Strona

Przechwałki, rekordy itp.

 Reaper były Minister Spraw Zagranicznych

Postów: 1534
Grupa: Ekspert
Dołączył: 26.03.2005
Skąd: Warszawa
Poziom ostrzeżeń: 0
0
10.03.2006, 16:48    Pytanie
Tutaj macie temat specjalnie dla tych z Was, którym chce się opisywać wszystkie swoje genialne kariery, czy niesamowite wyniki. Jednakże, żeby nie były to tylko puste przechwałki to chciałbym aby każdy udokumentował swoje wyniki w formie screena lub screenów :] W tym celu wybierzcie ekran w FM, w którym widnieje najpełniejsza dokumentacja Waszych sukcesów i naciśnijcie PrintScreen (na górze klawiatury). Wklejcie obraz do dowolnego edytora grafiki (może być nawet Paint), zapiszcie (najlepiej jako *.jpg) i wrzućcie na jakiś serwer (polecam www.imageshack.us), po czym wklejcie link do screena tutaj :)
myspace.com/marneszanse

 blaszek Partyzant

Postów: 98
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 24.09.2006
Poziom ostrzeżeń: 0
0
04.06.2007 20:57    #1
Ja najwięcej grałem Celtikiem Glasgow-7 sezonów. 7 razy mistrz Szkocji,6 Pucharów Szkocji,2 razy LM,raz PU i Nimani najlepszym piłkarzem świata-geniusz,polecam

 Ciartur Młody aktywista

Postów: 131
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 05.03.2007
Poziom ostrzeżeń: 0
0
04.06.2007 22:11    #2
Ja gram Hannoverem
Idzie mi strasznie nie wiem co zrobić
żeby wyniki się poprawiły
piłkarze mają niską skuteczność i do tego są tak jakby w każdym meczu zdekącentrowani
PIERWSZY SEZON - 9 miejsce (Bundesliga) i odpadnięcie chyba w trzeciej rundzie Pucharu Niemiec
DRUGI SEZON - 15 miejsce (Bundesliga) i odbadnięcie w pierwszej rundzie Pucharu Niemiec
TRZECI SEZON - 12 miejsce (Bundesliga) i odpadnięcie w pierwszej rundzie Pucharu Niemiec oraz reprezentacja Szwajcarii (2 miejsce w grupie eliminacyjnej do MŚ RPA 2010 i porażka ze Szwecją w barażach 0:1 i 1:2
CZWARTY SEZON - trwa i jest dość kiepsko jak narazie 14 miejsce (Bundesliga) i odpadnięcie w pierwszej rundzie Pucharu Niemiec
Jak ktoś byłby tak dobry PROSZę O POMOC mój nr.gg 5436839.
Mam bardzo młodych piłkarzy.Średnia wieku zespołu to ok.21 lat
FM RULEZZZZZZZ!

 bartek09u6 Partyzant

Postów: 64
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 03.06.2007
Skąd: Hanna
Poziom ostrzeżeń: 0
0
05.06.2007 14:01    #3
A ja teraz zmieniłem klub i gram od nowa. Gram se Tottenhamem jak narazie jestem 7 i jako moje zadanie od zarządu to zakwalifikować sie do LM i w lidze zając przyzwoite
miejsce czili w czołowce tabeli.I mam takie pytanie czy scout moze mi wyszukać jakis piłkarzy młodych po iluś tam dniach?Bo ja jednemu scoutowi przydzieliłem zeby szukał piłkarza do 24 lat i pozycji lewy pomocnik.I pisze mi ze w trakcie 51 dni .O co chodzi?

 Kerry Krzewiciel myśli rewolucyjnej

Postów: 1601
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 06.03.2007
Poziom ostrzeżeń: 0
0
09.06.2007 11:57    #4
51 dni będzie trwać jego misja w danym kraju. Scout będzie obserwował różnych graczy w okresie 51 dni. Jeżeli chcesz ich zobaczyć musisz kliknąć na imię i nazwisko danego scouta, a następnie obserwowani gracze.

 r10gregor Młody aktywista

Postów: 85
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 27.05.2007
Poziom ostrzeżeń: 0
0
09.06.2007 19:11    #5
Wiecie zacząłem sobie grac Wisłą Kraków.. Na początku pozalnialem WSZYSTKICH trenerów a potem zatrudnilem nowych Następnie z 30 osobowej kadry zrobilem 18 osobową. Sprzedałem wszystkie wypalone gwiazdki tych, którzy wydawali mi sie za słabi.. Próbowałem wymienic Baszczynskiego na Golanskiego ale jak narazie sie nie udaje.. MOze z małą dopłatą spróbuje.. Potem znalazłem trzech graczy którzy by sie do mnie nadawali i w między czasie rozwiązałem kontrakt z 2 rumunami.. I juz mialem tylko 16 graczy+ 3 zakupionych.. Zostalo mi az 6 500 000 zł na transfery.. i tera przeglądam sobie talenty na cmrev i sciagam se je do klubu.. Szczególnie potrzebuje kupić prawego pomocnika którego wypożyczyłbym na pół sezonu po połówce dał bym mu sie zgrać z drużyną by w następnym sezonie mógł być godnym następcom Kuby Błaszczykowskiego który przechodzi do Borussi Dortmund za aż 11 mln zł!! Zobaczymy jakie będą wyniki tych wszystkich roszad.. Poleccie kogo kupis na prawą pomoc za max 1,5mln zł! z góry dzięki i pozdro :D:D

 r10gregor Młody aktywista

Postów: 85
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 27.05.2007
Poziom ostrzeżeń: 0
0
09.06.2007 19:13    #6
Po połówce oczywiscie wypozyczylbym go ode mnie do klubu partnerskiego

 Kerry Krzewiciel myśli rewolucyjnej

Postów: 1601
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 06.03.2007
Poziom ostrzeżeń: 0
0
09.06.2007 19:30    #7
A mógłbyś pokazać screena ze składem i sztabem szkoleniowym wraz z trenerami? Chętnie bym zobaczył, bo ja też potrzebuje dobrych trenerów.

 Gumierpool Młody aktywista

Postów: 63
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 09.06.2007
Skąd: Kielce
Poziom ostrzeżeń: 0
0
10.06.2007 00:19    #8
Dosłownie przed chwilą zakończyłem sezon Ajaxem Amsterdam.

Co tu dużo mówić - liczyłem na więcej. W Eredivisie zająłem drugie miejsce, oczywiście za PSV, z dość sporą stratą. Niestety przegrałem z nimi 2 razy, na koniec jeszcze potknąłem się z Herclesem u siebie, więc o tytule nie miałem co marzyć.

Po sezonie zasadniczym zdziwiłem się, że mam do rozegrania jeszcze jakieś mecze. O co chodzi, przecież już wszystkie spotkania za mną? Dopiero gdy spojrzałem na zapowiedź meczu domyśliłem się, że chodzi o te bezsensowne play-offy. Wiedziałem, że w tym roku w Holandii obowiązują takie zasady, osobiście przecież oglądałem rewanż finału o miejsce w kwalifikacjach LM między właśnie Ajaxem i AZ, lecz po prostu o tym zapomniałem.

Z Vitesse Arnhem problemów nie miałem - remis na wyjeździe i pewna wygrana na własnym stadionie. W decydującej walce już czekał na mnie Feyenoord, drużyna, która dotarła w tym sezonie do finału Pucharu UEFA.

Pierwszy mecz na wyjeździe przegrałem 1-2, choć do przerwy wygrywałem po golu - a jakże! - Huntelaara, lecz chłopcy nie zdołali dowieźć korzystnego wyniku do końca. Co się odwlecze... Na Amsterdam ArenA nie dałem szans Feyenoordowi gromiąc ich 4-1 (Huntelaar x2, Maduro, Perez) i w przyszłym sezonie gram w Champions League.

W pierwszym roku przygody z Ajaxem bez problemu awansowałem do fazy grupowej LM. W trzeciej rundzie kwalifikacyjnej moi podopieczni nie dali szans Spartakowi Moskwa. Losowanie grup okazało się szczęśliwe - co prawda trafiłem na nieosiągalny Real, lecz Szachtar i Crvena Zvezda były jak najbardziej do ogrania.

Pierwszy mecz u siebie wygrany z Ukraińcami, druga kolejka to sensacyjna porażka z Serbami i przegrana na Bernabeu z Królewskimi. Trzecie miejsce - niedobrze. Jednak później nadszedł czas na cenny remis przed własną publicznością z Realem i decydujące zwycięstwo z Szachtarem na wyjeździe, które zagwarantowało wyjście z grupy. W ostatnim spotkaniu z Crveną u siebie dałem pograć dublerom, którzy wywalczyli jeden punkt.

Jeśli losowanie fazy grupowej mogłem nazwać szczęśliwym to jak mam opisać trafienie na Chelsea w 1/8? Koszmar. U siebie 0-3, na wyjeździe 1-1 i żegnam się z europejskimi pucharami. Minimalnym pocieszeniem jest druzgocąca porażka PSV z Manchesterem United.

Puchar Holandii był dla mnie ostatnią deską ratunku i gdy doszedłem do ćwierćfinału postanowiłem, że to trofeum będzie priorytetem. Oczywiście w pierwszych rundach wypuszczałem całkowite rezerwy, lecz były one wstanie pokonać nawet - w rzeczywistości bardzo mocny - AZ! Niestety w ćwierćfinale - do dziś nie wiem jak do tego doszło - poległem w starciu z 1-ligowcem (czyt. 2 liga)! Tym razem rezerwowi się nie spisali i sezon zakończyłem z pustymi rękami.

Co ciekawe - na zakończenie sezonu, po ostatnim meczu play-off'ów z Feyenoordem w mediach, aż huczało jakim to ja jestem wspaniałym managerem, jak tworzę nową historię, Litmanem powiedział, że jestem twardzielem, a zarząd w komunikacie napisał, że od początku spodziewał się zwycięstwa w rozgrywkach, lecz stylem oczarowałem wszystkich. O co chodzi? Przecież nie wygrałem całej ligi, lecz zwyczajne, bardzo proste play-offy. Bug czy dość nisko postawiona poprzeczka przez sam zarząd? To drugie raczej odpada, gdyż na początku celem była wygrana w lidze, czego nie osiągnąłem.

Teoretycznie najmocniejszy skład (system: 1+4+2+3+1): Stekelenburg - Grygera (Ogararu), Heitinga, Stam (Vermaelen), Emanuelson - Davids (Simaeys), Maduro - De Mul (Rosales), Sneijder, Babel (Perez) - Huntelaar (Calaio). W nawiasach najważniejsi zmiennicy.

Przed sezonem dokonałem paru wzmocnień. Ragnar Klavan - lewy obrońca, ponieważ Emanuelson nie miał solidnego zmiennika. Początek miał wyborny, gdy Erby'ego dopadła dwumiesięczna kontuzja, spisywał się całkiem przyzwoicie, lecz końcówka to klika bardzo prostych błędów, które kosztowały cenne punkty. Najprawdopodobniej się go pozbędę, gdyż mam na oku Gunnara por Gunnarsona. Jeroen Simaeys - środkowy pomocnik, gdyż tu miałem tylko Davidsa i Maduro. Przez cały sezon bardzo solidnie, gdy wchodził z ławki spisywał się dobrze, zdołał strzelić 5 goli, a zastępując regularnie a to kontuzjowanego Edgara czy Hedwigesa uciułał 30 występów. Ijzerman - środkowy ofensywny pomocnik, zmiennik Sneijdera. Często nie grał, w zasadzie tylko w Pucharze Holandii i przeciw kopciuszkom w Eredivisie. Wesley był niesamowicie eksploatowany. Emanuele Calaio - napastnik, który był alternatywą Huntera. Na tej pozycji stosowałem sporą rotację, gdyż Włoch przerósł moje oczekiwania i spisywał się bardzo dobrze.

Poza tym parę młodych graczy, na których czas przyjdzie później - Gabriel Torje (prawy pomocnik), Fabian Coronel (prawy obrońca) oraz całkiem spory obóz Polaków - Kamil Radulj (znam chłopaka osobiście, w końcu jest zawodnikiem Korony), Kamil Grosicki, Robert Hirsz, Rafał Kosznik. Efekt - wygrana liga U-19. Jeszcze z nich będę miał pociechę.

Bardzo chciałbym pokazać screeny, lecz nie mam pojęcia jak to zrobić. Nigdy jakoś nie zajmowałem się tym aspektem gry, nie pisałem opowiadań, ani nie robiłem screenów, więc w tym temacie jestem kompletnie zielony. Oczywiście coś niecoś czytałem - próbowałem tym prt sc i wkleić do painta, lecz nic się nie dzieje. Czy byłby ktoś tak miły i wytłumaczył mi wszystko krok po kroku. Chodzi o same screeny, bo jak je tutaj zarzucić to wiem. Wrzucić na serwer, lub skorzystać z opcji "przeglądaj".

Pozdrawiam i z góry dziękuje.

 SyZtem Przodownik pracy

Postów: 669
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 27.04.2006
Skąd: Legnica
Poziom ostrzeżeń: 0
0
10.06.2007 00:32    #9
[quote=Gumierpool]zy byłby ktoś tak miły i wytłumaczył mi wszystko krok po kroku. Chodzi o same screeny, bo jak je tutaj zarzucić to wiem.[/quote]
To proste.
1. Naciszkasz klawisz Print Screen (prt sc)
2. W Paincie albo naciskasz Ctrl+V albo dajesz Edycja->Wklej
3. Zapisz jako i dajesz typ pliku najlepiej .jpeg (najmniej zajmuje)

 Karpin Krzewiciel myśli rewolucyjnej

Postów: 1754
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 03.12.2006
Skąd: Koluszki
Poziom ostrzeżeń: 0
0
10.06.2007 09:46    #10
4. Znajdujesz serwer na którym można wrzucić obrazek (np.imageshack.us, picoodle.com)
5. Podajesz link na stronie

Strona

Temat zamknięty.

PRZEGLĄDAJĄ TEMAT

1 aktywny w tym 0 zarejestrowanych, 1 gość, 0 ukrytych

FM REVOLUTION - OFICJALNA STRONA SERII FOOTBALL MANAGER W POLSCE
Największa polska społeczność Ponad 70 tysięcy zarejestrowanych użytkowników nie może się mylić!
Polska Liga Update Plik dodający do Football Managera opcję gry w niższych ligach polskich!
FM Revolution Cut-Out Megapack Największy, w pełni dostępny zestaw zdjęć piłkarzy do Football Managera.
Aktualizacje i dodatki Uaktualnienia, nowe grywalne kraje i inne nowości ze światowej sceny.
Talenty do Football Managera Znajdziesz u nas setki nazwisk wonderkidów. Sprawdź je wszystkie!
Polska baza danych - dyskusja Masz uwagi do jakości wykonania Ekstraklasy lub 1. ligi? Napisz tutaj!
Copyright © 2002-2024 by FM Revolution
[x]Informujemy, że ta strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką plików cookies. W każdym czasie możesz określić w swojej przeglądarce warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies.