TUTAJ NAKRZYCZ NA FOOTBALL MANAGERA

 Foxyr Partyzant

Postów: 447
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 04.02.2017
Skąd: Opole
Poziom ostrzeżeń: 0
0
12.04.2018 16:38    #871
Niestety, FM pod względem wyceny zawodników kiedy grają oni wyraźnie lepiej niż wskazuje na to ich CA, lub kiedy dana liga bardzo szybko zyskuje reputację (np. windujesz ekstraklasę z tego 21 miejsca do top10) jest skopany i my jako gracze nic z tym nie zrobimy, a SI też ma to w dupie bo nie mają konkurencji. Bardziej dziwi mnie, że i tak chcą odejść mimo mistrzostwa i twierdzą, że nie dotrzymałeś obietnicy, ale to pewnie jakiś durny błąd... chociaż nwm, może obiecałeś im LM, a odpadłeś z niej i grasz tylko w LE? Ale generalnie tak czy inaczej bym ich olał, niby z niewolnika nie ma pracownika, ale w FMie te wszystkie bunty szatni są guzik warte, zaraz sami zapomną czego w sumie chcieli, bo prędzej czy później tamte kluby przestaną się nimi interesować, albo coś.

 Tommy71 Partyzant

Postów: 2
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 12.04.2018
Poziom ostrzeżeń: 0
0
12.04.2018 17:59    #872
Dzieki za odpowiedz Foxyr, rowniez wydaje mi sie to dziwne az wyslalbym screena ale to juz nowy sezon i tego nie ma w zakladce ''obietnice'' lecz to zwyciestwo a nawet tylko ''walke'' o mistrzostwo im obiecalem lige mistrzow dopiero teraz bede mial, z poczatku myslalem skoro on (rakels) tylko chce do lecha to ja w zaparte odsune go z druzyny zabiore numer i nie zglosze do rozgrywek ale po przeczytaniu twojej wiadomosci mysle ze moze zostanie i mu sie za chwile odwidzi.. tak co do tych obietnic to juz w 17 sie na kims tak przejechalem i od tamtej pory staram sie unikac jakichkolwiek obietnic bo pozniej cos sie sypie i nie wychodzi albo jak w tym przypadku cos sie buguje. jeszcze raz dzieki za wiadomosc, pozdrawiam

 pooh77 Partyzant

Postów: 81
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 25.11.2009
Skąd: Bydgoszcz
Poziom ostrzeżeń: 0
0
13.04.2018 23:23    #873
Wqrwia mnie zmiana, którą wprowadzono w 18-tce. Że można skautować tylko do 50-ciu zawodników, no pojebało kogoś?!?

 Ceyvol Premier Rewolucji

Postów: 3309
Grupa: Administrator
Dołączył: 18.10.2008
Skąd: Łódź
Poziom ostrzeżeń: 0
0
14.04.2018 15:48    #874
Musisz wykupić większy pakiet scoutingowy.
twitter.com/Ceyvol

 matias82 Partyzant

Postów: 28
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 26.04.2018
Poziom ostrzeżeń: 0
0
26.04.2018 12:07    #875
Ceny piłkarzy to są kur*a chyba z kosmosu.

 R.Baggio Partyzant

Postów: 65
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 14.05.2017
Skąd: Gdańsk
Poziom ostrzeżeń: 0
0
26.04.2018 17:03    #876
[quote="matias82"]Ceny piłkarzy to są kur*a chyba z kosmosu.[/quote]

A możesz coś bardziej konkretniej napisać ?

 matias82 Partyzant

Postów: 28
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 26.04.2018
Poziom ostrzeżeń: 0
0
26.04.2018 17:12    #877
Włącz sobie ceny piłkarzy z fm'a i powiedzmy przykładowo z transfermarkt i zobaczysz jaka jest różnica i najlepsze jest to,że jakiś Kameruńczyk gra w Chinach i jest wart 30 mln czysta abstrakcja.

 R.Baggio Partyzant

Postów: 65
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 14.05.2017
Skąd: Gdańsk
Poziom ostrzeżeń: 0
0
26.04.2018 20:16    #878
[quote="matias82"]Włącz sobie ceny piłkarzy z fm'a i powiedzmy przykładowo z transfermarkt i zobaczysz jaka jest różnica i najlepsze jest to,że jakiś Kameruńczyk gra w Chinach i jest wart 30 mln czysta abstrakcja.[/quote]

Po pierwsze - jaki Kameruńczyk?
Po drugie - to jest TYLKO gra.
Po trzecie - niektórych piłkarzy ceny są niższe, niektórych wyższe. Niektórzy (grając w FM17) okazują się rewelacją, podczas gdy faktycznie (stan na 26.04.2018) wyglądają na największe pomyłki footballu.
Po czwarte - duży wpływ na cenę gracza ma także to w jakiej lidze się on obecnie znajduje --- piłkarz przechodząc z Serie A do Ekstraklasy już na samym 'starcie' traci swoją wartość --- tak było od niepamiętnych czasów (czytaj - jak jeszcze nie musiała powstawać seria FMów).
Po piąte - 'dziwne' ceny to akurat najmniejszy problem tej gry.

 Foxyr Partyzant

Postów: 447
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 04.02.2017
Skąd: Opole
Poziom ostrzeżeń: 0
0
07.05.2018 02:20    #879
No ja nie mogę... gram sobie Odrą, sezon 27/28, jesień, po czterech kolejkach LM awans pewny, rok wcześniej był półfinał i ogólnie to tak kosimy w europie, że we współczynnikach klubów europejskich jestem na trzecim miejscu, za PSG i United, ale to są takie przekozaki w chwili obecnej że nie ruszysz. I nagle przychodzi do mnie mój kluczowy zawodnik z kontraktem na najbliższe cztery lata którego wyciągnąłem z rumuńskiej biedy i wychowałem jak syna, tak że dzisiaj gra sobie w kadrze hiszpani... i gość mi mówi, że on chce odejść do ATLETICO bo z nimi ma WIĘKSZE szanse na wygranie LIGII MISTRZÓW.
Żeby wam uświadomić komizm sytuacji Atleti rok wcześniej odpadło z LM już w fazie grupowej zajmując trzecie miejsce za... Olimpiakosem. Obecnie walczą o awans z Wolvfsburgiem - nie, Wilki nie są potęgą niemieckiej, ani jakiejkolwiek piłki (przez ostatnie 10 lat to może raz wyszli z grupy LM, a generalnie to zwykle ich w samej LM nie było). Atleti generalnie przez ostatnie 10 sezonów chyba raz przeskoczyło ćwierćfinał LM i półfinale przegrali wesoło z Arsenalem. Żeby było zabawniej to bodaj dwukrotnie ja osobiście eliminowałem ich z tych rozgrywek. I gość mi mówi, że z nimi ma większą szansę by coś ugrać w LM niż ze mną...
Ostatecznie nie dziwię się FMowi, że mu skrypt wywaliło w sytuacji gdy dziewiąta liga europy gdzie dla dwóch ekip sufitem jest faza grupowa LE, a dla reszty to jest w ogóle marzenie i jak komuś się od biedy uda awansować to i tak dostaje wpierdziel od Ferencvarosu (ostatnio Legia z nimi przegrała 2:0, dobry wicemistrz..) ma jeden zespół który co roku gra w ćwierćfinale albo i lepiej LM, no ale kurde... ja przez to teraz będę miał całe wakacje spieprzone (te wirtualne) bo mu obiecałem że w tym sezonie wygramy LM (więc ziomek pewnie się fochnie jak odpadniemy i do nowego sezonu mu przejdzie, FMie kocham to jak oddajesz zmienność zawodników xD)

 matias82 Partyzant

Postów: 28
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 26.04.2018
Poziom ostrzeżeń: 0
0
12.05.2018 13:03    #880
Je*ać tą zje*aną ku*wa grę..Zero realizmu zero!!..Usuwam te gówno z pulpitu bo można dostać ku*wicy.

Musisz się zalogować, aby dodać odpowiedź.

PRZEGLĄDAJĄ TEMAT

1 aktywny w tym 0 zarejestrowanych, 1 gość, 0 ukrytych

FM REVOLUTION - OFICJALNA STRONA SERII FOOTBALL MANAGER W POLSCE
Największa polska społeczność Ponad 70 tysięcy zarejestrowanych użytkowników nie może się mylić!
Polska Liga Update Plik dodający do Football Managera opcję gry w niższych ligach polskich!
FM Revolution Cut-Out Megapack Największy, w pełni dostępny zestaw zdjęć piłkarzy do Football Managera.
Aktualizacje i dodatki Uaktualnienia, nowe grywalne kraje i inne nowości ze światowej sceny.
Talenty do Football Managera Znajdziesz u nas setki nazwisk wonderkidów. Sprawdź je wszystkie!
Polska baza danych - dyskusja Masz uwagi do jakości wykonania Ekstraklasy lub 1. ligi? Napisz tutaj!
Copyright © 2002-2024 by FM Revolution
[x]Informujemy, że ta strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką plików cookies. W każdym czasie możesz określić w swojej przeglądarce warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies.