Strona

Przechwałki, rekordy itp.

 Reaper były Minister Spraw Zagranicznych

Postów: 1534
Grupa: Ekspert
Dołączył: 26.03.2005
Skąd: Warszawa
Poziom ostrzeżeń: 0
0
10.03.2006, 16:48    Pytanie
Tutaj macie temat specjalnie dla tych z Was, którym chce się opisywać wszystkie swoje genialne kariery, czy niesamowite wyniki. Jednakże, żeby nie były to tylko puste przechwałki to chciałbym aby każdy udokumentował swoje wyniki w formie screena lub screenów :] W tym celu wybierzcie ekran w FM, w którym widnieje najpełniejsza dokumentacja Waszych sukcesów i naciśnijcie PrintScreen (na górze klawiatury). Wklejcie obraz do dowolnego edytora grafiki (może być nawet Paint), zapiszcie (najlepiej jako *.jpg) i wrzućcie na jakiś serwer (polecam www.imageshack.us), po czym wklejcie link do screena tutaj :)
myspace.com/marneszanse

 scoolik18 Partyzant

Postów: 14
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 30.10.2005
Skąd: ??yrard??w
Poziom ostrzeżeń: 0
0
05.01.2007 20:44    #650
W grze nazywam się Robert de Skullique, tak z francuzka:)

 Menedzer5 Żołnierz frontu ideologicznego

Postów: 527
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 13.06.2006
Skąd: Kędzierzyn-koźle
Poziom ostrzeżeń: 0
0
05.01.2007 20:47    #651
No cóż muszę przyznać, fajna niespodzianka :-)

 michałka Żołnierz frontu ideologicznego

Postów: 549
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 30.12.2006
Poziom ostrzeżeń: 0
0
05.01.2007 23:38    #652
pokaż jakie masz kluby filalne i jak wygląda u ciebie benzema i gago

 scoolik18 Partyzant

Postów: 14
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 30.10.2005
Skąd: ??yrard??w
Poziom ostrzeżeń: 0
0
06.01.2007 11:39    #653
Moje kluby filialne.

 yoShadQw Partyzant

Postów: 3
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 09.01.2007
Skąd: Radom
Poziom ostrzeżeń: 0
0
10.01.2007 10:04    #654
A ja gram Radomiakiem Radom dopiero 3 sezony ale wygrałem
raz 2 lige
2 razy 1 lige(niewiedziałem jakim cudem)
a potem z każdym meczem w lidze mistrzów szło mi lepiej i w finale pokonałem manchester united 3:0
wygrałem też klubowe mistrzostwa świata i z ok250 miejsca przez trzy sezony awansowałem na 14 miejsce ;)
P.S : gram uczciwie nieużywałem edytorów niepowtarzałęm mecze (z wyjątkiem jednego w 2 lidze)

 Behemot Młody aktywista

Postów: 114
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 02.08.2004
Skąd: Warszawa
Poziom ostrzeżeń: 0
0
10.01.2007 12:34    #655
Ja rozpocząłem grę walijskim amatorsko-zawodowym Newport County, grającym w najniższej lidze angielskiej - Conference South. Jak zobaczyłem, jakich graczy mam do dyspozycji (kopali się w głowę na zamówienie, z kopnięciem piłki było już gorzej) i jaki budżet (chyba 4 tys. funtów) to pomyślałem sobie - jest nieźle :) Mam jednak włączoną ligę polską w pełnym detalu, więc zacząłem ściągać polskich grajków, którzy byli dostępni za free. Wśród spektakularnych - jak na te warunki - transferów np. Paszulewicz i Paulewicz. I tak oto Polacy zaczęli wypierać ze składu inne nacje. Pierwszy sezon w karierze zakończyłem na 1. miejscu i awansowałem do Krajowej Konferencji. Znów wzmocnienia składu, znów Polakami, znów głównie za free (kupiłem chyba tylko Tyca i Lachowskiego za jakieś grosze). Efekt? 2. miejsce na koniec, wygrane baraże o awans i 2. liga. W międzyczasie klub zaczął przynosić zyski, przeszedł na pełne zawodowstwo z ok. 900 widzów na początku gry mam obecnie średnią 4160 na mecz (pojemność stadionu to 4300 a jest tylko 1300 siedzących), o moich niechcianych gdzie indziej graczy biją się ekipy z Championship i Premiership, a np. wczoraj w pucharze ligi wyeliminowałem po karnych Wolves :) To oczywiście dopiero początek :D

 sefko1 Przodownik pracy

Postów: 1146
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 22.08.2006
Skąd: Wrocław
Poziom ostrzeżeń: 0
0
10.01.2007 12:56    #656
Tez grałem Newport. I też doszło do dziwnej sytuacji. PO w latch gry i 2 awansach miałem w składzie praktycznie samych Polaków. Jakos to nie realne było.

 sefko1 Przodownik pracy

Postów: 1146
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 22.08.2006
Skąd: Wrocław
Poziom ostrzeżeń: 0
0
10.01.2007 12:57    #657
* Po 2 latach gry i 2 awansach

 Behemot Młody aktywista

Postów: 114
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 02.08.2004
Skąd: Warszawa
Poziom ostrzeżeń: 0
0
10.01.2007 13:46    #658
U mnie to nie tyle dziwna, co zaplanowana sytuacja: ponieważ znakomita większość "starego" składu Newport Co nie dawała szans na jakiekolwiek sukcesy i trzeba było ściągnąć nowych graczy za darmo, a podobny cel miały i inne grające w Conference South (i North pewnie też) drużyny, postanowiłem wzmóc nieco emigrację na Wyspy naszych rodaków :)) Obecnie - nieco z przymusu - odchodzę już od modelu "tylko Polacy" - nie stać mnie na takich grajków, którzy mi są potrzebni, więc ostatnio zatrudniłem jednego bezrobotnego Słoweńca - Sunko. A w kwestii sukcesów - zaproponowano mi prowadzenie kadry Polska U-21 - pierwszy mecz już niebawem na trudnym terenie Wysp Owczych :))

 Surax Partyzant

Postów: 35
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 24.11.2006
Skąd: wałcz
Poziom ostrzeżeń: 0
0
11.01.2007 19:12    #659
Radomiakiem z Man Utd w trzecim sezonie :D bez oszustw !! ja wierze, ktoś jeszcze ?


LOL

Strona

Temat zamknięty.

PRZEGLĄDAJĄ TEMAT

1 aktywny w tym 0 zarejestrowanych, 1 gość, 0 ukrytych

FM REVOLUTION - OFICJALNA STRONA SERII FOOTBALL MANAGER W POLSCE
Największa polska społeczność Ponad 70 tysięcy zarejestrowanych użytkowników nie może się mylić!
Polska Liga Update Plik dodający do Football Managera opcję gry w niższych ligach polskich!
FM Revolution Cut-Out Megapack Największy, w pełni dostępny zestaw zdjęć piłkarzy do Football Managera.
Aktualizacje i dodatki Uaktualnienia, nowe grywalne kraje i inne nowości ze światowej sceny.
Talenty do Football Managera Znajdziesz u nas setki nazwisk wonderkidów. Sprawdź je wszystkie!
Polska baza danych - dyskusja Masz uwagi do jakości wykonania Ekstraklasy lub 1. ligi? Napisz tutaj!
Copyright © 2002-2024 by FM Revolution
[x]Informujemy, że ta strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką plików cookies. W każdym czasie możesz określić w swojej przeglądarce warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies.