Strona

FM 14 - pierwsze wrażenia

 Lubie_Placki Partyzant

Postów: 41
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 23.05.2010
Skąd: Warszawa
Poziom ostrzeżeń: 0
0
25.10.2013 21:56    #321
[quote="robal15"][quote="Lubie_Placki"]Liczyłem na to, że z nowa wersja zmaże plamę po bardzo nieudanej 13stce. Pierwsze wrażenie owszem, robi lepsze, ale nawet po aktualizacji bety gra się dosyć żałośnie. Prowadzę Fiorentinę i jedyny mecz jaki udało mi się wygrać to z Omonią w lidze europejskiej. Sparingi wygrane tylko z jakimiś ogórkami, start sezonu najsłabsze drużyny na jakie można było trafić - Sassuolo, Torino. Pierwszy remis 1-1 mimo całkowitej dominacji mojej drużyny, to ledwo udało mi się uratować remis. Drugi przeciwnik, gra początkowo zdominowana, tracę dwie nie wymagające komentarza bramki i przegrywam. Jak to jest, że przeciwnik strzela każdą bramkę po... nawet juniorzy nie robią takich błędów, więc ciężko o odpowiedni synonim. Każde wybicie bramkarza kończy się przejęciem piłki przez przeciwnika, prawy obrońca, który jest mijany jak tyczka i zawala bramke, z notą 9.0 zostaje zawodnikiem meczu. Ogólnie moim zawodnikom z bardzo czystej pozycji nie udaje się strzelić bramki, a sytuacja wypracowywana jest baardzo długo, tak przeciwnik podaje piłkę na skrzydło, boczni obrońcy z pressingiem Boenischa zostają wymijani, idzie wrzutka i od razu sytuacja. Do kolejnej aktualizacji chyba nie odpalę fma. 2 rozpoczęte kariery, dwie tak samo i dwa razy z nerwami wyłączam grę. Nawet zmiany taktyki na sparingach nie pomagały.[/quote]

Aha...czyli według Twojego rozumowania dobra gra to taka w której Ty wygrywasz, tak???[/quote]

Nie, to taka, w której piłkarze nie grają jak banda dzieciaków oraz jest w miarę realistyczna. Jak to jest, że 4 mecze z ogórkami kończą się 1 wygraną takiego zespołu jak Fiorentina? Wiadomo, że nie zawsze się wygrywa, ale dlaczego 9/10 idiotycznych błędów w meczu jest po stronie jednej drużyny?

 arthil Partyzant

Postów: 29
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 14.04.2007
Skąd: Pabianice
Poziom ostrzeżeń: 0
0
26.10.2013 22:45    #322
Czy wie ktoś może dlaczego po zeskautowaniu zawodnika w prawym dolnym rogu w kategorii PRZYDATNOŚĆ nie widzę już jego porównania z innymi zawodnikami za pomocą gwiazdek, tylko to, jak dany gracz nadaje się do poszczególnych pozycji ? Czy można to jakoś zmienić, czy to po prostu zmiana w nowej wersji, która pozostanie na stałe?
Dołączam zdjęcie: http://www.fotos(...)8a8.html

// Edytowano 1 raz, ostatni raz 26.10.2013 o godz. 22:46

 dragontix Partyzant

Postów: 11
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 27.10.2011
Skąd: Plock
Poziom ostrzeżeń: 0
0
26.10.2013 23:21    #323
@arthil

Szczerze mowiac nie wiem czemu ci sie to nie wyswietla. Ja mam i porownanie z innymi graczami i umiejetnosc gry pilkarza w danej roli.

Ja mam jednak inny problem. Gram Realem Madryt (zawsze zaczynam nimi gre aby nauczyc sie nowych FM'ow) i mam problem z posiadaniem pilki. Nie moge zdominowac rywala. Gram ustawieniem 4-5-1 z jednym defensywnym i dwoma srodkowymi pomocnikami. Jeden ma role pomocnika dlugodystansowca a drugi cofnietego badz wysunietego rozgrywajacego. Defensywny pomocnik gra w roli rygla defensywy lub jako zwylky defensywny pomocnik. Kombinowalem juz na wszystkie mozliwe sposoby. Zmienialem taktyki, kominowalem z poleceniami i indywidualnymi i zespolowymi i praktycznie co mecz przegrywam posiadanie pilki, a zawodnicy nie potrafia zagrac prostopadlej pilki. Jesli zdobywam bramke to albo po stalych fragmentach albo dosrodkowaniach. Np. z takim Getafe grajac u siebie mam posiadanie pilki na poziomie 40% i przegrywam mecz. We wczesniejszych wersjach mi sie to nie zdazalo. Nigdy nie mialem z tym problemu. Jesli wiecie co z tym zaradzic prosze o podpowiedzi.

// Edytowano 1 raz, ostatni raz 26.10.2013 o godz. 23:22

 Frangles Partyzant

Postów: 50
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 16.05.2009
Skąd: Wadowice
Poziom ostrzeżeń: 0
0
27.10.2013 01:24    #324
Miał ktoś problem z crash dumpami? Nie moge kontynuwać gry, urlop nie pomaga.

 Ceyvol Premier Rewolucji

Postów: 3309
Grupa: Administrator
Dołączył: 18.10.2008
Skąd: Łódź
Poziom ostrzeżeń: 0
0
27.10.2013 02:24    #325
twitter.com/Ceyvol

 08041987 Partyzant

Postów: 9
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 25.08.2013
Poziom ostrzeżeń: 0
0
27.10.2013 10:25    #326
A mi tam się podoba nowy fm teraz gram Newcastle pierwszy sezon 5 miejsce teraz walcze o LM już nie mogę się doczekać pełnej wersji

 pawlik010 Partyzant

Postów: 270
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 25.08.2010
Skąd: bielsko
Poziom ostrzeżeń: 0
0
27.10.2013 11:32    #327
mógłby ktoś dać screena kady Podbeskidzia ? I II i u-18

 kizar Partyzant

Postów: 50
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 01.12.2006
Skąd: Łódź
Poziom ostrzeżeń: 0
0
27.10.2013 11:44    #328
Witam,

problem z grafiką, przerzuciłem grafike z 13 do 14 i mam problem z facepackami. Tzn działaja facepacki wszystkich piłkarzy oprócz tych na które sa licencje w 14 ktos wie jak to rozwiązac?

 kizar Partyzant

Postów: 50
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 01.12.2006
Skąd: Łódź
Poziom ostrzeżeń: 0
0
27.10.2013 11:52    #329
[quote="mi(L)an"][quote="mi(L)an"]czy w beta są widoczne zdjęcia AC MILAN, bo mi się nie wyświetlają ?[/quote]

proszę o odp.[/quote]

Wyświetlają ci sie zdjecia? Mam ten sam problem.

 mb15juve Partyzant

Postów: 80
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 15.10.2011
Poziom ostrzeżeń: 0
0
27.10.2013 12:05    #330
U mnie tez blad ze sztabem szkoleniowym w lidze Wloskiej. Wykonalem wszystkie zalecane kroki ale nic nie pomoglo. Pozostaje mi zglosic bug.

Strona

Musisz się zalogować, aby dodać odpowiedź.

PRZEGLĄDAJĄ TEMAT

1 aktywny w tym 0 zarejestrowanych, 1 gość, 0 ukrytych

FM REVOLUTION - OFICJALNA STRONA SERII FOOTBALL MANAGER W POLSCE
Największa polska społeczność Ponad 70 tysięcy zarejestrowanych użytkowników nie może się mylić!
Polska Liga Update Plik dodający do Football Managera opcję gry w niższych ligach polskich!
FM Revolution Cut-Out Megapack Największy, w pełni dostępny zestaw zdjęć piłkarzy do Football Managera.
Aktualizacje i dodatki Uaktualnienia, nowe grywalne kraje i inne nowości ze światowej sceny.
Talenty do Football Managera Znajdziesz u nas setki nazwisk wonderkidów. Sprawdź je wszystkie!
Polska baza danych - dyskusja Masz uwagi do jakości wykonania Ekstraklasy lub 1. ligi? Napisz tutaj!
Copyright © 2002-2024 by FM Revolution
[x]Informujemy, że ta strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką plików cookies. W każdym czasie możesz określić w swojej przeglądarce warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies.