Nowe FM Revolution - uwagi i błędy

 qstosh Przodownik pracy

Postów: 945
Grupa: Ekspert
Dołączył: 09.11.2006
Skąd: -
Poziom ostrzeżeń: 0
0
06.05.2010 10:00    #1031
Nie wiem czemu, ale poznikały mi zdjęcia z mojego manifestu. Po jego opublikowaniu było wszystko w porządku a teraz ich tam w ogóle nie ma.
Można coś z tym zrobić? Czy muszę poszukać tych zdjęć i edytować manifest i ponownie je samemu wrzucić?

 Godman Żołnierz frontu ideologicznego

Postów: 933
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 29.01.2010
Skąd: Gdańsk
Poziom ostrzeżeń: 0
0
07.05.2010 00:36    #1032
Chciałbym wrócić na moment do chyba już zgłaszanego tematu - wchodząc na suflera, gdzie mamy ostatnio komentowane manifesty, w polu "Autor" wyświetla się autor pierwszego komenta, zamiast autora tekstu, a byłoby znacznie lepiej, gdyby tam było napiasne czyj to tekst. Ponadto, po pierwszym komentarzu i tak sufler wyświetla "0" w odpowiedziach.

Nie można zrobić jakiegoś fake'a? W sensie - zaraz po obublikowaniu manifestu automatycznie dodawałby się post autorstwa tego, który manifest opublikował, ale post ten byłby niewidoczny? Poprawiło by się za jednym razem dwie rzeczy :)

A w oknie edycji mam szary kursor, a nie biały, a nie mam IE, tylko Operę. Strasznie wkurza :)

Czasem też nie pokazują mi się w "Towarzyszach" Ci, którzy wysłali mi zaproszenia. Nie wiem, od czego to zależy. F5 nie pomaga.

Jeszcze tylko jedno małe marudnięcie - kiedyś można było usuwać komentarze pod swoim manifem, a teraz nie... coś mi nie działa, czy zmieniono to? Na razie nie potrzebuję, ale kiedyś się przydało, i w każdej chwili może :)
"Nie kłóć się z idiotą - sprowadzi cię do swojego poziomu i pokona doświadczeniem"

 parachutes Młody aktywista

Postów: 986
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 05.07.2005
Skąd: Lublin, Poznań, Warszawa
Poziom ostrzeżeń: 0
0
07.05.2010 01:36    #1033
[quote=Godman]A w oknie edycji mam szary kursor, a nie biały, a nie mam IE, tylko Operę. Strasznie wkurza :)[/quote]
Ja mam Firefoksa i mam to samo, też wkurza.
-Why is 6 afraid of 7? - Because 7 8 9.

 lukaszalbert Partyzant

Postów: 36
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 21.04.2008
Skąd: Szczecin
Poziom ostrzeżeń: 0
0
07.05.2010 16:11    #1034
A zastanawiał się ktoś nad wersją cmrev na telefony komórkowe?

Wcześniej pisałem o tym w manifeście ale chyba nic z tego nie wyszło. Więc piszę tutaj.

 Bolson Minister ds. Nagłych

Postów: 4270
Grupa: Moderator
Dołączył: 14.01.2010
Skąd: Lubin
Poziom ostrzeżeń: 0
0
08.05.2010 21:26    #1035
Mam poważny problem. Wklejam treść manifestu (11 stron w Wordzie, pisane 11 i 12, ale nie tekstem ciągłym) do właściwego miejsca, chcę zapisać jako kopię roboczą, zapisuję i... ucina mi ponad 200 słów, to jest cała strona tekstu! Przez to nie mogę opublikować manifestu, a każda próba "doklejenia" pozostałej części kończy się fiaskiem. Co można w tej sprawie zrobić?
Frankly, I don't give a damn.
OH YEAH https://www.youtu(...)RVTTntoI
CREAM OF THE CROP https://www.youtu(...)Bjl3MWWs

 Godman Żołnierz frontu ideologicznego

Postów: 933
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 29.01.2010
Skąd: Gdańsk
Poziom ostrzeżeń: 0
0
10.05.2010 00:41    #1036
Jak jestem zalogowany, i klikam "towarzyszy" to nie pokazuje mi tych, którzy mnie zaprosili, albo którzy dostali ode mnie zaproszenia. Widzę to dopiero wtedy, kiedy w adresie zmienię "spolecznosc" na "user".

Czy można ustawić to tak, żeby domyślnie kierowało na usera?
"Nie kłóć się z idiotą - sprowadzi cię do swojego poziomu i pokona doświadczeniem"

 parachutes Młody aktywista

Postów: 986
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 05.07.2005
Skąd: Lublin, Poznań, Warszawa
Poziom ostrzeżeń: 0
0
10.05.2010 11:10    #1037
[quote=Bolson]Mam poważny problem. Wklejam treść manifestu (11 stron w Wordzie, pisane 11 i 12, ale nie tekstem ciągłym) do właściwego miejsca, chcę zapisać jako kopię roboczą, zapisuję i... ucina mi ponad 200 słów, to jest cała strona tekstu! Przez to nie mogę opublikować manifestu, a każda próba "doklejenia" pozostałej części kończy się fiaskiem. Co można w tej sprawie zrobić? [/quote]
Może napisz do De Rapha na pw, żeby zwiększył limit?
-Why is 6 afraid of 7? - Because 7 8 9.

 A. De Raph Wicepremier Rewolucji

Postów: 2660
Grupa: Administrator
Dołączył: 17.03.2002
Skąd: Rzekuń/Koszalin
Poziom ostrzeżeń: 0
0
10.05.2010 14:08    #1038
Bolson - masz tę notkę w drafcie? Podaj mi jej tytuł, obejrze rekord w bazie.
"O czwartej czterdzieści osiem
gdy odwiedzi mnie desperacja
powieszę się
wsłuchana w oddech Osoby, którą kocham"
Sarah Kane - 4.48 Psychosis

Moje Depesze - czytajcie, oceniajcie, komentujcie!

 Bolson Minister ds. Nagłych

Postów: 4270
Grupa: Moderator
Dołączył: 14.01.2010
Skąd: Lubin
Poziom ostrzeżeń: 0
0
10.05.2010 19:51    #1039
[quote=A. De Raph]Bolson - masz tę notkę w drafcie? Podaj mi jej tytuł, obejrze rekord w bazie.[/quote]
A tak... jakoś zrozumialej można? Bo ja jestem ciemnota w takich sprawach ;D
Frankly, I don't give a damn.
OH YEAH https://www.youtu(...)RVTTntoI
CREAM OF THE CROP https://www.youtu(...)Bjl3MWWs

 Ceyvol Premier Rewolucji

Postów: 3309
Grupa: Administrator
Dołączył: 18.10.2008
Skąd: Łódź
Poziom ostrzeżeń: 0
0
10.05.2010 19:56    #1040
Draft = kopie robocze ;]
twitter.com/Ceyvol

Musisz się zalogować, aby dodać odpowiedź.

PRZEGLĄDAJĄ TEMAT

1 aktywny w tym 0 zarejestrowanych, 1 gość, 0 ukrytych

FM REVOLUTION - OFICJALNA STRONA SERII FOOTBALL MANAGER W POLSCE
Największa polska społeczność Ponad 70 tysięcy zarejestrowanych użytkowników nie może się mylić!
Polska Liga Update Plik dodający do Football Managera opcję gry w niższych ligach polskich!
FM Revolution Cut-Out Megapack Największy, w pełni dostępny zestaw zdjęć piłkarzy do Football Managera.
Aktualizacje i dodatki Uaktualnienia, nowe grywalne kraje i inne nowości ze światowej sceny.
Talenty do Football Managera Znajdziesz u nas setki nazwisk wonderkidów. Sprawdź je wszystkie!
Polska baza danych - dyskusja Masz uwagi do jakości wykonania Ekstraklasy lub 1. ligi? Napisz tutaj!
Copyright © 2002-2024 by FM Revolution
[x]Informujemy, że ta strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką plików cookies. W każdym czasie możesz określić w swojej przeglądarce warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies.