Strona

FM 14 - pierwsze wrażenia

 BeKaSiak Partyzant

Postów: 141
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 15.04.2011
Skąd: Lechia
Poziom ostrzeżeń: 0
0
27.10.2013 20:03    #341
Gram pierwszy sezon w I lidze Miedzią doszedłem do półfinału PP, a tam 3 zespoły z I ligi i tylko Górnik z Eks :)

 mb15juve Partyzant

Postów: 80
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 15.10.2011
Poziom ostrzeżeń: 0
0
27.10.2013 20:46    #342
Zabawne, sprzedalem 50% praw do zawodnika AS Romie za 500 000 Euro (umowa na 2 lata, klub w ktorym gra Padova). Za jakies 2 tygodnie wykupilem te 50% za 250 000 Euro :) Teraz tylko czekam na kolejna oferte i znow sprzedam za 500 000 a wykupie za polowe z tego :P

 Adaskob Partyzant

Postów: 14
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 18.10.2012
Skąd: Łódź
Poziom ostrzeżeń: 0
0
27.10.2013 22:58    #343
Ja mam problem z grafiką meczową .... mam kartkę graficzna geforce 450 gtx (1gb) .... fm 13 chodził ok .... a teraz na każdym "poziomie" grafiki niska/średnia itd... mecz mi przycina ... tak jakby karta graficzna ... nie dawała rady .... większość gier (np fifa 14 na wysokich bez problemu) czy to wina bety czy karty ?

jeszcze dodatkowe info .. procek rdzenie 2,4 ghz intela and 4 gb ram i xp :)

 suchy92 Partyzant

Postów: 76
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 16.03.2008
Skąd: Opole
Poziom ostrzeżeń: 0
0
28.10.2013 01:10    #344
Zacząłem sobie szybką karierę Legią w becie, tak żeby przyjrzeć się błędom i wyłapać jakieś niedociągnięcia i bardzo w oczy rzuca się sposób przedłużania kontraktów. Przykładowo taki Kucharczyk, który ma kontrakt do 30.06.2014 i zarabia 9,75 tys. zł. na miesiąc, po przedstawieniu nowej oferty chce zarabiać... 51 tys. I tak jest z każdym zawodnikiem... Radovic mi krzyknął, że chce 190 tys. miesięcznie... jak tak to będzie wyglądało w finalnej wersji, to Legie będzie można wzmacniać grajkami z GieKSy albo ROW-u Rybnik żeby pilnować budżetu płacowego...

 mb15juve Partyzant

Postów: 80
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 15.10.2011
Poziom ostrzeżeń: 0
0
28.10.2013 11:08    #345
Wkrecilem sie na maksa. Wczoraj caly dzien gralem. Wychwycilem jedynie kilka bledow, nadal czeste slupki i poprzeczki i nadzwyczajnie wysokie oceny bocznych obroncow.
Gram Padova i po 37 kolejkach wicelider z 3pkt straty do lidera.
Troche irytujacy jest blad ze nie moge zatrudnic trenera bo wyskakuje crash.

 kowalsyk Partyzant

Postów: 123
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 30.08.2012
Skąd: Lublin
Poziom ostrzeżeń: 0
0
28.10.2013 13:08    #346
Mam pytanie do ludzi, którzy już w swojej karierze trochę pograli. Czy u piłkarzy 32-34 lata występują wciąż straszne spadki atrybutów fizycznych? Bo dla mnie to w poprzednich wersjach było nierealistyczne, że zawodnik w swoim prime time miał np. przyśpieszenie na 13, a w wieku 33 lat w miarę regularnie grając spadło mu do 8 czy tam 7.

 rafapietrzyk Partyzant

Postów: 92
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 11.03.2011
Skąd: Carrigaline
Poziom ostrzeżeń: 0
0
28.10.2013 13:49    #347
[quote="kowalsyk"]Mam pytanie do ludzi, którzy już w swojej karierze trochę pograli. Czy u piłkarzy 32-34 lata występują wciąż straszne spadki atrybutów fizycznych? Bo dla mnie to w poprzednich wersjach było nierealistyczne, że zawodnik w swoim prime time miał np. przyśpieszenie na 13, a w wieku 33 lat w miarę regularnie grając spadło mu do 8 czy tam 7.[/quote]

Ależ to jest bardzo realistyczne, bo zawodnik 33-34 nie będzie miał kondycji jak 20 latek. To normalne, że z wiekiem umiejętności szybkościowe spadają. Porównaj sobie Roberto Carlosa jak miał 25,26 a jak miał 33 lata wiadomo, że tak szybki już nie był. To normalne. Inaczej to piłkarze powinni grać do 50 lat skoro nie powinny im spadać atrybuty fizyczne. Niestety prównaj sobie wielu napastników jak byli w wieku 25-26 lat a jak byli w wieku 33-34 lat to samo bocznych obrońców. Taki Puyol przed 30 grywał często na boku a teraz gra na środku wiadomo 34 lata szybkość nie ta zwinność nie ta ale umiejętności techniczne czy psychiczne zostają więc się nadaje do gry na Środku to naturalna kolej rzeczy. Dlatego jeśli masz jakiegoś bardzo szybkiego skrzydłowego czy napastnika który przekroczył 30 lat to musisz się obawiać, że atrybuty fizyczne zaczną mu spadać, tak to jest.

 Frangles Partyzant

Postów: 50
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 16.05.2009
Skąd: Wadowice
Poziom ostrzeżeń: 0
0
28.10.2013 15:32    #348
Jeżeli komuś wyskakuje błąd w tym samym dniu, nawet na innych save'ach to nie ma opcji tego przeskoczyć, a gościu od sigames napisał mi na forum, że dopiero to naprawią w pełnej wersji.

 Kozas1515 Partyzant

Postów: 12
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 04.09.2013
Skąd: Trzcianka
Poziom ostrzeżeń: 0
0
28.10.2013 17:20    #349
[quote="rafapietrzyk"][quote="kowalsyk"]Mam pytanie do ludzi, którzy już w swojej karierze trochę pograli. Czy u piłkarzy 32-34 lata występują wciąż straszne spadki atrybutów fizycznych? Bo dla mnie to w poprzednich wersjach było nierealistyczne, że zawodnik w swoim prime time miał np. przyśpieszenie na 13, a w wieku 33 lat w miarę regularnie grając spadło mu do 8 czy tam 7.[/quote]

Ależ to jest bardzo realistyczne, bo zawodnik 33-34 nie będzie miał kondycji jak 20 latek. To normalne, że z wiekiem umiejętności szybkościowe spadają. Porównaj sobie Roberto Carlosa jak miał 25,26 a jak miał 33 lata wiadomo, że tak szybki już nie był. To normalne. Inaczej to piłkarze powinni grać do 50 lat skoro nie powinny im spadać atrybuty fizyczne. Niestety prównaj sobie wielu napastników jak byli w wieku 25-26 lat a jak byli w wieku 33-34 lat to samo bocznych obrońców. Taki Puyol przed 30 grywał często na boku a teraz gra na środku wiadomo 34 lata szybkość nie ta zwinność nie ta ale umiejętności techniczne czy psychiczne zostają więc się nadaje do gry na Środku to naturalna kolej rzeczy. Dlatego jeśli masz jakiegoś bardzo szybkiego skrzydłowego czy napastnika który przekroczył 30 lat to musisz się obawiać, że atrybuty fizyczne zaczną mu spadać, tak to jest.[/quote]

Ale to nie tak. FM rzeczywiście przesadza ze spadkiem umiejętności i mam na to dowód. Piłkarze mający w FM2010 z 32-35 lat po 1-2 sezonach klapcieją, że się nie nadają do niczego ALE w realnym życiu tak źle z nimi często nie jest i w kolejnych cześciach wydanych po roku-dwóch mają podobne staty jak sprzed tego roku czy dwóch lat. Oczywiście pewien czynnik może tu być taki, że po prostu statystyki nie są aktualizowane. Ale mimo wszystko uważam, że FM trochę przesadza ze spadkiem umiejętności starszych zawodników. Ale to tylko moja opinia, zresztą nie przeszkadza to zbytnio w grze - po prostu trzeba się nastawić, że o ile weterani w prawdziwym życiu grają często bardzo dobrze, to w FM-ie jest to prawie niespotykane po kilku sezonach( bo dobrze grają jedynie Ci, którzy od rozpoczęcia są już starsi, a nie ci co się zestarzeją w ciągu paru sezonów)

 Tirith Partyzant

Postów: 25
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 24.11.2008
Skąd: Warszawa
Poziom ostrzeżeń: 0
0
28.10.2013 20:05    #350
"Ja mam problem z grafiką meczową .... mam kartkę graficzna geforce 450 gtx (1gb) .... fm 13 chodził ok .... a teraz na każdym "poziomie" grafiki niska/średnia itd... mecz mi przycina ... tak jakby karta graficzna ... nie dawała rady .... większość gier (np fifa 14 na wysokich bez problemu) czy to wina bety czy karty ? "


Mam to samo. Gra pod wzgledem plynnosci wyglada fatalnie. Nawet na 2d nie jest ok. Jak rozpoczynam 2 polowe to gra okropnie sie tnie a gwizdek sedziego rozpoczynajacy druga polowe mam po jakis 5 sek. Juz zaczynam sie martwic czy 110 zl nie wyrzucone w bloto

// Edytowano 1 raz, ostatni raz 28.10.2013 o godz. 20:06

Strona

Musisz się zalogować, aby dodać odpowiedź.

PRZEGLĄDAJĄ TEMAT

1 aktywny w tym 0 zarejestrowanych, 1 gość, 0 ukrytych

FM REVOLUTION - OFICJALNA STRONA SERII FOOTBALL MANAGER W POLSCE
Największa polska społeczność Ponad 70 tysięcy zarejestrowanych użytkowników nie może się mylić!
Polska Liga Update Plik dodający do Football Managera opcję gry w niższych ligach polskich!
FM Revolution Cut-Out Megapack Największy, w pełni dostępny zestaw zdjęć piłkarzy do Football Managera.
Aktualizacje i dodatki Uaktualnienia, nowe grywalne kraje i inne nowości ze światowej sceny.
Talenty do Football Managera Znajdziesz u nas setki nazwisk wonderkidów. Sprawdź je wszystkie!
Polska baza danych - dyskusja Masz uwagi do jakości wykonania Ekstraklasy lub 1. ligi? Napisz tutaj!
Copyright © 2002-2024 by FM Revolution
[x]Informujemy, że ta strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką plików cookies. W każdym czasie możesz określić w swojej przeglądarce warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies.