Strona

TUTAJ NAKRZYCZ NA FOOTBALL MANAGERA

 ag-25 Partyzant

Postów: 415
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 09.09.2007
Skąd: Łódź
Poziom ostrzeżeń: 0
0
18.11.2015 15:22    #311
Ehhhh, chciałem wypożyczyć z League 1 zawodnika do mnie do League 2. Złożyłem ofertę, po kilku dniach klub z Conference złożył swoją ofertę. Po następnych dniach piłkarz, na którym bardzo mi zależało wybrał pójście do 5 ligi! U mnie miał być kluczową postacią, tam jest zawodnikiem pierwszej drużyny! Ku...wa mać!!!! WTF?

 Makaronczterojaj... Partyzant

Postów: 543
Grupa: Użytkownik
Dołączyła: 03.05.2014
Poziom ostrzeżeń: 0
0
19.11.2015 07:52    #312
wymiękłem. 7 tytułów Juwentusu, 6 Legi , 6 Bayernu, 6 Barcelony, W lidze włoskiej finał Pucharu Włoch z Juwentusem. 3:1, 4:2, mecz kończymy wynikiem 5:5. Następny mecz prowadzę 2:0 by zremisować 3:3. Za miesiąc czy dwa Polska Norwegia do 65 minuty 3:0.Zagadka ,jakim wynikiem skończył się mecz? Mecz o superpuchar Europy 2:0 do przerwy. Po 65 minutach jest już 2:2. Natłok tych debilizmów jest po prostu kuriozalny.

 Konradbis Partyzant

Postów: 102
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 24.09.2009
Skąd: Lublin
Poziom ostrzeżeń: 0
0
19.11.2015 19:23    #313
Żal dupe ściska. Wygrywam u siebie mecz z Man City 5-1 by za kilka dni przegrać u siebie z 18 w tabeli Aston Villa 0-3. Powiedziec by sie chciało: ale to juz było w Fm-ie 2015 ale powróci w Fm-ie 2017. Ogromna nieskuteczność piłkarzy, tytanowi bramkarze, straszne wahania formy.

 student137 Partyzant

Postów: 420
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 25.09.2009
Skąd: czarny
Poziom ostrzeżeń: 0
0
19.11.2015 20:21    #314
[quote="Konradbis"]Żal dupe ściska. Wygrywam u siebie mecz z Man City 5-1 by za kilka dni przegrać u siebie z 18 w tabeli Aston Villa 0-3. Powiedziec by sie chciało: ale to juz było w Fm-ie 2015 ale powróci w Fm-ie 2017. Ogromna nieskuteczność piłkarzy, tytanowi bramkarze, straszne wahania formy.[/quote]

Totalnie się nie zgadzam. Liga Angielska to liga w której każdy może wygrać z każdym więc nie ma co się dziwić z 5-1 i 0-3. Popatrz na Chelsea, Lecha, Partizana w tym sezonie.

Fm16 jest niezły, pomimo drobnych rzeczych jak np ekran finansowy, który wg mnie zjebali ale reszta im wyszła znakomicie. Od dawien dawna widzę, że moi zawodnicy w 100% robią co im nakazuję, skutecznośc strzelanych karnych spadła, zminimalizowano kontrgole oraz niepokonanych bramkarzy, podobnie się ma nieskutecznością która jest mniejsza, tak samo zmniejszono premie własnego boisko. Nie moge się więc zgodzić z krytyką, może masz złą taktykę, złych trenerów lub ich za mało i sa przetrenowani albo mają morale niskie bo u mnie wykonują 100% tego co mają.

Zarzut mogę mieć jedynie do poziomiu trudności bo wydaje mi się, że gra jest łatwiejsza.
Grałem Arsenalem, Jagiellonią, Zyliną, Milanem i teraz Rijeką i tylko Jagiellonią w pierwszy sezonie nie zdobyłem mistrzostwa,przegrałem o 1pkt.

// Edytowano 1 raz, ostatni raz 19.11.2015 o godz. 20:25

 romantico Partyzant

Postów: 1809
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 07.11.2010
Skąd: Szczecin/Katowice
Poziom ostrzeżeń: 0
0
19.11.2015 21:48    #315
Z całym szacunkiem do wypowiadających się ale czy ktoś może mi wytłumaczyć jaki jest sens przyrównywania FMa do rzeczywistych drużyn i ich osiągnięć czy porażek?
Za esencję FMa odpowiada kod gry....stworzony przez człowieka zaś za postawę poszczególnych zawodników na boisku może odpowiadać nocna impreza czy kłótnia z żoną/kochanką etc. Człowieka nie zaprogramujesz,a FM nigdy nie odzwierciedli rzeczywistości - niezliczona ilośc zależnych, których nie da się wrzucić w grę.

// Edytowano 1 raz, ostatni raz 19.11.2015 o godz. 21:49

 Makaronczterojaj... Partyzant

Postów: 543
Grupa: Użytkownik
Dołączyła: 03.05.2014
Poziom ostrzeżeń: 0
0
20.11.2015 06:11    #316
to co napisałem to dowód,że gra jest atraktorem, o czym zresztą piszę od jakiegoś tam czasu, a kolega tylko to potwierdził.A jak jest atraktorem, to wykorzystuje pewne proste modele.

 Konradbis Partyzant

Postów: 102
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 24.09.2009
Skąd: Lublin
Poziom ostrzeżeń: 0
0
20.11.2015 09:27    #317
[quote="student137"][quote="Konradbis"]Żal dupe ściska. Wygrywam u siebie mecz z Man City 5-1 by za kilka dni przegrać u siebie z 18 w tabeli Aston Villa 0-3. Powiedziec by sie chciało: ale to juz było w Fm-ie 2015 ale powróci w Fm-ie 2017. Ogromna nieskuteczność piłkarzy, tytanowi bramkarze, straszne wahania formy.[/quote]

Totalnie się nie zgadzam. Liga Angielska to liga w której każdy może wygrać z każdym więc nie ma co się dziwić z 5-1 i 0-3. Popatrz na Chelsea, Lecha, Partizana w tym sezonie.

Fm16 jest niezły, pomimo drobnych rzeczych jak np ekran finansowy, który wg mnie zjebali ale reszta im wyszła znakomicie. Od dawien dawna widzę, że moi zawodnicy w 100% robią co im nakazuję, skutecznośc strzelanych karnych spadła, zminimalizowano kontrgole oraz niepokonanych bramkarzy, podobnie się ma nieskutecznością która jest mniejsza, tak samo zmniejszono premie własnego boisko. Nie moge się więc zgodzić z krytyką, może masz złą taktykę, złych trenerów lub ich za mało i sa przetrenowani albo mają morale niskie bo u mnie wykonują 100% tego co mają.

Zarzut mogę mieć jedynie do poziomiu trudności bo wydaje mi się, że gra jest łatwiejsza.
Grałem Arsenalem, Jagiellonią, Zyliną, Milanem i teraz Rijeką i tylko Jagiellonią w pierwszy sezonie nie zdobyłem mistrzostwa,przegrałem o 1pkt.[/quote]


Co do treningu w 5 jego rodzajach mam najlepszy w Premier League a w pozostałych 2 w lidze, trenerów wiecej nie moge mieć wiec nie są przepracowani, a taktyka jak dotychczas sie sprawdzała gram Man Utd od wielu lat i tak źle jeszcze nie było. uderzam głową w mur. Mimo znaczącej przewagi w większości spotkań piłkarze są okropnie nieskuteczni albo bramkarz przeciwnika broni jak szalony a z kolei przeciwnik co kontra to gol bądź groźna sytuacja.

 -Patryk- Partyzant

Postów: 43
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 01.05.2009
Skąd: Mława
Poziom ostrzeżeń: 0
0
20.11.2015 14:35    #318
We wszystkich wcześniejszych wersjach miałem sytuacje, ze dana taktyka się... zużywała. Nie jestem pewien czy dlatego, że jednych piłkarzy sprzedawałem, a drugich kupowałem i nie pasowali do taktyki, którą wygrywałem mistrzostwa przez dwa lata, czy może komputer rozpracował daną taktykę ( jest to możliwe?), ale po jej zmianie sytuacja wracała do normy i znowu piłkarze grali tak jak na mistrzów przystaje ;)

 student137 Partyzant

Postów: 420
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 25.09.2009
Skąd: czarny
Poziom ostrzeżeń: 0
0
20.11.2015 15:03    #319
Też mi się tak wiele lat temu zdawało. Pamiętaj o rozmowach z piłkarzami, o przydzielaniu im ról, trenowaniu indywidualnym oraz nauki lub oduczania zagrań względem taktyki, a także o tym aby ich nie przetrenować lub odwrotnie dać za mały wycisk. Kupuj zawodników pod taktykę z odpowiednimi atrybutami, czasami kupić trochę gorszego grajka niż lepszego. Team spirit :)

 ag-25 Partyzant

Postów: 415
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 09.09.2007
Skąd: Łódź
Poziom ostrzeżeń: 0
0
20.11.2015 15:12    #320
A tutaj coś dla narzekających na silnik, że gra czasem strzela niewiarygodne bramki:

Co Wy na to?

https(...)FRn8hMr4

Strona

Musisz się zalogować, aby dodać odpowiedź.

PRZEGLĄDAJĄ TEMAT

1 aktywny w tym 0 zarejestrowanych, 1 gość, 0 ukrytych

FM REVOLUTION - OFICJALNA STRONA SERII FOOTBALL MANAGER W POLSCE
Największa polska społeczność Ponad 70 tysięcy zarejestrowanych użytkowników nie może się mylić!
Polska Liga Update Plik dodający do Football Managera opcję gry w niższych ligach polskich!
FM Revolution Cut-Out Megapack Największy, w pełni dostępny zestaw zdjęć piłkarzy do Football Managera.
Aktualizacje i dodatki Uaktualnienia, nowe grywalne kraje i inne nowości ze światowej sceny.
Talenty do Football Managera Znajdziesz u nas setki nazwisk wonderkidów. Sprawdź je wszystkie!
Polska baza danych - dyskusja Masz uwagi do jakości wykonania Ekstraklasy lub 1. ligi? Napisz tutaj!
Copyright © 2002-2024 by FM Revolution
[x]Informujemy, że ta strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką plików cookies. W każdym czasie możesz określić w swojej przeglądarce warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies.