Lega Pro Seconda Divisione
Ten manifest użytkownika rahim przeczytało już 943 czytelników!
Łącznie swój komentarz zostawiło 0 z nich.
Z serią trzech meczów bez zwycięstwa rundę jesienną kończy Nuorese. Zespół pod wodzą Ryszarda Krzyśkiewicza zajmuje czwarte miejsce w lidze.
Nuorese dwukrotnie zremisowało po 2:2 - z Sorrento (Juan Diego Drummond x2) i Ascoli (Stefano Malpeli, Federico Gentile). Sensacyjną przegraną 2:3 (Stefano Malpeli, Juan Diego Drummond) zakończył się mecz przed własną publicznością z beniaminkiem Morro d'Oro.
- Spotkanie z Morro d'Oro miało być luźną grą, nie przywiązywaliśmy wagi do tego spotkania. W wyjściowym składzie znalazło się miejsce dla Mateusza Sobolewskiego, Giuseppe Baldiniego czy Andrei Morgantiego. Ku naszemu zdziwieniu goście prezentowali ładną i składną grę, a my z lekko zmienionym składem nie dawaliśmy sobie z nimi radę. W końcówce doporwadziliśmy do wyrównania, lecz goście odpowiedzieli jeszcze jedną bramką, przy której Mateusz Sobolewski nie miał nic do powiedzenia - twierdzi Krzyśkiewicz.
Przez gorszą formę Nuorese zostało zepchnięte z pozycji lidera i to aż na czwarte miejsce. Liderem jest Sorrento z 36 punktami, a drużyny z miejsc 2.-4., czyli Olbia, Andria i Nuorese, mają po 35 punktów. Piąta Albalonga ma tylko punkt mniej.
REAL MADRYT |
FC BARCELONA |
MANCHESTER UNITED |
Rozbuduj obiekty młodzieżowe |
---|
Korzystając z rady Pucka, warto od razu po rozpoczęciu gry przejść się do zarządu i poprosić o zwiększenie nakładów na szkolenie młodzieży lub rozbudowę obiektów. Sprawdziłem to - włodarze prawie zawsze zgadzają się na takie warunki już w pierwszych tygodniach naszego urzędowania. |
Dowiedz się więcej |
Komentarze (0)
Możliwość komentowania tylko dla zarejestrowanych użytkowników.
Nie masz konta? Zarejestruj się.
Drogi Rewolucjonisto, prosimy o przestrzeganie regulaminu i zapoznanie się z FAQ