Strona

FM19: wrażenia, uwagi, błędy

 myfunnygame Żołnierz frontu ideologicznego

Postów: 2972
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 25.11.2012
Skąd: Katowice
Poziom ostrzeżeń: 0
0
22.11.2018 13:44    #431
Napisałem im o tym kończeniu meczów w dziwny sposób, może to usprawnią, dorzuć swoje 3 grosze tutaj:
https://commu(...)11620424

 machaj88 Młody aktywista

Postów: 647
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 30.08.2008
Skąd: Warszawa
Poziom ostrzeżeń: 0
0
22.11.2018 17:21    #432
[quote="Tysqie24"]Myślałem, że może doczekam się "naprawy" jednej frustrującej rzeczy w silniku meczowym, ktory irytuje mnie od dawien dawna, i który powielany jest przez kolejne części FMa na przestrzeni lat. A dokładnie gwizdanie końca meczu przez sędziego gdy choć jest juz chwilę po czasie to mamy stały fragment gry, np rzut rożny albo rzut wolny z dogodnej odległości by stworzyć realne zagrożenie pod bramka przeciwnika. Pal licho jak arbiter kończy w ten sposób spotkanie w lidze gdy prowadzimy ale zdarzyło mi sie to np, w pierwszym meczu ostatniej rundy kwalifikacyjnej do LM gdzie grałem przeciwko Olympiakos Pireus gdzie mialem rożny pod koniec meczu a sedzia gwiznal koniec. Trochę wkurzające to jest :/ , bo kolejna bramka zdobyta w ten sposób ułatwiła by sprawe w reważnu a tu taki psikus[/quote]

A co jeśli w takim meczu prowadzisz, sędzia dolicza 3 minuty, a przeciwnik strzela gola z wolnego w 97 minucie? :D

 Tysqie24 Partyzant

Postów: 360
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 12.03.2012
Skąd: Olsztyn
Poziom ostrzeżeń: 0
0
22.11.2018 18:23    #433
[quote="machaj88"][quote="Tysqie24"]Myślałem, że może doczekam się "naprawy" jednej frustrującej rzeczy w silniku meczowym, ktory irytuje mnie od dawien dawna, i który powielany jest przez kolejne części FMa na przestrzeni lat. A dokładnie gwizdanie końca meczu przez sędziego gdy choć jest juz chwilę po czasie to mamy stały fragment gry, np rzut rożny albo rzut wolny z dogodnej odległości by stworzyć realne zagrożenie pod bramka przeciwnika. Pal licho jak arbiter kończy w ten sposób spotkanie w lidze gdy prowadzimy ale zdarzyło mi sie to np, w pierwszym meczu ostatniej rundy kwalifikacyjnej do LM gdzie grałem przeciwko Olympiakos Pireus gdzie mialem rożny pod koniec meczu a sedzia gwiznal koniec. Trochę wkurzające to jest :/ , bo kolejna bramka zdobyta w ten sposób ułatwiła by sprawe w reważnu a tu taki psikus[/quote]

A co jeśli w takim meczu prowadzisz, sędzia dolicza 3 minuty, a przeciwnik strzela gola z wolnego w 97 minucie? :D[/quote]

To sie zdenerwuje mocno , ale realizm bedzie zachowany :D
Niestety ,działa to w obie strony xD

 Barcol45 Partyzant

Postów: 2
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 04.02.2016
Poziom ostrzeżeń: 0
0
22.11.2018 21:02    #434
Witam. Ciekaw jestem jak układają się kwoty odstępnego na rynku transferowym. Ktoś zapoda kto i za ile? Dzięki:)

 myfunnygame Żołnierz frontu ideologicznego

Postów: 2972
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 25.11.2012
Skąd: Katowice
Poziom ostrzeżeń: 0
0
23.11.2018 13:14    #435
co za niewdzięczny chu*ek

 vicomino Partyzant

Postów: 713
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 14.03.2009
Poziom ostrzeżeń: 0
0
23.11.2018 22:53    #436
Sorry że pytam tutaj, ale jest gdzieś na stronie lub w necie poradnik co do scoutingu w tej wersji gry? Za cholerę nie mogę go rozgryźć. Zawsze gram w taki sposób, że sprowadzam zawodników poleconych przez swoich scoutów, ewentualnie z listy transferowej. A teraz w Arce mam 3 szperaczy którzy proponują straszny szrot (w 99%), do tego mało liczny (co akurat było by na plus gdyby nie to że nie ma w kim wybierać bo jak już pisałem 99% polecanych piłkarzy nie nadaje się do kopania piłki).

 myfunnygame Żołnierz frontu ideologicznego

Postów: 2972
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 25.11.2012
Skąd: Katowice
Poziom ostrzeżeń: 0
0
23.11.2018 23:53    #437
jakie mają atrybuty oceny CA/PA?

 Tysqie24 Partyzant

Postów: 360
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 12.03.2012
Skąd: Olsztyn
Poziom ostrzeżeń: 0
0
24.11.2018 07:53    #438
Gram 4 sezon i dopiero teraz mi się rzuciło w oczy ... Czemu nie ma systemu VAR w Pucharze Polski :D ?

 Viique Młody aktywista

Postów: 441
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 22.01.2013
Skąd: Kraków
Poziom ostrzeżeń: 0
0
24.11.2018 10:58    #439
Problem w tym, że obecność systemu VAR działa zero-jedynkowo czyli albo jest wszędzie, albo nie ma go wcale. System VAR w Pucharze Polski w zeszłym roku wszedł dopiero na mecze od 1/4 (nie udało mi się znaleźć jak to wygląda w tegorocznej odsłonie). Technologia sporo kosztuje, a my nie mamy po prostu odpowiedniej liczby wozów, które obsłużyłyby odpowiednią ilość meczów we wcześniejszych rundach. Z tego co czytałem był nawet pomysł wprowadzenia go do wcześniejszych faz, ale bano się prawdopodobnych protestów ekip, które zostałyby pominięte w selekcji.
www.usydus.xn.pl - strona z moimi pracami

 Patryk95L Partyzant

Postów: 3
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 24.11.2018
Skąd: Warszawa
Poziom ostrzeżeń: 0
1
24.11.2018 12:18    #440
Cześć, nie wiem czy piszę to w odpowiednim dziale, ale w FM 19 mam pewien problem z prowadzeniem polskich drużyn. Mianowicie chodzi o to, że ekipa, która nie gra w żadnych europejskich pucharach, od początku ma zaplanowane zgrupowanie w Polsce i sparingi, których nie da się anulować. Wszystko cacy, tylko ostatnie dwa sparingi drużyna gra w tygodniu poprzedzającym ligę.. Czyli np, mecz ligowy w ramach 1. kolejki jest w sobotę, a drużyna gra jeszcze sparing w poprzednią sobotę, a także wtorek i czwartek, na dwa dni przed meczem ligowym.. rozbija mi to trochę przygotowanie drużyny i ogranie meczowe, w FM 18 zawsze ostatni mecz sparingowy miałem na tydzień przed ligą i wtedy wystawiałem już taki skład, jaki miałem w głowie na pierwszą kolejkę, i przez 90 minut meczu sparingowego nie robiłem żadnych zmian praktycznie.. a tak, jak jest teraz, muszę kombinować w tych ostatnich meczach sparingowych, dawać grać juniorom, aby ci podstawowi dobrze byli przygotowani kondycyjnie do meczu o stawkę.. i za cholerę tych sparingów nie da się zmienić, jest na to jakiś sposób?

Strona

Musisz się zalogować, aby dodać odpowiedź.

PRZEGLĄDAJĄ TEMAT

1 aktywny w tym 0 zarejestrowanych, 1 gość, 0 ukrytych

FM REVOLUTION - OFICJALNA STRONA SERII FOOTBALL MANAGER W POLSCE
Największa polska społeczność Ponad 70 tysięcy zarejestrowanych użytkowników nie może się mylić!
Polska Liga Update Plik dodający do Football Managera opcję gry w niższych ligach polskich!
FM Revolution Cut-Out Megapack Największy, w pełni dostępny zestaw zdjęć piłkarzy do Football Managera.
Aktualizacje i dodatki Uaktualnienia, nowe grywalne kraje i inne nowości ze światowej sceny.
Talenty do Football Managera Znajdziesz u nas setki nazwisk wonderkidów. Sprawdź je wszystkie!
Polska baza danych - dyskusja Masz uwagi do jakości wykonania Ekstraklasy lub 1. ligi? Napisz tutaj!
Copyright © 2002-2024 by FM Revolution
[x]Informujemy, że ta strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką plików cookies. W każdym czasie możesz określić w swojej przeglądarce warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies.