przydział numerów

 progresywny Partyzant

Postów: 14
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 07.11.2005
Skąd: Poznan
Poziom ostrzeżeń: 0
0
08.12.2005, 10:11    Pytanie
Przez długi czas nie mogłem rozstać się z FM 2005 pomimo, że FM 2006 leżał już w szafie :-) Wczoraj zdecydowałem się zainstalować FM 2006 i ropocząc grę - oczywiście w polskiej lidze. Wgałem łatki 6.0.1 i 6.0.1b, a takze updata Robiego Robsona (wspaniała robota! - wkurza mnie już chyba tylko reprezentacja Niemiec). W polskiej lidze rozegrałem 8 kolejek, co oznacza ze jestem gdzieś w połowie wrzesnia 2005 roku. Jak do tej pory nie maiłem szansy przydzielenia zawodnikom nmerów na nowy sezon, a wielka szkoda bo zwodnicy rezerw "blokują" mi parę fajnych numerów, a takze większość 20-tek i 30-tek. Nowym nabytkom muszę przydzielać jakieś chore 40-tki i 50-tki. Stąd moje pytania:
- czy funkcja przydzielania numerów przed nowym sezonem w ogóle istnieje?
- czy jej brak spowodowany jest updatem Robiego (czwarty update do FM 2005 wyłaczała tę funkcję, choć raport o przydzielaniu numerów oczywiście się pojawiał)?
- a moze ten przydział jeszcze przede mną - pod koniec września lub na początku października, a moze dopiero przed nastepnym sezonem?

Uprzejmie proszę o odpowiedź - bardzo lubię kluczowym zawodniko nadać przed sezonem ważne - prestiżowenumery np 9-tkę, 10-tkę, 7-kę itp.

Z góry dziekując za pomoc,
pozdrawiam,
progresywny

 progresywny Partyzant

Postów: 14
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 07.11.2005
Skąd: Poznan
Poziom ostrzeżeń: 0
0
08.12.2005 14:25    #1
Dzięki za odpowiedź - nie sądzę abym przegapił tego newsa, choć w tej gorączce wzmacniania zespołu i negocjacji kontraktowych, kto wie:-) Dodam jedynie, że gram Lechem Poznań, który w momencie startu gry ma przed sobą rewanż II rundy Pucharu Intertoto. Ze względu na te rozgrywki jego start w lidze był opóźniony (przełożono chyba 2 pierwsze mecze). Może to miało wpływ na brak możliwości przydziału numerów? Spotkało kogoś coś podobnego?
pzdr,
progresywny

AwePawel Proletariat

0
08.12.2005 16:02    #2
Cześć. Właśnie miałem pytać o to samo. :) Może też przegapiłem tego newsa ale musiały by go u mnie przegapić 2 osoby bo tata też gra i też twierdzi, że nie miał takiej możliwości. Więc może to jakiś bug? Mam tylko możliwość przydzielenia numeru nowemu zawodnikowi ale nie mogę mu dać tych już zajętych przez kogoś więc ci nowi muszą mieć numery 3x, 4x czy 5x itd.

Tak na marginesie: czy u Was też Lechia Gdańsk jest tak napakowana, że głowa boli? Prawie każdy zawodnik ma po 10 czy nawet więcej ulubionych zagrań... Taki Zuk to może być swobodnie podstawowym zawodnikiem reprezentacji, jest też 16-latek lepszy np. od Kuźby, Jelenia czy Włodarczyka....
Pozdrawiam.

ebi Proletariat

0
08.12.2005 17:29    #3
apropo update'a to zero zmian w lidze walijskiej a mialy byc w wiekszosci lig (czyli polskiej?)

 progresywny Partyzant

Postów: 14
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 07.11.2005
Skąd: Poznan
Poziom ostrzeżeń: 0
0
08.12.2005 20:42    #4
@wilhelm - czy to wiadomość jest na 100% pewna? FM 2005 miał tę funkcje, a jak wspominałem to czwarty update Robiego sprawiał, że numery były przypisane na stałe, przy czym news o konieczności przydzielenia numerów przed nowym sezonem oczywiście się pojawał, lecz piłkarze z przydzielonymi już numerami byli "szarzy". Co do rzeczywistosci to co do zasady zgadzam się z Tobą, tyle że zawodnicy mogą sie przecież porozumieć między sobą co do ich numerów - ileż to razy "gorsi" napastnicy "musieli" oddawać 9-tkę sprowadzonej do klubu gwieździe lub wymieniali się "pechowymi" numrami gdy im nie szło (choćby casus Gajtkowskiego i Krygiera w Lechu)

@dominguez - w jakiej lidze i jakim klubem grasz? Jak rozumiem rozmaiwamy o FM2006 :-)

@awepawel - daj mi znać co się stanie w Twojej grze i grze Twojego "Staruszka" przed następnym sezonem.

dzięki wielkie za dotychczasowe wypowiedzi,
pzdr,
progresywny

awepawel Proletariat

0
18.12.2005 12:05    #5
cześć,
po pierwszym sezonie przyszedł news o przydzielaniu numerów i można wszystko bez problemu zmienić
pozdrawiam

Musisz się zalogować, aby dodać odpowiedź.

PRZEGLĄDAJĄ TEMAT

1 aktywny w tym 0 zarejestrowanych, 1 gość, 0 ukrytych

FM REVOLUTION - OFICJALNA STRONA SERII FOOTBALL MANAGER W POLSCE
Największa polska społeczność Ponad 70 tysięcy zarejestrowanych użytkowników nie może się mylić!
Polska Liga Update Plik dodający do Football Managera opcję gry w niższych ligach polskich!
FM Revolution Cut-Out Megapack Największy, w pełni dostępny zestaw zdjęć piłkarzy do Football Managera.
Aktualizacje i dodatki Uaktualnienia, nowe grywalne kraje i inne nowości ze światowej sceny.
Talenty do Football Managera Znajdziesz u nas setki nazwisk wonderkidów. Sprawdź je wszystkie!
Polska baza danych - dyskusja Masz uwagi do jakości wykonania Ekstraklasy lub 1. ligi? Napisz tutaj!
Copyright © 2002-2024 by FM Revolution
[x]Informujemy, że ta strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką plików cookies. W każdym czasie możesz określić w swojej przeglądarce warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies.