Strona

FM 14 - pierwsze wrażenia

 kolar Partyzant

Postów: 9
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 07.05.2007
Skąd: Orzesze
Poziom ostrzeżeń: 0
0
25.10.2013 12:11    #311
tak sa

 mi(L)an Partyzant

Postów: 50
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 19.12.2008
Poziom ostrzeżeń: 0
0
25.10.2013 14:00    #312
[quote="kolar"]tak sa[/quote]

To mam problem, bo u mnie nie wyświetlają się.
Po przegraniu megapacka z FM 13 do FM 14 są widoczne facepacki z paczki ale wciąż nie widać face z bety .... Dlaczego, ma Was jakiś pomysł?

 Jero Partyzant

Postów: 64
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 25.07.2010
Skąd: Lubliniec
Poziom ostrzeżeń: 0
0
25.10.2013 16:44    #313
Czyżby beta doczekała się już patcha?? Pobiera mi 70MB update :)

EDIT: Potwierdzam, beta ma u mnie wersję 14.03, wcześniej była 14.01 :) Zobaczymy co poprawiono

// Edytowano 1 raz, ostatni raz 25.10.2013 o godz. 16:48

 KamilinhoCFC Partyzant

Postów: 40
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 23.10.2013
Poziom ostrzeżeń: 0
0
25.10.2013 17:14    #314
dośrodkowania na 5 3 w trybuny
auty do przeciwnika
nie ogarniam tego obecnie moja ocena 2/ 5

 BeKaSiak Partyzant

Postów: 141
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 15.04.2011
Skąd: Lechia
Poziom ostrzeżeń: 0
0
25.10.2013 17:45    #315
14.0.3 jest od wczoraj kolego :)

 Tirith Partyzant

Postów: 25
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 24.11.2008
Skąd: Warszawa
Poziom ostrzeżeń: 0
0
25.10.2013 17:50    #316
A jak u was z płynnością meczy. U mnie nie za dobrze. W opcjach mam 4 gwiazdki a max co moge wyciągnąć to srednie detale i to też szału nie ma.

Mam NVIDIA 8800 GTS.

 Jero Partyzant

Postów: 64
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 25.07.2010
Skąd: Lubliniec
Poziom ostrzeżeń: 0
0
25.10.2013 17:52    #317
Wybacz zapracowany jestem i dziś dopiero steam odpaliłem : ) Co do wyników przesymulowałem cały sezon w Ekstraklasie i jest on bardziej realny niż wcześniej :) Mistrz Lech, wice Legia. W bramkach też realistycznie więc JEST PROGRES :) czas na nową karierę jako bezrobotny ;p pewnie trafi mi się 1ligowa miedź lub widzew :)

 k-u-b-a1 Przodownik pracy

Postów: 748
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 12.02.2007
Skąd: Słupsk
Poziom ostrzeżeń: 0
0
25.10.2013 19:30    #318
Nie mam bety, wiec można prosić o kilka newsów dla zaspokojenia ciekawości?
Jak sie prezentuje Thiago Silva? Pogba? Verratti? oraz Bakkali?

 Lubie_Placki Partyzant

Postów: 41
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 23.05.2010
Skąd: Warszawa
Poziom ostrzeżeń: 0
0
25.10.2013 21:28    #319
Liczyłem na to, że z nowa wersja zmaże plamę po bardzo nieudanej 13stce. Pierwsze wrażenie owszem, robi lepsze, ale nawet po aktualizacji bety gra się dosyć żałośnie. Prowadzę Fiorentinę i jedyny mecz jaki udało mi się wygrać to z Omonią w lidze europejskiej. Sparingi wygrane tylko z jakimiś ogórkami, start sezonu najsłabsze drużyny na jakie można było trafić - Sassuolo, Torino. Pierwszy remis 1-1 mimo całkowitej dominacji mojej drużyny, to ledwo udało mi się uratować remis. Drugi przeciwnik, gra początkowo zdominowana, tracę dwie nie wymagające komentarza bramki i przegrywam. Jak to jest, że przeciwnik strzela każdą bramkę po... nawet juniorzy nie robią takich błędów, więc ciężko o odpowiedni synonim. Każde wybicie bramkarza kończy się przejęciem piłki przez przeciwnika, prawy obrońca, który jest mijany jak tyczka i zawala bramke, z notą 9.0 zostaje zawodnikiem meczu. Ogólnie moim zawodnikom z bardzo czystej pozycji nie udaje się strzelić bramki, a sytuacja wypracowywana jest baardzo długo, tak przeciwnik podaje piłkę na skrzydło, boczni obrońcy z pressingiem Boenischa zostają wymijani, idzie wrzutka i od razu sytuacja. Do kolejnej aktualizacji chyba nie odpalę fma. 2 rozpoczęte kariery, dwie tak samo i dwa razy z nerwami wyłączam grę. Nawet zmiany taktyki na sparingach nie pomagały.

 robal15 Młody aktywista

Postów: 2961
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 04.11.2008
Skąd: Poznan
Poziom ostrzeżeń: 0
0
25.10.2013 21:54    #320
[quote="Lubie_Placki"]Liczyłem na to, że z nowa wersja zmaże plamę po bardzo nieudanej 13stce. Pierwsze wrażenie owszem, robi lepsze, ale nawet po aktualizacji bety gra się dosyć żałośnie. Prowadzę Fiorentinę i jedyny mecz jaki udało mi się wygrać to z Omonią w lidze europejskiej. Sparingi wygrane tylko z jakimiś ogórkami, start sezonu najsłabsze drużyny na jakie można było trafić - Sassuolo, Torino. Pierwszy remis 1-1 mimo całkowitej dominacji mojej drużyny, to ledwo udało mi się uratować remis. Drugi przeciwnik, gra początkowo zdominowana, tracę dwie nie wymagające komentarza bramki i przegrywam. Jak to jest, że przeciwnik strzela każdą bramkę po... nawet juniorzy nie robią takich błędów, więc ciężko o odpowiedni synonim. Każde wybicie bramkarza kończy się przejęciem piłki przez przeciwnika, prawy obrońca, który jest mijany jak tyczka i zawala bramke, z notą 9.0 zostaje zawodnikiem meczu. Ogólnie moim zawodnikom z bardzo czystej pozycji nie udaje się strzelić bramki, a sytuacja wypracowywana jest baardzo długo, tak przeciwnik podaje piłkę na skrzydło, boczni obrońcy z pressingiem Boenischa zostają wymijani, idzie wrzutka i od razu sytuacja. Do kolejnej aktualizacji chyba nie odpalę fma. 2 rozpoczęte kariery, dwie tak samo i dwa razy z nerwami wyłączam grę. Nawet zmiany taktyki na sparingach nie pomagały.[/quote]

Aha...czyli według Twojego rozumowania dobra gra to taka w której Ty wygrywasz, tak???
"Bezczelny młody człowiek" Aga 2k15

Strona

Musisz się zalogować, aby dodać odpowiedź.

PRZEGLĄDAJĄ TEMAT

1 aktywny w tym 0 zarejestrowanych, 1 gość, 0 ukrytych

FM REVOLUTION - OFICJALNA STRONA SERII FOOTBALL MANAGER W POLSCE
Największa polska społeczność Ponad 70 tysięcy zarejestrowanych użytkowników nie może się mylić!
Polska Liga Update Plik dodający do Football Managera opcję gry w niższych ligach polskich!
FM Revolution Cut-Out Megapack Największy, w pełni dostępny zestaw zdjęć piłkarzy do Football Managera.
Aktualizacje i dodatki Uaktualnienia, nowe grywalne kraje i inne nowości ze światowej sceny.
Talenty do Football Managera Znajdziesz u nas setki nazwisk wonderkidów. Sprawdź je wszystkie!
Polska baza danych - dyskusja Masz uwagi do jakości wykonania Ekstraklasy lub 1. ligi? Napisz tutaj!
Copyright © 2002-2024 by FM Revolution
[x]Informujemy, że ta strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką plików cookies. W każdym czasie możesz określić w swojej przeglądarce warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies.