Strona

Polska Scena FM

 IamTheSwarn Partyzant

Postów: 297
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 06.02.2016
Skąd: Olsztyn/Kraków
Poziom ostrzeżeń: 0
0
07.03.2016 21:42    #891
W pełni zgadzam się z Panem Bulwą, coś podobnego chodziło mi po głowie.

 SuperZiemniak Naczelnik Służb Wywiadowczych

Postów: 1663
Grupa: Moderator
Dołączył: 19.03.2014
Skąd: Warszawa
Poziom ostrzeżeń: 0
0
07.03.2016 21:48    #892
ejj wow, prrr. Zluzuj gacie chłopcze, bo zmieniasz się w małego Mahdiego, a nawet dowodu nie masz jeszcze. W którym momencie powiedziałem "MACIE TO ZROBIĆ"? Ja tylko opisałem i podsumowałem opinie innych tutaj mówiących o konflikcie interesów. Ja wiem, że nic z tym nie zrobicie, bo i po co. ALE HEJ. TUTAJ można mieć własne zdanie na dany temat. Hmm wolność wypowiedzi, dziwne zjawisko dla kogoś kto jest redNaczem na MFM? Wypadałoby się po prostu liczyć z opinią i sugestiami innych na każdą sprawę. Przekonacie się o tym zapewne po opublikowaniu regulaminu na ostatnią chwilę, ale i tak powiecie to co zwykle - "udział dobrowolny, nie podoba się, to nie bierzcie udziału." Cholera, wygodne podejście.

 romantico Partyzant

Postów: 1809
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 07.11.2010
Skąd: Szczecin/Katowice
Poziom ostrzeżeń: 0
0
07.03.2016 21:49    #893
[quote="Nascimento1998"]Z tym, że teraz Mahdi nie robi tego sam. Pomaga mu przecież Piotr Sebastian.

Zresztą chociażby system punktowania jest już znany i upubliczniony.[/quote]

Z tym pomaga to bym nie przesadzał. Pewnie miał wpływ na ten "akt dobrej woli" jednak pewne rzeczy, o których dosadnie pisze Ziemniak nie ma wpływu. Na MFM ludzie o tym pisać nie będą bo albo im to zwisa albo boją się banowania usuwania kont. Pucek też zwraca uwagę na bardzo ważną kwestię - jeszcze RM się nie zaczeło a już Mahdi przetasował mega mocno skład RMTeam. Faktycznie, to wygląda jak TM; turniej mahdiego.

 Bolson Minister ds. Nagłych

Postów: 4270
Grupa: Moderator
Dołączył: 14.01.2010
Skąd: Lubin
Poziom ostrzeżeń: 0
0
07.03.2016 21:50    #894
zamierzam wygrać rozgrywkę mistrzów nie rozgrywając meczu
Frankly, I don't give a damn.
OH YEAH https://www.youtu(...)RVTTntoI
CREAM OF THE CROP https://www.youtu(...)Bjl3MWWs

 Nascimento1998 Partyzant

Postów: 1403
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 11.03.2013
Poziom ostrzeżeń: 0
0
07.03.2016 21:57    #895
[quote="SuperZiemniak"]ejj wow, prrr. Zluzuj gacie chłopcze, bo zmieniasz się w małego Mahdiego, a nawet dowodu nie masz jeszcze. W którym momencie powiedziałem "MACIE TO ZROBIĆ"? Ja tylko opisałem i podsumowałem opinie innych tutaj mówiących o konflikcie interesów. Ja wiem, że nic z tym nie zrobicie, bo i po co. ALE HEJ. TUTAJ można mieć własne zdanie na dany temat. Hmm wolność wypowiedzi, dziwne zjawisko dla kogoś kto jest redNaczem na MFM? Wypadałoby się po prostu liczyć z opinią i sugestiami innych na każdą sprawę. Przekonacie się o tym zapewne po opublikowaniu regulaminu na ostatnią chwilę, ale i tak powiecie to co zwykle - "udział dobrowolny, nie podoba się, to nie bierzcie udziału." Cholera, wygodne podejście.[/quote]

Wiesz, nawet wolność słowa ma swoje granice. Czytając chociażby wypowiedzi Brudasa ("Przeciez Mahdiusz (tak dobrotliwie od Janusza bo straszny buc) to najwieksza gnida, waz i zmija jakiego scena widziala od dobrych kilku lat. Ale na razie mamy spoko beke wiec niech to trwa.";) tak sobię myślę - ależ ten internet dodaje mocy! ;)

[quote="romantico"][quote="Nascimento1998"]Z tym, że teraz Mahdi nie robi tego sam. Pomaga mu przecież Piotr Sebastian.

Zresztą chociażby system punktowania jest już znany i upubliczniony.[/quote]

Z tym pomaga to bym nie przesadzał. Pewnie miał wpływ na ten "akt dobrej woli" jednak pewne rzeczy, o których dosadnie pisze Ziemniak nie ma wpływu. Na MFM ludzie o tym pisać nie będą bo albo im to zwisa albo boją się banowania usuwania kont. Pucek też zwraca uwagę na bardzo ważną kwestię - jeszcze RM się nie zaczeło a już Mahdi przetasował mega mocno skład RMTeam. Faktycznie, to wygląda jak TM; turniej mahdiego.[/quote]

Nie znam dokładnie podziału obowiązków, więc nie będę pisał o czymś, o czym dokładnie nie wiem, ale na pewno na dużą ilość spraw miał wpływ (najważniejsze - punktacja. To na pewno).

 SuperZiemniak Naczelnik Służb Wywiadowczych

Postów: 1663
Grupa: Moderator
Dołączył: 19.03.2014
Skąd: Warszawa
Poziom ostrzeżeń: 0
0
07.03.2016 22:04    #896
[quote="Nascimento1998"](...) tak sobię myślę - ależ ten internet dodaje mocy! ;) (...)[/quote]

Właśnie widzę, ale miło, że tak ładnie podsumowałeś swoje tutejsze, gościnne występy z kilku ostatnich dni ;)

 IamTheSwarn Partyzant

Postów: 297
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 06.02.2016
Skąd: Olsztyn/Kraków
Poziom ostrzeżeń: 0
0
07.03.2016 22:05    #897
Nasci a znasz to? "rewolucja pożera własne dzieci"

 Bolson Minister ds. Nagłych

Postów: 4270
Grupa: Moderator
Dołączył: 14.01.2010
Skąd: Lubin
Poziom ostrzeżeń: 0
0
07.03.2016 22:08    #898
[quote="IamTheSwarn"]Nasci a znasz to? "rewolucja pożera własne dzieci"[/quote]
jako rewolucjonista dementuję
Frankly, I don't give a damn.
OH YEAH https://www.youtu(...)RVTTntoI
CREAM OF THE CROP https://www.youtu(...)Bjl3MWWs

 Nascimento1998 Partyzant

Postów: 1403
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 11.03.2013
Poziom ostrzeżeń: 0
0
07.03.2016 22:08    #899
[quote="SuperZiemniak"][quote="Nascimento1998"](...) tak sobię myślę - ależ ten internet dodaje mocy! ;) (...)[/quote]

Właśnie widzę, ale miło, że tak ładnie podsumowałeś swoje tutejsze, gościnne występy z kilku ostatnich dni ;)[/quote]

Tak, tylko że ja nikogo tutaj nie obrażam i nie robię z siebie takiego... No nie wiem nawet jak to skomentować...

Bo ciężko o obrażaniu mówić, jeżeli chodzi o (niesłuszne) ostrzeżenie od Ciebie. Tym bardziej w świetle tego, że Brudas za ten komentarz ostrzeżenia nie otrzymał...

 SuperZiemniak Naczelnik Służb Wywiadowczych

Postów: 1663
Grupa: Moderator
Dołączył: 19.03.2014
Skąd: Warszawa
Poziom ostrzeżeń: 0
0
07.03.2016 22:09    #900
ja przyznaję się tylko do pożerania pizzy.

@Nascimento Brudas sam się dobrze kontroluje i wlepia sobie ostrzeżenia. Wszystkie ostrzeżenia przyznane w ostatnich dniach są jak najbardziej słuszne. Ktoś się nie zgadza?

// Edytowano 1 raz, ostatni raz 07.03.2016 o godz. 22:11

Strona

Musisz się zalogować, aby dodać odpowiedź.

PRZEGLĄDAJĄ TEMAT

1 aktywny w tym 0 zarejestrowanych, 1 gość, 0 ukrytych

FM REVOLUTION - OFICJALNA STRONA SERII FOOTBALL MANAGER W POLSCE
Największa polska społeczność Ponad 70 tysięcy zarejestrowanych użytkowników nie może się mylić!
Polska Liga Update Plik dodający do Football Managera opcję gry w niższych ligach polskich!
FM Revolution Cut-Out Megapack Największy, w pełni dostępny zestaw zdjęć piłkarzy do Football Managera.
Aktualizacje i dodatki Uaktualnienia, nowe grywalne kraje i inne nowości ze światowej sceny.
Talenty do Football Managera Znajdziesz u nas setki nazwisk wonderkidów. Sprawdź je wszystkie!
Polska baza danych - dyskusja Masz uwagi do jakości wykonania Ekstraklasy lub 1. ligi? Napisz tutaj!
Copyright © 2002-2024 by FM Revolution
[x]Informujemy, że ta strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką plików cookies. W każdym czasie możesz określić w swojej przeglądarce warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies.