Strona

FM 2018 - wrażenia

 Drughi Partyzant

Postów: 30
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 04.12.2013
Poziom ostrzeżeń: 0
0
12.11.2017 10:36    #261
Ściągał z was ktoś tego fixa z sortitoutsi ze zmianą nazw klubów? Ja pobrałem i robię wg instrukcji (tak mi się wydaje) i nie zmieniło nazwy, dalej zamiast np Schalke 04 mam Gelsenkirchen. Może ktoś da instrukcję po polsku jak zamienić? Z góry dzięki za odpowiedź!

 diabelek26 Partyzant

Postów: 66
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 10.02.2009
Poziom ostrzeżeń: 0
0
12.11.2017 10:51    #262
Witam, te pliki wklej do tych katalogów, ale tam gdzie zainstalowałeś grę np: D:Gry itd.... Nie niej jednak Schalke nawet po zmianie pozostaje nazwa Gelsenkirchen, ale są nazwy lig i innych klubów normalne.

 Faith_l Partyzant

Postów: 42
Grupa: Użytkownik
Dołączyła: 22.10.2016
Skąd: Warszawa
Poziom ostrzeżeń: 0
0
12.11.2017 11:02    #263
Mam pytanie. Czy mogę jak w poprzednich częściach, wysłać scouta w określony region?

 x men Partyzant

Postów: 32
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 26.11.2014
Skąd: Lwówek
Poziom ostrzeżeń: 0
0
12.11.2017 12:01    #264
Kiedy będzie dostępna aktualizacja, nowy patch pytam tylko tak z ciekawości kiedy mniej więcej wychodzą patche? Mam też pytanie o oprocentowanie jak kasa leży na koncie ile to jest % mniej więcej? I mam pytanie o scouting mam tylko 17% znajomości świata i pokazuje mi mało piłkarzy to dlatego, że nie są te rejony przescoutowne? Mam bazę danych na 50 tys i daje to 2 i pół gwiazdki. Można po sezonie zwiększyć liczbę lig tak?, teraz gra mi się bardzo dobrze, gra jest mega a w następną będę grał za dwa lata w FM 2020 a tą mam zamiar przez 2 lata, będzie nowy podział praw TV w Ekstraklasie, licencje w Niemeczech i pewnie jeszcze wiele innych zmian, poprawek do tego czasu.

 x men Partyzant

Postów: 32
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 26.11.2014
Skąd: Lwówek
Poziom ostrzeżeń: 0
0
12.11.2017 12:03    #265
Jeszcze jedna ważna kwestia, czy są pliki adboard patch do Ekstraklasy i innych lig i gdzie to wkleić proszę o linki gdyż to jest fajny bajer skądś pobrałem reklamy i w Ekstraklasie zrobiły mi się tylko czarne pasy zamiast reklam. Macie takie pliki reklamowe i gdzie je wkleić prosze o pomoc

 Ceyvol Premier Rewolucji

Postów: 3309
Grupa: Administrator
Dołączył: 18.10.2008
Skąd: Łódź
Poziom ostrzeżeń: 0
0
12.11.2017 14:58    #266
Dobra, spróbuję przez to przebrnąć, ale zadajesz tyle różnych pytań na raz i jeszcze w tak zbitym bloku tekstu, że nie będę ukrywał - nie czuję się zachęcony. Pisz staranniej :)

[quote="x men"]Kiedy będzie dostępna aktualizacja, nowy patch pytam tylko tak z ciekawości kiedy mniej więcej wychodzą patche? [/quote]
Może za kilka dni, może za tydzień, może za dwa, kto wie. Na pewno ukażą się jeszcze jakieś aktualizacje w tym roku, większa zapewne w grudniu.

[quote="x men"]Mam też pytanie o oprocentowanie jak kasa leży na koncie ile to jest % mniej więcej?[/quote]
Co?

[quote="x men"]I mam pytanie o scouting mam tylko 17% znajomości świata i pokazuje mi mało piłkarzy to dlatego, że nie są te rejony przescoutowne? [/quote]
% znajomości świata oddaje stan wiedzy o krajach twoich scoutów. Możesz zwiększać tę znajomość przez wysyłanie ich do nowych krajów lub przez zatrudnianie kolejnych scoutów, którzy mają wiedzę o krajach, o których wiedza w twoim klubie jest niska lub żadna. Wykupowanie większych pakietów danych z zawodnikami pewnie też zwiększa wiedzę, ale jeszcze nie testowałem tej opcji.

[quote="x men"]Mam bazę danych na 50 tys i daje to 2 i pół gwiazdki. Można po sezonie zwiększyć liczbę lig tak?,[/quote]
Tak, w opcjach gry jest zakładka Dodań/usuń ligi. Zatwierdzone zmiany aktywują się na starcie nowego sezonu odpowiednio w danych krajach.

[quote="x men"]teraz gra mi się bardzo dobrze, gra jest mega a w następną będę grał za dwa lata w FM 2020 a tą mam zamiar przez 2 lata, będzie nowy podział praw TV w Ekstraklasie, licencje w Niemeczech i pewnie jeszcze wiele innych zmian, poprawek do tego czasu.[/quote]
Twój wybór :)

[quote="x men"]Jeszcze jedna ważna kwestia, czy są pliki adboard patch do Ekstraklasy i innych lig i gdzie to wkleić proszę o linki gdyż to jest fajny bajer skądś pobrałem reklamy i w Ekstraklasie zrobiły mi się tylko czarne pasy zamiast reklam. Macie takie pliki reklamowe i gdzie je wkleić prosze o pomoc[/quote]
Przecież w Lotto Ekstraklasie są oryginalne bandy, to do czego ci adboard patch? Ale odpowiadając na pytanie - na pewno nie ma nowszej paczki band niż kilkuletnie.
twitter.com/Ceyvol

 nasir10 Partyzant

Postów: 9
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 01.11.2017
Poziom ostrzeżeń: 0
0
12.11.2017 15:11    #267
[quote="Faith_l"]Mam pytanie. Czy mogę jak w poprzednich częściach, wysłać scouta w określony region?[/quote]

Scouting -> Zadania -> Zleć zadanie i opcja zasięg scoutingu
A jeśli zadania scoutom daje Twój scout główny to klikając na punkt ciężkości scoutingu możesz zmienić go ustawić długofalowo albo krótkofalowo jak chesz ;p

Ja mam i5 2,30 4 rdzenie, 8 gb ram i karte graf tą co ma Ceyvol, troszkę brakuje do ideału. Czytałem,, że jedynie w czym ten FM miał mieć wyższe wymagania od poprzednich to karta graficzna, a się okazuje jednak, że to wina procesora, który dla poprzednich wersji był spoko.

// Edytowano 1 raz, ostatni raz 12.11.2017 o godz. 15:12

 Faith_l Partyzant

Postów: 42
Grupa: Użytkownik
Dołączyła: 22.10.2016
Skąd: Warszawa
Poziom ostrzeżeń: 0
0
12.11.2017 15:47    #268
O dzięki, główny scout był odpowiedzialny, dlatego nie mogłam ogarnąć :/ :D

 nowicjuszek123 Partyzant

Postów: 18
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 03.08.2015
Poziom ostrzeżeń: 0
0
12.11.2017 17:47    #269
WIitam, mógłby mi ktoś wytłumaczyć krok po kroku, jak dostać się do FMRTE, które zakupiłem w serwisie steam?

 Ceyvol Premier Rewolucji

Postów: 3309
Grupa: Administrator
Dołączył: 18.10.2008
Skąd: Łódź
Poziom ostrzeżeń: 0
0
12.11.2017 17:56    #270
Rozumiem, że masz na myśli In-Game Editor? FMRTE to inny program, nie kupuje się go w Steam.
twitter.com/Ceyvol

Strona

Musisz się zalogować, aby dodać odpowiedź.

PRZEGLĄDAJĄ TEMAT

1 aktywny w tym 0 zarejestrowanych, 1 gość, 0 ukrytych

FM REVOLUTION - OFICJALNA STRONA SERII FOOTBALL MANAGER W POLSCE
Największa polska społeczność Ponad 70 tysięcy zarejestrowanych użytkowników nie może się mylić!
Polska Liga Update Plik dodający do Football Managera opcję gry w niższych ligach polskich!
FM Revolution Cut-Out Megapack Największy, w pełni dostępny zestaw zdjęć piłkarzy do Football Managera.
Aktualizacje i dodatki Uaktualnienia, nowe grywalne kraje i inne nowości ze światowej sceny.
Talenty do Football Managera Znajdziesz u nas setki nazwisk wonderkidów. Sprawdź je wszystkie!
Polska baza danych - dyskusja Masz uwagi do jakości wykonania Ekstraklasy lub 1. ligi? Napisz tutaj!
Copyright © 2002-2024 by FM Revolution
[x]Informujemy, że ta strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką plików cookies. W każdym czasie możesz określić w swojej przeglądarce warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies.