:D I że moje konto nie zostanie aktywowane na MFM :D:D:D Czy ktoś może mi to wyjaśnić? Czas spiny chyba już minął ;)[/quote]''

Przecież wiedziałeś o tym od sytuacji w pierwszej edycji. Robisz z siebie idiotę, pisząc takie teksty (przypominam - wcześniej też przyleciałeś na rev informując o tej karze na dwie edycje). Słabiutka pamięć.

https://scont(...)56DE6F21

// Edytowano 1 raz, ostatni raz 06.03.2016 o godz. 10:54

 Nascimento1998 Partyzant

Postów: 1403
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 11.03.2013
Poziom ostrzeżeń: 0
0
06.03.2016 10:58    #750
I teraz spójrzcie co by się działo, gdyby nie było deklaracji na fb - taki @NocnyTyper mógłby wystąpić pod innym nickiem a w sytuacji ze zgłoszeniami na fb nie jest to możliwe. Inna sprawa, jakie mogłyby być wałki (np. kilka kont i jednoczesnych karier przez jedną, anonimową osobę).

Strona

Musisz się zalogować, aby dodać odpowiedź.

PRZEGLĄDAJĄ TEMAT

1 aktywny w tym 0 zarejestrowanych, 1 gość, 0 ukrytych

FM REVOLUTION - OFICJALNA STRONA SERII FOOTBALL MANAGER W POLSCE
Największa polska społeczność Ponad 70 tysięcy zarejestrowanych użytkowników nie może się mylić!
Polska Liga Update Plik dodający do Football Managera opcję gry w niższych ligach polskich!
FM Revolution Cut-Out Megapack Największy, w pełni dostępny zestaw zdjęć piłkarzy do Football Managera.
Aktualizacje i dodatki Uaktualnienia, nowe grywalne kraje i inne nowości ze światowej sceny.
Talenty do Football Managera Znajdziesz u nas setki nazwisk wonderkidów. Sprawdź je wszystkie!
Polska baza danych - dyskusja Masz uwagi do jakości wykonania Ekstraklasy lub 1. ligi? Napisz tutaj!
Copyright © 2002-2024 by FM Revolution
[x]Informujemy, że ta strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką plików cookies. W każdym czasie możesz określić w swojej przeglądarce warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies.