Strona

Crash Dumps - temat do problemów i dyskusji

 mkanius Przodownik pracy

Postów: 747
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 12.01.2007
Skąd: LBN
Poziom ostrzeżeń: 0
0
16.04.2008, 16:20    Pytanie
Ludzie help znowu mam CrashDumpsa, formatowałem dyski niewiem co robić nie mogę grać :/ plis doradźcie coś ja nie chcę do końca listopada grać bez Fmów :/ (mam nadzieje że chociaż w 2009 nie będę takiego czegoś miał) co robić może ktoś miał taki kłopot i to naprawił ?

 1908TylkoTwój192... Partyzant

Postów: 100
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 02.05.2009
Poziom ostrzeżeń: 0
0
05.07.2009 12:49    #110
Myślę, że odpowiednie osoby z cmrev zajmą się tobą odnośnie cracka . Nie ładnie ! Po oryginał do sklepu iść to nie łaska? Piratom mówimy - NIE !

 mswol Partyzant

Postów: 28
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 05.11.2008
Skąd: Wrocław
Poziom ostrzeżeń: 0
0
15.07.2009 16:55    #111
[quote=1908TylkoTwój1922]Myślę, że odpowiednie osoby z cmrev zajmą się tobą odnośnie cracka . Nie ładnie ! Po oryginał do sklepu iść to nie łaska? Piratom mówimy - NIE ![/quote]
No dobrze no ale z tego co tu widze to czemu mam wydawać stówkę za grę która jest pełna błędów ma olbrzymie wymagania sprz. ? Co prawda kupiłem oryginała no ale trochę szkoda mi stówy wyrzuconej w błoto...

 Szemek Ekspert

Postów: 2024
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 07.10.2007
Skąd: Boguszów- Gorce
Poziom ostrzeżeń: 0
0
25.10.2009 22:38    #112
Mam mały kłopocik, crush wyskakuje mi podczas gry sieciowej - nie jestem hostem i nie mogę nic zrobić z sejwem, czyszczenie rejestru nie pomaga, usuwanie folderu crusha też.

Na "swoich" sejwach nie mam żadnego kłopotu z grą.

EDIT:

Crushem kończy się próba wejścia do skrzynki i kliknięcia na kontynuuj. Mogę poruszać się po pozostałych ekranach, dziwne. Nie wyrzuciło mnie też w momencie gdy host wymusił na mnie kontynuację.

Ktoś ma jakiś pomysł? Combofix nie pomaga.

EDIT2 - rozwiązałem swój problem sam - przejąłem inny klub i wtedy crush nie wystąpił, potem wszedłem na swoje konto i już wszystko grało. Oczywiście emeryturka nowo dodanego gracza i wszystko śmiga aż miło :)

Innym rozwiązaniem może być to, że w międzyczasie jeden ze współgraczy wszedł na moje konto i przeszedł kilka wirtualnych godzin, to też mogło pomóc.

// Edytowano 2 razy, ostatni raz 30.10.2009 o godz. 23:18

"To tylko Internet k*rwa."

 tomek89 Partyzant

Postów: 67
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 04.04.2008
Skąd: Rzeszów
Poziom ostrzeżeń: 0
0
30.10.2009 22:14    #113
Nie chciałem zakładać nowego tematu ale mam poważny problem - czy komukolwiek z Was zdarza się w nowym fm10 crash dumbs podczas rozgrywania meczu - mianowicie w sytuacji gdy klikacie w profil piłkarza i wracacie do ekranu meczowego ( np. w przerwie )? Bo mnie się to już zdarzyło dwukrotnie :-( gra jest spaczowana.

 M8_PL Sumienie Narodu

Postów: 1258
Grupa: Ekspert
Dołączył: 13.05.2006
Skąd: Mielec
Poziom ostrzeżeń: 0
0
30.10.2009 22:26    #114
[quote2=mswol]
No dobrze no ale z tego co tu widze to czemu mam wydawać stówkę za grę która jest pełna błędów ma olbrzymie wymagania sprz. ? Co prawda kupiłem oryginała no ale trochę szkoda mi stówy wyrzuconej w błoto...[/quote2]
w której grze masz pełno błędów? FM 2010 jest najbardziej bezbłędny od lat, więc nawet tak sobie nie żartuj. A po co wydawać kasę? A kupujesz bilety w autobusie, czy na gapę jeździsz? Jak jedziesz z rodziną za miasto to swoim autem czy wybijasz szybkę w pierwszym lepszym, stojącym przed blokiem?
Zresztą, pirat = złodziej. Innej definicji nie ma.
"Każdy musi w coś wierzyć. Ja wierzę, że strzelę sobie kolejne piwko."

 Szemek Ekspert

Postów: 2024
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 07.10.2007
Skąd: Boguszów- Gorce
Poziom ostrzeżeń: 0
0
30.10.2009 23:14    #115
[quote3=M8_PL]w której grze masz pełno błędów? FM 2010 jest najbardziej bezbłędny od lat, więc nawet tak sobie nie żartuj.[/quote3]

Dopiero co został wydany - nie uważasz, że za szybko na takie stwierdzenia?

Edit. Poza tym, zamiast moralizować mógłbyś czasem pomóc - od tego jest ten temat.

[quote=tomek89]Nie chciałem zakładać nowego tematu ale mam poważny problem - czy komukolwiek z Was zdarza się w nowym fm10 crash dumbs podczas rozgrywania meczu - mianowicie w sytuacji gdy klikacie w profil piłkarza i wracacie do ekranu meczowego ( np. w przerwie )? Bo mnie się to już zdarzyło dwukrotnie :-( gra jest spaczowana.[/quote]

To zdarza się zawsze w tym samym momencie - np. zawsze w trakcie przerwy w meczu? Czy tylko czasami i po ponownym włączeniu gra bez kłopotów idzie dalej?

// Edytowano 2 razy, ostatni raz 30.10.2009 o godz. 23:22

"To tylko Internet k*rwa."

 M8_PL Sumienie Narodu

Postów: 1258
Grupa: Ekspert
Dołączył: 13.05.2006
Skąd: Mielec
Poziom ostrzeżeń: 0
0
31.10.2009 00:58    #116
[quote4=szemek7]
Dopiero co został wydany - nie uważasz, że za szybko na takie stwierdzenia?
[/quote4]
Od wydania dema już sporo minęło, zresztą przypominam poprzednie lata - był płacz i zgrzytanie zębów od dnia premiery. Jakoś ciężko mi znaleźć poważne przykłady błędów, które uniemożliwiają rozgrywkę w tym roku :)
A co do moralizowania - trzeba to robić ciągle, nieustannie. Nie będę stał obojętnie, kiedy ktoś kradnie efekt między innymi mojej pracy.
Co do błędów - jeśli takowy wyskoczy, skasujcie pliki, które pojawią się w katalogu crash dump. Po ich usunięciu możliwe, że nie pojawi się ponownie. Nie mam jednak pewności, bo w tym roku nie dostałem jeszcze żadnego ;)
"Każdy musi w coś wierzyć. Ja wierzę, że strzelę sobie kolejne piwko."

 realista_9 Żołnierz frontu ideologicznego

Postów: 846
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 04.03.2009
Skąd: Piaseczno
Poziom ostrzeżeń: 0
0
31.10.2009 08:07    #117
[quote5=M8_PL][quote4=szemek7]
Dopiero co został wydany - nie uważasz, że za szybko na takie stwierdzenia?
[/quote4]
Od wydania dema już sporo minęło, zresztą przypominam poprzednie lata - był płacz i zgrzytanie zębów od dnia premiery. Jakoś ciężko mi znaleźć poważne przykłady błędów, które uniemożliwiają rozgrywkę w tym roku :)
A co do moralizowania - trzeba to robić ciągle, nieustannie. Nie będę stał obojętnie, kiedy ktoś kradnie efekt między innymi mojej pracy.
Co do błędów - jeśli takowy wyskoczy, skasujcie pliki, które pojawią się w katalogu crash dump. Po ich usunięciu możliwe, że nie pojawi się ponownie. Nie mam jednak pewności, bo w tym roku nie dostałem jeszcze żadnego ;) [/quote5]


tak jak usuniemi to crash dumps to nie bedzie łatka chodzic 10.1.0
(L)

 Tom88 Partyzant

Postów: 251
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 18.09.2006
Skąd: Kraków
Poziom ostrzeżeń: 0
0
01.11.2009 17:54    #118
To da się coś zrobić z tym błędem żeby już się nie powtarzał? Mówię odnośnie FM10

 Tom88 Partyzant

Postów: 251
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 18.09.2006
Skąd: Kraków
Poziom ostrzeżeń: 0
0
02.11.2009 20:53    #119
W szczegółach błędu Crash jest wyświetlony mod(plik) kernel32.dll
Wie ktoś co to oznacza i jak to można naprawić

Strona

Musisz się zalogować, aby dodać odpowiedź.

PRZEGLĄDAJĄ TEMAT

1 aktywny w tym 0 zarejestrowanych, 1 gość, 0 ukrytych

FM REVOLUTION - OFICJALNA STRONA SERII FOOTBALL MANAGER W POLSCE
Największa polska społeczność Ponad 70 tysięcy zarejestrowanych użytkowników nie może się mylić!
Polska Liga Update Plik dodający do Football Managera opcję gry w niższych ligach polskich!
FM Revolution Cut-Out Megapack Największy, w pełni dostępny zestaw zdjęć piłkarzy do Football Managera.
Aktualizacje i dodatki Uaktualnienia, nowe grywalne kraje i inne nowości ze światowej sceny.
Talenty do Football Managera Znajdziesz u nas setki nazwisk wonderkidów. Sprawdź je wszystkie!
Polska baza danych - dyskusja Masz uwagi do jakości wykonania Ekstraklasy lub 1. ligi? Napisz tutaj!
Copyright © 2002-2024 by FM Revolution
[x]Informujemy, że ta strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką plików cookies. W każdym czasie możesz określić w swojej przeglądarce warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies.