Strona

Nowe FM Revolution - uwagi i błędy

 Lucasinho Ekspert

Postów: 2450
Grupa: Ekspert
Dołączył: 28.04.2007
Skąd: Wołomin
Poziom ostrzeżeń: 0
0
07.03.2010 22:34    #961
O panie, używasz pan Internet Explorera? Może spróbuj w innej przeglądarce.
lucasinho.blox.pl

 Gilbert Młody aktywista

Postów: 1730
Grupa: Ekspert
Dołączył: 08.12.2008
Skąd: Busko-Zdrój
Poziom ostrzeżeń: 0
0
07.03.2010 23:14    #962
W innych przeglądarkach mam jeszcze poważniejsze problemy z "edytorem", który funkcjonuje w Manifestach - od "znikania" formatowania tekstu, po "znikanie" całego tekstu.

IE to dla mnie niestety jedyna opcja jeśli chodzi o umieszczanie manifestu(przynajmniej do tej pory nie sprawiał mi większych problemów), w sumie już tylko w tym celu używam tej przeglądarki, na co dzień korzystam z Chrome.

E: co prawda może nie powinienem się wtrącać, bo nie wiem co sam zainteresowany o tym sądzi, ale czy w manifeście Wujka:
http://wujek(...)son.html
można by dodać logo Ursusa Warszawa? Tak pusto bez tego ;).

E2: po około dwóch godzinach walki udało mi się w końcu opublikować tekst, ale prosiłbym abyście sprawdzili czy ten wspomniany "edytor" działa prawidłowo. Zauważone dziwne zachowania:
- tekst bez mojej ingerencji zmienia swoje położenie (np. pierwszy akapit ląduje na końcu tekstu),
- nie działa formatowanie tekstu (np. zaznaczam rozmiar czcionki na 12, ale ten nadal zostaje na 10),
- linia, którą można sobie wstawić, bez mojej ingerencji zmienia swoje położenie i wędruje gdzie popadnie.

Na dziś to koniec.

Pzdr

// Edytowano 3 razy, ostatni raz 07.03.2010 o godz. 23:36

…(…)…

 Morszczuk Żołnierz frontu ideologicznego

Postów: 789
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 05.08.2008
Skąd: Łódź
Poziom ostrzeżeń: 0
0
17.03.2010 17:41    #963
Nie wiem jak wam, ale mi ta zmiana nie przypadła do gustu. Wcześniej był porządek i przejrzystość, a teraz trochę się pogubiłem. Ale może to kwestia przyzwyczajenia.

No i mały problem jest z rozmiarówką avatarów bo jak widzę u mnie się trochę ściaśnił co szpeci avatara.
Widzew i Ruch - Przyjaciół Dwóch!

 parachutes Młody aktywista

Postów: 986
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 05.07.2005
Skąd: Lublin, Poznań, Warszawa
Poziom ostrzeżeń: 0
0
18.03.2010 00:35    #964
Czasem nie warto poprawiać czegoś co jest dobre, przykład dały allegro, wykop i kilka innych serwisów. W tej wersji przeszkadza mi zmiana rozmiaru avatara i źle dopasowany nick (nie umieszczony pod avatarem). Te ikonki wokół avatara też bym usunął, klimatem nie pasują do cmrev. Ale to tylko moja opinia :)
-Why is 6 afraid of 7? - Because 7 8 9.

 Baphometh Młody aktywista

Postów: 434
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 26.09.2008
Skąd: Poznań
Poziom ostrzeżeń: 0
0
18.03.2010 01:12    #965
[quote=parachutes]Czasem nie warto poprawiać czegoś co jest dobre, przykład dały allegro, wykop i kilka innych serwisów. W tej wersji przeszkadza mi zmiana rozmiaru avatara i źle dopasowany nick (nie umieszczony pod avatarem). Te ikonki wokół avatara też bym usunął, klimatem nie pasują do cmrev. Ale to tylko moja opinia :)[/quote]
A ja pozwolę sobie w pełni podpisać się pod tym postem.
Kibol - w Poznaniu i okolicach określenie niemal od początku kojarzone z kibicem Kolejorza.
http://kibole.wiaralecha.pl/
Mistrz, mistrz, Kolejorz!

 qstosh Przodownik pracy

Postów: 945
Grupa: Ekspert
Dołączył: 09.11.2006
Skąd: -
Poziom ostrzeżeń: 0
0
18.03.2010 09:59    #966
Ja mam kilka zastrzeżeń co do zmian na CMREV.

1. Nie podoba mi się połączenie działów tzn wrzucenie do dawnego działu "grafika/poszukuję" działu "pliki/poszukuję" i połączenie ich w jeden dział "dodatki/poszukuję". Dawniej to był porządek i przejrzystość. Ktoś szukał grafiki? kierował się do działu z grafiką na suflerze. Ktoś szukał jakiegoś treningu czy taktyki lub update'a to też kierował się do odpowiedniego działu. Teraz ktoś wymyślił (nie wiem kto na ten pomysł wpadł ale wg.mnie to pomysł nie trafiony) by to połączyć i pod jednym tematem pytać i prosić o wszystko ogólnie (jako dodatki) i teraz będzie tam bałagan bo takie dodatki graficzne będą ginęły tam w gąszczu innych plików nie-graficznych lub na odwrót. Jednym słowem...blender. Wszystko wrzucone do jednego kubła i wymieszane :/ Nie wiem jak inni się do tego ustosunkowują tym nie mniej mi się to nie podoba.
2. Dodanie w suflerze ikonek obok avatara spowodowało zniekształcenie samych avatarów (zwężenie ich przez co wyglądają gorzej.) Ikonki te mogły by zostać wstawione POD avatarem. O tym o czym wspomniał parachutes że nick nie jest równo pod avatarem to już nawet nie wspominam :P
3. Nie podobają mi się te własne opisy pod postami. Jeśli już to można by to zastąpić czymś innym. Czymś na styl opisu w GG ale nie pod każdym postem ale w profilu użytkownika.
4. Dobrym pomysłem jest z kolei by posty członków gabinetu wyróżniały się ciemniejszym tłem.
5. Na chwilę obecną trochę ciężko się przystosować do nowego wizerunku ale myślę że to kwestia przyzwyczajenia i w niedługim czasie większość użytkowników przywyknie do nowego wizerunku. Mimo paru zastrzeżeń jestem pełen uznania dla ogromu prac jaki włożono w ten "lifting" cmrev :) [że o nowych materiałach i artykułach nie wspomnę :P ]

 Palimpsest Młody aktywista

Postów: 1212
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 19.05.2008
Skąd: Stołeczne Królewskie Miasto Kraków
Poziom ostrzeżeń: 0
0
18.03.2010 14:00    #967
Nie wiem czy to kwestia przeglądarki(bo Opera sprawia mi wiele psikusów), niemniej powstał problem;) Wchodząc w "ostatnio komentowane" i komentarze do manifestu, nie mogę wejść w komentowany materiał. Kliknięcie na zielony napis który wydaje się odnośnikiem, nic nie daje. W ogóle jedyny sposób na dostanie się w manifesty, to społeczność--> manifesty, co jest niewygodne i wydłuża czas potrzebny na przeglądanie ostatnio skomentowanych materiałów.
@

 Przemu$^^ Krzewiciel myśli rewolucyjnej

Postów: 1491
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 19.01.2008
Skąd: Widzew Łódź
Poziom ostrzeżeń: 0
0
18.03.2010 14:14    #968
[quote=lukasz19121984]Nie wiem czy to kwestia przeglądarki(bo Opera sprawia mi wiele psikusów), niemniej powstał problem;) Wchodząc w "ostatnio komentowane" i komentarze do manifestu, nie mogę wejść w komentowany materiał. Kliknięcie na zielony napis który wydaje się odnośnikiem, nic nie daje. W ogóle jedyny sposób na dostanie się w manifesty, to społeczność--> manifesty, co jest niewygodne i wydłuża czas potrzebny na przeglądanie ostatnio skomentowanych materiałów.[/quote]
w mozilli jest to samo, trzeba "ręcznie" wchodzić =]
wartości wypisane w sercu miej, nie na koszulkach.

 A. De Raph Wicepremier Rewolucji

Postów: 2660
Grupa: Administrator
Dołączył: 17.03.2002
Skąd: Rzekuń/Koszalin
Poziom ostrzeżeń: 0
0
18.03.2010 15:26    #969
Wiemy o tym, pracujemy nad tym :)
"O czwartej czterdzieści osiem
gdy odwiedzi mnie desperacja
powieszę się
wsłuchana w oddech Osoby, którą kocham"
Sarah Kane - 4.48 Psychosis

Moje Depesze - czytajcie, oceniajcie, komentujcie!

 A. De Raph Wicepremier Rewolucji

Postów: 2660
Grupa: Administrator
Dołączył: 17.03.2002
Skąd: Rzekuń/Koszalin
Poziom ostrzeżeń: 0
0
18.03.2010 16:08    #970
Teraz kliknięcie w tytuł materiału w pasku nawigacji przenosi do niego.
"O czwartej czterdzieści osiem
gdy odwiedzi mnie desperacja
powieszę się
wsłuchana w oddech Osoby, którą kocham"
Sarah Kane - 4.48 Psychosis

Moje Depesze - czytajcie, oceniajcie, komentujcie!

Strona

Musisz się zalogować, aby dodać odpowiedź.

PRZEGLĄDAJĄ TEMAT

1 aktywny w tym 0 zarejestrowanych, 1 gość, 0 ukrytych

FM REVOLUTION - OFICJALNA STRONA SERII FOOTBALL MANAGER W POLSCE
Największa polska społeczność Ponad 70 tysięcy zarejestrowanych użytkowników nie może się mylić!
Polska Liga Update Plik dodający do Football Managera opcję gry w niższych ligach polskich!
FM Revolution Cut-Out Megapack Największy, w pełni dostępny zestaw zdjęć piłkarzy do Football Managera.
Aktualizacje i dodatki Uaktualnienia, nowe grywalne kraje i inne nowości ze światowej sceny.
Talenty do Football Managera Znajdziesz u nas setki nazwisk wonderkidów. Sprawdź je wszystkie!
Polska baza danych - dyskusja Masz uwagi do jakości wykonania Ekstraklasy lub 1. ligi? Napisz tutaj!
Copyright © 2002-2024 by FM Revolution