Informacje o blogu

Don't call me, Junior!

Cracovia Kraków

LOTTO Ekstraklasa

Polska, 2010/2011

Ten manifest użytkownika Craxa fan przeczytało już 1803 czytelników!
Łącznie swój komentarz zostawiło 0 z nich.

Pokaż notki z kategorii:

MÓJ BLOG

Cracovia, Gabriela Kałuży nie rozpoczęła najlepiej tego sezonu. Porażka na własnym stadionie z beniaminkiem zaniepokoiła kibiców. W dodatku drużynę "Pasów", czeka teraz wyjazdowe spotkanie do Bełchatowa, gdzie drużyna miejscowego GKS-u została, dość nieoczekiwanie, pierwszym liderem. Zanim jednak zrelacjonujemy drugą kolejkę Ekstraklasy, odwiedzimy Chorzów, gdzie na Stadionie Śląskim odbędzie się spotkanie towarzyskie, Polska U-19 - Szwecja U-19. Dzień później wyruszymy do Osnäbrucka na mecz towarzyski, Niemcy U-21 - Polska U-21. W kolejnym dniu wracamy do kraju, o konkretnie do Szczecina, na spotkanie towarzyskie Polska - Kamerun.


9 sierpnia

Kontuzje

  • Hesdey Suart wznowił treningi po kontuzji.

 

Transfery

GKS Bełchatów

Przybyli - Grzegorz Szamotulski (wolny transfer)

Kadra U-19

Spotkanie towarzyskie

Chorzów, Stadion Śląski

Polska U-19 - Szwecja U-19

Niemiecki arbiter Thorsten Kinhöfer rozpoczął spotkanie najmłodszych kadrowiczów. W 10 min. szansę mieli Szwedzi, ale strzał Peterssena został zablokowany. W 37 min., Ziółkowski ładnie podał do Wójcika, ale szwedzki bramkarz popisał się pewną interwencją, broniąc strzał Polaka. W 73 min. Nalepa zagrywa prostopadłą piłkę do Ambroziaka, ale jego strzał chwyta bramkarz. To były wszystkie sytuacje bramkowe w tym spotkaniu. Kontuzji w tym spotkaniu uległ Duda z zespołu Polski, a żółtą kartkę zobaczył Chrzanowski. Po stronie Szwedów, żółte kartki zobaczyli Gustaffson i Wollgård. Najlepszym zawodnikiem tego nudnego spotkania, został Niklas Lundth ze Szwecji. Bezbramkowy remis ze wskazaniem na Polaków.

Polska U-19 - Szwecja U-19  0-0


10 sierpnia

Kadrowicze

Milos Budakovic (rezerwy) zadebiutował w młodzieżowej reprezentacji Serbii. Młody bramkarz zagrał całe spotkanie towarzyskie Serbia U-21 - Irlandia U-21  3-1  (2-0). Budakovic został oceniony po tym spotkaniu na [6,6].

Kadra U-21

Spotkanie towarzyskie

Osnabrück, osnatel Arena

Niemcy U-21 - Polska U-21

Robert Lewandowski wrócił do młodzieżowej kadry narodowej. Nie wiadomo czym ta decyzja jest spowodowana. Wiadomo, że "Lewy" zagra dzisiaj od pierwszych minut w polskiej młodzieżówce. Sędzia Stéphane Lannoy z Francji, rozpoczął spotkanie i Niemcy ruszyli do ataku. Całą pierwszą połowę Polacy bronili się przed atakami rywali. Dopiero w końcówce pierwszej odsłony, Schmitz popycha Gardawskiego we własnym polu karnym i arbiter wskazuje na "wapno". Do rzutu karnego podchodzi Sadlok i bezbłędnie uderza. Polacy schodzą do szatni w świetnych humorach. Tuż po przerwie młodzieżówka Niemiec wzięła się do roboty. W 46 min. Holtby dośrodkowuje z prawej strony boiska, a Petersen, technicznym strzałe doprowadza do wyrównania. W 50 min. słupek ratuje Polaków, kiedy to strzelał Müller, ale dobitka Schmitza była już zabójcza. Niemcy wychodzą na prowadzenie. W 59 min. Lewandowski strzela przepiękną bramkę, lobując bramkarza Niemiec z odległości dwudziestu metrów. Pomimo ciągłych ataków gospodarzy, więcej bramek nie padło w tym spotkaniu. Polacy wywieźli remis z ciężkiego terenu. Żółte kartki zobaczyli, Petersen z Niemiec, oraz Szałek i Kandziora z Polski. Piłkarzem spotkania został Robert Lewandowski.

Niemcy U-21 - Polska U-21  2-2  (0-1)


11 sierpnia

Kontuzje

  • Saïdi Ntibazonkiza - naciągnięte ścięgno podkolanowe (3 tyg.)

 

Kadrowicze

W spotkaniu kwalifikacyjnym do Pucharu Narodów Afryki, Czad - Tunezja  1-3  (1-3), Betoligar zagrał całe spotkanie. Zdobył jedyną, dla Czadu, bramkę i otrzymał ocenę [7,3].

W spotkaniu towarzyskim, Burundi - Sudan  3-5  (0-4), Ntibazonkiza zagrał całe spotkanie w którym został oceniony na [5,8]. Ntibazonkiza doznał kontuzji w końcówce tego spotkania.

W spotkaniu towarzyskim, Mołdawia - Gruzja  1-5  (1-2), suvorov zagrał całe spotkanie w którym zebrał ocenę [6,7].

Kadra Franciszka Smudy

Spotkanie towarzyskie

Szczecin, im. Floriana Krygiera

Polska - Kamerun

Kadra Franciszka Smudy nie bierze udziału w eliminacjach do Mistrzostw Europy, więc rozgrywa spotkania towarzyskie z przeciwnikami o różnej reputacji. Dzisiaj Polacy zmierzą się z bardzo mocnym przedstawicielem kontynentu afrykańskiego, Kamerunem. Sedziować to spotkanie będzie Niemiec, pan Walter Hofmann. W 2 min. Enoh próbuje zagrywać w tempo do któregoś z partnerów. Piłka odbija się od Glika i trafia pod nogi Webó, który bez problemu pokonuje Boruca. W 19 min. szybki atak Kameruńczyków, po którym Eto'o zdobywa drugą bramkę dla swojego zespołu. W 53 min. było już trzy do zera, po tym jak Eto'o wykorzystał świetne podanie od Webó. Po trzeciej bramce piłkarzy z Afryki, Polacy wzięli się do pracy. W 57 min. Murawski strzela bramkę po dośrodkowaniu z rzutu rożnego, Obraniaka. W 73 min. kolejny rzut rożny i bramka kontaktowa. Tym razem dośrodkowywał Rybuś, a uderzał Smolarek. W 85 min. Mierzejewski korzysta z zamieszania w polu karnym rywali i wyrównuje stan spotkania. Lekkiego urazu w tym meczu nabawił się Michał Żewłakow. Polacy pokazali charakter w końcówce tego spotkania, a najbardziej optymistyczny jest fakt, że wszystkie bramki są autorstwa piłkarzy grających w polskiej Ekstraklasie. Piłkarzem spotkania został Kameruńczyk, Pierre Webó.

Polska - Kamerun  3-3  (0-2)


13 sierpnia

U-18

Stróże, Stróże - 19 widzów

Kolejarz Stróże U-18 - Cracovia Kraków U-18  4-1  (2-1)

Bramki - Gołębiewski, Jagiełło, Kantor, Kozłowski (Kolejarz) - Staniek (Cracovia)

Żółte kartki - Kozłowski (Kolejarz)

Czerwone kartki - Chrapek (Kolejarz)

Sędzia - Marcin Woś (Zamość)

Piłkarz meczu - Wojciech Gołębiewski (Kolejarz Stróże U-18)  [8,3]

Ekstraklasa 2 kolejka

Godz. 17:45

Lechia Gdańsk - Polonia Bytom  2-0  (2-0)

Gdańsk, przy ul. Traugutta - 8707 widzów

Sędzia - Paweł Gil (Lublin)  [7]

Bramki

1-0 Paweł Nowak'5

Rajd Wiśniewskiego prawą stroną boiska, zakończony dobrym dośrodkowaniem do Nowaka, który uderza z kilku metrów. Lechia szybko wychodzi na prowadzenie.

2-0 Bédi Buval'30

Nowak zagrywa piłkę do Buvala, a ten pięknym uderzeniem z dwudziestu metrów nie daje szans Juszczykowi.

Żółte kartki

Mysona (Lechia)

Czerwone kartki

Król (od 70 min. Polonia gra w osłabieniu, po tym jak Król brutalnie fauluje Wiśniewskiego i zostaje wyrzucony z boiska)

Kontuzje

Tymiński (Polonia)

Piłkarz meczu - Paweł Nowak (Lechia Gdańsk)  [8,3]

*   *   *   *   *   *   *   *   *   *   *   *   *   *   *   *   *   *   *   *   *   *   *   *   *   *

Godz. 20:00

Widzew Łódź - Wisła Kraków  2-1  (0-1)

Łódź, im. Ludwika Sobolewskiego - 9093 widzów

Sędzia - Marcin Borski (Warszawa)  [5]

Bramki

0-1 Maor Melikson'40  (rzut karny)

Kontrowersyjny rzut karny po rzekomym faulu Bieniuka na Kirmie. Melikson pewnie wykonuje jedenastkę.

1-1 Łukasz Grzeszczyk'47

Piękne zagranie Lisowskiego, który podaniem na wolne pole uruchamia wychodzącego na pozycje Grzeszczyka.

2-1 Rafał Grzelak'81

Grzelak strzela przepiękną bramkę, bezpośrednio z rzutu wolnego. Lewy narożnik pola karnego, odległość, około trzydziestu metrów. Silna, podkręcona piłka i kibice Widzewa w euforii.

Żółte kartki

Bieniuk, Muhammad, Panka, Sernas, Grzelak (Widzew) - Bunoza, Napierała, Małecki [2] ( Patryk Małecki w 64 min. ogląda swój drugi żółty kartonik i opuszcza boisko) (Wisła)

Czerwone kartki

Wilk (Wisła osłabiona już od 7 min, kiedy to Cezary Wilk dostaje czerwoną kartkę), Małecki ( W 64 min, po drugiej żółtej kartce, boisko opuszcza Małecki i Wisła kończy to spotkanie w dziewiątkę)

Piłkarz meczu - Rafał Grzelak (Widzew Łódź)  [8,1]


14 sierpnia

Ekstraklasa 2 kolejka

Godz. 14:45

Jagiellonia Białystok - Śląsk Wrocław  0-2  (0-1)

Białystok, przy ul. Słonecznej - 5617 widzów

Sędzia - Marcin Szulc (Warszawa)  [7]

Bramki

0-1 Cristian Díaz'43

Rzut rożny z prawej strony boiska wykonuje Dudek. Do piłki wyskakuje Łukasiewicz, ale jego strzał broni Sandomierski. Dobitka Díaza wyprowadza Wrocławian na prowadzenie.

0-2 Vuk Sotirovic'87

Prawym skrzydłem pędzi Gancarczyk. Dośrodkowuje na krótki słupek, a tam Sotirovic uderzeniem głową podwyższa rezultat, strzelając swoją trzecią bramkę w tym sezonie.

Kontuzje

Grzyb (Jagiellonia)

Piłkarz meczu - Marek Gancarczyk (Śląsk Wrocław)  [8,2]

*   *   *   *   *   *   *   *   *   *   *   *   *   *   *   *   *   *   *   *   *   *   *   *   *   *

Godz. 17:00

Polonia Warszawa - Górnik Zabrze  2-1  (1-0)

Warszawa, przy ul. Konwiktorskiej - 5379 widzów

Sędzia - Włodzimierz Bartos (Łódź)  [9]

Bramki

1-0 Daniel Gołębiewski'44

Rzut wolny pośredni wykonuje Mierzejewski. Wrzuca piłkę w pole karne, gdzie jest Gołębiewski, który uderzeniem głową, strzela bramkę do szatni.

2-0 Patryk Rachwał'73  (rzut karny)

Skrzyński popycha Smolarka we własnym polu karnym i pan Bartos wskazuje na jedenasty metr. Uderza Rachwał. Stachowiak wyczuwa intencje strzelca, ale uderzenie bylo zbyt mocne do obrony.

2-1 Łukasz Skrzyński'75

Pośredni rzut wolny wykonuje Magiera. Wrzuca piłkę na pole karne, gdzie wyskakuje Skrzyński i strałem głową zdobywa kontaktowego gola, po części rehabilitując się za faul z przed kilku minut.

Żółte kartki

Smolarek (Polonia)

Piłkarz meczu - Daniel Gołębiewski (Polonia Warszawa)  [7,6]

*   *   *   *   *   *   *   *   *   *   *   *   *   *   *   *   *   *   *   *   *   *   *   *   *   *

Godz. 17:45

Korona Kielce - Legia Warszawa  1-2  (1-1)

Kielce, Arena Kielce - 14116 widzów

Sędzia - Mirosław Górecki (Katowice)  [5]

1-0 Edi Andradina'5

Kontratak Kielczan. Środkiem boiska pędzi Niedzielan i tuż przed polem karnym podaje do Vukovica. Serb uderza z pierwszej piłki, a Skaba broni wybijając piłkę pod nogi Andradiny, który strzałem na pustą bramkę wyprowadza Koronę na prowadzenie.

1-1 Ivica Vrdoljak'21

Vrdoljak ładnie uderza z linii pola karnego, wykorzystując świetne podanie Chando.

1-2 Michał Żyro'90+3

Już się wydawało, że Legioniści zaliczą drugi remis, kiedy w ostatniej akcji meczu, Żyro strzela głową zwycięską bramkę, wykorzystując dośrodkowanie Andreu.

Żółte kartki

Golański, Niedzielan (Korona) - Hanzel, Cabral, Knezevic, Andreu, Wawrzyniak, Radovic (Legia)

Piłkarz meczu - Yoann Andreu (Legia Warszawa)  [7,6]

*   *   *   *   *   *   *   *   *   *   *   *   *   *   *   *   *   *   *   *   *   *   *   *   *   *

Godz. 19:15

Ruch Chorzów - Zagłębie Lubin  0-0

Chorzów, przy ul. Cichej - 8195 widzów

Sędzia - Paweł Raczkowski (Warszawa)  [7]

Żółte kartki

Traore, Osmanagic, Bartczak (Zagłębie)

Piłkarz meczu - Krzysztof Nykiel (Ruch Chorzów)  [7,4]


15 sierpnia

Młoda Ekstraklasa

Kraków, przy ul. Józefa Kałuży - 53 widzów

Cracovia Kraków II - Polonia Bytom II  1-2  (1-0)

Bramki - Nawotczyński (Cracovia) - Wojsyk [2] (Polonia)

Żółte kartki - Budzyński (Cracovia) - Dziońsko (Polonia)

Sędzia - Erwin Paterek (Lublin)

Piłkarz Meczu - Robert Wojsyk (Polonia Bytom II)  [8,6]

Ekstraklasa 2 kolejka

Godz. 14:45

GKS Bełchatów - Cracovia Kraków

Bełchatów, przy ul. Sportowej - 3751 widzów

Sucho 19ºC

Sędzia - Radosław Trochimiuk (Ciechanów)  [4]

GKS Bełchatów

Wyjściowy skład - Sapela - Fonfara, Popek, Drzymont, Baran - Gol, Późniak, Wróbel, Małkowski, Cetnarski - Żewłakow.

Ławka rezerwowych - Nalepa, Bartosiak, Grube, Tanevski, da Silva, Jarmuż, Lacic.

Nieobecni - Nowak (kontuzja).

Cracovia Kraków

Wyjściowy skład - Kaczmarek - Struna, Jarabica, Trivunovic, Puzigaca - Radomski, Giza, Klich, Sacha, Suvorov - Betoligar.

Ławka rezerwowych - Gąsiński, Polczak, Wasiluk, Dudzic, Łuczak, Goliński, Krzywicki.

Nieobecni - Ntibazonkiza (kontuzja).

Przed tym spotkaniem postanowiłem zmienić ustawienie. Zrezygnowałem z ofensywnego pomocnika, na rzecz defensywnego. W związku z tym mogłem cofnąć linię obronną. Mając w pamięci ostatni mecz Bełchatowian przeciwko Górnikowi Zabrze, postanowiłem się skoncentrować na defensywnych stałych fragmentach gry. W GKS-ie nie zagra Nowak, natomiast Cracovia osłabiona brakiem Ntibazonkizy. Obie drużyny są pozbawione największych walorów jeżeli chodzi o ofensywę. Bardzo ucieszyłby mnie wywieziony jeden punkt z Bełchatowa.

5 min. Akcja GKS-u. Kombinacyjna akcja Bełchatowian. Wróbel podaje piłkę do wbiegającego w pole karne Cetnarskiego, który strzałem w długi róg pokonuje Kaczmarka.

1-0 Mateusz Cetnarski'5

15 min. Akcja Cracovii. Szybki kontratak przeprowadza lewą stroną Suvorov. Mołdawianin schodzi do środka i mocno uderza. Sapela broni, ale odbija piłkę. Dobija Betoligar, a bramkarz GKS-u, tym razem, pewnie chwyta futbolówkę.

21 min. Akcja GKS-u. Wróbel ogrywa Puzigacę i mocno uderza. Kaczmarek z trudem broni.

22 min. Akcja GKS-u. Popek uderza z linii pola karnego i ponownie świetnie broni Kaczmarek.

25 min. Akcja GKS-u. Kaczmarek broni kolejny strzał. Tym razem chwyta uderzenie Wróbla.

31 min. Akcja GKS-u. Potworne pudło Wróbla.

45 min. Rzut wolny dla GKS-u. Wróbel wrzuca piłkę w pole karne Cracovii. Żewłakow sięga piłki głową i przedłuża ja do biegnącego Późniaka, który uderza z powietrza. Na szczęście dla Krakowian z linii bramkowej wybija ją Struna.

Przegrywamy pierwszą połowę, ale nie wygląda to najgorzej. Przeciwnik nie dochodzi do sytuacji bramkowych i próbuje strzałółw z dystansu, a my staramy się groźnie kontratakować. Jedynie Wróbel kręci naszą obroną i ciężko jest tego zawodnika upilnować. W przerwie dokonuję jednej zmiany. Za Trivunovica wejdzie Wasiluk.

63 min. Zmiana w Cracovii. Boisko opuszcza Betoligar, a za niego wchodzi Krzywicki.

73 min. Zmiana w GKS-ie. Boisko opuszcza Żewłakow, a za niego wchodzi Bartosiak.

77 min. Rzut wolny dla Cracovii. Z prawej strony dośrodkowuje Suvorov. Do piłki wyskakuje Jarabica i uderza mocno głową. Sapela, z najwyższym trudem, paruje strzał, a z zamieszania korzysta Wasiluk, strzelając wyrównującą bramkę.

1-1 Marek Wasiluk'77

77 min. Zmiana w Cracovii. Boisko opuszcza Giza, a za niego wchodzi Łuczak.

77 min. Zmiana w GKS-ie. Boisko opuszcza Gol, a za niego wchodzi da Silva.

85 min. Akcja Cracovii. Krzywicki przejmuje piłkę tuż przed polem karnym rywala. Podbiega kilka metrów i uderza tuż obok prawego słupka.

90 min. Zmiana w GKS-ie. Boisko opuszcza Małkowski, a za niego wchodzi Lacic.

Zwycięski remis, a co najważniejsze, w drugiej połowie nie pozwoliliśmy na nic rywalowi. Bełchatowianie zdołali oddać tylko kilka niecelnych strzałów z dystansu. My, za to, mieliśmy dwie świetne sytuacje z których wykorzystaliśmy jedną. Najsłabszym zawodnikiem tego meczu był... arbiter, który zapomniał, że ma gwizdek i kartki. Na szczęście zawodnicy obu drużyn zachowali się profesjonalnie i widząc nieporadność Trochimiuka, starali się grać w miarę delikatnie. Marek Wasiluk strzelcem pierwszej bramki dla Cracovii. Świetna partia Jarabicy. Niewielki brak zrozumienia Gizy i Klicha. Dzisiejszy wynik przesądził o wyborze mojej taktyki. Zastosuję ten wariant z defensywnym pomocnikiem.

Piłkarz meczu - Marián Jarabica (Cracovia Kraków)  [7,6]

GKS Bełchatów - Cracovia Kraków  1-1  (1-0)

*   *   *   *   *   *   *   *   *   *   *   *   *   *   *   *   *   *   *   *   *   *   *   *   *   *

Godz. 17:00

Lech Poznań - Arka Gdynia  2-1  (2-1)

Poznań, przy ul. Bułgarskiej - 13700 widzów

Sędzia - Tomasz Musiał (Kraków)  [5]

Bramki

1-0 Marcin Kikut'4

Atak pozycyjny Lecha. Murawski i Bartoszewicz grają między sobą, kiedy ten ostatni podaje prostopadłą piłkę do Kikuta, który strzela bramkę po krótkim rogu.

1-1 Tadas Labukas'7

Lechici długo nie nacieszyli się z prowadzenia. Labukas zabiera Krivetsowi piłkę w środku pola. Biegnie z nią kilka kroków i uderza z blisko czterdziestu metrów. Fantastyczna bramka na Bułgarskiej.

2-1 Vojo Ubiparip'28

Rzut rożny dla "Kolejorza" wykonuje Gancarczyk. Do piłki podbiega Ubiparip i strzałem głową ustala wynik.

Żółte kartki

Bosacki, Arboleda (Lech) - Budziński (Arka)

Piłkarz meczu - Seweryn Gancarczyk (Lech Poznań)  [8,1]


Podsumowanie 2 kolejki

W ośmiu spotkaniach drugiej kolejki padło 18 bramek, czyli 2,25 bramki na mecz. Sędziowie pokazali 25 żółtych kartek, co daje 3,12 kartoników na mecz. Ta kolejka już była nieco ostrzejsza, dlatego zobaczyliśmy 3 czerwone kartki. Arbitrzy dwukrotnie podyktowali rzuty karne i dwukrotnie zostały one wykorzystane. Spotkania drugiej kolejki obejrzało 68558 widzów, czyli 8569,75 na mecz.

Czterokrotnie wygrywali gospodarze, padły dwa remisy i dwukrotnie zwyciężali goście. Największą niespodzianką było zwycięstwo Widzewa, który został pogromcą dwóch krakowskich drużyn. Usprawiedliwieniem dla Wisły jest fakt, że kończyła ten mecz w dziewiątkę, ale to przez dziwne decyzje arbitra. Maaskant, standardowo, skrytykował pracę sędziego i coraz bardziej prosi się o oglądanie spotkań z trybun. Lechia Gdańsk i Polonia Warszawa, według planu, pokonują słabszych rywali. Śląsk, pomimo sprzedaży Mili i Celebana, radzi sobie znakomicie. Wrocławianie wywieźli komplet punktów z Białegostoku i Probierz zaczyna mieć poważne problemy, gdyż jego Jagiellonia gra poniżej oczekiwań. Legia była blisko kolejnego remisu, ale w ostatniej akcji meczu, udało jej się wywieźć z Kielc trzy punkty. Skorża po tym spotkaniu pochwalił postawę Korony, która do końca walczyła o korzystny rezultat. Równie ambitną porażkę poniosła Arka, która walczyła, jak równy z równym, na Bułgarskiej. Piłkarze Ruchu są już chyba myślami na spotkaniu z Levskim, bo wspólnie z piłkarzami Zagłębia, stworzyli bezbramkowy trening niecelnych podań. O wiele ciekawiej było w drugim zremisowanym spotkaniu, gdzie Cracovia wywiozła jeden punkt z ciężkiego terenu, jakim jest Bełchatów. Na uwagę zasługuje gol zdobyty przez Litwina Labukasa, w spotkaniu Lech - Arka. Strzał z czterdziestu metrów, który wpada Kotorowskiemu za kołnierz, musiał zrobić wrażenie nawet na kibicach "Kolejorza".

Po drugiej kolejce na liście strzelców prowadzą, Sotirovic ze Śląska i Gołębiewski z Polonii Warszawa, z trzema trafieniami na koncie. Tuż za nimi plasują się Drzymont z GKS-u i Buval z Lechii, którzy mają po dwa trafienia na koncie.

Na czele tabeli Śląsk, a w strefie spadkowej Jagiellonia i Polonia Bytom. Na zapleczu Ekstraklasy, po czterech kolejkach, prowadzi MKS Kluczbork, a tuż za nimi jest Flota Świnoujście. W strefie spadkowej są, Pogoń Szczecin, KSZO Ostrowiec Św., Odra Wodzisław i Warta Poznań.

Tabela po 2 kolejce

A tak wygląda zestaw par trzeciej kolejki:

(13) Górnik Zabrze - Polonia Bytom (16)

(6) Legia Warszawa - Jagiellonia Białystok (15)

(11) Arka Gdynia - Widzew Łódź (3)

(14) Korona Kielce - Lechia Gdańsk (4)

(12) Cracovia Kraków - Polonia Warszawa (2)

(1) Śląsk Wrocław - Ruch Chorzów (10)

(8) Wisła Kraków - GKS Bełchatów (5)

(7) Zagłębie Lubin - Lech Poznań (9)

Derby Śląska dwóch drużyn z końca tabeli. Nieoczekiwany lider, przeciwko nieobliczalnym Chorzowianom. Walczące Zagłębie kontra mistrz Polski. To najciekawsze propozycje trzeciej kolejki.


Zaprzyjaźniona Polonia Warszawa, to kolejny rywal Cracovii. Gabriel Kałuża ma cały tydień na myślenie, jak zneutralizować Gołębiewskiego i Smolarka. Kogo wystawić na środku obrony... Trivunovica czy Wasiluka, który zdobył pierwszą bramkę dla "Pasów" w tym sezonie.... Polonia jest w tym roku mocną drużyną i będzie bardzo trudno zwyciężyć na Kałuży.


W kolejnym wpisie, mecz przyjaźni z drużyną "Czarnych Koszul", oraz Wisła, Lech i Ruch w ostatniej rundzie kwalifikacyjnej do fazy grupowej Ligi Europejskiej.

 

Komentarze (0)

Możliwość komentowania tylko dla zarejestrowanych użytkowników.
Nie masz konta? Zarejestruj się.

Drogi Rewolucjonisto, prosimy o przestrzeganie regulaminu i zapoznanie się z FAQ
FM REVOLUTION - OFICJALNA STRONA SERII FOOTBALL MANAGER W POLSCE
Największa polska społeczność Ponad 70 tysięcy zarejestrowanych użytkowników nie może się mylić!
Polska Liga Update Plik dodający do Football Managera opcję gry w niższych ligach polskich!
FM Revolution Cut-Out Megapack Największy, w pełni dostępny zestaw zdjęć piłkarzy do Football Managera.
Aktualizacje i dodatki Uaktualnienia, nowe grywalne kraje i inne nowości ze światowej sceny.
Talenty do Football Managera Znajdziesz u nas setki nazwisk wonderkidów. Sprawdź je wszystkie!
Polska baza danych - dyskusja Masz uwagi do jakości wykonania Ekstraklasy lub 1. ligi? Napisz tutaj!
Copyright © 2002-2025 by FM Revolution
[x]Informujemy, że ta strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką plików cookies. W każdym czasie możesz określić w swojej przeglądarce warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies.