Strona

Polska Scena FM

 Yrkomm16 Partyzant

Postów: 348
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 23.06.2014
Skąd: Nowy Dwór Mazowiecki
Poziom ostrzeżeń: 0
0
05.03.2016 07:46    #681
Może zamiast spiskować i ciągle atakować RM sami do niej przystąpicie?
https://pl.wi(...)wulicowość
E: kpisz, czy o drogę pytasz? Nie próbuj mnie testować. (dop. Bolson)

// Edytowano 3 razy, ostatni raz 05.03.2016 o godz. 10:32

 Pucek Stachanowiec

Postów: 7239
Grupa: Moderator
Dołączył: 24.08.2007
Poziom ostrzeżeń: 0
0
05.03.2016 07:59    #682
Nie linkujemy w tym temacie do tej strony wątpliwej jakości. Ponadto przede wszystkim sposób wypowiedzi stosowany przez organizatora nie odpowiada mi - według mnie używa on sformułowań skandalicznych. Nie wyobrażam sobie posiadania konta gdzieś na jakichś okrojonych warunkach. W obecnej sytuacji wskażę konkretne sposoby na omijanie regulaminu. Czekam na jego publikację.

Cieszę się, że aż tak zabolało :-) No i jak zwykle: groźby, groźby, ble, ble, groźby, groźby.

Mam nadzieję, że w rozgrywkach weźmie udział stu moich ludzi. Pozdrowienia ;-) Miłej weryfikacji!

// Edytowano 5 razy, ostatni raz 05.03.2016 o godz. 08:07

To piłkarze przegrywają Twoje mecze, a nie taktyka. Ludzie wygadali już mnóstwo bzdur o taktyce, a ledwo wiedzą jak wygrać w domino.

 Lucas. Partyzant

Postów: 608
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 28.05.2010
Skąd: Wrocław
Poziom ostrzeżeń: 0
0
05.03.2016 08:57    #683
Zastanawiam się co w wypadku braku konta na facebooku? Przecież nie każdy go ma. A skoro mamy 60-dniowy okres weryfikacji to osoba nie posiadająca konta ma z góry dwa miesiące w plecy? Przypominam, że z nazwy to MISTRZOSTWA POLSKI, więc dla wszystkich- nie tylko dla użytkowników facebooka.

 Bolson Minister ds. Nagłych

Postów: 4270
Grupa: Moderator
Dołączył: 14.01.2010
Skąd: Lubin
Poziom ostrzeżeń: 0
0
05.03.2016 10:35    #684
Wspaniale się uśmiałem czytając "akt łaski" w wykonaniu mahdiego. Jakim cudem może on myśleć, że po tym co się wydarzyło między wymienionymi użytkownikami i nim ktokolwiek z nas będzie chciał wziąć udział? I ten trzymiesięczny okres karencji...
Frankly, I don't give a damn.
OH YEAH https://www.youtu(...)RVTTntoI
CREAM OF THE CROP https://www.youtu(...)Bjl3MWWs

 Maciejusz Partyzant

Postów: 858
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 25.02.2009
Skąd: Łęczyca, Łódź
Poziom ostrzeżeń: 0
0
05.03.2016 10:52    #685
@Bolson

Bo on myśli, że nagle wszyscy z tej łaski skorzystają i będą mu stopy całować w ramach podziękowań :D

Zobaczymy ile tym razem tych osób będzie "realnymi" uczestnikami. Na pewno więcej niż w zeszłej edycji, przez wzgląd na ogarnięcie tematu przez Piotra, ale i tak obstawiam, że z 20-25 osób dogra te sezony max, bo ludzie nie lubią grać ogórkami z piłkarzami noname:)

 Ceyvol Premier Rewolucji

Postów: 3309
Grupa: Administrator
Dołączył: 18.10.2008
Skąd: Łódź
Poziom ostrzeżeń: 0
0
05.03.2016 11:48    #686
Buhahahaha, wszedłem, przeczytałem, pośmiałem. Przecież ten "akt łaski" wygląda jak inwitacja do łagrów - zapraszam Was do siebie, ale przez 3 miesiące jesteście obywatelami gorszej kategorii, nie wolno Wam wychodzić z karceru i macie żyć tylko o chlebie i suchym pysku. Już biegnę z kwiatami <3

[quote]To chyba uczciwe postawienia sprawy i prawdziwy gest dobrej woli z naszej strony prawda?[/quote]
twitter.com/Ceyvol

 romantico Partyzant

Postów: 1809
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 07.11.2010
Skąd: Szczecin/Katowice
Poziom ostrzeżeń: 0
0
05.03.2016 11:54    #687
[quote="Maciejusz"]@Bolson

Bo on myśli, że nagle wszyscy z tej łaski skorzystają i będą mu stopy całować w ramach podziękowań :D

Zobaczymy ile tym razem tych osób będzie "realnymi" uczestnikami. Na pewno więcej niż w zeszłej edycji, przez wzgląd na ogarnięcie tematu przez Piotra, ale i tak obstawiam, że z 20-25 osób dogra te sezony max, bo ludzie nie lubią grać ogórkami z piłkarzami noname:)[/quote]

Moim zdaniem Piotr miał i ma guzik do gadania - mam nadzieję, że przeczyta wywód mahdiego i potrząśnie Nim. Mimo tego gdyby Piotr miał coś do gadania to moim zdaniem nie byłoby Facebooka oraz jakiejś deklaracji 60 dni przed. Poza tym akcja z FB już była poruszana w pierwszej edycji, jednak mahdi nie wyciągnął z tej lekcji nic a nic (mam nadzieję, że mahdi to czytasz). Kwestia danych powinna tylko dotyczyć finalistów i tyle.
Pierwsze co mi się rzuca w oczy, że jeszcze rozgrywka nie ruszyła, jednak jest wybrany szefunio, a kto pisze na temat RM? Mahdi - wydawca, sponsor oraz uczestnik; ewidentny konflikt interesów. Poza tym mahdi będzie uczestnikiem a ma decydujący wpływ na regulamin. Kolejny konflikt.
Rozwalił mnie ten tekst : [quote] Jeżeli znajdziemy gdziekolwiek w sieci tego typu zachowania (co miało już miejsce w wykonaniu Pucka) szef RM Teamu wyciągnie wobec niego konsekwencje przewidziane przez regulamin. I nie będzie już wtedy "zmiłuj"...[/quote]
Szkoda, że nie dają punktów za sprzedawanie kumpli...


Edit:
A ten wpis jest najlepszy !!!
[quote] Nascimento1998 proszony jest o kontakt z wydawcą w celu podania namiarów na swoje konto Pay Pal - pieniądze zostaną przelane natychmiast jak otrzymam te dane.

Kontakt: xxx [/quote]

// Edytowano 4 razy, ostatni raz 05.03.2016 o godz. 12:06

 IamTheSwarn Partyzant

Postów: 297
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 06.02.2016
Skąd: Olsztyn/Kraków
Poziom ostrzeżeń: 0
0
05.03.2016 12:57    #688
"Mam dwadzieścia cztery lata
ocalałem
prowadzony na rzeź.

To są nazwy puste i jednoznaczne:
człowiek i zwierzę
miłość i nienawiść
wróg i przyjaciel
ciemność i światło.

Człowieka tak się zabija jak zwierzę
widziałem:
furgony porąbanych ludzi
którzy nie zostaną zbawieni.

Pojęcia są tylko wyrazami:
cnota i występek
prawda i kłamstwo
piękno i brzydota
męstwo i tchórzostwo.

Jednako waży cnota i występek
widziałem:
człowieka który był jeden
występny i cnotliwy.

Szukam nauczyciela i mistrza
niech przywróci mi wzrok słuch i mowę
niech jeszcze raz nazwie rzeczy i pojęcia
niech oddzieli światło od ciemności.

Mam dwadzieścia cztery lata
ocalałem
prowadzony na rzeź. "
Przeciez mu nie chodzi, by ktokolwiek z nas mógł wziąć udział, raczej o to by nie było o co sie przyczepić do "MISTRZOSTW POLSKI UZYTKOWNIKÓW FACEBOOKa".

 Brazzo Młody aktywista

Postów: 354
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 22.07.2007
Skąd: Białystok
Poziom ostrzeżeń: 0
0
05.03.2016 13:36    #689
Szczerze mówiąc, po tym co z Mahdim przeszedłem, to ten akt "łaski" komicznie wygląda. Tym bardziej, że widnieje tam mój nick na czarnej liście osób "z piętnem na czole" krzyczącym wprost - Wy tu nie jesteście mile widziani. A zatem i ja się do tej sprawy odniosę w kilku słowach. Karencja mogłaby trwać od pierwszego do ostatniego dnia turnieju. Zdzierżyłbym nawet, choć z trudem, cenzurę polegającą na braku możliwości wypowiadania się w ciekawych karierach, które tam się pojawiały (nie wiem, czy nadal się pojawiają, gdyż strony raczej nie odwiedzam). Bycie za to użytkownikiem nawet nie drugiej kategorii samo przez się zniechęciło by mnie do uczestnictwa. Ponadto mam jedną życiową zasadę, która dotychczas się sprawdzała w wielu sytuacjach - dwa razy do tej samej rzeki się nie wchodzi (panta rhei). Choć zawody będę obserwował, bo nadal uważam, że mają ogromny potencjał. Tym, co zdecydują się brać udział życzę jednak pasma sukcesów.
Największą kpiną będzie jednak specjalny nadzór nad Puckiem (... czy tylko nad nim?), który nic specjalnego nie odkrył. Właśnie dzięki znajomości takich programów jak FMRTE zdecydowałem się na aplikację do RM Teamu. Sam znam kilka ciekawych sztuczek, które nawet mi znającemu program od podszewki, byłoby trudno wychwycić. Co nie oznacza, że jest to niemożliwe. Nie zmienia to faktu, że oszukiwanie na turniejach czy jakichkolwiek innych zawodach jest w moim odczuciu największym plugawym działaniem ze strony takiej osoby. Czy jednak da się całkowicie takich zachowań uniknąć?

 SuperZiemniak Naczelnik Służb Wywiadowczych

Postów: 1663
Grupa: Moderator
Dołączył: 19.03.2014
Skąd: Warszawa
Poziom ostrzeżeń: 0
0
05.03.2016 14:29    #690
Naprawdę to była bardzo trudna decyzja, ale chyba nie skorzystam z tego "aktu łaski".

Strona

Musisz się zalogować, aby dodać odpowiedź.

PRZEGLĄDAJĄ TEMAT

1 aktywny w tym 0 zarejestrowanych, 1 gość, 0 ukrytych

FM REVOLUTION - OFICJALNA STRONA SERII FOOTBALL MANAGER W POLSCE
Największa polska społeczność Ponad 70 tysięcy zarejestrowanych użytkowników nie może się mylić!
Polska Liga Update Plik dodający do Football Managera opcję gry w niższych ligach polskich!
FM Revolution Cut-Out Megapack Największy, w pełni dostępny zestaw zdjęć piłkarzy do Football Managera.
Aktualizacje i dodatki Uaktualnienia, nowe grywalne kraje i inne nowości ze światowej sceny.
Talenty do Football Managera Znajdziesz u nas setki nazwisk wonderkidów. Sprawdź je wszystkie!
Polska baza danych - dyskusja Masz uwagi do jakości wykonania Ekstraklasy lub 1. ligi? Napisz tutaj!
Copyright © 2002-2024 by FM Revolution