Strona

Polska Scena FM

 romantico Partyzant

Postów: 1809
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 07.11.2010
Skąd: Szczecin/Katowice
Poziom ostrzeżeń: 0
0
06.03.2016 21:47    #831
Neil Brock potwierdził, iż wydany patch jest ostatnia aktualizacją ze strony SI produktu o nazwie Football Manager 2016!!

 Pucek Stachanowiec

Postów: 7239
Grupa: Moderator
Dołączył: 24.08.2007
Poziom ostrzeżeń: 0
0
06.03.2016 21:51    #832
[quote="Brudas"][quote="Pucek"]Metoda na wieczór:

Przed finałem ważnych rozgrywek, żeby mieć pewność, że wygrasz:
wczytaj grę w FM RTE, znajdź drużynę przeciwnika, przejrzyj profile zawodników i zapisz sobie na kartce albo w notatniku po kolei ich ukryte atrybuty "important matches" (postawa w ważnych meczach), zmień wartości na 1, zapisz, rozegraj mecz, po rozegranym meczu a przed kontynuacją wpisz wszystko co zanotowałeś wcześniej, aby przywrócić poprzedni stan, zapisz. Wróć do gry.[/quote]

Mateuszku przy sporych chęciach i znajomościach ukrytych atrybutów można wygrać mecz.[/quote]
Nie zrozumiałem co napisałeś : P Możesz wyjaśnić?
To piłkarze przegrywają Twoje mecze, a nie taktyka. Ludzie wygadali już mnóstwo bzdur o taktyce, a ledwo wiedzą jak wygrać w domino.

 PavS Partyzant

Postów: 251
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 29.01.2010
Poziom ostrzeżeń: 0
0
06.03.2016 21:54    #833
Misie pysie, jeżeli chcecie zobaczyć "akt rejestracji znaku towarowego" (nazwa w cudzysłowie umowna) to zróbcie sobie rozgrywkę o identycznej nazwie jak ta zarejestrowana (bądź niezarejestrowana) i czekajcie na rozwój wypadków. Wydawca zgłosi się w celu usunięcia konkurencji i wtedy chcąc nie chcąc będzie musiał przedstawić dowód, który poprze jego rządnie. Wy się przekonacie czy mówić prawdę, a on udowodni, że ma prawo do nazwy (lub nie). Także to tyle :)

// Edytowano 1 raz, ostatni raz 06.03.2016 o godz. 21:55

 robal15 Młody aktywista

Postów: 2961
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 04.11.2008
Skąd: Poznan
Poziom ostrzeżeń: 0
0
06.03.2016 21:57    #834
To wyłóż kasę za rejestrację znaku towarowego...
"Bezczelny młody człowiek" Aga 2k15

 IamTheSwarn Partyzant

Postów: 297
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 06.02.2016
Skąd: Olsztyn/Kraków
Poziom ostrzeżeń: 0
0
06.03.2016 21:58    #835
Brzmi jak plan

 PavS Partyzant

Postów: 251
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 29.01.2010
Poziom ostrzeżeń: 0
0
06.03.2016 22:06    #836
Robalo, a kto ci kaze rejetrowac, zaloz wlsobie tu taka rozgrywke, starvzy tyle. Ale robcie jak tam chcecie, mi do szczescia akt potrzebny nie jest ;)

 Brudas Socrealista

Postów: 462
Grupa: Administrator
Dołączył: 29.11.2004
Skąd: Krotoszyn
Poziom ostrzeżeń: 0
0
06.03.2016 22:51    #837
[quote="Nascimento1998"]Nie, zgłoszenia na fb ograniczyły się do tego, że wyeliminowaliśmy anonimów i pierwsza edycja - jak na debiut - wyszła bardzo dobrze.

@Pucek - Co ja mogę rzec... Faktycznie, gra traci sens po Twoim komentarzu... Żebyś tylko się nie zdziwił ;)[/quote]

http://i.imgur.com/eHWRDMs.jpg
Ty tracisz sens xD

 Brudas Socrealista

Postów: 462
Grupa: Administrator
Dołączył: 29.11.2004
Skąd: Krotoszyn
Poziom ostrzeżeń: 0
0
06.03.2016 22:53    #838
[quote="Brazzo"][quote="Nascimento1998"]Jestem tutaj pośrednikiem (dobra, to było chyba złe słowo) bo piszę to, czego Mahdi napisać nie może (ban). Ale nie siedzi on i nie dyktuje mi, co mam pisać!

Poza tym dwie sprawy:
raz - sam zadecyduje, w co się mieszam.
dwa - mówiąc: "Skończ Waść, wstydu oszczędź" przyznajesz się do swoich błędów - sprawdź sobie znaczenie i genezę tego cytatu :)

Poza tym -napisałeś rezygnację bezpośrednio po tym liście od Mahdiego. No inaczej nie było.[/quote]

[quote="Nascimento1998"]Bo ogólnie pytanie do Ciebie od Mahdiego (tutaj już jestem pośrednikiem ;) jest proste: Mówisz o wielu wiadomościach a tak naprawdę zrezygnowałeś po tym liście. Mahdi napisał tak: "Prosta sprawa - napisałem do niego list, poniewaz dzień wczesniej pytał co może i co nie może robić (pytal o zakres obowiązków i pytał dlaczego tak sie wkurzyłem o komentarze które dawał pod przywitaniem Nikity). Odpisałem na list, a on..... zrezygnował w formie blogu!!!" Więc co takiego było w tym liście? My go możemy upublicznić, po prostu miło byłoby podać wyjaśnienia przed oczernianiem wszystkich.[/quote]

Bardzo się cieszę, że oficjalnie deklarujesz samodzielność w tym, co piszesz do mnie. Szkoda tylko, że nie widać tego w treści. Ale nieważne. Treść maila Mahdiego jest znana mi, KirzeLovato (prośba samego Mahdiego by go z jego treścią zapoznać, bądź go w całej rozciągłości przekazać) i autorowi, jako nadawcy, zatem tylko trzem osobom. I poprawka - zrezygnowałem najpierw w formie rozmowy na Facebooku, a dopiero potem w formie oficjalnej rezygnacji na stronie. O tym fakcie mogłeś nie wiedzieć bowiem nie masz dostępu do prywatnych rozmów z w/w portalu. Chwileczkę... Przecież to zawarłem w swoim blogu. Ale że sam Mahdi zaciemnia sprawę? I kto tu komu próbuje dołki kopać?
Nascimento - jak wcześniej Tobie zaznaczyłem, tak i teraz powtórzę: najpierw zapoznaj się z treścią mojego blogu, który tak łatwo określiłeś mianem "atakiem na Mahdiego", a potem oceniaj i mów o powodach mojej rezygnacji ale w kontekście tejże treści. Bardzo łatwo zorientujesz się wówczas, że to nie tylko mail Mahdiego decydował o mojej rezygnacji ale również inne sprawy, jak i to, co przewidywałem, a co aktualnie się rozgrywa. Z tym przyznaniem się do mojego błędu to troszkę się rozpędziłeś, więc to zignoruję :) Możesz jednak trafić kiedyś na osobę, która inaczej potraktuje wciskanie mu kitu niż ja ;) A na sam koniec pamiętaj, że tutaj także jest regulamin. Temat nie jest o mojej rezygnacji z funkcji Szefa RM Teamu. Zatem nie rób off topu, na który jestem zmuszony odpisywać :D
Nascimento! Nie idź tą drogą![/quote]

Przeciez Mahdiusz (tak dobrotliwie od Janusza bo straszny buc) to najwieksza gnida, waz i zmija jakiego scena widziala od dobrych kilku lat. Ale na razie mamy spoko beke wiec niech to trwa.

 Viique Młody aktywista

Postów: 441
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 22.01.2013
Skąd: Kraków
Poziom ostrzeżeń: 0
0
06.03.2016 23:19    #839
[quote="Brudas"]http://i.imgur.com/eHWRDMs.jpg
Ty tracisz sens xD[/quote]
Koledzy z Afryki musieli być niezwykle rozczarowani po kliknięciu w odnośnik z tytułem 'Weekend z Nikitą' :D
www.usydus.xn.pl - strona z moimi pracami

 Brudas Socrealista

Postów: 462
Grupa: Administrator
Dołączył: 29.11.2004
Skąd: Krotoszyn
Poziom ostrzeżeń: 0
0
06.03.2016 23:46    #840
[quote="Nascimento1998"]
Wiesz, komentarze publikował będę, gdzie tylko zechcę. Co do cytatu - skoro używa go w niewłaściwy sposób, to dlaczego go nie poprawić?
[/quote]

Gdyz jestesmy normalnym saitem na ktorym nie banujemy za odmienne zdanie. No nie? :D

Strona

Musisz się zalogować, aby dodać odpowiedź.

PRZEGLĄDAJĄ TEMAT

1 aktywny w tym 0 zarejestrowanych, 1 gość, 0 ukrytych

FM REVOLUTION - OFICJALNA STRONA SERII FOOTBALL MANAGER W POLSCE
Największa polska społeczność Ponad 70 tysięcy zarejestrowanych użytkowników nie może się mylić!
Polska Liga Update Plik dodający do Football Managera opcję gry w niższych ligach polskich!
FM Revolution Cut-Out Megapack Największy, w pełni dostępny zestaw zdjęć piłkarzy do Football Managera.
Aktualizacje i dodatki Uaktualnienia, nowe grywalne kraje i inne nowości ze światowej sceny.
Talenty do Football Managera Znajdziesz u nas setki nazwisk wonderkidów. Sprawdź je wszystkie!
Polska baza danych - dyskusja Masz uwagi do jakości wykonania Ekstraklasy lub 1. ligi? Napisz tutaj!
Copyright © 2002-2024 by FM Revolution