Strona

Błędy w grze.

 Diablo5555 Partyzant

Postów: 201
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 12.04.2011
Poziom ostrzeżeń: 0
0
14.04.2014 02:19    #21
[quote="jarek19883"]A u was tak nie ma? Dziwna sprawa status w zespole mam "nie do ruszenia"[/quote]
Nie dziwna, tylko normalna ja Ruchem awansowałem do ex bo spadł do I ligi i też mam nie do ruszenia. Norma jak się spisujesz dużo ponad osiągi i wypełniasz wszystkie obowiązki lepiej niż powinieneś, obietnice zarządu, transfery są ok itp.
U mnie jest z tym, że mówię, może to specjalnie zrobione jest, a tak naprawdę to kibice GOŚCI skandują a nie Twoi, a że tak głośno to wyjaśniłem, żeby było dobrze słychać.

 sirkamiloski Partyzant

Postów: 1
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 04.11.2014
Skąd: Milanówek
Poziom ostrzeżeń: 0
0
04.11.2014 23:11    #22
Przed końcem sezonu byłem na pierwszym miejscu w lidze. (Polska Ekstraklasa). Zawodnik miał pomniejszy problem- okazało się że nie jest zadowolony z wyników osiąganych w lidze. Pomyślałem- ok, były ostatnio jakieś remisy, ale na koniec sezonu będzie dobrze i po problemie.
Pomyliłem się. Wygrałem ligę, puchar i Puchar Euro a na początku następnego sezonu piłkarz żąda wystawienia na listę transferową, bo nie potrafię wydobyć klubu z ligowej zapaści. Jakieś podpowiedzi?

 student137 Partyzant

Postów: 420
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 25.09.2009
Skąd: czarny
Poziom ostrzeżeń: 0
0
04.11.2014 23:31    #23
powiedz mu żeby spier**** :)

 Bziomek Partyzant

Postów: 3
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 19.07.2007
Skąd: Suwałki
Poziom ostrzeżeń: 0
0
07.11.2014 01:21    #24
Przestań odpisywać save'a przed meczami a zawodnik będzie zadowolony.

 mOdY_OWEN Partyzant

Postów: 9
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 17.09.2007
Skąd: Ruda Śląska
Poziom ostrzeżeń: 0
0
09.11.2014 11:03    #25
Witam,
Mam problem z dodaniem zdjęcia menedżera. Gram FM Classic. Mam zdjęcie 180x180 (co prawda nie cut out), ale w starych działało. Próbowałem wszystkich znanych mi sposobów z tworzeniem pliku config itd. i nic nie działa, a gdy chcę dodać w ustawieniach to pisze "otwarcie pliku niemożliwe", może to błąd gry.
Proszę bardzo o pomoc.
Dzięki z góry

 Pozor07 Partyzant

Postów: 12
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 26.11.2006
Skąd: Koszalin
Poziom ostrzeżeń: 0
0
09.11.2014 14:57    #26
To nie błąd gry. Musisz przekonwertować plik na taki z rozszerzeniem *.png. Oto strona, na której można to zrobić. http://image(...)t-to-png

 Pozor07 Partyzant

Postów: 12
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 26.11.2006
Skąd: Koszalin
Poziom ostrzeżeń: 0
0
09.11.2014 15:08    #27
Mam problem z fazą przetwarzania w nowym FM. Po wciśnięciu Kontynuacji gra przetwarza dane do momentu, aż przerwę wciśnięciem myszką Przerwij, a nie do pojawienia się kolejnego newsa w klubie. Jeśli nie wcisnę Przerwij, to dane przetwarzane są do momentu, kiedy konieczna jest moja odpowiedź lub do czasu następnego meczu.Gdzie jest tego przyczyna? W którejś opcji?

 johny1910 Partyzant

Postów: 65
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 13.09.2012
Poziom ostrzeżeń: 0
0
09.11.2014 17:15    #28
[quote="Pozor07"]Mam problem z fazą przetwarzania w nowym FM. Po wciśnięciu Kontynuacji gra przetwarza dane do momentu, aż przerwę wciśnięciem myszką Przerwij, a nie do pojawienia się kolejnego newsa w klubie. Jeśli nie wcisnę Przerwij, to dane przetwarzane są do momentu, kiedy konieczna jest moja odpowiedź lub do czasu następnego meczu.Gdzie jest tego przyczyna? W którejś opcji?[/quote]

Być może chodzi o ustawienie szybkości przetwarzania czy jakoś tak w ustawieniach. Chodzi o płynne itp.

 mOdY_OWEN Partyzant

Postów: 9
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 17.09.2007
Skąd: Ruda Śląska
Poziom ostrzeżeń: 0
0
09.11.2014 19:51    #29
Przekonwertowałem plik z moim zdjęciem na *PNG programem, który posłałeś i dalej wyskakuje błąd, że otwarcie pliku niemożliwe.
Przypuszczam, że jeszcze z tym zdjęciem coś jest nie tak bo gdy dam facepack czyjegoś zawodnika ściągniety z netu do wczytania to działa.
Proszę bardzo o dalszą pomoc.
Dzięki

 myfunnygame Żołnierz frontu ideologicznego

Postów: 2972
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 25.11.2012
Skąd: Katowice
Poziom ostrzeżeń: 0
0
09.11.2014 22:57    #30
ja pier***
net mi wyłączyło przed wysłaniem posta.
Więc napiszę krótko.
Zagrałem sparingi mam teraz pierwszy mecz ligowy przed sobą.
Zdążyłem stracić gola po centrostrzale z 30 metra czyli ok. 45 metrów(bo spod linii bocznej) od bramki.
Zdążyłem stracić gola po dośrodkowaniu z boku z 2 metra gdzie piłka odbija się od mojego obrońcy i jest samobój. Reszta rywali zbiegała w momencie dośrodkowania z 40 metra. WTF?!


Podania też są z dupy no bo przecież nie można każdego podania idealnie wykonać bo nie ma takich meczów że piłka chodzi od nogi do nogi zwłaszcza jak piłkarze mają niskie poziomy techniczne.


Jeden aspekt jest lepszy niż w "13". Start meczu nie kończy się wybiciem piłki za linię końcową w okolicach 7 sekundy meczu tylko są prowadzone normalnie akcje
WOW xD

Strona

Temat zamknięty.

PRZEGLĄDAJĄ TEMAT

1 aktywny w tym 0 zarejestrowanych, 1 gość, 0 ukrytych

FM REVOLUTION - OFICJALNA STRONA SERII FOOTBALL MANAGER W POLSCE
Największa polska społeczność Ponad 70 tysięcy zarejestrowanych użytkowników nie może się mylić!
Polska Liga Update Plik dodający do Football Managera opcję gry w niższych ligach polskich!
FM Revolution Cut-Out Megapack Największy, w pełni dostępny zestaw zdjęć piłkarzy do Football Managera.
Aktualizacje i dodatki Uaktualnienia, nowe grywalne kraje i inne nowości ze światowej sceny.
Talenty do Football Managera Znajdziesz u nas setki nazwisk wonderkidów. Sprawdź je wszystkie!
Polska baza danych - dyskusja Masz uwagi do jakości wykonania Ekstraklasy lub 1. ligi? Napisz tutaj!
Copyright © 2002-2024 by FM Revolution
[x]Informujemy, że ta strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką plików cookies. W każdym czasie możesz określić w swojej przeglądarce warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies.