Strona

Przechwałki, rekordy itp.

 Reaper były Minister Spraw Zagranicznych

Postów: 1534
Grupa: Ekspert
Dołączył: 26.03.2005
Skąd: Warszawa
Poziom ostrzeżeń: 0
0
10.03.2006, 16:48    Pytanie
Tutaj macie temat specjalnie dla tych z Was, którym chce się opisywać wszystkie swoje genialne kariery, czy niesamowite wyniki. Jednakże, żeby nie były to tylko puste przechwałki to chciałbym aby każdy udokumentował swoje wyniki w formie screena lub screenów :] W tym celu wybierzcie ekran w FM, w którym widnieje najpełniejsza dokumentacja Waszych sukcesów i naciśnijcie PrintScreen (na górze klawiatury). Wklejcie obraz do dowolnego edytora grafiki (może być nawet Paint), zapiszcie (najlepiej jako *.jpg) i wrzućcie na jakiś serwer (polecam www.imageshack.us), po czym wklejcie link do screena tutaj :)
myspace.com/marneszanse

 Menedzer5 Żołnierz frontu ideologicznego

Postów: 527
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 13.06.2006
Skąd: Kędzierzyn-koźle
Poziom ostrzeżeń: 0
0
05.08.2007 16:21    #1430
Kyczy za dużo krzyczy ;P

Ps. problemik rozwiązany, koniec i kropka - . xD

 rokfor Partyzant

Postów: 63
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 16.03.2007
Skąd: Radom
Poziom ostrzeżeń: 0
0
05.08.2007 17:06    #1431
Hehe... ciekawa kłotnia sie wywiazala... Ja osobiscie jestem za gra slabszymi i biedniejszymi klubami... jezeli juz to bogatyszymi ze slabszych lig a wiecie dlaczego...?? bo jak gra sie bogatym klubikiem to sie cierpi na nadmiar bogactwa i w ciagu 2 sezonow ma sie multum zawodnikow bardzo dobrych... To moze byc fajne ale na krotka mete:D:D

PS: Senac moglbys mi powiedziec co to za skin?? bardzo mi przypadl do gustu...:):) i jak moglbys to podaj link do sciagniecie...
Wielki dzieki z gory i pozdro

Ide popykac Ferencvarosem... moze do pucharow awansuje:D:D

 Fenix Partyzant

Postów: 654
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 16.03.2007
Poziom ostrzeżeń: 0
0
05.08.2007 17:09    #1432
Ja setkę przebiegam w 13 sekund hehe o ile się nie mylę

Kurde coś słabiej mi idzie Las Palmas, plasuje się ledwo w środku tabeli ... Sprzedałem dużo piłkarzy z Joao Moutinho na czele, a oto mój obecny skład:

Moussa Konate - Manuel Ruz, Ione (Martins), Luisao, Agustin Aranzabal (Filipe) - Mokoena, Skjelbred, Biglia (Frolov), Guardado - Palacio, Kepa (Alexander Sychev)

Na ławie siedzą m.in. podstarzałe gwiazdki takie jak Pernia, Riquelme czy też Vitolo, Nene, Guzman czy Roberto Santos.

 sefko1 Przodownik pracy

Postów: 1146
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 22.08.2006
Skąd: Wrocław
Poziom ostrzeżeń: 0
0
05.08.2007 17:57    #1433
A co to za różnica, kto kim gra. Ja sam zwykle gram jakąś karierę Juventusem lub Arsenalem (moje ulubione kluby). Nawet mam sejwa z FM07 Juve po 3 sezonach. Fajnie sie gra, choć trzeba przyznać, że po pewnym czasie taka gra się nudzi. Kiedy juz możesz sobie pozwolić na praktycznie każdego gracza na świecie i nie masz czego poprawiać w składzie. Kiedy kolejne 5 sezonów to tylko walka z samym sobą, bo teoretycznie przeciwnicy nie mają z Tobą szans. DLatego lubie i polecam gre klubami z 2 i 3 lig. Teoretycznie są to słabsze kluby, ale mają już swój potencjał i po paru seoznach można walczyć nimi o najwyższe trefea na świecie. Ja grałem tak Ternaną (3 liga włoska), Neuchatel Xamax (2 liga szwajacarska) i Śląskiem Wrocław (2 liga polska). A teraz Nottm (3 liga angielska). Następnie w kolejce czeka coś z ligi hiszpanskiej.

 Fenix Partyzant

Postów: 654
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 16.03.2007
Poziom ostrzeżeń: 0
0
05.08.2007 18:39    #1434
Cholerka Sefko ja nie wiem jak ty możesz osiągać takie sukcesy sam jestem pod wrażeniem choć też sam nie wiem jak udało m isię wprowadzić do I ligi Las Palmas, Sporting Gijón a VFC Plauen z III go I. Ternaną to ja nie wiem jak ty to zrobiłeś ja zawsze jak gram II-ligowymi włoskimi to mi słabo idzie, kogo kupiłeś do Ternany w pierwszym sezonie i potem w II lidze?

 sefko1 Przodownik pracy

Postów: 1146
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 22.08.2006
Skąd: Wrocław
Poziom ostrzeżeń: 0
0
05.08.2007 20:47    #1435
Niestety nie mam juz sejwa z Ternana, ale z tego co pamietam kupowałem moich ulubionych graczy. Standartowo grając klubami w których są restrykcje dotyczace zawodników spoza UE, daje "wszystkich graczy" z Polski, Węgier, Czech, Szwajcarii, Finalandii i Szwecji. Tam talenty w stylu: Doudin, Bertolina, Turunnen, Mravec, Sabic, Gaiger, Sztylka, Hirsz (któl strzelców SerieC1), Majewski, Napierała, Dalla Valle czy Strugarek przychodzą nawet do 3 ligi.
W drugim sezonie kupiłem Salihiego, który został królem strzelców serieB oraz w 1 sezonie w SerieA z 25 bramkami powtórzył ten wyczyn. Miałem też Adu (z wolnego transferu po 3 sezonie), Afanasieva (sprowadziłem go z Włoch, więc nie obciążał limitu obcokrajowców) i Cardenasa oraz świetnego skrzydłowego z Włoch - Salvatore Aurelio. Pamietam jeszcze Dzsuzsaka, Aaritalo i na bramce świetnego Costila z Francji (w 2 sezonie). Byli jeszcze Obertan, Monnet, Degree, Teaudors (jakoś miałem słabość do Francuzów).
Acha i najważniejsze. Od początku w Ternanie miałem L.Jimeneza i Kharije z Maroka (ten drugi sprzedany za 3.5 mln euro, więc było sporo kasy na wzmocnienia).

Znalazłem stary sejw z Neuchatel Xamax. Oto skład, który pokonał Juve i zremisował z Barcelona w LM :)

 sefko1 Przodownik pracy

Postów: 1146
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 22.08.2006
Skąd: Wrocław
Poziom ostrzeżeń: 0
0
05.08.2007 20:51    #1436
A w Szwajcarii gra się świetnie z kilku powodów:
1) Wszyscy gracze z Europy są traktowani jako gracze z EU (nawet Białorusini)
2) Liga Szwajcarska ma dobra reputacje i jest krajem rozwinietym.
3) W sumie jest tam tylko jeden silny klub Basel, więc można powalczyć.
4) Mozna mieć 10 graczy spoza Europy (grać może w meczu 5)
Polecam i Pozdrawiam.

 sefko1 Przodownik pracy

Postów: 1146
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 22.08.2006
Skąd: Wrocław
Poziom ostrzeżeń: 0
0
05.08.2007 20:59    #1437
Acha i żeby nie było, że jestem takim świetnym menadzerem :PPPP
Ternaną w 6 sezonów nie zdobyłem ani razu Mistrza Włoch, a w LM byłem tylko w 1/4 finału (2 razy) i raz w 1/4 PUefa. W sumie ten sukces Nottm to mój pierwszy europejski puchar w FM07.

 Senac Partyzant

Postów: 29
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 04.08.2007
Skąd: Konin
Poziom ostrzeżeń: 0
0
05.08.2007 21:36    #1438
rokfor, skin nazywa się Rs-5
Stąd możesz go ściągnąć:
http://files(...)nfo.html

 kyczy7 Przodownik pracy

Postów: 738
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 05.03.2007
Skąd: Osiecza
Poziom ostrzeżeń: 0
0
05.08.2007 21:49    #1439
no no jakie skucesy ludzie osiagaja ! ludzie nieźle ! ... Szwajcaria ? hmm czy ja wiem moze kiedys spróbuje :D lol ...

ps. manadzer5 nie krzycze ale mówie a nawet nie mówie tylko pisze ! ... Wiec łaskawie nie wypowiadaj sie na mój temat xD

Strona

Temat zamknięty.

PRZEGLĄDAJĄ TEMAT

1 aktywny w tym 0 zarejestrowanych, 1 gość, 0 ukrytych

FM REVOLUTION - OFICJALNA STRONA SERII FOOTBALL MANAGER W POLSCE
Największa polska społeczność Ponad 70 tysięcy zarejestrowanych użytkowników nie może się mylić!
Polska Liga Update Plik dodający do Football Managera opcję gry w niższych ligach polskich!
FM Revolution Cut-Out Megapack Największy, w pełni dostępny zestaw zdjęć piłkarzy do Football Managera.
Aktualizacje i dodatki Uaktualnienia, nowe grywalne kraje i inne nowości ze światowej sceny.
Talenty do Football Managera Znajdziesz u nas setki nazwisk wonderkidów. Sprawdź je wszystkie!
Polska baza danych - dyskusja Masz uwagi do jakości wykonania Ekstraklasy lub 1. ligi? Napisz tutaj!
Copyright © 2002-2024 by FM Revolution