Strona

Polska Scena FM

 romantico Partyzant

Postów: 1809
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 07.11.2010
Skąd: Szczecin/Katowice
Poziom ostrzeżeń: 0
0
06.02.2016 20:09    #321
[quote="Pucek"]Otrzymałem wiadomość, z której wynika, że głównym powodem rezygnacji jest... jakby to mógł ująć... potwierdzenie powszechnej opinii na temat wydawcy MFM. Zachęcam oczywiście samego zainteresowanego oraz drugą osobę, która zrezygnowała do zabrania głosu.[/quote]

Pucek byś napisał dosadnie a nie zmuszasz do myślenia :)

 Lucas. Partyzant

Postów: 608
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 28.05.2010
Skąd: Wrocław
Poziom ostrzeżeń: 0
0
06.02.2016 20:15    #322
[quote="Pucek"]Otrzymałem wiadomość, z której wynika, że głównym powodem rezygnacji jest... jakby to mógł ująć... potwierdzenie powszechnej opinii na temat wydawcy MFM. Zachęcam oczywiście samego zainteresowanego oraz drugą osobę, która zrezygnowała do zabrania głosu.[/quote]

Kółko wzajemnej adoracji. Nawet jak ktoś napisze, że czarne jest białe, przytaknij, daj mocne, poproś o więcej. Nic nowego, Pucek, nic nowego. Ciekawsze jest, w jaki sposób zostali potraktowani, bo słowa, które usłyszeli kulturalne nie były. Ale więcej nie piszę, bo nie mogę.

 romantico Partyzant

Postów: 1809
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 07.11.2010
Skąd: Szczecin/Katowice
Poziom ostrzeżeń: 0
0
06.02.2016 20:23    #323
[quote="Lucas."][quote="Pucek"]Otrzymałem wiadomość, z której wynika, że głównym powodem rezygnacji jest... jakby to mógł ująć... potwierdzenie powszechnej opinii na temat wydawcy MFM. Zachęcam oczywiście samego zainteresowanego oraz drugą osobę, która zrezygnowała do zabrania głosu.[/quote]

Kółko wzajemnej adoracji. Nawet jak ktoś napisze, że czarne jest białe, przytaknij, daj mocne, poproś o więcej. Nic nowego, Pucek, nic nowego. Ciekawsze jest, w jaki sposób zostali potraktowani, bo słowa, które usłyszeli kulturalne nie były. Ale więcej nie piszę, bo nie mogę.[/quote]

A od kogo można sie dowiedzieć, bo już zgłosiłem się na szefa RM.

 Lucas. Partyzant

Postów: 608
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 28.05.2010
Skąd: Wrocław
Poziom ostrzeżeń: 0
0
06.02.2016 20:28    #324
Jeżeli dana osoba będzie chciała, to się do ciebie odezwie. Może i nawet coś więcej skrobnie, wszystko w swoim czasie.

A na MFM już pojawiają się nieprzychylne komentarze, czekamy na pierwsze bany i dyplomatyczne usuwanie wypowiedzi.

 Pucek Stachanowiec

Postów: 7239
Grupa: Moderator
Dołączył: 24.08.2007
Poziom ostrzeżeń: 0
0
06.02.2016 20:33    #325
Publikuję po uzyskaniu zgody nadawcy i ustaleniu treści.

Otrzymałem wiadomość:
Rezygnuję z powodów osobistych. Osobiście nie wyobrażam sobie jak można współpracować z tak zakompleksionym człowiekiem jakim jest wydawca, jego wizja świata i strony, kompletnie rozmijają się z moją, toteż postanowiłem odejść, bo nie pozwolę siebie obrażać i by taka osoba dawała mi jakieś bzdurne rozkazy.
To piłkarze przegrywają Twoje mecze, a nie taktyka. Ludzie wygadali już mnóstwo bzdur o taktyce, a ledwo wiedzą jak wygrać w domino.

 robal15 Młody aktywista

Postów: 2961
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 04.11.2008
Skąd: Poznan
Poziom ostrzeżeń: 0
0
06.02.2016 20:34    #326
I już tematy zostały usunięte - cenzura nie śpi :D
"Bezczelny młody człowiek" Aga 2k15

 Pikawa Artysta Rewolucji

Postów: 911
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 09.11.2013
Skąd: Warszawa
Poziom ostrzeżeń: 0
0
06.02.2016 20:34    #327
[quote="Lucas."]Jeżeli dana osoba będzie chciała, to się do ciebie odezwie. Może i nawet coś więcej skrobnie, wszystko w swoim czasie.

A na MFM już pojawiają się nieprzychylne komentarze, czekamy na pierwsze bany i dyplomatyczne usuwanie wypowiedzi.[/quote]
Mainfestów z rezygnacjami już nie ma

[quote="robal15"]I już tematy zostały usunięte - cenzura nie śpi :D[/quote]
:v

// Edytowano 1 raz, ostatni raz 06.02.2016 o godz. 20:34

.

 Bolson Minister ds. Nagłych

Postów: 4270
Grupa: Moderator
Dołączył: 14.01.2010
Skąd: Lubin
Poziom ostrzeżeń: 0
0
06.02.2016 20:34    #328
Oba blogi o rezygnacji zostały usunięte.
Frankly, I don't give a damn.
OH YEAH https://www.youtu(...)RVTTntoI
CREAM OF THE CROP https://www.youtu(...)Bjl3MWWs

 romantico Partyzant

Postów: 1809
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 07.11.2010
Skąd: Szczecin/Katowice
Poziom ostrzeżeń: 0
0
06.02.2016 20:34    #329
[quote="Lucas."]Jeżeli dana osoba będzie chciała, to się do ciebie odezwie. Może i nawet coś więcej skrobnie, wszystko w swoim czasie.

A na MFM już pojawiają się nieprzychylne komentarze, czekamy na pierwsze bany i dyplomatyczne usuwanie wypowiedzi.[/quote]

Powiem, że podziwiam osoby, które potrafią mieć swoje zdanie na tamtym serwisie:

[quote]Mahdi, oczywiście, że mają znaczenie. Ludzie powinni wiedzieć na co się piszą i że będą mieli do czynienia ze skrajnościami oraz z ograniczeniem suwerenności, żałuję że ja wcześniej o tym nie wiedziałem, bo bym się tego nie podjąl. [/quote]

Wychodzi na to, że zakres obowiązków jest mocno kontrolowany i ograniczony władzą Ojca.

 Pikawa Artysta Rewolucji

Postów: 911
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 09.11.2013
Skąd: Warszawa
Poziom ostrzeżeń: 0
0
06.02.2016 20:38    #330
Do usunięcia -.-

// Edytowano 1 raz, ostatni raz 06.02.2016 o godz. 20:39

.

Strona

Musisz się zalogować, aby dodać odpowiedź.

PRZEGLĄDAJĄ TEMAT

1 aktywny w tym 0 zarejestrowanych, 1 gość, 0 ukrytych

FM REVOLUTION - OFICJALNA STRONA SERII FOOTBALL MANAGER W POLSCE
Największa polska społeczność Ponad 70 tysięcy zarejestrowanych użytkowników nie może się mylić!
Polska Liga Update Plik dodający do Football Managera opcję gry w niższych ligach polskich!
FM Revolution Cut-Out Megapack Największy, w pełni dostępny zestaw zdjęć piłkarzy do Football Managera.
Aktualizacje i dodatki Uaktualnienia, nowe grywalne kraje i inne nowości ze światowej sceny.
Talenty do Football Managera Znajdziesz u nas setki nazwisk wonderkidów. Sprawdź je wszystkie!
Polska baza danych - dyskusja Masz uwagi do jakości wykonania Ekstraklasy lub 1. ligi? Napisz tutaj!
Copyright © 2002-2024 by FM Revolution
[x]Informujemy, że ta strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką plików cookies. W każdym czasie możesz określić w swojej przeglądarce warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies.