Strona

WKUR..........acy FM!!!!!!!!!!!!!

 myfunnygame Żołnierz frontu ideologicznego

Postów: 2972
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 25.11.2012
Skąd: Katowice
Poziom ostrzeżeń: 0
0
25.01.2013 00:36    #101
jeszcze raz apeluję jeśli macie jakieś problemy typu niska płaca dla scautow czy możliwość zatrudnienia malej liczby współpracownikow to piszcie do producentów...

chyba, że piszecie tu tylko dla pisania... to ok

 rumpelstiltskin Partyzant

Postów: 7
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 24.01.2013
Poziom ostrzeżeń: 0
0
25.01.2013 01:07    #102
[quote="Darein"]widocznie jestes lepszym graczem gratuluje tylko ja tez grajac osiagam rozne sukcesy nie jest zle tylko takich meczy w moim przypadku jest za duzo naprawde moze czegos nie ogarniam mam tez pretensje ze tak jak kolega wczesniej pisał mimo sukcesów nie moze zaproponowac wyzszej gaży ja tak mam ze sztabem szkoleniowym i naprawde te wyniki mnie dobijaja w 1 lub 2 sezonie jeszczce git potem to jest kosmos chodzi mi o wysokie wyniki w lm i te mutanty ktore w wieku 16 lat maja staty na miare np.kaki ile mozna powielac te same błedy[/quote]

Co do generowanych graczy, to z tego co zauważyłem akurat w tej edycji i tak jest pod tym względem lepiej - jest mniej przepakowanych 15-latków. Tak mi się przynajmniej wydaje. Kiedyś naprawdę trzeba było się naszukać, żeby znaleźć "wonderkida", w FM'ie12 było ich od groma. W tegorocznej edycji jest już ich mniej, choć i tak koksy się zdarzają. Tylko czy to błąd? Raczej nie, o ile jest zachowana granica ich liczebności.

 rumpelstiltskin Partyzant

Postów: 7
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 24.01.2013
Poziom ostrzeżeń: 0
0
26.01.2013 02:14    #103
Stało się - awansowałem przez baraże. Jestem w Blue Square Premier, do wykorzystania w budżecie mam 2500 funtów, max na kontrakt mogę wydać 500 funtów (zgadłem!) i... żaden z zawodników z obydwu niższych lig nie jest zainteresowany transferem!

Żeby było śmiesznie i mniej logicznie, udało mi się za te 500 funtów na tydzień ściągnąć reprezentanta Jamajki (Daniel Gordon) i reprezentanta Trynidadu i Tobago (Andre Boucaud). Piłkarzy z niższej ligi ruszyć jednak nie mogę. Opcji do wypożyczenia kogokolwiek też brak. Mimo 150 tysięcy na koncie (część poszła na 1000 dodatkowych miejsc na stadionie - zarząd sam się ogarnął), nadal scouting mam na poziomie żenującym i ruszyć się go nie da, a jakby nie patrzeć, to już czwarty sezon. Genialne!

EDIT: A propos rozbudowy stadionu - mając tak znakomite perspektywy transferowe, postanowiłem skupić się na juniorach. Zarząd w połowie poprzedniego sezonu przystał na podniesienie poziomu ich szkolenia i gdy prace dobiegały końca - BAM! - rozbudujmy stadion! Akcja "junior" została anulowana na potrzeby 1000 krzesełek, na co wpływu oczywiście nie miałem.

// Edytowano 1 raz, ostatni raz 26.01.2013 o godz. 02:20

 myfunnygame Żołnierz frontu ideologicznego

Postów: 2972
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 25.11.2012
Skąd: Katowice
Poziom ostrzeżeń: 0
0
26.01.2013 03:17    #104
Może nie wkurwiające ale zauważyłem że pierwsze podanie obu zespołów(dla jednego do kopnięcie piłki z kołą na środku, a dla drugiego kopnięcie piłki po jej przejęciu) jest zaliczane jako niecelne...

np. miałem 5 celnych podań ale miałem 80% celnych podań, po 2 podaniach miałem 50%)


Taka tam drobnostka ale wkurwia :D

Strona

Musisz się zalogować, aby dodać odpowiedź.

PRZEGLĄDAJĄ TEMAT

1 aktywny w tym 0 zarejestrowanych, 1 gość, 0 ukrytych

FM REVOLUTION - OFICJALNA STRONA SERII FOOTBALL MANAGER W POLSCE
Największa polska społeczność Ponad 70 tysięcy zarejestrowanych użytkowników nie może się mylić!
Polska Liga Update Plik dodający do Football Managera opcję gry w niższych ligach polskich!
FM Revolution Cut-Out Megapack Największy, w pełni dostępny zestaw zdjęć piłkarzy do Football Managera.
Aktualizacje i dodatki Uaktualnienia, nowe grywalne kraje i inne nowości ze światowej sceny.
Talenty do Football Managera Znajdziesz u nas setki nazwisk wonderkidów. Sprawdź je wszystkie!
Polska baza danych - dyskusja Masz uwagi do jakości wykonania Ekstraklasy lub 1. ligi? Napisz tutaj!
Copyright © 2002-2024 by FM Revolution