DUUUŻY BŁĄD??!!!

 Nemrod Partyzant

Postów: 109
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 02.11.2006
Poziom ostrzeżeń: 0
0
18.01.2006, 16:48    Pytanie
Ten nurtujacy mnie błąd(mam nadzieje ze to bład, który zostanie kiedyś usunięty) zauważyłemw edytorze FM2006. Mianowicie zacząlem grać sezon Fiorentino (klubik raczej dobry niż słaby-no niestety mimo dobrych transferów utrzymywałem się w strefie spadkowej). Kolejnym klubem był Tottenham (klub dobry+udane zakupy-miałem nadzieje na mniejsce 5-10. NIc z tego w połowie sezonu miejsce 19). Pomyślałem, że coś jest nie tak i wszedłem do edytpra. CO SIĘ OKAZUJE ŻE W ZAKLADCE KLUBY>ATRYBUTY zarówno Tottenham jak i Fiorentina i wiele wiele innych klubów mają SAME 0 (ZERA).CZY KTOŚ WIE CO SIĘ DZIEJE???WTO JEST TEMU WINNY?SPRAWDŹCIE U SIEBIE W EDYTORZE!!! Dodam tylko że mam oryginała FM2006 z łatką 6.0.2.

 mikos Partyzant

Postów: 42
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 19.11.2006
Poziom ostrzeżeń: 0
0
18.01.2006 20:26    #1
mi się wydaje że nowy menager jest dla ciebie po prostu za trudny

 Nemrod Partyzant

Postów: 109
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 02.11.2006
Poziom ostrzeżeń: 0
0
18.01.2006 22:30    #2
Wiec tak Panowie mówię o Edytorze, który standardowo instaluje się z FM2006 (zainstalujesz grę to obok ikony fm.exe masz ikone editor w folderze w którym jest zainstalowany Manager).Nie mówie o żadnym edytorze ściągniętym ze strony itp. To ja moze poprowadze Was za rączkę do tych ZER. Menu Start>Programy>Sports Interactive>Football Manager 2006>Editor.W tym momencie odpala się edytor z górnego paska zadań wybieramy Plik>Wczytaj Bazę Danych (komputer zapyta nas czy zrobić kopię bazy danych("db";) zaznaczamy tak-na wszelki wypadek jakbyśmy za bardzo namieszali.Wczytaliśmy Bazę Danych (plik "db";) z menu po lewej stronie wybieramy KLUBY(w okienku wpisujemy np.Tottenham, i wciskamy ENTER>klikamy myszką na zanleziony klub w tym przypadku Tottenham>następnie z menu po lewej (tam gdzie wybralismy wcześniej KLUBY) wybieramy ATRYBUTY. W tym momencie pokażą na się atrybuty Tottenhamu(jest ich 14 takich samych dla wszystkich klubów np.Ofensywa, Głębia,Nieszablonowość,Dowolność Gry, Krycie i inne) same 0 (zera)!To dziwne bo jak sobie zajrzymy w te same atrybuty innych klubów są tam wartości atrybutów w przedizale od 1 do 20. Jest więcej klubów ze wszystkimi atrybutami zerowymi np.Fiorentina , Udinese,Ascoli,Groclin. Spróbójcie zagrać sezon takim klubem który ma same zera w atrybutach miałem takie "szczęście" zagrać Fiorentiną i Tottenhamem-poprostu żeby nie wiem co to idzie ci "jak krew z nosa".Byłbym wdzięczny gdyby ktoś poza mną zbadał sprawę na własnej bazie danych i odpowiedizał mi czy to nie błąd?? Moim zdaniem na 99% świadczy to o słabości tego Manager>choć to moja ulubiona GRA!Będe wdzięczny za konstruktywne odpowiedzi!

 Ferek Partyzant

Postów: 7
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 18.01.2006
Skąd: Jelenia Góra/Wrocław
Poziom ostrzeżeń: 0
0
18.01.2006 23:33    #3
Właśnie gram Fiorentiną i po pierwszym sezonie byłem 5 w lidze, więc raczej się nią tak źle nie gra:-) Wydaje mi się, że te 0 nie mają wpływu na grę, tylko na to, jak dany klub prowadzi komputer. 0 po prostu oznacza, że za każdym razem innaczej:-)

 Ayala Partyzant

Postów: 34
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 02.01.2006
Poziom ostrzeżeń: 0
0
19.01.2006 00:04    #4
Po pierwsze to zauważyłem te zera, które nie mają wpływu na to czy klubem gra się dobrze czy źle, oznaczają one losowanie owego atrybutu przez komputer. Po drugie grałem Tottenhamem i jakoś nie zauważyłem specjalnych utrudnień przy prowadzeniu tego zespołu - w pierwszym sezonie miałem 3 miejsce w lidze a w drugim doszedłem do 1/2 finału Champions League. Po trzecie to spróbuj zagrać Chelsea zobaczymy czy nadal będziesz się tak śmiać

krytyk Proletariat

0
19.01.2006 00:11    #5
Zgadzam się z przedmówcą, a poza tym to ciekawe co na to powiedziałby Bartosh (szacunek), który grał tym strasznym niewdzięcznym i "nieuczciwie" osłabionym przez SI zespołem Ascoli;)

 Nemrod Partyzant

Postów: 109
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 02.11.2006
Poziom ostrzeżeń: 0
0
19.01.2006 09:39    #6
Dzięks za odpowiedzi widzę, że jednak można osiągnąć Fiorentiną i Tottenhamem coś więcej (choć w moim przypadku to było razcej nie możliwe przynajmniej w pierwszym sezonie - mimo, że w różne managery gram od X lat i zagrałem 100 sezonów).MOze macie racje, że owe zera są losowo przydzielane do różnych klubów-w Waszym przypadku prawdopodobnie były to inne kluby nie Fiorentina i nie Tottenham.Ale NIE ZGODZĘ SIĘ Z TYM ŻE NIE MAJĄ ONE WPŁYWY NA PROWADZENIE ZESPOŁU PRZEZ GRACZA-jeśli nie miałby znaczenia to wcale nie powinno być tych parametrów.A jeśli jak przypuszczacie maja one wpływ na prowadzenie danej drużyny przez kompa to NALEŻY SIĘ ZASTANOWIĆ CZY MA TO JAKIKOLWIEK ZWIĄZEK Z RZECZYWISTOŚCIĄ-moim zdaniem NIE!Jest to ewidentny dowód na n iedoskonałość managera.A tak na marginesie ma prśbę do FEREK-mogłbyś zobaczyć w edytorze jakie atrubuty ma prowadzona przez Ciebie Fiorentina! A co na to JAKUBKWA(lub inni koledzy z czerwonymi krzyżykamim)-jakie jest wasze zdanie na temat owych zer??? Pozdrawiam

rydolf Proletariat

0
19.01.2006 14:27    #7
Trzeba umiec grac w ta gre a nie patrzec na edytor i jakies zera

 Nemrod Partyzant

Postów: 109
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 02.11.2006
Poziom ostrzeżeń: 0
0
19.01.2006 18:26    #8
Sugerujesz Rydolf, że jestem cienkim Managerem-może chcesz się zmierzyć przez sieć leszczu????

nienawidze... Proletariat

0
19.01.2006 19:39    #9
Nemrod kolega chyba dokładnie to zasugerował i to w dość otwarty sposób, cóż jeżeli niedostatki inteligencji nie pozawalają zrozumieć Tobie niektórych prostych rzeczy to współczuję; ta sama przyczyna zapewne nie pozwala takim ludziom wygrywać w FM-ie

Musisz się zalogować, aby dodać odpowiedź.

PRZEGLĄDAJĄ TEMAT

1 aktywny w tym 0 zarejestrowanych, 1 gość, 0 ukrytych

FM REVOLUTION - OFICJALNA STRONA SERII FOOTBALL MANAGER W POLSCE
Największa polska społeczność Ponad 70 tysięcy zarejestrowanych użytkowników nie może się mylić!
Polska Liga Update Plik dodający do Football Managera opcję gry w niższych ligach polskich!
FM Revolution Cut-Out Megapack Największy, w pełni dostępny zestaw zdjęć piłkarzy do Football Managera.
Aktualizacje i dodatki Uaktualnienia, nowe grywalne kraje i inne nowości ze światowej sceny.
Talenty do Football Managera Znajdziesz u nas setki nazwisk wonderkidów. Sprawdź je wszystkie!
Polska baza danych - dyskusja Masz uwagi do jakości wykonania Ekstraklasy lub 1. ligi? Napisz tutaj!
Copyright © 2002-2024 by FM Revolution