Strona

Football Manager 2016 - dyskusja

 x men Partyzant

Postów: 32
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 26.11.2014
Skąd: Lwówek
Poziom ostrzeżeń: 0
0
28.11.2015 21:48    #231
Mam pytanie prosze o pomoc.
Mialem wyszukanych przez scoutów w dziale Scouting ponad 300 zawodników a teraz a (jestem w kwietniu a i mój Prezes prowdzi rozmowy w sprawie przejęcie klubu tyle że wcześniej też prowadził a piłkarzy mogłem kontraktować) nie mogę wyszukać żadnego zawodnika w SCOUTINGU, zmieniłem różne opcje itd i jest napisane, że wyświtliło 0/0 piłkarzy, lista jest pusta

 Kowal. Partyzant

Postów: 58
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 28.06.2012
Skąd: Otwock
Poziom ostrzeżeń: 0
0
28.11.2015 21:50    #232
Embargo transferowe masz do momentu aż nie wyjaśni się sprawa z przejęciem klubu.

 Domino178 Partyzant

Postów: 8
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 11.10.2011
Skąd: Brzesko
Poziom ostrzeżeń: 0
0
28.11.2015 22:41    #233
Witam,
mój problem polega na wykańczaniu akcji... Grałem kilkoma drużynami, różnymi ustawieniami, ale to co rzuca się w oczy to strasznie anemiczne strzały moich zawodników. Przykładowo: zawodnik dostaje piłkę na 5 metr, ma czas na przyjecie i strzał, a wychodzi z tego podanie do bramkarza przeciwnika....Takich sytuacji mam z 5 na mecz, ogólnie strzały moich grajków strasznie anemiczne... A z kolei przeciwnicy ładują z całej werwy. Treningi strzeleckie mam na wysokim poziomie, zawodnicy mają wysokie skille wyk.akcji, strzały z dyst i siłę, a mimo to nie trafiają do bramki... W normalnym świecie przy takich akcjach przeciwnicy szukaliby bramkarza na trybunach...

 grabuss Partyzant

Postów: 15
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 14.11.2012
Poziom ostrzeżeń: 0
0
28.11.2015 23:12    #234
Panowie jedno szybkie pytanko przed zakupem gry, otóż w moim laptopie mam procek intel core 2 duo 2,4GHZ czy fm 2016 odpali i będzie chodził w miarę płynnie przy aktywnych 3-4 ligach?

Ostatni raz grałem w fm2013 i chodziło zarąbiście ale wiadomo technika idzie do przodu i fm 2016 także podniosło wymagania gry.

 Gutii Partyzant

Postów: 63
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 30.11.2015
Poziom ostrzeżeń: 0
0
30.11.2015 16:08    #235
Przydarzyła mi się dziwna sytuacja. Mianowice gram Leicester i zrobiłem taktykę na sparing z drużyną U-21... rezultat 3:0. Byłem zadowolony, bo przeważałem w każdym aspekcie gry. Pełna kontrola, obrona rewelacyjnie, a przy składnych, wyklepanych akcjach padały bramki. Po meczu miałem już dość znany błąd z ekranem ładowania (przewijania) u góry. Brak zapisu spowodował, że zacząłem od zera, przecież prawie nic nie straciłem. Od początku robiłem dokładnie to samo co przedtem. W tym samym czasie jak poprzednio ustawiłem trening, stworzyłem takie same taktyki z poleceniami, wybrałem taki sam skład, ale wynik był już inny. Przegrałem 1:4. Jakby nawet to miało jakiś wpływ na przebieg gry, to wybrałem te same komentarze w odpowiedzi dla reporterów. Wszystko kopiuj-wklej, ale wynik wprawił mnie w osłupienie. Jakieś opinie na ten temat?

 geforcPL Partyzant

Postów: 152
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 29.09.2010
Skąd: Wrocław
Poziom ostrzeżeń: 0
0
30.11.2015 16:22    #236
Witam panowie, i jak tam ? naprawiają tą grę regularnie i skutecznie ? coraz mniej problemów jest ?

 Szetela2 Partyzant

Postów: 5
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 06.11.2012
Poziom ostrzeżeń: 0
0
30.11.2015 16:23    #237
Ja również miałem podobną sytuację lecz postawioną w trochę innym świetle. Gram Górnikiem Zabrze już będzie 3 sezon się rozpoczynał gram cały czas taką samą taktyką i w meczu podkreślam z Atletico Madrid wygrałem 5 : 1 co było szokiem dla mnie dodaje że w 2 sezonie a później kolejny mecz tą samą taktyką tylko z ostatnią drużyną w tabeli Górnik Łęczna co przegrywała wszystko i tu nagle przegrywam 2 : 0 no jaja czasem są takie że nie mogę uwierzyć . Mimo takich wpadek, błędów które pewnie kiedyś załatają gra mi się bardzo dobrze, obecnie najlepszy fm jaki wyszedł i nie rozumiem negatywnych opinii na temat tej gry ale każdy ma swoje gusta.

 kemek777 Partyzant

Postów: 3
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 20.07.2011
Poziom ostrzeżeń: 0
0
30.11.2015 16:39    #238
Czy ktoś mógłby mi wytłumaczyć na czym polega tryb football manager fantasy draft? Jak w to się gra itp. Z góry dzięki

 diabelek26 Partyzant

Postów: 66
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 10.02.2009
Poziom ostrzeżeń: 0
0
30.11.2015 17:20    #239
Pytanie do Robala15

Jakieś wskazówki przy tworzeniu taktyki ? jaki schemat ta gra najbardziej łyka?

Preferuje grać dwoma taktykami DOM/WYJAZD

Dzięki :)

 Bajerniak1978 Partyzant

Postów: 39
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 27.05.2009
Skąd: Toruń
Poziom ostrzeżeń: 0
0
30.11.2015 17:44    #240
Mam pytanie do użytkowników najnowszego FM 2016.
Czy warto kupić najnowszą grę? czy poczekać na łatkę ?
Czy pozostać przy 2014?
Wiem że 2015 był beznadziejny a ten najnowszy też ma błędy, szczególnie interesuje mnie silnik meczowy.
Lubię realizm a nie super grafikę i nie wiadomo jakie nowości.
Doradźcie co mam robić? zostać przy FM 14 czy spokojnie mogę już w tej chwili kupić najnowszą odsłonę?

Strona

Musisz się zalogować, aby dodać odpowiedź.

PRZEGLĄDAJĄ TEMAT

1 aktywny w tym 0 zarejestrowanych, 1 gość, 0 ukrytych

FM REVOLUTION - OFICJALNA STRONA SERII FOOTBALL MANAGER W POLSCE
Największa polska społeczność Ponad 70 tysięcy zarejestrowanych użytkowników nie może się mylić!
Polska Liga Update Plik dodający do Football Managera opcję gry w niższych ligach polskich!
FM Revolution Cut-Out Megapack Największy, w pełni dostępny zestaw zdjęć piłkarzy do Football Managera.
Aktualizacje i dodatki Uaktualnienia, nowe grywalne kraje i inne nowości ze światowej sceny.
Talenty do Football Managera Znajdziesz u nas setki nazwisk wonderkidów. Sprawdź je wszystkie!
Polska baza danych - dyskusja Masz uwagi do jakości wykonania Ekstraklasy lub 1. ligi? Napisz tutaj!
Copyright © 2002-2024 by FM Revolution
[x]Informujemy, że ta strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką plików cookies. W każdym czasie możesz określić w swojej przeglądarce warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies.