Strona

FM 14 - pierwsze wrażenia

 DanielloIII Partyzant

Postów: 251
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 29.07.2008
Skąd: Wrocław
Poziom ostrzeżeń: 0
0
12.11.2013 22:56    #811
Nie no Menedżery Bierek nie są mi obce i znam je bardzo dobrze.
Więc jak nie ma lepszych Menedżerów piłkarskich niż Fm,to pozostaje Nam, albo czekać na ulepszenia obecnego,lub zrezygnować z gry. Proste, w chwili obecnej jesteśmy skazani wg mnie na Fm'a. Jeżeli oczywiście chcemy grać.

 McMoney Młody aktywista

Postów: 801
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 08.07.2007
Skąd: Kraków
Poziom ostrzeżeń: 0
0
12.11.2013 23:03    #812
co nie oznacza że nie należy im się bura. Bo byli nastawieni, że nie dodają nowych rzeczy i nie robią z czternastki rewolucji, tylko powprowadzali małe dodatki, a które cieszą. Chwała im za to, że gra była po tak niskiej cenie, racjonalne myślenie, wprowadzili poprawki to i gra nie droga. Takie małe smaczki przynajmniej ja lubie, małe a cieszy. Ale mieli rok na dopracowanie rzeczy która kuleje nie od dziś i nie od wczoraj. Hokejowe wyniki bodajże zdarzały się już we wcześniejszych wersjach. Dobra tego nie wyłapali od razu, chociaż dla mnie to dziwne, przecież napewno musieli ją testować. Ale wydać grę z takim silnikiem meczowym to naprawdę, trzeba być mistrzem. Przecież wprowadzali małe poprawki, sami to mówili. Więc główny nacisk powinien być na coś, co szwankuje, a jest warunkiem dobrej gry. I tu się na nich zawiodłem, że pomimo czasu którego zapewne mieli dużo, i nie zajmowali się innymi nowinkami tutaj nas zaniedbali. Dobrze jednak, że teraz nam to rekompensują i chcą w szybkim czasie wyeliminować błędy ;-)
Glory, Glory MAN UNITED !!

 Willson Partyzant

Postów: 337
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 12.11.2010
Poziom ostrzeżeń: 0
0
12.11.2013 23:17    #813
Według mnie oni zasiadają do tworzenia nowego FM w wakacje.
Nie uwierzę, że nie można przez rok czasu stworzyć DOBREJ gry bazując na klilku latach wstecz.
Niektórzy wmawiają, ze gra jest skomplikowana, że zmiana czegoś w kodzie powoduje problemy w innej jego części....blabla.
W takim bądź razie kod gry jest do dupy!
I trzeba go napisać na nowo. Napisać dobrze. Nie jak system komputerowy ZUSU, ktory trzeba non stop łatać.

Czy nie da się napisać silnika meczowego,który będzie analizował taktyki drużyn( + jeszcze kilka setek zmiennych) i na tej podstawie generował wynik ????
Nie! lepiej stworzyć durny silnik, który jest powiązany z rdzeniem gry, gdzie można znaleźć killer pozycję/ustawieni/polecenie etc.
Centrum wróciło....zobaczymy.


Kiedyś redaktor LCM cm4.pl

 Aldor Partyzant

Postów: 19
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 05.11.2013
Poziom ostrzeżeń: 0
0
13.11.2013 10:30    #814
Gram w 14.1.3 i po 34 kolejkach spostrzeglem, ze moj obronca Dejan Lovren przy rzutach wolnych nadal kryje mojego bramkarza. Da sie to jakos wyeliminowac?

 Mimos Partyzant

Postów: 117
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 22.10.2012
Skąd: Sucha Beskidzka
Poziom ostrzeżeń: 0
0
13.11.2013 10:49    #815
Wiadomo kiedy będzie nowy patch??

 xkemalx Partyzant

Postów: 155
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 12.09.2008
Skąd: Olsztyn
Poziom ostrzeżeń: 0
0
13.11.2013 11:21    #816
W nowej odsłonie zafundowano nam mega utrudnienie. Teraz gdy zawodnik podpisuje kontrakt kwota którą mu płacisz za podpisanie kontraktu jest odejmowana od budżetu transferowego co powoduje że możemy o wiele mniej szaleć na rynku transferowym. Dla małych klubów oznacza bardzo ograniczone pole do popisu :(

 Aldor Partyzant

Postów: 19
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 05.11.2013
Poziom ostrzeżeń: 0
0
13.11.2013 12:12    #817
http://scr.hu/0chg/3htpu
http://scr.hu/0chg/iufi2

No i jednak zabraklo punkta, szkoda, naprawde niewiele brakowalo, ale Chelsea jest niezniszczalna w tej grze.
Gra jak dla mnie nie jest zadna symulacja, a zwyklym arcade - znajdz taktyke, ktora wykorzysta bledy i wygrywaj wszystko jak leci.

 rodem Młody aktywista

Postów: 129
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 19.11.2010
Poziom ostrzeżeń: 0
0
13.11.2013 13:25    #818
Jak ustawić krycie indywidualne podczas meczu, w 13 była taka opcja a tu nie widzę?

 Prosty Partyzant

Postów: 2
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 13.11.2013
Poziom ostrzeżeń: 0
0
13.11.2013 20:48    #819
@Aldor
Zabrakło ci punktu bo Yoshida na lewej obronie ma status pomarańczowy.
Ja gram Liverpoolem i na 13 meczy przegrałem tylko jeden z Chelsea tracąc gola w 90 minucie. Zresztą Chelsea wygrała 8-0 z Hull i 7-0 z Cardiff. :)

 Aldor Partyzant

Postów: 19
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 05.11.2013
Poziom ostrzeżeń: 0
0
13.11.2013 23:27    #820
Ale u mnie rzadko ktory zawodnik mial pelne zielone pole. ;) Mialem tylko 3 miliony na wzmocnienia, taktyke sam widzisz i niestety brak zawodnikow na kilka pozycji... dlatego nierzadko Cork gral jako wysuniety prawy obronca (i idzie mu tam znakomicie), Wanyama jako lewy, Lallana rowniez smigal czesto na prawej wysunietej, a w kilku meczach mialem nawet fonte na lewej, a Yoshide na lewej wysunietej obronie! Uparlem sie na ta taktyke bo przynosila dobre wyniki i mimo braku zawodnikow na te pozycje udalo mi sie osiagnac spory sukces (jak dla mnie przynajmniej bo mimo, ze mistrzostwa nie zdobylem to taki wynik w pierwszym sezonie z takimi zawodnikami to naprawde duzo).

Co ciekawe nie zostalem nawet managerem roku, a moj zespol nie byl "niespodzianka" w zadnych rozgrywkach. Po sezonie dowiedzialem sie, ze "wielu fachowcow" na mnie stawialo... Alez sie rozczarowalem bo liczylem, ze zostane z miejsca gwiazda na skale swiatowa po takich wynikach.
Zreszta moi pilkarze podobnie - mozna by sie spodziewac, ze wspieli sie na wyzyny swoich mozliwosci... a tymczasem ani 1 (!!!) nie wykroczyl po za srednia 7.29 na przestrzeni calego sezonu, zaden z nich nie blyszczal, nie mialem krola strzelcow, ani krola asyst, nie mialem pilkarza z najwyzsza srednia.... Zaden nie znalazl sie w "Top 5" najwazniejszych rankingow, zaden nie dostal ani jednej nagrody (najlepszy pilkarz, najlepszy mlody pilkarz itp), a tylko jeden znalazl sie nawet nie w 11 sezonu, a w 18 - Jay Rodriguez na lawce rezerwowych. Prawde mowiac troche mnie to dziwi patrzac na rezultaty i koncowy wynik zespolu. :)

Strona

Musisz się zalogować, aby dodać odpowiedź.

PRZEGLĄDAJĄ TEMAT

1 aktywny w tym 0 zarejestrowanych, 1 gość, 0 ukrytych

FM REVOLUTION - OFICJALNA STRONA SERII FOOTBALL MANAGER W POLSCE
Największa polska społeczność Ponad 70 tysięcy zarejestrowanych użytkowników nie może się mylić!
Polska Liga Update Plik dodający do Football Managera opcję gry w niższych ligach polskich!
FM Revolution Cut-Out Megapack Największy, w pełni dostępny zestaw zdjęć piłkarzy do Football Managera.
Aktualizacje i dodatki Uaktualnienia, nowe grywalne kraje i inne nowości ze światowej sceny.
Talenty do Football Managera Znajdziesz u nas setki nazwisk wonderkidów. Sprawdź je wszystkie!
Polska baza danych - dyskusja Masz uwagi do jakości wykonania Ekstraklasy lub 1. ligi? Napisz tutaj!
Copyright © 2002-2024 by FM Revolution
[x]Informujemy, że ta strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką plików cookies. W każdym czasie możesz określić w swojej przeglądarce warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies.