Strona

Polska Scena FM

 SuperZiemniak Naczelnik Służb Wywiadowczych

Postów: 1663
Grupa: Moderator
Dołączył: 19.03.2014
Skąd: Warszawa
Poziom ostrzeżeń: 0
0
06.03.2016 11:41    #2
proszę Cię o pozwolenie Nascimento/Mahdi, bo nie wierzę, że Nascimento tak zdążył się zmienić, krytykuje wszystkich, czepia się "Moich kompetencji" (już miałem taką rozmowę na PW z Mahdim). Jest to widoczny styl Mahdiego, a w dodatku z taką pewnością się wypowiada, że Aga czegoś nie zrobi, że to już nasuwa jakieś wnioski. Także wracając do tego - proszę o udostępnienie informacji, o które prosi anonim o nicku Romantico.

 Nascimento1998 Partyzant

Postów: 1403
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 11.03.2013
Poziom ostrzeżeń: 0
0
06.03.2016 11:42    #3
[quote="romantico"][quote="Nascimento1998"]Odpowiem w stylu Pucka - Aga nie chce mieć nic wspólnego z osobami anonimowymi, takimi, jak Ty, wiec co oczywiste nie udostępni Ci tego.

E: Czepiam się kłamstw w ostrzeżeniach, czyli Twojej niezbyt dużej kompetencji w tym.[/quote]

Nasci to nie chodzi o mnie, tylko o społeczność sceny. Jeżeli twierdzisz publicznie, że RM została zarejestrowana, a ze względu, iż reprezentujesz tu MFM będąc jego redaktorem naczelnym, to jako członek tej społeczność proszę o udostępnienie tej informacji. Nie każ mi prosić kogoś kto nie jest anonimowy :), bo obawiam się, że będzie kolejny powód by odmówić ( a co mi tam, czy ktoś kto nie jest anonimowy może poprosić o potwierdzenie?).

Nasci poza tym, niedługo nie będę anonimowy, gdyż po starcie RM wrzucę swój profil na FB i zarejestruję się na MFM, a finalnie będę jednym z finalistów ( moja w tym głowa).[/quote]

Jeżeli się zgłosisz - prosimy bardzo. Nie jestem Mahdim czy Agą żeby móc udostępniąc tą informację, ale myślę, że oni także nie będą do tego skłonni. Nikt nikomu nie musi tego pokazywać - bo dlaczego? Fakty są faktami.

 Nascimento1998 Partyzant

Postów: 1403
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 11.03.2013
Poziom ostrzeżeń: 0
0
06.03.2016 11:44    #4
[quote="nocnytyper"]Chłopczyku, płakać to ty możesz, mi na to wiek już nie pozwala ;)
Skoro ja płakałem na cmrev(jak twierdzisz), to co w takim razie robił mahdi w każdym swoim manifeście na mfm ??!!
To musiała być powódź w UK z jego łez :D
Ale nie odbierajcie tego jako hejt, nie twórzcie nowych manifestów, błagam...[/quote]

Nie nie nie, już piszę blog bo gościu się obudził po pół roku i mu się przypomniało, że jest wyrzucony ;) A Twoja pierwsza linijka - aleś mi dowalił! ;)

 nocnytyper Partyzant

Postów: 62
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 28.08.2015
Skąd: Rzeszow
Poziom ostrzeżeń: 0
0
06.03.2016 11:46    #5
Każde informacje na temat mfm macie obowiązek ujawnić, jeśli prosi o to zainteresowana strona. Nie jest to twoja ani mahdiego prywatna rzecz, więc nie masz akurat takiego prawa tego nie udostępnić. Takie jest prawo ;)

 nocnytyper Partyzant

Postów: 62
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 28.08.2015
Skąd: Rzeszow
Poziom ostrzeżeń: 0
0
06.03.2016 11:47    #6
Nascimento nie będziesz zwolniony z matury bo jesteś RN. Więc wio do nauki...
A tamto to była ironia....

// Edytowano 1 raz, ostatni raz 06.03.2016 o godz. 11:49

 SuperZiemniak Naczelnik Służb Wywiadowczych

Postów: 1663
Grupa: Moderator
Dołączył: 19.03.2014
Skąd: Warszawa
Poziom ostrzeżeń: 0
0
06.03.2016 11:49    #7
według wyszukiwarki OHIM - nie ma takiego znaku, nazwy i niczego zarejestrowanego. Ciekawe.

 Nascimento1998 Partyzant

Postów: 1403
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 11.03.2013
Poziom ostrzeżeń: 0
0
06.03.2016 11:49    #8
[quote="nocnytyper"]Każde informacje na temat mfm macie obowiązek ujawnić, jeśli prosi o to zainteresowana strona. Nie jest to twoja ani mahdiego prywatna rzecz, więc nie masz akurat takiego prawa tego nie udostępnić. Takie jest prawo ;)[/quote]

Macie ujawniać? Zaczynam się Ciebie bać ;)

[quote="nocnytyper"]Nascimento nie będziesz zwolniony z matury bo jesteś RN. Więc wio do nauki...[/quote]

Ale Ty niedobry jesteś ;)

// Edytowano 1 raz, ostatni raz 06.03.2016 o godz. 11:50

 nocnytyper Partyzant

Postów: 62
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 28.08.2015
Skąd: Rzeszow
Poziom ostrzeżeń: 0
0
06.03.2016 11:52    #9
Ale to nie mój wymysł. Jeśli macie np zastrzeżoną nazwę a ktoś chce na to dowód, to nie macie wyjścia, musicie to ujawnić. W jaki sposób chcecie tego uniknąć? Bo nie wiem...

Odnośnie półrocznej nieobecności, wiesz, nie każdy żyje na utrzymaniu rodziców i wydaje na imprezy ;)
Ktoś kto pracuje, ma rodzinę, nie ma czasu na to żeby codziennie siedzieć na forum... to chyba logiczne...

 SuperZiemniak Naczelnik Służb Wywiadowczych

Postów: 1663
Grupa: Moderator
Dołączył: 19.03.2014
Skąd: Warszawa
Poziom ostrzeżeń: 0
0
06.03.2016 11:53    #10
Dobra, koniec śmichów chichów. Zostawcie biednego chłopca z technikum, który nienawidzi policji, ale szanuje kiboli. Jego życie to RM, MFM, Gwardia i JP na 90%, bo się trochę boi. A ty zostaw nas tutaj, bo faktycznie nic nie wnosisz do tematu, nie odpowiadasz na posty, tylko czepiasz się jakiś głupot.

 romantico Partyzant

Postów: 1809
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 07.11.2010
Skąd: Szczecin/Katowice
Poziom ostrzeżeń: 0
0
06.03.2016 11:53    #11
[quote="Nascimento1998"][quote="romantico"][quote="Nascimento1998"]Odpowiem w stylu Pucka - Aga nie chce mieć nic wspólnego z osobami anonimowymi, takimi, jak Ty, wiec co oczywiste nie udostępni Ci tego.

E: Czepiam się kłamstw w ostrzeżeniach, czyli Twojej niezbyt dużej kompetencji w tym.[/quote]

Nasci to nie chodzi o mnie, tylko o społeczność sceny. Jeżeli twierdzisz publicznie, że RM została zarejestrowana, a ze względu, iż reprezentujesz tu MFM będąc jego redaktorem naczelnym, to jako członek tej społeczność proszę o udostępnienie tej informacji. Nie każ mi prosić kogoś kto nie jest anonimowy :), bo obawiam się, że będzie kolejny powód by odmówić ( a co mi tam, czy ktoś kto nie jest anonimowy może poprosić o potwierdzenie?).

Nasci poza tym, niedługo nie będę anonimowy, gdyż po starcie RM wrzucę swój profil na FB i zarejestruję się na MFM, a finalnie będę jednym z finalistów ( moja w tym głowa).[/quote]

Jeżeli się zgłosisz - prosimy bardzo. Nie jestem Mahdim czy Agą żeby móc udostępniąc tą informację, ale myślę, że oni także nie będą do tego skłonni. Nikt nikomu nie musi tego pokazywać - bo dlaczego? Fakty są faktami.[/quote]

Nasci, są dwa problemy :
1. SuperZiemniak poprosił, a zgodnie z Twoją wypowiedzią ( a bardziej Agi) nie jest on anonimem, więc prosimy o przedstawienie dokumentu.
2. Jest takie coś jak email - nie jest problemem napisać do OIHM z zapytaniem. Mogę na 99% stwierdzić, że dostanę odpowiedź. Twierdzącą lub negatywną ( jeżeli negatywna, to gorzej dla ciebie), więc nie wiem po co te przeciąganie liny.

Strona

Musisz się zalogować, aby dodać odpowiedź.

PRZEGLĄDAJĄ TEMAT

1 aktywny w tym 0 zarejestrowanych, 1 gość, 0 ukrytych

FM REVOLUTION - OFICJALNA STRONA SERII FOOTBALL MANAGER W POLSCE
Największa polska społeczność Ponad 70 tysięcy zarejestrowanych użytkowników nie może się mylić!
Polska Liga Update Plik dodający do Football Managera opcję gry w niższych ligach polskich!
FM Revolution Cut-Out Megapack Największy, w pełni dostępny zestaw zdjęć piłkarzy do Football Managera.
Aktualizacje i dodatki Uaktualnienia, nowe grywalne kraje i inne nowości ze światowej sceny.
Talenty do Football Managera Znajdziesz u nas setki nazwisk wonderkidów. Sprawdź je wszystkie!
Polska baza danych - dyskusja Masz uwagi do jakości wykonania Ekstraklasy lub 1. ligi? Napisz tutaj!
Copyright © 2002-2024 by FM Revolution
[x]Informujemy, że ta strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką plików cookies. W każdym czasie możesz określić w swojej przeglądarce warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies.