Strona

Polska Scena FM

 Lucas. Partyzant

Postów: 608
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 28.05.2010
Skąd: Wrocław
Poziom ostrzeżeń: 0
0
06.02.2016 18:53    #301
Nasci, bo do tej pory na MFM sytuacje, które warto komentować, są w większości negatywne. To nie przedstawia zbyt dobrego obrazu prężnie rozwijającego się portalu.

edit: Mahdi mógłby przynajmniej odczekać chwilę, by to wyglądało jako tako poważnie, a w tej chwili, gdzie rezygnacje zostały dodane w odstępie 6 minut, możliwości są dwie- albo obaj panowie nie wytrzymali z Mahdim, albo po prostu mieli swoje zdanie, przez co to Mahdi nie wytrzymał z nimi. Cyrk jednym słowem.

// Edytowano 4 razy, ostatni raz 06.02.2016 o godz. 18:57

 Nascimento1998 Partyzant

Postów: 1403
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 11.03.2013
Poziom ostrzeżeń: 0
0
06.02.2016 19:01    #302
To Twoja opinia.

Zrezygnowali - po prostu, zastąpią ich nowi.

 romantico Partyzant

Postów: 1809
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 07.11.2010
Skąd: Szczecin/Katowice
Poziom ostrzeżeń: 0
0
06.02.2016 19:09    #303
[quote="Nascimento1998"]To Twoja opinia.

Zrezygnowali - po prostu, zastąpią ich nowi.[/quote]

Na pewno. Przynajmniej wypełnione zostanie "jeden blog dziennie".
Nascimento, szkoda, że nie zauważasz, że tylko na Waszym serwisie jest cenzura i usuwanie komentarzy, które do braku kultury mają tak daleko jak ja do NY. Banowanie za "insynuacje". A najlepsze te teksty a'la Mój serwis, to stul papę (przenośnia poetycka"

 Nascimento1998 Partyzant

Postów: 1403
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 11.03.2013
Poziom ostrzeżeń: 0
0
06.02.2016 19:10    #304
Piszesz o tym jednym blogu, jakby wcześniej nie pojawiły się inne... Po co taka manipulacja?

 SuperZiemniak Naczelnik Służb Wywiadowczych

Postów: 1663
Grupa: Moderator
Dołączył: 19.03.2014
Skąd: Warszawa
Poziom ostrzeżeń: 0
0
06.02.2016 19:14    #305
Dziwne... albo jest to niepoważne zachowanie tych dwóch Panów, bo w końcu wiedzieli na co się piszą i że to jest praca na cały rok (lub dłużej), albo faktycznie mieli jakąś scysje z Mahdim i ja się skłaniam ku tej wersji.
Nie wierzę w przypadki, że obaj doskonali kandydaci nagle dostali problemów w sferze prywatnej/osobistej (było chyba mówione, że przynajmniej Brazzo ma stabilną sytuacje - nie mogę sprawdzić, bo chyba zniknęły teksty o naborze i wyłonieniu szefa. Nascimento?), mimo że tak jak wspomniałem, wiedzieli o tym jaka czeka ich praca. Może doszło do jakiegoś nieporozumienia między nimi? Może nie zgodzili się, aby podpisać i wysłać wymagany, tajemniczy papier przez Mahdiego? Może po prostu chcą wystartować w RM (wątpliwy powód)? Co się tam stało, to nigdy się nie dowiemy, ale jedno jest pewne - to może tylko zaszkodzić wizerunkowi MFM.

 romantico Partyzant

Postów: 1809
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 07.11.2010
Skąd: Szczecin/Katowice
Poziom ostrzeżeń: 0
0
06.02.2016 19:15    #306
[quote="Nascimento1998"]Piszesz o tym jednym blogu, jakby wcześniej nie pojawiły się inne... Po co taka manipulacja?[/quote]

Daleki jestem od manipulacji. A zapomniałbym.
Zgłaszam się na szefa RM. Konto mi możecie założyć. Bolson pewnie też by pomógł. Bolson???
Bez żadnych CV, skype i innych bzdetów. Zakres obowiązków do negocjacji a nie do narzucenia. Jak niezależność to niezależność.

 Bolson Minister ds. Nagłych

Postów: 4270
Grupa: Moderator
Dołączył: 14.01.2010
Skąd: Lubin
Poziom ostrzeżeń: 0
0
06.02.2016 19:22    #307
Maila do Mahdiego znasz. Nie sądzę żeby był przychylny Twojej kandydaturze, ale możesz zapytać.
Frankly, I don't give a damn.
OH YEAH https://www.youtu(...)RVTTntoI
CREAM OF THE CROP https://www.youtu(...)Bjl3MWWs

 Pucek Stachanowiec

Postów: 7239
Grupa: Moderator
Dołączył: 24.08.2007
Poziom ostrzeżeń: 0
0
06.02.2016 19:26    #308
Wypada nam tylko czekać na przedstawienie prawdziwych powodów przez głównych bohaterów.

// Edytowano 2 razy, ostatni raz 06.02.2016 o godz. 19:29

To piłkarze przegrywają Twoje mecze, a nie taktyka. Ludzie wygadali już mnóstwo bzdur o taktyce, a ledwo wiedzą jak wygrać w domino.

 Nascimento1998 Partyzant

Postów: 1403
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 11.03.2013
Poziom ostrzeżeń: 0
0
06.02.2016 19:34    #309
@SuperZiemniak - Nie wiem, możliwe że zniknęły (to byłoby normalne, w końcu jutro powtórka). Macie oczywiście prawo się nad tym zastanawiać, jak w jakiś trudnych sprawach, cóż to się stało, ale tak naprawdę to będą tylko domysły - sam nie wiem i zbytnio się tym nie interesuje.

A wizerunek? Najlepszy wizerunek może zrobić dobra praca następców.

 Lucas. Partyzant

Postów: 608
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 28.05.2010
Skąd: Wrocław
Poziom ostrzeżeń: 0
0
06.02.2016 19:35    #310
[quote="Nascimento1998"]Piszesz o tym jednym blogu, jakby wcześniej nie pojawiły się inne... Po co taka manipulacja?[/quote]

Manipulacja, insynuacja, kłamstwa. Słowa-tagi MFM. Po wpisaniu tego w google powinniśmy na pierwszym miejscu uświadczyć odnośnik do tej strony.

[quote="Nascimento1998"]Zrezygnowali - po prostu, zastąpią ich nowi.[/quote]

Nasci, proszę, nie kłam. Przecież aż ci nos rośnie. Gdyby odeszli z powodów osobistych, to nie zrobiliby tego w tym samym czasie i w tych samych słowach. Komedia, cyrk, dramat.

Strona

Musisz się zalogować, aby dodać odpowiedź.

PRZEGLĄDAJĄ TEMAT

1 aktywny w tym 0 zarejestrowanych, 1 gość, 0 ukrytych

FM REVOLUTION - OFICJALNA STRONA SERII FOOTBALL MANAGER W POLSCE
Największa polska społeczność Ponad 70 tysięcy zarejestrowanych użytkowników nie może się mylić!
Polska Liga Update Plik dodający do Football Managera opcję gry w niższych ligach polskich!
FM Revolution Cut-Out Megapack Największy, w pełni dostępny zestaw zdjęć piłkarzy do Football Managera.
Aktualizacje i dodatki Uaktualnienia, nowe grywalne kraje i inne nowości ze światowej sceny.
Talenty do Football Managera Znajdziesz u nas setki nazwisk wonderkidów. Sprawdź je wszystkie!
Polska baza danych - dyskusja Masz uwagi do jakości wykonania Ekstraklasy lub 1. ligi? Napisz tutaj!
Copyright © 2002-2024 by FM Revolution
[x]Informujemy, że ta strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką plików cookies. W każdym czasie możesz określić w swojej przeglądarce warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies.