Strona

FM 14 - pierwsze wrażenia

 robal15 Młody aktywista

Postów: 2961
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 04.11.2008
Skąd: Poznan
Poziom ostrzeżeń: 0
0
20.10.2013 21:40    #181
[quote="aciddrinker"]Porażka na całej Lini, przetestowałem taktykę lansowaną prze SI na ich stronie, normalnie 'Wonder Tactic', Testowana w 3 Lidze Irlandii Północnej z zespołem pewny kandydat do spadku 2 sezony awans do Premiership, teraz testuje Ruchem 7 meczów bez porażki na dzień dobry w tym zwycięstwo 7-1 z Jagielonią[/quote]

Żal mi Ciebie :pickard2:

Naprawdę jest czym się chwalić.
"Bezczelny młody człowiek" Aga 2k15

 aciddrinker Partyzant

Postów: 8
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 28.04.2009
Poziom ostrzeżeń: 0
0
20.10.2013 22:31    #182
[quote="robal15"][quote="aciddrinker"]Porażka na całej Lini, przetestowałem taktykę lansowaną prze SI na ich stronie, normalnie 'Wonder Tactic', Testowana w 3 Lidze Irlandii Północnej z zespołem pewny kandydat do spadku 2 sezony awans do Premiership, teraz testuje Ruchem 7 meczów bez porażki na dzień dobry w tym zwycięstwo 7-1 z Jagielonią[/quote]

Żal mi Ciebie :pickard2:

Naprawdę jest czym się chwalić.[/quote]

żal to mi ciebie jak nie rozumiesz co znaczy taka taktyka, rozpierdala to grę, i sam producent dostarcza coś takiego... Ja się tu niczym nie chwale ... po prostu jak dla mnie wyrzucone 60zł

 Jero Partyzant

Postów: 64
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 25.07.2010
Skąd: Lubliniec
Poziom ostrzeżeń: 0
0
20.10.2013 22:40    #183
Heh to Podbeskidzie to mega napompowane w tej becie... Po 19 kolejkach liderzy 41pkt, bramki UWAGA 54:38 taaaaak średnia strzelonych na mecz to prawie 3 straconych 2 :) Ostatni mecz wygrana w Krakowie z Wisłą 6:2 ;) Pogoń - Lech 4:4 też ciekawy mecz w tej kolejce. Szkoda, bo liczyłem, że będę grał dalej tę karierę Cracovią w pełnej wersji, jednak jeśli Podbeskidzie pobije rekord Legii tj. 95 goli w sezonie, to odpuszczam :/ W innych ligach nie widzę tego problemu, gram w Polskiej i tu są kwiatki że chooo...

 Mimos Partyzant

Postów: 117
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 22.10.2012
Skąd: Sucha Beskidzka
Poziom ostrzeżeń: 0
0
20.10.2013 22:44    #184
Mógłby ktoś wrzucić screeny umiejętności Ramseya, Ozila, Wilshera i Girouda. Z góry dzięki;)

 arfa2 Partyzant

Postów: 15
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 18.10.2013
Skąd: poznań
Poziom ostrzeżeń: 0
0
20.10.2013 22:45    #185
co to jest za taktyka? coś mi się nie chce wierzyć że si podało taką killer taktykę

U mnie Podbeskidzie też wali tyle bramek że szok po 5,6 dosyć często

// Edytowano 1 raz, ostatni raz 20.10.2013 o godz. 22:47

 Mar1992 Przodownik pracy

Postów: 1637
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 30.12.2008
Skąd: Budzyń
Poziom ostrzeżeń: 0
0
20.10.2013 22:47    #186
SI nie podało taktyki, tylko ktoś na forum SI. Równie dobrze mogę wstawić swoją taktykę, którą rozwalam rywali kilkoma bramkami. A osiągnąć coś Ruchem, to nie wyczyn, bo Ruch jest na stejkach i SIŁA! :P

 arfa2 Partyzant

Postów: 15
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 18.10.2013
Skąd: poznań
Poziom ostrzeżeń: 0
0
20.10.2013 23:03    #187
możecie podać nazwę lub linka tej taksy?

 Ceyvol Premier Rewolucji

Postów: 3309
Grupa: Administrator
Dołączył: 18.10.2008
Skąd: Łódź
Poziom ostrzeżeń: 0
0
20.10.2013 23:09    #188
[quote="robal15"][quote="bini"]Tak, a SI nazwało to betą dla niepoznaki. Widzę, że mamy tu forumowego Macierewicza :)[/quote]

Produkt jest w fazie RTM, czyli skończony, gotowy do wypuszczenia.

Si tak to nazwało, aby ludzie nie narzekali za bardzo oraz aby mieli jakieś usprawiedliwienie, dlaczego tyle bugów jest w tej grze. Koniec kropka, myślenie nie boli.[/quote]

To nie ma tak naprawdę żadnego znaczenia, bo choć kupujemy płytę, grę i tak pobiera Steam, a 31 października będzie ściągał inną wersję niż teraz - tę finalną (lub jeśli wolicie - uaktualnioną). Dopóki w rogu menu głównego macie napisane BETA, dopóty jest to BETA.

A WonderTac to zwykła taktyka użytkownika, który umieścił ją na różnych zagranicznych forach FM-owych - Forum SI to tylko jedno z nich. Twórcy nigdy nie wypuściliby przecież kiler-taktyki, litości.

// Edytowano 1 raz, ostatni raz 20.10.2013 o godz. 23:11

twitter.com/Ceyvol

 Magic Partyzant

Postów: 193
Grupa: Ekspert
Dołączył: 01.08.2007
Skąd: Warszawa
Poziom ostrzeżeń: 0
0
20.10.2013 23:26    #189
WonderTac to WonderTac, możecie wypróbować w podanym linku. Sam spróbuję i zobaczę czy faktycznie takie cuda jak o niej piszą. Na razie w FM-ie kilka błędów, m.in. bandy, które sami wgrywamy nie są wyświetlane. Podobnie brakuje opcji wyłączenia zdjęć. W trakcie meczu po zdobyciu bramki przez naszego zawodnika pokazuje błędną liczbę trafień w sezonie. I na koniec drobnostka - czas zapisu gry różni się np. w moim przypadku o 2h. Mam nadzieję, że te błędy znikną już w dniu premiery.

 Gietz Polski Szef Researchu

Postów: 551
Grupa: Moderator
Dołączył: 08.03.2011
Skąd: Wrocław
Poziom ostrzeżeń: 0
0
21.10.2013 09:13    #190
[quote="gaudino3"]Nie wiem, kto zajmuje się Legią, ale na miłość boską. Michał Żewłakow nie jest dyrektorem ds. sportowych. To co? Irek Zawadzki jak w FM 13 nadal w sztabie szkoleniowym, a Mazurek koordynatorem pionu juniorskiego? Kolejne kwiatki u fizjoterapeutów i scoutów.[/quote]
Michał Żewłakow pełni w klubie rolę odpowiadającą FMowemu dyrektorowi ds. sportowych.
Nie wiem o co chodzi z Zawadzkim, to wygląda na błąd.
Rola Jacka Mazurka bardziej odpowiada temu co robi HoYD w grze.

Nasze kluby często mieszają te nazwy, dlatego czasami są inne niż dosłowne angielskie tłumaczenia.

[quote="Jero"]Osłupiałem :)

Legia - Lech 2:7
Górnik - Piast 5:4
Zawisza - Piast 3:5
Podbeskidzie - Wisła 5:4

W pozostałych meczach zdarzy się 1:0, 1:1, ale i tak większość to wyniki rzędu 3:2 itd. [/quote]
A jak wrażenia po ostatniej kolejce Ekstraklasy ? :> Swoją drogą, ilość padających bramek jest jedną z najpilniej sprawdzanych rzeczy przez testerów, liczone są średnie z potężnych ilości rozgrywanych przez komputer spotkań. Chociażby z tego powodu myślę że w dużej próbce musi być to poprawne, a ty trafiłeś na jakąś skrajną sytuację. Ktoś pisze że po 7 kolejkach ma 18 goli (lider tabeli) i mówi że to bug. Przecież to prawie identyczna średnia jak aktualnego lidera (Legii) w rzeczywistości ...

[quote="Emeryt"]Panowie a jak wygląda kwestia stadionów w Łodzi? Tzn chodzi mi czy są uwzględnione w grze jako rozpoczęta budowa stadionu ŁKS-u i Widzewa.[/quote]
Za mało było o nich wiadomo w momencie gdy oddawaliśmy bazę. Poczekam na jakieś pewne ruchy, nie chciałem ryzykować dodawania do bazy stadionu który może nie powstać wcale, powstać w innym terminie albo w innym kształcie.

[quote="paulonio"]Z tego co piszecie to polskie kluby są już dostępne chyba. Mam więc pytanie: czy w Ruchu Chorzów jest odgórnie ustawiona konieczność zatrudniania tylko polskich zawodników ? (tak jak w Bilbao np.)[/quote]
Oczywiście że nie, i takiej opcji nie będzie.

Drużyny grające w pucharach mają w polskiej lidze bardzo słaby początek sezonu bo korzystają w lidze z rezerwowych.

Strona

Musisz się zalogować, aby dodać odpowiedź.

PRZEGLĄDAJĄ TEMAT

1 aktywny w tym 0 zarejestrowanych, 1 gość, 0 ukrytych

FM REVOLUTION - OFICJALNA STRONA SERII FOOTBALL MANAGER W POLSCE
Największa polska społeczność Ponad 70 tysięcy zarejestrowanych użytkowników nie może się mylić!
Polska Liga Update Plik dodający do Football Managera opcję gry w niższych ligach polskich!
FM Revolution Cut-Out Megapack Największy, w pełni dostępny zestaw zdjęć piłkarzy do Football Managera.
Aktualizacje i dodatki Uaktualnienia, nowe grywalne kraje i inne nowości ze światowej sceny.
Talenty do Football Managera Znajdziesz u nas setki nazwisk wonderkidów. Sprawdź je wszystkie!
Polska baza danych - dyskusja Masz uwagi do jakości wykonania Ekstraklasy lub 1. ligi? Napisz tutaj!
Copyright © 2002-2024 by FM Revolution
[x]Informujemy, że ta strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką plików cookies. W każdym czasie możesz określić w swojej przeglądarce warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies.