Strona

Football Manager 2016 - dyskusja

 Sobiesław Partyzant

Postów: 18
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 20.11.2015
Poziom ostrzeżeń: 0
0
30.11.2015 17:53    #241
Jak wgrać taktykę ?

 SuperZiemniak Naczelnik Służb Wywiadowczych

Postów: 1663
Grupa: Moderator
Dołączył: 19.03.2014
Skąd: Warszawa
Poziom ostrzeżeń: 0
0
30.11.2015 17:55    #242
Warto kupić, bardzo dobra edycja, aż szkoda, że nie mam ostatnio na nią czasu. Nowości pozameczowe też są ciekawe, grafika stopniowo, co edycję się polepsza. Jedyne co chyba mogą poprawić to zbyt dużą skuteczność dośrodkowań na długi słupek, bo prawie zawsze jest wtedy groźnie przez pasywnego bramkarza i za wolno reagującego obrońcę ustawionego po drugiej stronie od wrzutki. Mimo to, jest to mały błąd, gra jest bardzo grywalna, ale należy pamiętać, że mi też się podobał FM 15 ;)

Co do draftu to jeszcze nie grałem, ale polega na tym co zwykły draft - ileś graczy się zbiera (online) wybiera pewnie z góry ustawiony budżet i listę ( zapewne są większe i mniejsze budżety oraz listy z podziałami na graczy światowych oraz inne np. : na ligi) i każdy po kolei wybiera jednego gracza z listy, odejmuję kwotę od budżetu, a zawodnik jest wykreślany z bazy i przepisywany do was. Musicie więc przemyśleć skład i szybko reagować na zmiany, jak np.: przeciwnik podbierze wam upatrzonego zawodnika. No ale, to są tylko moje założenia odnośnie samego wyglądu draftu, jak jest w FM 16, to się może ktoś inny wypowie.

E: sobiesław - wejdź w dokumenty -> Sports Interactive -> FM 16 -> tactics i wklejasz

// Edytowano 2 razy, ostatni raz 30.11.2015 o godz. 18:42

 Bajerniak1978 Partyzant

Postów: 39
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 27.05.2009
Skąd: Toruń
Poziom ostrzeżeń: 0
0
30.11.2015 18:21    #243
Dzięki super ziemniak ja jednak poczekam do większej łatki gdzie zostaną wyeliminowane te największe błędy.
Czy ktoś się orientuje kiedy wyjdzie finalna łatka do FM 16?
Pewnie na święta Bożego Narodzenia.

 AdamWestfal Partyzant

Postów: 1
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 01.12.2015
Poziom ostrzeżeń: 0
0
01.12.2015 10:36    #244
Jak przenieść save'a z jednego komputera do drugiego? Aktywowany steam cloud nie działa, a nie ukrywam, że bardzo wkręciłem się w moją karierę i byłbym zirytowany jeśli nie mógłbym jej kontynuować na nowym laptopie.

 romantico Partyzant

Postów: 1809
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 07.11.2010
Skąd: Szczecin/Katowice
Poziom ostrzeżeń: 0
0
01.12.2015 10:57    #245
[quote="AdamWestfal"]Jak przenieść save'a z jednego komputera do drugiego? Aktywowany steam cloud nie działa, a nie ukrywam, że bardzo wkręciłem się w moją karierę i byłbym zirytowany jeśli nie mógłbym jej kontynuować na nowym laptopie.[/quote]

Wejdz w Moje dokumenty/ Sports Interactive/ FM16/ games ...... tam masz zapis swojej kariery. Wrzuć to na nowym lapku w ten samej folder.

 BeKaSiak Partyzant

Postów: 141
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 15.04.2011
Skąd: Lechia
Poziom ostrzeżeń: 0
0
01.12.2015 11:05    #246
Jak dobrać taktykę do zespołu, gram Górnikiem Łęczna i dużo remisuje zdarza się przegrać z ogórkami, a czasem wygrać z Lechem np. Nie ogarniam tego nowego Fma

 robal15 Młody aktywista

Postów: 2961
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 04.11.2008
Skąd: Poznan
Poziom ostrzeżeń: 0
0
01.12.2015 17:49    #247
[quote="diabelek26"]Pytanie do Robala15
Jakieś wskazówki przy tworzeniu taktyki ? jaki schemat ta gra najbardziej łyka?
Preferuje grać dwoma taktykami DOM/WYJAZD
Dzięki :)[/quote]

Jutro Ci napiszę na pw, teraz mi się nie chcę:p

[quote="Bajerniak1978"]Czy ktoś się orientuje kiedy wyjdzie finalna łatka do FM 16?[/quote]
Finalna łatka wyjdzie w marcu...

// Edytowano 3 razy, ostatni raz 01.12.2015 o godz. 17:52

"Bezczelny młody człowiek" Aga 2k15

 Bajerniak1978 Partyzant

Postów: 39
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 27.05.2009
Skąd: Toruń
Poziom ostrzeżeń: 0
0
01.12.2015 18:36    #248
to muszę poczekać do marca...czy już teraz silnik meczowy pozwala na w miarę realną rozgrywkę???
Czy jest to już taki poziom realizmu jak w FM 2014 na finalnej łatce???

 ag-25 Partyzant

Postów: 415
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 09.09.2007
Skąd: Łódź
Poziom ostrzeżeń: 0
0
02.12.2015 11:12    #249
Kilka pytań:

- jak nauczyć piłkarza by nie oddawał piłki pod presją?

- w FM 15 i poprzednich edycjach można było po meczu przejrzeć jaki wpływ na zawodników miała nasza rozmowa motywacyjna. Teoretycznie jak w poprzednich FM-ach tak w tym powinno to być w: taktyka - analiza - poprzedni mecz. Teraz nie widzę w tej zakładce możliwości spojrzenia na to, może dlatego, że nie mam asystenta?

Czy Wam także pada duża liczba goli bezpośrednio z dośrodkowań?

 SuperZiemniak Naczelnik Służb Wywiadowczych

Postów: 1663
Grupa: Moderator
Dołączył: 19.03.2014
Skąd: Warszawa
Poziom ostrzeżeń: 0
0
02.12.2015 11:18    #250
[quote="ag-25"]Kilka pytań:

- jak nauczyć piłkarza by nie oddawał piłki pod presją?

- w FM 15 i poprzednich edycjach można było po meczu przejrzeć jaki wpływ na zawodników miała nasza rozmowa motywacyjna. Teoretycznie jak w poprzednich FM-ach tak w tym powinno to być w: taktyka - analiza - poprzedni mecz. Teraz nie widzę w tej zakładce możliwości spojrzenia na to, może dlatego, że nie mam asystenta?

Czy Wam także pada duża liczba goli bezpośrednio z dośrodkowań?[/quote]

1. W treningu w profilu piłkarza powinieneś mieć w trzeciej od prawej strony kolumnie - "trening (ulubionego) zagrania" czy jakoś tak. Tam powinno być.

2. Nie wiem, nie mam odpalonego FM'a, a jakoś nie miałem potrzeby sprawdzać po meczu jak zareagowali. Tylko w trakcie patrzę.

3. Tak, bardzo dużo bramek pada z dośrodkowań - ogólnie jest teoria, że jest jakiś błąd w zachowaniach bramkarza i obrońców, zwłaszcza tych na przeciwległym skrzydle w stosunku do dośrodkowania.

Strona

Musisz się zalogować, aby dodać odpowiedź.

PRZEGLĄDAJĄ TEMAT

1 aktywny w tym 0 zarejestrowanych, 1 gość, 0 ukrytych

FM REVOLUTION - OFICJALNA STRONA SERII FOOTBALL MANAGER W POLSCE
Największa polska społeczność Ponad 70 tysięcy zarejestrowanych użytkowników nie może się mylić!
Polska Liga Update Plik dodający do Football Managera opcję gry w niższych ligach polskich!
FM Revolution Cut-Out Megapack Największy, w pełni dostępny zestaw zdjęć piłkarzy do Football Managera.
Aktualizacje i dodatki Uaktualnienia, nowe grywalne kraje i inne nowości ze światowej sceny.
Talenty do Football Managera Znajdziesz u nas setki nazwisk wonderkidów. Sprawdź je wszystkie!
Polska baza danych - dyskusja Masz uwagi do jakości wykonania Ekstraklasy lub 1. ligi? Napisz tutaj!
Copyright © 2002-2024 by FM Revolution
[x]Informujemy, że ta strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką plików cookies. W każdym czasie możesz określić w swojej przeglądarce warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies.