Strona

TUTAJ NAKRZYCZ NA FOOTBALL MANAGERA

 arkadekarek Partyzant

Postów: 15
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 01.09.2012
Poziom ostrzeżeń: 0
0
22.01.2016 14:14    #341
a ja sie pytam dlaczego dzis nie moge wejsc na fm..wczoraj normalnie gralem..dzis nie moge..klikam klikam i nic..mam odistalowac i zainstalowac na nowo? serio pytam..pomocy!!!

 kell1987 Partyzant

Postów: 742
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 11.07.2011
Skąd: Rumia
Poziom ostrzeżeń: 0
0
22.01.2016 14:33    #342
być może steam musi Ci się zaktualizować. Może zabrzmi to banalnie, ale próbowałeś włączyć i wyłączyć komputer?
Mi się tak nie raz zdarzało, a jak wyłączałem to maiłem pełno aktualizacji windowsa nie porobionych.

 arkadekarek Partyzant

Postów: 15
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 01.09.2012
Poziom ostrzeżeń: 0
0
22.01.2016 14:50    #343
heh w sumie moze masz racje..kiedys chyba wlasnie wylaczenie kompa pomoglo:)..zobaczymy..do tej pory w 2016 nie bylo problemow z aktualizacja:),,,dzieki z aodpowiedz.pozdrawiam

 arkadekarek Partyzant

Postów: 15
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 01.09.2012
Poziom ostrzeżeń: 0
0
22.01.2016 15:07    #344
i dupa..nie wlącza sie:(

 Crasher001 Partyzant

Postów: 59
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 18.01.2015
Poziom ostrzeżeń: 0
0
22.01.2016 19:52    #345
Pierdole... nie da się grać w tą 16-stkę. Mam nabite 100 godzin a jedyne co zagrałem to trzy sezony gdzie najpierw zwolnili mnie z Sunderlandu a później awansowałem Brighton do Premier League. Nie mogę. Gdzie nie zacznę, jakim klubem to mnie jebią. Wygrywam 3-1, oni dostają czerwoną kartkę a i tak przepierdalam 3-4. Już się nawet nie cieszę po bramce, bo za max. 2 minuty jest odpowiedź z ich strony. Co bym nie zrobił za transfery, jaką ustawił formację, strategię i dbał o moich zawodników to i tak mnie jakiś skurwiały beniaminek dojedzie. Mam kurwa wrażenie, że ta gra robi mi to specjalnie. Co bym się do chuja nie natrudził i zdobył parę bramek to i tak punktów nie będzie na koniec spotkania. No nie, bo po co? Odinstalowałem to póki co, bo szkoda moich nerwów. Idę w poprzedniczkę pocisnąć, bo tam się chociaż dało coś wykombinować. Sorry wszystkim, ale mi ulżyło.

 arkadekarek Partyzant

Postów: 15
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 01.09.2012
Poziom ostrzeżeń: 0
0
23.01.2016 09:23    #346
poprzedniczki byly za latwe..ta jest ok:)..widzisz ja zaczolem kariere halmstad ..teraz jesten w aston villa , ale mialem rozmowy ze strpny psg , om , interu , fiorentiny z tych mocniejszych klubow..bo najwyzsza polka narazie nei zainteresowana..ale chyba mnie zaraz wyrzucom z aston villa bo ten sezon to padaka:)...i tez tyle kurew polecialo haha..ale coz.narazie nie moge gierki wlaczyc:(

 Crasher001 Partyzant

Postów: 59
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 18.01.2015
Poziom ostrzeżeń: 0
0
23.01.2016 11:03    #347
Ja z Brighton poleciałem w kwietniu za "harmonię" w klubie a jestem pewien, że bym się utrzymał. Potem przyjął mnie Manchester City i mi się znudziło. 100 mln na transfery + na każdą pozycję po 2/3 gwiazdy wartości 40 mln każda. Sunderland -> Brighton -> City.

 TakiKuba Partyzant

Postów: 52
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 12.06.2015
Poziom ostrzeżeń: 0
0
03.02.2016 17:40    #348
Pierwszy udany sezon w FM16. Villarealem wygrałem ligę i jestem przed finałem ligi europy. Zdominowałem, jestem w szoku poszło jakoś.. łatwo, zważywszy na moje poprzednie przygody z tą częścią. 90pkt, 28wygranych, 6remisów, 4porażki. Na drugim FCB z 74pkt. Real 71pkt. ATM 69pkt.
Strzelcy: 1. Ronaldo - 28 goli. 2. Mój Gabriel Barbosa 24 bramki. 3. Luis Suarez 22bramki. 4. Mój Leo Baptistao 18bramek.
Asysty: 1. Mój Rukavina 18asyst. 2. Mój Denis Suarez 13 asyst. 3. Kilku po 10asyst. 4/6. Mój Zivkovic 9asyst.
Najwięcej czystych kont mój Victor Valdes, najmniej straconych bramek Valdes na drugim miejscu.
W najwyższej średniej ocenie w sezonie na 20zawodników aż 9jest moich. Generalnie dominacja.
I co. I w jedynastce sezonu jest tylko dwóch moich zawodników. Balanta i D.Suarez. Zawodnikiem sezonu zostaje Messi. Najlepszym bramkarzem sezonu zostaje Alaverez z Celty. A Getafe które zajęło 8miejsce dostaje wyróżnienie za największy postęp. To spoko że wygrana ligi dominując Villarealem który według prognozy mediów miał zając 7miejsce jest mniej warta niż 8miejsce Getafe. Ponad to w tych wszystkich jedenastkach miesiąca rzadko co było widać moich grajków. Wkurzające... ale realistyczne, niezależnie co się będzie działo i tak Messi albo Ronaldo będą wyróżniani.
Ponad to od wyjścia z grupy w LE w każdym meczu rozgrywanym w tych rozgrywkach dostawałem czerwoną kartkę w pierwszej połowie!
Czas na finał ;)

 robal15 Młody aktywista

Postów: 2961
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 04.11.2008
Skąd: Poznan
Poziom ostrzeżeń: 0
0
07.02.2016 11:07    #349
Jak ja, kurwa, kocham tego fma. Bellerin kosztuje 15 mln ojro. Chce odejść, więc składam ofertę, a następnego dnia dostaję odpowiedź 300 mln ojro. Serio kurwa? 300 mln za niezadowolonego grajka? Albo chcę 20-latka, który się kisi w nicości - przez dwa lata zagrał 0 meczy (sić), a komputer żąda 150 mln... A gdy kontrakty im się skończą, to odejdą za darmo... Fuck the logic.
"Bezczelny młody człowiek" Aga 2k15

 -Patryk- Partyzant

Postów: 43
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 01.05.2009
Skąd: Mława
Poziom ostrzeżeń: 0
0
07.02.2016 11:38    #350
Dla mnie sytuacja jak najbardziej normalna (z obrońcą Arsenalu). On nie kosztuje 15 mln, tylko jest na tyle wyceniany, moze byc niezadowolony, ale Arsenal go nie chce sprzedac to rzucili cenę, która ma odstraszyć. Natomiast jeżeli zawodnik jest wystawiony na listę transferową na własne żądanie to tranfer zazwyczaj oscyluje w granicach wartości piłkarza.

Strona

Musisz się zalogować, aby dodać odpowiedź.

PRZEGLĄDAJĄ TEMAT

1 aktywny w tym 0 zarejestrowanych, 1 gość, 0 ukrytych

FM REVOLUTION - OFICJALNA STRONA SERII FOOTBALL MANAGER W POLSCE
Największa polska społeczność Ponad 70 tysięcy zarejestrowanych użytkowników nie może się mylić!
Polska Liga Update Plik dodający do Football Managera opcję gry w niższych ligach polskich!
FM Revolution Cut-Out Megapack Największy, w pełni dostępny zestaw zdjęć piłkarzy do Football Managera.
Aktualizacje i dodatki Uaktualnienia, nowe grywalne kraje i inne nowości ze światowej sceny.
Talenty do Football Managera Znajdziesz u nas setki nazwisk wonderkidów. Sprawdź je wszystkie!
Polska baza danych - dyskusja Masz uwagi do jakości wykonania Ekstraklasy lub 1. ligi? Napisz tutaj!
Copyright © 2002-2024 by FM Revolution
[x]Informujemy, że ta strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką plików cookies. W każdym czasie możesz określić w swojej przeglądarce warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies.