Strona

FM 14 - pierwsze wrażenia

 jackub13 Partyzant

Postów: 34
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 09.12.2009
Poziom ostrzeżeń: 0
0
12.11.2013 15:59    #801
@Aldor
Dlatego poszedłem w inną stronę i ku własnemu zaskoczeniu udało mi się zrobić taktykę bez skrzydeł, która jest całkiem skuteczna :D

// Edytowano 1 raz, ostatni raz 12.11.2013 o godz. 16:00

 bajbek17 Partyzant

Postów: 7
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 18.12.2008
Poziom ostrzeżeń: 0
0
12.11.2013 17:30    #802
[quote="Kamil Cierniak"]pomóżcie, co robię źle, że moi piłkarze nie potrafią trafić do bramki. nie rozkminiam tego, gram Juve, gram mecze przeciwko np. dużo słabszym przeciwnikom... i o ile obrona ujdzie o tyle atak wygląda tak 15 strzałów 1 celny 0 goli... nie wiem jak zrobić by oni trafiali chociaż w światło bramki... pomocy bo brakuje mi sił[/quote]

Hmmm to chyba normalne w Juve bo też tak często mam. Możesz zmienić role w ataku bądź trenować u napastników wykańczanie akcji.

// Edytowano 1 raz, ostatni raz 12.11.2013 o godz. 17:31

 svensson03 Partyzant

Postów: 6
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 07.11.2008
Poziom ostrzeżeń: 0
0
12.11.2013 20:21    #803
Witam Wszystkich FM Maniaków. Jako, że na koncie mam już przegrane ponad dwa sezony w FM 2014 to z chęcią podzielę się śmiesznymi sytuacjami z mojej kariery trenerskiej. Moim zdaniem silnik meczowy jest ok i takie sytuacje, które pokazuje w większości mogłyby mieć miejsce w prawdziwej piłce. Jeśli macie podobne filmiki chętnie pooglądam. Pozdrawiam i zachęcam do oglądania.
http:(...)HGJJ0GqU
http:(...)EXzCRVvc
http:(...)WAN4KB70
http:(...)WpeBl4Ks
http:(...)hxV3wkY8

// Edytowano 3 razy, ostatni raz 12.11.2013 o godz. 20:24

 Willson Partyzant

Postów: 337
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 12.11.2010
Poziom ostrzeżeń: 0
0
12.11.2013 20:32    #804
pewnie, że mają miejsce. Pytanie jak często. Na przestrzeni całego sezonu kilka/kilkanascie takich hardcorowych zdarzeń.
Ale nie o to chodzi w kiepskim czy nie silniku.

BTW.
Dziś łatki nie będzie. Być może na weekend ale.....
Centrum wróciło....zobaczymy.


Kiedyś redaktor LCM cm4.pl

 DanielloIII Partyzant

Postów: 251
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 29.07.2008
Skąd: Wrocław
Poziom ostrzeżeń: 0
0
12.11.2013 20:58    #805
A ja dal odmiany napisze pochwałę ! Tak tak Pochwałę ! Chodzi mi o to że od kiedy zacząłem grać w Fm'a (wersja 2006) mój bramkarz nigdy nie dostał czerwonej kartki ! No nie tylko mój ale i przeciwnika. Bramkarze mogli bite minuty wybijać piłki z 5 metra grając perfidnie na czas, za co jest żółta kartka. Rezerwowy bramkarz nie był potrzebny w 18 meczowej bo po co ? tak sie nie przyda wolałem dać zawodnika z pola lub fajnego juniora... Aż do tej wersji ! Gdy mój bramkarz za faul za polem karnym dostał czerwoną kartkę!! PIERWSZA CZERWONA KARTKA ! WOW a bramkarze przeciwnika za granie na czas dostawali żółtko ! To mi się ewidentnie podoba! wreszcie za perfidną gre na czas są kartki !!

 Willson Partyzant

Postów: 337
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 12.11.2010
Poziom ostrzeżeń: 0
0
12.11.2013 21:05    #806
Brawo. Nic tylko lizać producentów po stopach, że 8 lat @! im zajęło wprowadzenie tak prostej i realistycznej czynności.
Mnie ciekawi czy do FM 2022 będę czekał na bramkarzy faulujących napastników.
Centrum wróciło....zobaczymy.


Kiedyś redaktor LCM cm4.pl

 McMoney Młody aktywista

Postów: 801
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 08.07.2007
Skąd: Kraków
Poziom ostrzeżeń: 0
0
12.11.2013 21:20    #807
a mało to takich akcji? Okej, może z żółtą kartką za gre na czas się nie spotkałem, chociaż i możliwe że tak było, ale mało razy i mogę nie pamiętać, ale czerwonych kartek dla bramkarza mi się coś nie myli to trochę było. A to za rękę jak wychodził za pole karne i na granicy ją dotykał, albo jak mijał go napastnik, spóźniona interwencja i faul co kończyło się czerwienią. Mam nadzieje że nic nie pomyliłem :)
Glory, Glory MAN UNITED !!

 Aldor Partyzant

Postów: 19
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 05.11.2013
Poziom ostrzeżeń: 0
0
12.11.2013 21:42    #808
U mnie tez juz zdarzaly sie czerwone wczesniej. W tej czesci jest to jakby czestsze zjawisko, ale nie powiedzialbym, ze cos zupelnie nowego. :)
A jezeli przypadkiem wykorzystales juz 3 zmiany to w ogole jest przesrane. Moj kumpel ostatni mecz konczyl w 7 (!!). W 60 minucie wykorzystal ostatnia zmiane, dwie minuty pozniej czerwo, w ciagu kolejnych 8 minut 3 kontuzje jedna po drugiej. Zobaczyc jak sie gra 6 w polu w FM - bezcenne. Szczegolnie gdy trwa to wlasciwie 20 minut. Co ciekawe - nie stracil ani jednej bramki, gral ustawieniem 3 w obronie, defensywny pomocnik i dwoch skrzydlowych. :D

 DanielloIII Partyzant

Postów: 251
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 29.07.2008
Skąd: Wrocław
Poziom ostrzeżeń: 0
0
12.11.2013 22:33    #809
[quote="Willson"]Brawo. Nic tylko lizać producentów po stopach, że 8 lat @! im zajęło wprowadzenie tak prostej i realistycznej czynności.
Mnie ciekawi czy do FM 2022 będę czekał na bramkarzy faulujących napastników.[/quote]
Lizać kogoś po stopach ? Rozumiem są różne fetysze, Ja podziękuję. A co do kartek dla bramkarza to dla mnie nowe zjawisko, więc jestem zaskoczony pozytywnie. Co do gry... ciężki temat...oczywiście nie jest idealna gra ma tam błędy,ale ja nic lepszego w tej tematyce w chwili obecnej na rynku nie widzę. Jeżeli się mylę poprawcie, ale jaka gra jest lepsza od Fm'ów ? (oczywiście w tematyce Menedżerów piłkarskich)

 Willson Partyzant

Postów: 337
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 12.11.2010
Poziom ostrzeżeń: 0
0
12.11.2013 22:51    #810
Jasne że jest ale jeszcze nie powstała. Stworzyłem managera gry w bierki. Jest najlepszy na świecie. Ale nie chce chodzić i się non stop zacina. Ale wskażcie mi lepszego od mojego!
Centrum wróciło....zobaczymy.


Kiedyś redaktor LCM cm4.pl

Strona

Musisz się zalogować, aby dodać odpowiedź.

PRZEGLĄDAJĄ TEMAT

1 aktywny w tym 0 zarejestrowanych, 1 gość, 0 ukrytych

FM REVOLUTION - OFICJALNA STRONA SERII FOOTBALL MANAGER W POLSCE
Największa polska społeczność Ponad 70 tysięcy zarejestrowanych użytkowników nie może się mylić!
Polska Liga Update Plik dodający do Football Managera opcję gry w niższych ligach polskich!
FM Revolution Cut-Out Megapack Największy, w pełni dostępny zestaw zdjęć piłkarzy do Football Managera.
Aktualizacje i dodatki Uaktualnienia, nowe grywalne kraje i inne nowości ze światowej sceny.
Talenty do Football Managera Znajdziesz u nas setki nazwisk wonderkidów. Sprawdź je wszystkie!
Polska baza danych - dyskusja Masz uwagi do jakości wykonania Ekstraklasy lub 1. ligi? Napisz tutaj!
Copyright © 2002-2024 by FM Revolution
[x]Informujemy, że ta strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką plików cookies. W każdym czasie możesz określić w swojej przeglądarce warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies.