Strona

Ekstraklasa

 Pyskaty Partyzant

Postów: 739
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 20.02.2012
Skąd: Leszno
Poziom ostrzeżeń: 0
0
17.05.2012 18:32    #121
http://www.sport(...)FB_Sport

brawo za sprawiedliwość. Śląsk może mieć ciężki orzech do zgryzienia ;).

 Ardiano21 Partyzant

Postów: 8
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 12.05.2012
Poziom ostrzeżeń: 0
0
17.05.2012 18:43    #122
I dobrze im tak tylko szkoda że znów nie będzie polskiego zespołu w LM bo śląsk jest za cienki żebym tam awansować w dodatku po sypie im się pewnie połowa drużny i klops.

 Szemek Ekspert

Postów: 2024
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 07.10.2007
Skąd: Boguszów- Gorce
Poziom ostrzeżeń: 0
0
17.05.2012 18:44    #123
Też mnie to cieszy. Głupie tłumaczenie władz Śląska:

[quote]Nie rozumiemy tej decyzji, a nasi piłkarze na pewno będą się od niej odwoływać. Nie pochwalamy oczywiście tego co się stało, ale przypominam, że przeprosiliśmy Legię, a zawodnicy wykazali skruchę.[/quote]

Czyli co? Można obrażać każdego, byle przeprosić i po temacie? Już po tych sweterkach na rozdaniu nagród, było widać, że tam nie wszystko jest w porządku :)
"To tylko Internet k*rwa."

 Falcon Przodownik pracy

Postów: 1071
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 04.09.2007
Poziom ostrzeżeń: 0
0
17.05.2012 19:05    #124
http://www.polsk(...)kwidacji

Kolejny dowód na to że najlepszym rozwiązaniem byłoby zmniejszenie liczby zespołów i jednocześnie większa ilość spotkań.
"Dziś tylko zwycięstwo i nic nie wchodzi w grę"

 Ardiano21 Partyzant

Postów: 8
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 12.05.2012
Poziom ostrzeżeń: 0
0
17.05.2012 19:26    #125
Najlepszym rozwiązaniem była by chyba formuła rozgrywek z Szkocji 10 zespołów najlepsze w Polsce do tego podniósłby się poziom rozgrywek nie było by tyle tego szrotu co teraz więcej pieniędzy z praw transmisyjnych do tego zapisy dotyczące wychowanków lub zawodników poniżej 21roku życia oczywiście polaków którzy mają grać w polskich klubach żebyśmy nie musieli do reprezentacji ściągać wyrzutków jak Polański itd i żeby ta młodzież która będzie grać w polskich klubach stanowiła o sile reprezentacji w następnych latach bo jak widać mamy dobrych młodzieżowców tylko trzeba dać im szanse przykład Żyro,Wolski,Jankowski,Kamiński itd,zapis że trener może prowadzić w ciągu roku tylko jeden zespół z ekstraklasy ograniczenie do max 6obcokrajowców w kadrze. I nie oglądali byśmy tej żałosnej zagranicznej i podstarzałej wisły np.To tylko moje zdanie

 Pyskaty Partyzant

Postów: 739
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 20.02.2012
Skąd: Leszno
Poziom ostrzeżeń: 0
0
17.05.2012 19:44    #126
[quote="Ardiano21"]Najlepszym rozwiązaniem była by chyba formuła rozgrywek z Szkocji 10 zespołów najlepsze w Polsce do tego podniósłby się poziom rozgrywek nie było by tyle tego szrotu co teraz więcej pieniędzy z praw transmisyjnych do tego zapisy dotyczące wychowanków lub zawodników poniżej 21roku życia oczywiście polaków którzy mają grać w polskich klubach żebyśmy nie musieli do reprezentacji ściągać wyrzutków jak Polański itd i żeby ta młodzież która będzie grać w polskich klubach stanowiła o sile reprezentacji w następnych latach bo jak widać mamy dobrych młodzieżowców tylko trzeba dać im szanse przykład Żyro,Wolski,Jankowski,Kamiński itd,zapis że trener może prowadzić w ciągu roku tylko jeden zespół z ekstraklasy ograniczenie do max 6obcokrajowców w kadrze. I nie oglądali byśmy tej żałosnej zagranicznej i podstarzałej wisły np.To tylko moje zdanie[/quote]

Polać Panu ;). Zwłaszcza w kwestii młodzianów w naszej lidze :).

 baross Partyzant

Postów: 63
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 17.11.2011
Skąd: Kraków
Poziom ostrzeżeń: 0
0
17.05.2012 20:06    #127
[quote="Ardiano21"]Najlepszym rozwiązaniem była by chyba formuła rozgrywek z Szkocji 10 zespołów najlepsze w Polsce do tego podniósłby się poziom rozgrywek nie było by tyle tego szrotu co teraz więcej pieniędzy z praw transmisyjnych do tego zapisy dotyczące wychowanków lub zawodników poniżej 21roku życia oczywiście polaków którzy mają grać w polskich klubach żebyśmy nie musieli do reprezentacji ściągać wyrzutków jak Polański itd i żeby ta młodzież która będzie grać w polskich klubach stanowiła o sile reprezentacji w następnych latach bo jak widać mamy dobrych młodzieżowców tylko trzeba dać im szanse przykład Żyro,Wolski,Jankowski,Kamiński itd,zapis że trener może prowadzić w ciągu roku tylko jeden zespół z ekstraklasy ograniczenie do max 6obcokrajowców w kadrze. I nie oglądali byśmy tej żałosnej zagranicznej i podstarzałej wisły np.To tylko moje zdanie[/quote]

Hah gościu mówisz, że Wisła ma samych obcokrajowców w składzie a popatrz na światową potęgę - Real Madryt. Im to jakoś nikt nie zarzuca, że nie mają w składzie hiszpanów a mają ich dokładnie tyle samo co Wisła ma polaków. Zresztą tak samo jak Inter Mediolan. O czym Ty w ogóle gadasz tutaj. Max 6 obcokrajowców i chcesz żeby Polskie kluby coś w pucharach osiągały? To, że Legia ma dobrą szkółkę to nie znaczy, że każdy polski klub ma taką samą. Wszyscy kibice Legii to cwaniaczki bo macie klub ze stolicy i miasto wam pomaga a takiej np. Wiśle czy Górnikowi Zabrze gówno miasto pomoże, nie ma za co zbudować akademii piłkarskiej. Takie są polskie realia i Ty tego głupim wpisem na forum nie zmienisz. Najeżdżasz na Wisłę a gówno wiesz. Ze wszystkim się zgadzam, ale nie z tymi obcokrajowcami.

 Ardiano21 Partyzant

Postów: 8
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 12.05.2012
Poziom ostrzeżeń: 0
0
17.05.2012 20:31    #128
Wisły użyłem jako przykład tylko nie musisz się denerwować,po drugie nie trzeba mieć od razu nie wiadomo jakiej szkółki żeby stawiać na młodych wystarczy przeszukać niższe polskie ligi i na pewno znajdą utalentowanych zawodników.I nie porównujmy Polskich klubów do Realu Madryt bo oni mają piłkarzy za grube miliony i nie wiem czy są taką potęga jak od tylu lat nie ugrali nic w europie! Inter? No co oni pokazali z tymi zagranicznymi piłkarzami 6 miejsce 14porażek 55 straconych bramek 58 strzelonych i co tacy pro są? Do naszej ligi przychodzą no nie ma co ukrywać same szroty oprócz kilku piłkarzy na przestrzeń ostatnich lat jak Stilić Rudniew,Melikson.Powiedz szczerze sam co Wisła osiągneła dzięki zaciągowi na zagranicznych piłkarzy? No co nie masz arugmentów? I dla twojej jasność nie jestem kibicem Legi i nie jestem też z Warszawy.A jak większość ludzi oglądających Ekstraklasę wolałbym widzieć polskie nazwiska i być dumnym że nasze kluby też potrafią stawiać na polaków! A nie emocjonować się żałosnymi piłkarzami jak Voskamp i wielu innych co mieli być gwiazdami Ekstraklasy.

 baross Partyzant

Postów: 63
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 17.11.2011
Skąd: Kraków
Poziom ostrzeżeń: 0
0
17.05.2012 21:09    #129
[quote="Ardiano21"]Wisły użyłem jako przykład tylko nie musisz się denerwować,po drugie nie trzeba mieć od razu nie wiadomo jakiej szkółki żeby stawiać na młodych wystarczy przeszukać niższe polskie ligi i na pewno znajdą utalentowanych zawodników.I nie porównujmy Polskich klubów do Realu Madryt bo oni mają piłkarzy za grube miliony i nie wiem czy są taką potęga jak od tylu lat nie ugrali nic w europie! Inter? No co oni pokazali z tymi zagranicznymi piłkarzami 6 miejsce 14porażek 55 straconych bramek 58 strzelonych i co tacy pro są? Do naszej ligi przychodzą no nie ma co ukrywać same szroty oprócz kilku piłkarzy na przestrzeń ostatnich lat jak Stilić Rudniew,Melikson.Powiedz szczerze sam co Wisła osiągneła dzięki zaciągowi na zagranicznych piłkarzy? No co nie masz arugmentów? I dla twojej jasność nie jestem kibicem Legi i nie jestem też z Warszawy.A jak większość ludzi oglądających Ekstraklasę wolałbym widzieć polskie nazwiska i być dumnym że nasze kluby też potrafią stawiać na polaków! A nie emocjonować się żałosnymi piłkarzami jak Voskamp i wielu innych co mieli być gwiazdami Ekstraklasy.[/quote]

Nie trzeba mieć dobrej szkółki, żeby młodych wystawiać? Jeśli tak uważasz to ja życże powodzenia. Haha to spoko, Real nie jest potęgą. Co Inter pokazał? Ano to, że wygrał LM - może nie w tym roku ale ich skład nie różni się kolosalnie. Do naszej ligi przychodzą szroty bo mamy scautów takich, którzy zawodników na Youtubie szukają, albo jadą na 1 mecz do Boliwii i szukają perełki. Heh, daj mi się wypowiedzieć - jeszcze nie miałem okazji napisać posta a Ty mi już piszesz, że nie mam argumentów. Dobra co osiągnęła Wisła z obcokrajowcami:

- 1/16 LE
- 3 minut brakło do LM
- Półfinał PP, w którym byliśmy lepsi od Ruchu.

Zgodzę się z tym, że ligę przegraliśmy, ale tylko dlatego, że takim Jaliensom, Lameyom i innym chu**m nie chciało się grać. Zgadzam się, że to jest szrot piłkarski (Lamey, Jaliens) ale popatrz na to, że Legia sprowadziła też nie młodego Ljuboje, który bardzo dobrze sobie radzi - to też jest szrot? Po prostu w Wiśle byli źli ludzie na złych stanowiskach. Jakby nie Basałaj, który doprowadził Wisłe do tego, że prawie zbankrutowała, jakby nie Valcx, który sprowadził Lameyów i Jaliensów którzy siorpali tyle hajsu, że wszystkich bezdomnych w Krakowie byś wyżywił, nic bym do nich nie miał jakby chciało im się grać (owszem, Valcx u mnie jest na 0 - a to dlatego, że sprowadził np. Meliksona), i oczywiście jakby nie szanowny Pan Roberto Maskant, który nie umiał grać ofensywnie i tylko przez niego straciliśmy ligę mistrzów - to Wisła mogłaby zajść trochę dalej. Powiedzmy sobie szczerze, jakby Wisła weszła do LM to piłkarzom chciało by się grać i zapieprzać za Wisłę, a tak to mieli wszystko głęboko w 4 literach. Coś jeszcze Ci uargumentować?

 Ardiano21 Partyzant

Postów: 8
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 12.05.2012
Poziom ostrzeżeń: 0
0
17.05.2012 21:33    #130
3 minut brakło do LM 3 minuty a nie potrafili tego utrzymać i to ma być twoim zdaniem powód do dumy?
- Półfinał PP, w którym byliśmy lepsi od Ruchu-byliście ale to ruch grał w finale nie Wisła liczy się końcowy rozrachunek.
Ljuboja do pewnego momentu grał dobrze a później to już tylko biegał a nie było go tam gdzie powinien za bramki należy mu się plus ale on do Legi przyszedł bardziej dorobić do emerytury.
Przepraszam cię bardzo ale chyba po polskich boiskach biegają utalentowani gracze i nie oceniaj ich z perspektywy FM więc na początek można poszukać ich w niższychligach i dać im szansę treningów z pierwszą drużyną żeby mogli zasmakować porfesjonalizmu. Czyli według ciebie w polsce nie ma utaletowanych młodzieżowców? W żadnej polskiej lidze? I w żadnym roczniku? Czemu tak na to naskoczyłeś wolisz obcokrajowców? Myślisz że zaciąg z Brazylii albo bałkanów wyjdzie polskim klubom na dobre? Chyba nie wierzysz w to że do Polski przyjedzie drugi Messi albo Ronaldo?
Ale drużynę ocenia się chyba po aktualnym sezonie prawda? A co w tym sezonie zaprezentował Inter? Real potęga to czemu nie wygrywa ligi mistrzów i wszystkiego co się da?

Strona

Musisz się zalogować, aby dodać odpowiedź.

PRZEGLĄDAJĄ TEMAT

1 aktywny w tym 0 zarejestrowanych, 1 gość, 0 ukrytych

FM REVOLUTION - OFICJALNA STRONA SERII FOOTBALL MANAGER W POLSCE
Największa polska społeczność Ponad 70 tysięcy zarejestrowanych użytkowników nie może się mylić!
Polska Liga Update Plik dodający do Football Managera opcję gry w niższych ligach polskich!
FM Revolution Cut-Out Megapack Największy, w pełni dostępny zestaw zdjęć piłkarzy do Football Managera.
Aktualizacje i dodatki Uaktualnienia, nowe grywalne kraje i inne nowości ze światowej sceny.
Talenty do Football Managera Znajdziesz u nas setki nazwisk wonderkidów. Sprawdź je wszystkie!
Polska baza danych - dyskusja Masz uwagi do jakości wykonania Ekstraklasy lub 1. ligi? Napisz tutaj!
Copyright © 2002-2024 by FM Revolution