Football Manager 2016 - wishlist

 ColonelNosio Partyzant

Postów: 39
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 26.07.2013
Skąd: Nowy Sącz
Poziom ostrzeżeń: 0
0
19.05.2015 22:23    #31
[quote="romantico"][quote="ColonelNosio"]A ja bym w nowym Fmie z wielką ochotą ujrzał możliwość prowadzenia rezerw i młodzieżówek zespołów. To mogłoby być ciekawe, wykorzystywanie takich newgenów jakich Ci rzuci gra, rekomendowanie trenerowi najzdolniejszych juniorów, byłoby to pewne urozmaicenie rozgrywki.[/quote]

Przecież to mozna robić już w tej wersji....[/quote]

Naprawdę? Wybaczcie, nie było mi dane bawić się Fmem 15, to była luźna koncepcja która mi na szybko przyszła do głowy. :)

 shaqoore Partyzant

Postów: 23
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 03.11.2009
Poziom ostrzeżeń: 0
0
20.05.2015 21:17    #32
A ja chciałbym możliwość stworzenia zupełnie nowego klubu od podstaw, wybrania mu sponsora z ok. 5 możliwych (coś na modłę poziomów trudności, 1-skąpiec a 5-szejk), zakupu piłkarzy i próby podbicia ligi a potem kontynentu :)

 Jacko Krzewiciel myśli rewolucyjnej

Postów: 6993
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 17.06.2008
Poziom ostrzeżeń: 0
0
20.05.2015 21:20    #33
Mnie to się marzy mecz z komentarzem i otoczką tytularną. Jak w PES-ach na finał. Puchar i inne bzdety.

Pikawa, pamiętaj że na każdego cwaniaka można znaleźć haka.

// Edytowano 1 raz, ostatni raz 20.05.2015 o godz. 21:20

"Powinni zrobić tak... żeby było dobrze" - Nikodem Dyzma

 Konradbis Partyzant

Postów: 102
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 24.09.2009
Skąd: Lublin
Poziom ostrzeżeń: 0
0
23.05.2015 09:39    #34
Ja osobiście chciałbym w końcu zobaczyć nowy silnik meczowy , ktoś powie że będzie wówczas mnóstwo błędów, a ja powiem że i tak co roku one są ,więc wole nowy silnik , który da większe możliwości przedstawienia meczu jak np: sztuczki techniczne piłkarzy , interwencje bramkarzy, piękniejsze sytuacje , bardziej emocjonalne reakcje kibiców oraz całą oprawę meczową , i oczywiście błędy które się pojawią ale będzie można je naprawić wole to niż co roku ten sam archaiczny silnik z poprawionymi teksturami i dodanymi szczegółami na stadionie i poza nim, a i tak mnóstwo błędów.
Druga sprawa chciałbym aby ulubione zagrania zawodników miały przełożenie na to jak grają. Jak zauważyłem piłkarz który lubi lobować bramkarza nie robi tego przez całą swoją karierę.
Chciałbym także mieć możliwość jako manager zobaczyć ile mam kasy na koncie pracując przez jakiś czas w klubie
Miło było by też móc za tą kase po przejściu na emeryturę kupić jakiś klub

// Edytowano 3 razy, ostatni raz 23.05.2015 o godz. 09:46

 romantico Partyzant

Postów: 1809
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 07.11.2010
Skąd: Szczecin/Katowice
Poziom ostrzeżeń: 0
0
23.05.2015 11:17    #35
Na nowy silnik nie ma co liczyć....więc moje życzenia:
- chciałbym by FM poszedł dodatkowo oprócz tego co jest, w stronę zarządzania ; możliwość wyboru sponsora + ew. negocjacje, wybór nazwy stadionu ( z czego też są poteżne pieniądze), możliwość częściowej rozbudowy stadionu
- wrzucenie animacji ( zobaczyć jak drużyna zdobywa puchar etc)
- zwiększenie nakładów w kwestii wypełniania przez piłkarzy poleceń taktycznych
- udoskonalenie silnika transferowego oraz scoutingu
- bardziej dynamiczne CA i PA

 Makaronczterojaj... Partyzant

Postów: 543
Grupa: Użytkownik
Dołączyła: 03.05.2014
Poziom ostrzeżeń: 0
0
23.05.2015 21:47    #36
ja tego gówna nie chce już oglądać

 gucioprawda Młody aktywista

Postów: 1037
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 26.05.2008
Skąd: Częstochowa/Warszawa
Poziom ostrzeżeń: 0
0
28.05.2015 16:28    #37
No i EA Sports się popisała https://www.youtu(...)eBCaYeko jak dla mnie, bardzo "in plus". Czekam na ruch SI.

 piotrp504 Partyzant

Postów: 738
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 22.06.2012
Skąd: Blisko Krakowskiego Smoka
Poziom ostrzeżeń: 0
0
28.05.2015 17:33    #38
A co to koncert życzeń .zrobią pare zmian kosmetycznych i tyle
Moje skromne manifestowanie -zapraszam
http://piotrp0506.cmrev.com/blog.html
moje depesze
http://piotr(...)l?page=0
Hala Madrid

 kolasacz Partyzant

Postów: 6
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 29.05.2015
Poziom ostrzeżeń: 0
0
31.05.2015 14:03    #39
Ja bym chciał więcej realistycznych zachowań bramkarzy jeszcze większego przełożenia umiejętności na grę zawodników większe znaczenie atrybutów mentalnych więcej realistycznych zachowań zawodników w polu dodać z 500 nowych animacji podkręcić silnik w stronę realizmu opcja negocjowania z zarządem opcji negocjowania inwestycji w bazy szkoleniowe infrastukture klubu realistyczny system transferowy tzn zespół przygotowuje się do eliminacji ligi mistrzów kompletuje kadre przed ich rozpoczęciem a nie po tak samo w lidze europejskiej jeszcze przełożenia umiejętnosci prezesów na funkcjonowanie klubu menadzerów na funkcjonowanie taktyki dopasowanie do najmocniejszych stron piłkarzy piłkarzy trenowanie pod taktykę żeby widać było że gra żyje co do opcji dodanie opcji asystenta dzięki czemu będzie można nabyć wirtualnych umiejętności podczas której będzie można nabywać uprawnienia kariere żeby można było zacząć w wieku 19 lat średnio jak po zakończniu szkoły co do szkółek treningowych opcja ich tworzenia w różnych zakątkach świata nastawienia mentalności np gra podaniami kontrataki defensywa i w takim tle żeby się rozwijali młodzi piłkarze dostępni do wzięcia od 15 roku życia usprawnienie opcji dyrektora sportowego im lepszy i z większą reputacją tym zatrudnia lepszy personel i usprawnia funkcjonowanie wszystkich aspektów na które ma wpływ co do scautingu im lepsi skouci tym wyszukują młodszych piłkarzy z większym potencjałem lub przy ocenie obecnych umiejętności zawodników o większych umiejętnościach styl wyświetlania jaki jest w fm 2015 jest ok i to było by na tyle jeszcze marzy mi się opcja prezesa ale z tym było by za dużo roboty narazie niech się skupią na tym co powyżej pozdrawiam

 SuperZiemniak Naczelnik Służb Wywiadowczych

Postów: 1663
Grupa: Moderator
Dołączył: 19.03.2014
Skąd: Warszawa
Poziom ostrzeżeń: 0
0
05.06.2015 18:22    #40
mi za to wpadł do głowy pomysł, żeby podczas kursu na licencje pojawiały się pytania, coś a'la test na zakończenie czy zaliczenie licencji. Pytania zamknięte, a na wyższych poziomach sytuacje meczowe, które trzeba rozwiązać. Żeby trzeba było się wysilić, żeby zdobyć kolejny papierek. Do tego staż byłby miłym dodatkiem - nie wiem tylko na jakich warunkach miałoby się to odbywać.

Musisz się zalogować, aby dodać odpowiedź.

PRZEGLĄDAJĄ TEMAT

1 aktywny w tym 0 zarejestrowanych, 1 gość, 0 ukrytych

FM REVOLUTION - OFICJALNA STRONA SERII FOOTBALL MANAGER W POLSCE
Największa polska społeczność Ponad 70 tysięcy zarejestrowanych użytkowników nie może się mylić!
Polska Liga Update Plik dodający do Football Managera opcję gry w niższych ligach polskich!
FM Revolution Cut-Out Megapack Największy, w pełni dostępny zestaw zdjęć piłkarzy do Football Managera.
Aktualizacje i dodatki Uaktualnienia, nowe grywalne kraje i inne nowości ze światowej sceny.
Talenty do Football Managera Znajdziesz u nas setki nazwisk wonderkidów. Sprawdź je wszystkie!
Polska baza danych - dyskusja Masz uwagi do jakości wykonania Ekstraklasy lub 1. ligi? Napisz tutaj!
Copyright © 2002-2024 by FM Revolution
[x]Informujemy, że ta strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką plików cookies. W każdym czasie możesz określić w swojej przeglądarce warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies.