Strona

Nowe FM Revolution - uwagi i błędy

 Ceyvol Premier Rewolucji

Postów: 3309
Grupa: Administrator
Dołączył: 18.10.2008
Skąd: Łódź
Poziom ostrzeżeń: 0
0
25.03.2009 23:20    #2
[quote=A. De Raph]Hm, nie zamierzam ukrywać boksów. Zsuń sobie blogerów na sam dół i tyle :)[/quote]
Sęk w tym, że te ustawienia się u mnie nie zapamiętują - choć mam włączone autologowanie.
twitter.com/Ceyvol

 Arek96 Żywa legenda ruchu rewolucyjnego

Postów: 4248
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 21.01.2008
Skąd: Płock
Poziom ostrzeżeń: 0
0
26.03.2009 15:17    #3
Tylko u mnie jest 'takie coś'?

http://s1.za(...)jpg.html

 A. De Raph Wicepremier Rewolucji

Postów: 2660
Grupa: Administrator
Dołączył: 17.03.2002
Skąd: Rzekuń/Koszalin
Poziom ostrzeżeń: 0
0
26.03.2009 15:20    #4
Nie, to wina firefoxa :)
"O czwartej czterdzieści osiem
gdy odwiedzi mnie desperacja
powieszę się
wsłuchana w oddech Osoby, którą kocham"
Sarah Kane - 4.48 Psychosis

Moje Depesze - czytajcie, oceniajcie, komentujcie!

 Ceyvol Premier Rewolucji

Postów: 3309
Grupa: Administrator
Dołączył: 18.10.2008
Skąd: Łódź
Poziom ostrzeżeń: 0
0
26.03.2009 15:24    #5
[quote=Arek96]Tylko u mnie jest 'takie coś'?

http://s1.za(...)jpg.html
[/quote]
Opisałem to 4 posty wyżej ;) Mam tak samo w Operze.
twitter.com/Ceyvol

 Arek96 Żywa legenda ruchu rewolucyjnego

Postów: 4248
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 21.01.2008
Skąd: Płock
Poziom ostrzeżeń: 0
0
26.03.2009 15:27    #6
A na górze po lewej kompletnie niewidoczne linki do innych odsłon rewolucji to podobnie też wina Firefoxa?

 Ceyvol Premier Rewolucji

Postów: 3309
Grupa: Administrator
Dołączył: 18.10.2008
Skąd: Łódź
Poziom ostrzeżeń: 0
0
26.03.2009 16:08    #7
Raczej nie. Opera pokazuje tak samo.
twitter.com/Ceyvol

 hidalgo Żołnierz frontu ideologicznego

Postów: 744
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 21.04.2008
Skąd: Warszawa
Poziom ostrzeżeń: 0
0
26.03.2009 18:33    #8
[quote=Arek96]A na górze po lewej kompletnie niewidoczne linki do innych odsłon rewolucji to podobnie też wina Firefoxa?[/quote]
Tu daje link
Uderz na forum, a trolle się odezwą.

 Vergil Młody aktywista

Postów: 250
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 22.02.2007
Skąd: Tczew
Poziom ostrzeżeń: 0
0
26.03.2009 21:49    #9
Nie chce mi dodać avatara.

Już nieaktualne. Teraz wiem, że wystarczy trochę poczekać. Sorry za problem.


Mam taką propozycje aby w profilu dodano opcję ULUBIONY MENADŻER/ Trener. Jeżeli gramy w Football Managera to na pewno interesuje nas to jak niektórzy trenerzy potrafią w sposób niesamowity wprowadzać swój zamysł taktyczny. Myślę, że duża ilość użytkowników zaczęła grać w FMa marząc o takich sukcesach jak ich ulubieni menadżerowie. Jeżeli można określić w profilu swojego ulubionego piłkarza to moim zdaniem wypadałoby zrobić także opcję ulubionego menadżera.

// Edytowano 2 razy, ostatni raz 26.03.2009 o godz. 23:00

El Fenomeno

 Mlody_Trener Żołnierz frontu ideologicznego

Postów: 553
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 20.09.2008
Skąd: Gdynia
Poziom ostrzeżeń: 0
0
26.03.2009 23:30    #10
Można by też było dodać w talentach trenerów, scoutów i fizjoterapeutów. Może nie jest to jakiś przełomowy pomysł, ale każdy chce mieć drużynę idealną, a do tego potrzebni są dobrzy trenerzy. Proponuję też by można było zwiększyć trochę rozdzielczość zdjęć w manifestach np. do 600 albo 650. Bo niektóre zdjęcia dodawane do manifestów słabo widać.

PS: Proponuję jeszcze dodać do strony shoutbox. Jest to bardzo fajna sprawa, można porozmawiać z wszystkimi nie wchodzą w zakładki nie pisząc róznych teamtów na donosie. Napisanie na donosie trwa 1,5 minuty. Trzeba wszędzie wejść i w ogóle. Tu będzie się można np. szybko pochwalić... o teraz gram z Barcą, kibicujcie:) dałem taki przykład, ale wiem, bo sam miałem kiedyś stronę o tematyce Counter-Strike i było nas znacznie mniej na stronie, a i tak shoutBox był cały czas oblegany. Proszę, by ktoś o tym pomyslał.

// Edytowano 1 raz, ostatni raz 26.03.2009 o godz. 23:35

 Grzelo Partyzant

Postów: 1401
Grupa: Ekspert
Dołączył: 14.10.2005
Skąd: Płońsk
Poziom ostrzeżeń: 0
0
27.03.2009 08:30    #11
[quote=Mlody_Trener]PS: Proponuję jeszcze dodać do strony shoutbox. Jest to bardzo fajna sprawa, można porozmawiać z wszystkimi nie wchodzą w zakładki nie pisząc róznych teamtów na donosie. Napisanie na donosie trwa 1,5 minuty. Trzeba wszędzie wejść i w ogóle. Tu będzie się można np. szybko pochwalić... o teraz gram z Barcą, kibicujcie:) dałem taki przykład, ale wiem, bo sam miałem kiedyś stronę o tematyce Counter-Strike i było nas znacznie mniej na stronie, a i tak shoutBox był cały czas oblegany. Proszę, by ktoś o tym pomyslał.[/quote]
Nie, zdecydowanie odpada. Nie będziemy robić żadnego syfu na stronie. Już kiedyś znajdował się on na FMSite - na pewno nie działało to na korzyść tej strony.
legia.com | kgrzelak.salon24.pl

Strona

Musisz się zalogować, aby dodać odpowiedź.

PRZEGLĄDAJĄ TEMAT

1 aktywny w tym 0 zarejestrowanych, 1 gość, 0 ukrytych

FM REVOLUTION - OFICJALNA STRONA SERII FOOTBALL MANAGER W POLSCE
Największa polska społeczność Ponad 70 tysięcy zarejestrowanych użytkowników nie może się mylić!
Polska Liga Update Plik dodający do Football Managera opcję gry w niższych ligach polskich!
FM Revolution Cut-Out Megapack Największy, w pełni dostępny zestaw zdjęć piłkarzy do Football Managera.
Aktualizacje i dodatki Uaktualnienia, nowe grywalne kraje i inne nowości ze światowej sceny.
Talenty do Football Managera Znajdziesz u nas setki nazwisk wonderkidów. Sprawdź je wszystkie!
Polska baza danych - dyskusja Masz uwagi do jakości wykonania Ekstraklasy lub 1. ligi? Napisz tutaj!
Copyright © 2002-2024 by FM Revolution
[x]Informujemy, że ta strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką plików cookies. W każdym czasie możesz określić w swojej przeglądarce warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies.