Błędy ?? Nie przesadzajcie

 LukMar Partyzant

Postów: 36
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 27.09.2006
Skąd: Warszawa
Poziom ostrzeżeń: 0
0
31.10.2006, 00:21    Pytanie
Nowy FM ma kilka bugow, to niestety niepodwazalny fakt. ALE.... ludzie nie glupiejce. Wg mnie nie ma zadnego bugu odnosnie kontuzji i kartek ! Przez pol sezonu nie dostalem ani jednej czerwonej kartki. Musze zaznaczyc ze preferuje gre bardzo dluga wymiana pilki, atakiem pozycyjnym az do bolu (via FC Barcelona evo Van Haal) oraz bardzo agresywnym jej odbiorem od przeciwnika. Jednakze gdy juz jakis moj zawodnik posiada na koncie zolta kartke, nanosze od razu poprawke w jego indywidualnych poleceniach, w najgorszym wypadku, gdy dalej fauluje, zmieniam go. Nie koniecznie z zawodnikiem z lawki, czasami po prostu przestawiam go w inna strefe boiska. Zoltych kartek mam 15 w okolo 11 meczach ligi. Uwazam ze to nie jest az tak duzo, jak na zespol grajacy agresywnie, nieustepliwie etc.
Teraz temat kontuzji. Gram ADO Den Haag. Na starcie kontuzjowanych jest dwoch zawodnikow, nie wiem czy oni sa kontuzjowani juz od poczatku kazdej rozgrywki, czy zlapali kontuzje w przeddzien mojego do klubu przyjscia. W kazdym bardz razie, nie mialem w zaden sposob wplywu na ich kontuzje. Teraz okres przygotowawczy.... oj tutaj kontuzji bylo duzo, oj bylo. Okolo 7, z czego jedna dluzsza, na okolo 2 miesiace. Wzialem wiec do reki poradnik, ktory kazdy z was na pewno ma, bo przeciez tyle mowicie o oryginalnosci waszych FMow... Ustawilem rezimy treningowe, zarowno konretne suwaki, jak i pozycje tychze suwakow, wedle polecen tejze instrukcji, wprowadzilem lekka korekte wlasna... Szczegolowo nie bede sie rozpisywal, kazdy ma przeciez poradnik.... I ? Kontuzji na treningu pierwszego zespolu - brak, w meczu - brak, nawet rywale zaczeli lapac kontuzje ;) Musze jeszcze powtorzyc ta sama czynnosc z mlodzikami, bo tam jest plaga kontuzji... ale ze z tamtych mlokosow jedynie okolo 5-6 nadaje sie do dluzszej obserwacji, a moze jakis 2-3 napawa nadzieja na przyszlosc... to narazie olalem sobie zmiany w ich treningach.
Teraz odnosnie znalezionych przeze mnie bugow. Wg mnie bugow. Niepodwazalnym jest blad z finansami. Nie wiem skad biora sie kwoty w wydatkach zamieszczone pod nazwa "inne". Ale najlepsze jest to ze podczas zapisu gry, zaobserwowalem to raz, potroil mi sie bilans, a ze mialem go na minusie, wiec z 7mln na minusie, powtarzam bilansu a nie stanu konta, zrobilo mi sie -21 ! Zmienie ulegla liczba obok wydatkow "innych" :

 tomato Żołnierz frontu ideologicznego

Postów: 1025
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 26.04.2006
Skąd: Kalisz
Poziom ostrzeżeń: 0
0
31.10.2006 16:10    #20
err ustąp głupszemu ;)

 era Partyzant

Postów: 98
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 01.08.2006
Skąd: Strzelce Kraj.
Poziom ostrzeżeń: 0
0
31.10.2006 18:34    #21
"To wszystko jest kwestią interpretacji i podejścia. Wszystko na to wskazuje :) ."
wujek bez przesady jezeli co mecz moj zawodnik dostaje czerwona karte i w ciagu miesiaca mam 7 kontuzji graczy z 1 skladu juz nie chce dodacwac z Betis B i u-18 .
jest w nowym fm'ie pare udogodzen ALE wiecej bugow niz w 2006 . przeciez te kontuzjie i kartki przechodza ludzkie pojecie . Sobis za nie dotkkniecie rywala ani tez za brak dyskusji z arbitrem itp. dostal sobie od tak czerwona karte , ja tego po prostu nie ogarniam . W realnym swiece takich sytuacji nie ma , wiec to nie jest kwestja interpretacji tylko po prostu gry - bugow gry

 era Partyzant

Postów: 98
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 01.08.2006
Skąd: Strzelce Kraj.
Poziom ostrzeżeń: 0
0
31.10.2006 18:39    #22
LukMar to masz zajebiste szczescie co do tych kartek .
i bład jest tez w transferach bylo to tez w demie mianowicie valencia kupiła Gudjonhnsena za 65 mln EURO chociaz jest on warty 13 mln , wiec mozna bylo go miec cos w poblizu tej kwoty . Jakby Eidur mial 20 lat to nawet bym sie nie dziwil ale jak ma 28 i przecietne umiejetnosci to naprawde cos tu jest nie tak .
Mam nadzieje ze patch naprawi te bledy ...

 Mehehe Młody aktywista

Postów: 41
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 18.08.2006
Skąd: Dąbrowa G
Poziom ostrzeżeń: 0
0
31.10.2006 18:44    #23
Ciekawy jest błąd w którym piłkarz ma klauzule np 3 mln ktos sie po niego zglasza mówisz że sprzedasz go za 5 a oni się zgadzają chociaż mogliby go kupic za 3 i ja bym musial to zaakceptować było tak zarówno w 2006 i 2007 :)

 Ebi-21 Kenebi Partyzant

Postów: 388
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 20.12.2005
Skąd: Bialystok
Poziom ostrzeżeń: 0
0
31.10.2006 18:46    #24
a gurpegi jest zawieszony do 2008 a ja go sprzedalem do barcelony za 20 mln zl to blad czy oni juz buduja sklad na za 2 lata?

 tomato Żołnierz frontu ideologicznego

Postów: 1025
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 26.04.2006
Skąd: Kalisz
Poziom ostrzeżeń: 0
0
31.10.2006 19:36    #25
no co każdy ma jakieś plany ;)

 Menedzer5 Żołnierz frontu ideologicznego

Postów: 527
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 13.06.2006
Skąd: Kędzierzyn-koźle
Poziom ostrzeżeń: 0
0
31.10.2006 19:44    #26
Ja właśnie włączyłem MLS i m.in. ligę angielską. Patrzę na terminarz i tabele Premiership a tutaj ani jednego spotkania, mimo, iż jest 29 stycznia 2006. Do tego Barca już wygrała Ligę Mistrzów, a liga angielska która przecież nie ma przerw będzie chyba czekać, aż do sierpnia aby rozegrać pierwsze spotkanie.

 SZk Pierwiastek Inteligencki

Postów: 440
Grupa: Ekspert
Dołączył: 04.04.2003
Skąd: Warszawa
Poziom ostrzeżeń: 0
0
31.10.2006 19:55    #27
To nie jest forum dyskusyjne, ale miejsce na zadawanie konkretnych pytan, to raz. Dwa - kultury nie ma, to dyskusji nie bedzie.

Temat zamknięty.

PRZEGLĄDAJĄ TEMAT

1 aktywny w tym 0 zarejestrowanych, 1 gość, 0 ukrytych

FM REVOLUTION - OFICJALNA STRONA SERII FOOTBALL MANAGER W POLSCE
Największa polska społeczność Ponad 70 tysięcy zarejestrowanych użytkowników nie może się mylić!
Polska Liga Update Plik dodający do Football Managera opcję gry w niższych ligach polskich!
FM Revolution Cut-Out Megapack Największy, w pełni dostępny zestaw zdjęć piłkarzy do Football Managera.
Aktualizacje i dodatki Uaktualnienia, nowe grywalne kraje i inne nowości ze światowej sceny.
Talenty do Football Managera Znajdziesz u nas setki nazwisk wonderkidów. Sprawdź je wszystkie!
Polska baza danych - dyskusja Masz uwagi do jakości wykonania Ekstraklasy lub 1. ligi? Napisz tutaj!
Copyright © 2002-2024 by FM Revolution