Manifest użytkownika kuba_zloty
28.06.2012
Budynek klubowy, podobnie jak stadion spokojnie można było nazwać reliktem PRL-u. Na pierwszy rzut oka widać było, że potrzebuje odświeżenia. Ze ścian odpadał tynk, a w miejscach gdzie jeszcze jako tako się...