Strona

Polska Scena FM

 romantico Partyzant

Postów: 1809
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 07.11.2010
Skąd: Szczecin/Katowice
Poziom ostrzeżeń: 0
0
06.02.2016 19:36    #311
[quote="Nascimento1998"]@SuperZiemniak - Nie wiem, możliwe że zniknęły (to byłoby normalne, w końcu jutro powtórka). Macie oczywiście prawo się nad tym zastanawiać, jak w jakiś trudnych sprawach, cóż to się stało, ale tak naprawdę to będą tylko domysły - sam nie wiem i zbytnio się tym nie interesuje.

A wizerunek? Najlepszy wizerunek może zrobić dobra praca następców.[/quote]

Zgłoszenie wysłane. Mam nadzieję, że Bolson też się zgłosisz. Nascimento jako czwarta władza na MFM liczę na Twoje poparacie. Jestem nawet w stanie zdjąć swój avatar :-)

 Nascimento1998 Partyzant

Postów: 1403
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 11.03.2013
Poziom ostrzeżeń: 0
0
06.02.2016 19:38    #312
@Lucas - to było kłamstwo w takim razie, ale nie czepiam się już.

Gdzie kłamie? Napisałem, że zrezygnowali, to nie kłamstwo. Nie wiem dlaczego, nie zacznę przecież zmyślać.

@Romantico - Ja za wybór odpowiedzialny nie jestem, popierał nikogo też nie będę.

// Edytowano 1 raz, ostatni raz 06.02.2016 o godz. 19:39

 Pucek Stachanowiec

Postów: 7239
Grupa: Moderator
Dołączył: 24.08.2007
Poziom ostrzeżeń: 0
0
06.02.2016 19:40    #313
Fajnie, że napisałeś, iż nie wiesz dlaczego zrezygnowali, bo tym samym dałeś nam znać, że treść tych oświadczeń i wpisanych powodów jest niewiele warta :P
To piłkarze przegrywają Twoje mecze, a nie taktyka. Ludzie wygadali już mnóstwo bzdur o taktyce, a ledwo wiedzą jak wygrać w domino.

 Nascimento1998 Partyzant

Postów: 1403
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 11.03.2013
Poziom ostrzeżeń: 0
0
06.02.2016 19:48    #314
Nie rozumiem? Nie wiem, bo tym zajmuje się Mahdi.

 Bolson Minister ds. Nagłych

Postów: 4270
Grupa: Moderator
Dołączył: 14.01.2010
Skąd: Lubin
Poziom ostrzeżeń: 0
0
06.02.2016 19:48    #315
Nie zgłoszę się. Kończąc studia i będąc na praktykach mam za dużo na głowie. Do tego sprawy prywatne i w miarę możliwości FM Rev. Za dużo, żebym dokładał sobie obowiązków.
Frankly, I don't give a damn.
OH YEAH https://www.youtu(...)RVTTntoI
CREAM OF THE CROP https://www.youtu(...)Bjl3MWWs

 Brudas Socrealista

Postów: 462
Grupa: Administrator
Dołączył: 29.11.2004
Skąd: Krotoszyn
Poziom ostrzeżeń: 0
0
06.02.2016 19:51    #316
[quote="robal15"][quote="romantico"][quote="robal15"]Ubaw po pachy :)
[quote="Nascimento1998"]Wreszcie macie o czym dyskutować ;)[/quote]
Przynajmniej tutaj można:P[/quote]

K.O

 Pucek Stachanowiec

Postów: 7239
Grupa: Moderator
Dołączył: 24.08.2007
Poziom ostrzeżeń: 0
0
06.02.2016 19:54    #317
Otrzymałem wiadomość, z której wynika, że głównym powodem rezygnacji jest... jakby to mógł ująć... potwierdzenie powszechnej opinii na temat wydawcy MFM. Zachęcam oczywiście samego zainteresowanego oraz drugą osobę, która zrezygnowała do zabrania głosu.
To piłkarze przegrywają Twoje mecze, a nie taktyka. Ludzie wygadali już mnóstwo bzdur o taktyce, a ledwo wiedzą jak wygrać w domino.

 Sidorf Partyzant

Postów: 204
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 16.10.2009
Skąd: Tuszyn
Poziom ostrzeżeń: 0
0
06.02.2016 19:54    #318
Jestem prawie pewny, że chodzi o niezbyt miłe powitanie nowej administratorki. Pierwsze dwa komentarze w pierwszym jej blogu. Screen: http://zapod(...)png.html
Widocznie nawet osoby wysoko postawione nie mogą krytykować władzy. Jak żyć?

 Brudas Socrealista

Postów: 462
Grupa: Administrator
Dołączył: 29.11.2004
Skąd: Krotoszyn
Poziom ostrzeżeń: 0
0
06.02.2016 19:55    #319
[quote="romantico"][quote="Nascimento1998"]Piszesz o tym jednym blogu, jakby wcześniej nie pojawiły się inne... Po co taka manipulacja?[/quote]

Daleki jestem od manipulacji. A zapomniałbym.
Zgłaszam się na szefa RM. Konto mi możecie założyć. Bolson pewnie też by pomógł. Bolson???
Bez żadnych CV, skype i innych bzdetów. Zakres obowiązków do negocjacji a nie do narzucenia. Jak niezależność to niezależność.[/quote]

Do odważnych świat należy. Zrobisz jakąś kampanie, wymyślisz hasło. Najodpowiedniejsze dla tego serwisu byłoby "Yes, Shut Up" ;)

 Lucas. Partyzant

Postów: 608
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 28.05.2010
Skąd: Wrocław
Poziom ostrzeżeń: 0
0
06.02.2016 19:57    #320
[quote="Nascimento1998"]Gdzie kłamie? Napisałem, że zrezygnowali, to nie kłamstwo. Nie wiem dlaczego, nie zacznę przecież zmyślać.[/quote]

Piszesz, że nie wiesz o co chodzi, nie mieszasz się w to, ale zaraz piszesz, że to ONI podjęli decyzję o tym, że odchodzą. Nawet gdyby tak było, to dlaczego napisali identyczne posty z identycznymi powodami? W identycznym czasie? Kłamstwem jest to, że odpowiedzialność ponoszą te dwie osoby. Bo w tej chwili tak to wygląda- dwóch panów sobie zażartowało z Mahdiego, nieodpowiedzialne dzieciaki. Po prostu nie wierzę w to, bo na własnej skórze przekonałem się kim jest Mahdi- agresywny, niekulturalny, pseudo-despota, szukający przyklasku u zapatrzonych w niego dzieciaków.

[quote="Brudas"][quote="romantico"][quote="Nascimento1998"]Do odważnych świat należy. Zrobisz jakąś kampanie, wymyślisz hasło. Najodpowiedniejsze dla tego serwisu byłoby "Yes, Shut Up" ;)[/quote]

Sugeruję hasło w stylu "Tak panie, wszystko co sobie zażyczysz!" :D

// Edytowano 1 raz, ostatni raz 06.02.2016 o godz. 20:00

Strona

Musisz się zalogować, aby dodać odpowiedź.

PRZEGLĄDAJĄ TEMAT

1 aktywny w tym 0 zarejestrowanych, 1 gość, 0 ukrytych

FM REVOLUTION - OFICJALNA STRONA SERII FOOTBALL MANAGER W POLSCE
Największa polska społeczność Ponad 70 tysięcy zarejestrowanych użytkowników nie może się mylić!
Polska Liga Update Plik dodający do Football Managera opcję gry w niższych ligach polskich!
FM Revolution Cut-Out Megapack Największy, w pełni dostępny zestaw zdjęć piłkarzy do Football Managera.
Aktualizacje i dodatki Uaktualnienia, nowe grywalne kraje i inne nowości ze światowej sceny.
Talenty do Football Managera Znajdziesz u nas setki nazwisk wonderkidów. Sprawdź je wszystkie!
Polska baza danych - dyskusja Masz uwagi do jakości wykonania Ekstraklasy lub 1. ligi? Napisz tutaj!
Copyright © 2002-2024 by FM Revolution
[x]Informujemy, że ta strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką plików cookies. W każdym czasie możesz określić w swojej przeglądarce warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies.