Strona

Football Manager 2016 - dyskusja

 doram Partyzant

Postów: 1
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 24.11.2015
Poziom ostrzeżeń: 0
0
24.11.2015 12:46    #191
Hej, wie ktoś czy w edytorze czy gdziekolwiek można anulować zakaz transferowy FC Barcelony ?

 łuki888 Partyzant

Postów: 11
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 17.08.2010
Skąd: kielce
Poziom ostrzeżeń: 0
0
25.11.2015 19:29    #192
Boże czy w tym SI ktoś pracuje? czy oni wg wiedza o błędzie alt+tab? i o łatce ważącej 10 mb żeby to załatać ;_; 140zł za betę ;_;

 deco87 Partyzant

Postów: 253
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 25.10.2006
Skąd: wrocław
Poziom ostrzeżeń: 0
0
25.11.2015 19:41    #193
Często zawodnikom wyskakuje taki komunikat. "Nie poświęca się mu dosyć uwagi podczas treningu taktycznego" Ogólnie niezadowoleni z jakości treningu. Jak to zmienić by tyle nie narzekali?

 SuperZiemniak Naczelnik Służb Wywiadowczych

Postów: 1663
Grupa: Moderator
Dołączył: 19.03.2014
Skąd: Warszawa
Poziom ostrzeżeń: 0
0
25.11.2015 20:05    #194
1. Jako, że da się chyba dodać zakaz transferowy na sto lat (ktoś zrobił sobie takie wyzwanie w Barcelonie), to można i zdjąć, ale specem od edytora nie jestem.
2. W oknie gra nie wywala, zmień sobie, niewielka różnica. Ja sam jeszcze rok temu grałem na pełnym ekranie, ale odkąd zacząłem publikować to gram w oknie, bo jest wygodniej. Do tej pory nie miałem żadnego crasha ani zamrożenia gry.
3. Musisz zatrudnić więcej trenerów. W zakładce Trening ----> trenerzy, masz na dole pokazane obciążenie trenera. Wysoki oznacza, że nie poświęca dużo uwagi poszczególnym zawodnikom. Optymalny jest średni, lekki tylko w najlepszych klubach. Przydziel więcej trenerów do jednego rodzaju treningu np.: najgorszego do wszystkiego ogólnego, czyli do 5 jednostek treningowych.

// Edytowano 6 razy, ostatni raz 25.11.2015 o godz. 20:06

 Pucek Stachanowiec

Postów: 7239
Grupa: Moderator
Dołączył: 24.08.2007
Poziom ostrzeżeń: 0
0
25.11.2015 20:06    #195
[quote="cellpump"]Jestem w stanie grać w FM16, ale tylko pod warunkiem, że będzie możliwe granie antyfutbolu na 0-0 w prawie każdym meczu.
Chcę być najbardziej defensywną drużyną świata i mieć najczęściej czyste konto z tyłu, ale remisy 0-0 również bardzo by mnie cieszyły.
Czy to w ogóle możliwe? Szczerze wątpię. Jakby ktoś miał taką taktykę na wieczne 0-0 to chętnie wypróbuję. Choć wiem, że w tej grze 3 czyste konta w sezonie to sukces na miare mistrzostwa świata.[/quote]
Złudzenie! Moi bramkarze zaliczają po 15-20 meczów w sezonie z czystym kontem.

[quote="LucasLFC"]Nie ukrywam, że nie śledziłem dyskusji, ale mam pytanie. Czy wy też tracicie tak dużo bramek? Ja grając Tottenhamem(podobną formacją od kilku części) z nastawieniem na kontrolowanie gry, utrzymywanie się przy piłce itd tracę od cholery bramek. Czasami mój bramkarz(Lloris) zachowuje się jak zwykły amator. Czasem potrafię mieć posiadanie piłki blisko 70%, oddać po 15-20 strzałów, a przeciwnik przy posiadaniu okolo 30% potrafi mi strzelić 3-4 bramki. Hokejowe wyniki z potęgami pokroju Norwich czy z Bournemouth, natomiast z Chelsea, Arsenalem itd jestem w stanie utrzymać czyste konto, a nawet wygrać np 3:0. Zmieniałem taktykę, polecenia, bo to co mnie irytowało widocznie to, że moi piłkarze przyklejali się do zawodników i jednym prostopadłym podaniem przeciwnik był w stanie zagrozić mojej bramce. Naprawdę to zniechęca do gry, bo nie uważam, żeby obrona z Kolodziejczakiem, Balantą, Verthongenem i Walkerem traciła po 30 kolejkach mniej więcej tyle bramek, co moja drużyna strzeliła(a strzeliłą dużo, bo mam najwięcej strzeloynch, a straconych jestem trzeci od końca w negatywnej klasyfikacji)[/quote]
Jaka jest Twoja filozofia co do treningu zespołowego?

[quote="LucasLFC"]Wiesz, jakbym nie próbowal zmieniać ścisłego krycia i ustawiania DP to bym nie pisał. Kupiłem Bendera, a on ma żenujące 2 odbiory na mecz. Pomijam, że Balanta ma ich najwięcej w drużynie na mecz. Jest to oszałamiająca liczba, bo aż 3.57. Przecież to jest żenujące...[/quote]
Mój obrońca w 33 meczach zaliczył 535 przechwyty i miał 27 kluczowych wślizgów, 4.19 wślizgów na mecz. Może nie rozumiesz statystyk?

[quote="łuki888"]Potrzebuję pomocy jakiegoś speca od tej gry.. gram milaniem 2 sezon mam spokojnie 2 miejsce ponad 10 pkt przewagi na 3 i stratę 6 pkt do juve które kazdy mecz rozwala po 3-0 bez wpadek, 1 mecz przegrałem 2-1 przez jakieś jaja, prowadzę 1-0 akcje ma każda z drużyn nagle dośrodkowanie 1-1, 4 minut potem znowu 1-2 i koniec akcji do końca meczu <-- takie coś zdarza mi sie bardzo często z lepszymi drużynami, ale mniejsza chciałbym sie was zapytać jak skontrować ich 4-3-3 z DP+ŚP - 2 skrzydłowych i N, w LM odpadłem z galata przez taką taktykę oddali 27 strzałów przy moich 6... mimo że zmieniałem kombinowałem, nie mam pojęcia jak to skontrować, zauważyłem że atakują dosyć często prawym skrzydłem liczyłbym na jakieś wskazówki[/quote]
Jest tak wiele czynników... http://pucek(...)ces.html

[quote="Sobiesław"]Prowadzę Bayern Monachium zagrałem 5 meczów towarzyskich i strzeliłem tylko 1 gola i wystawiałem różnych graczy. Czy problem tkwi w taktyce gram 4-2-3-1 ofensywnie i płynny czy w treningu ?[/quote]
Jest bardzo wiele potencjalnych czynników. Link wyżej :)

[quote="łuki888"]Boże czy w tym SI ktoś pracuje? czy oni wg wiedza o błędzie alt+tab? i o łatce ważącej 10 mb żeby to załatać ;_; 140zł za betę ;_;[/quote]
Graj w oknie (ustawienia FM-a). Jedyną różnicą jest windowsowy pasek, ale jego też można ukryć za pomocą ustawień systemu.

[quote="deco87"]Często zawodnikom wyskakuje taki komunikat. "Nie poświęca się mu dosyć uwagi podczas treningu taktycznego" Ogólnie niezadowoleni z jakości treningu. Jak to zmienić by tyle nie narzekali?[/quote]
To może być winna obciążenia trenera od taktyki albo liczby jego gwiazdek.
To piłkarze przegrywają Twoje mecze, a nie taktyka. Ludzie wygadali już mnóstwo bzdur o taktyce, a ledwo wiedzą jak wygrać w domino.

 deco87 Partyzant

Postów: 253
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 25.10.2006
Skąd: wrocław
Poziom ostrzeżeń: 0
0
25.11.2015 20:14    #196
Spuperziemniak

JA robiłem odwrotnie..Bardzo dziękuje za poradę

A u was tez występuje bug z niemożnością zarejestrowania zawodnika do polskiej ligi w ostatnim dniu okienka?

 SuperZiemniak Naczelnik Służb Wywiadowczych

Postów: 1663
Grupa: Moderator
Dołączył: 19.03.2014
Skąd: Warszawa
Poziom ostrzeżeń: 0
0
25.11.2015 20:16    #197
[quote="deco87"]Spuperziemniak

JA robiłem odwrotnie..Bardzo dziękuje za poradę

A u was tez występuje bug z niemożnością zarejestrowania zawodnika do polskiej ligi w ostatnim dniu okienka?[/quote]

Póki co miałem tylko jedno okienko, a zawsze zaznaczam opcje o braku transferów, więc nie mam pojęcia.

 deco87 Partyzant

Postów: 253
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 25.10.2006
Skąd: wrocław
Poziom ostrzeżeń: 0
0
25.11.2015 20:20    #198
Problem pojawia się co okienko. Sprowadzam piłkarza w ostatnim dniu okienka i nie można go zarejestrować..bywa irytujące

 student137 Partyzant

Postów: 420
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 25.09.2009
Skąd: czarny
Poziom ostrzeżeń: 0
0
25.11.2015 21:55    #199
[quote="LucasLFC"]Nie ukrywam, że nie śledziłem dyskusji, ale mam pytanie. Czy wy też tracicie tak dużo bramek? Ja grając Tottenhamem(podobną formacją od kilku części) z nastawieniem na kontrolowanie gry, utrzymywanie się przy piłce itd tracę od cholery bramek. Czasami mój bramkarz(Lloris) zachowuje się jak zwykły amator. Czasem potrafię mieć posiadanie piłki blisko 70%, oddać po 15-20 strzałów, a przeciwnik przy posiadaniu okolo 30% potrafi mi strzelić 3-4 bramki. Hokejowe wyniki z potęgami pokroju Norwich czy z Bournemouth, natomiast z Chelsea, Arsenalem itd jestem w stanie utrzymać czyste konto, a nawet wygrać np 3:0. Zmieniałem taktykę, polecenia, bo to co mnie irytowało widocznie to, że moi piłkarze przyklejali się do zawodników i jednym prostopadłym podaniem przeciwnik był w stanie zagrozić mojej bramce. Naprawdę to zniechęca do gry, bo nie uważam, żeby obrona z Kolodziejczakiem, Balantą, Verthongenem i Walkerem traciła po 30 kolejkach mniej więcej tyle bramek, co moja drużyna strzeliła(a strzeliłą dużo, bo mam najwięcej strzeloynch, a straconych jestem trzeci od końca w negatywnej klasyfikacji)[/quote]

Mój najlepszy wynik od 15 lat. Sezon prawie idealny. Czyli da się tracić malo bramek

// Edytowano 1 raz, ostatni raz 25.11.2015 o godz. 21:58

 Maciejusz Partyzant

Postów: 858
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 25.02.2009
Skąd: Łęczyca, Łódź
Poziom ostrzeżeń: 0
0
25.11.2015 22:33    #200
Pokażesz zdjęcie składu Student?

Strona

Musisz się zalogować, aby dodać odpowiedź.

PRZEGLĄDAJĄ TEMAT

1 aktywny w tym 0 zarejestrowanych, 1 gość, 0 ukrytych

FM REVOLUTION - OFICJALNA STRONA SERII FOOTBALL MANAGER W POLSCE
Największa polska społeczność Ponad 70 tysięcy zarejestrowanych użytkowników nie może się mylić!
Polska Liga Update Plik dodający do Football Managera opcję gry w niższych ligach polskich!
FM Revolution Cut-Out Megapack Największy, w pełni dostępny zestaw zdjęć piłkarzy do Football Managera.
Aktualizacje i dodatki Uaktualnienia, nowe grywalne kraje i inne nowości ze światowej sceny.
Talenty do Football Managera Znajdziesz u nas setki nazwisk wonderkidów. Sprawdź je wszystkie!
Polska baza danych - dyskusja Masz uwagi do jakości wykonania Ekstraklasy lub 1. ligi? Napisz tutaj!
Copyright © 2002-2024 by FM Revolution
[x]Informujemy, że ta strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką plików cookies. W każdym czasie możesz określić w swojej przeglądarce warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies.