Breaking Football Manager - zapisy do drużyn

 Sidorf Partyzant

Postów: 204
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 16.10.2009
Skąd: Tuszyn
Poziom ostrzeżeń: 0
0
28.07.2015 22:57    #51
Miejsc już nie ma? Ale ja też chcę! Jak mnie nie dodasz to spotkamy się wiesz gdzie. Pozdrawiam.

 Bolson Minister ds. Nagłych

Postów: 4270
Grupa: Moderator
Dołączył: 14.01.2010
Skąd: Lubin
Poziom ostrzeżeń: 0
0
28.07.2015 23:00    #52
Dzisiaj o godzinie 22:12 doszło do wydarzenia bez precedensu. Wydarzenia, które nie powinno mieć miejsca w nowoczesnej historii portalu FM Revolution, najlepszej strony o Football Managerze w Polsce. Jako redaktor tego portalu dopuściłem się czynu karygodnego, pisząc że tajemniczy projekt nad którym pracuję ukaże się na łamach konkurencyjnej strony - Mój Football Manager (dostępnej pod adresem myfootballmanager.pl). Okazałem w ten sposób absolutny brak lojalności do redaktora naczelnego, Karola Cłapy i użytkowników tego szanowanego portalu.

Zamiast pracować na chwałę i sławę FM Revolution moje palce odpowiedzialne za wstukiwanie kolejnych literek na klawiaturze zdecydowały, że wpiszą w miejscu przeznaczonym na adres cmrev.com słowo myfootballmanager.pl. Jest to niedopuszczalne zachowanie ze strony mojego ośrodka nerwowego, który przekazał takie a nie inne impulsy do mych dłoni. Winni tej katastrofalnej w skutkach pomyłki zostali ukarani więc mogę zapewnić wszystkich, że obecnie nie ma zagrożenia powtórką z godziny 22:12. Dementuję zarazem informację, jakobym w tym momencie nie myślał, karą nie było wysłanie mojego mózgu do kąta.

Jest to niepodważalnie jedna z największych pomyłek w historii CM, a następnie FM Revolution i chciałbym przeprosić wszystkich za zawód, jaki wam w tym momencie sprawiłem. Wiem doskonale, że takie błędy nie przystoją nawet najmłodszym stażem redaktorom i wiem również, że nie uniknę konsekwencji jakie wyciągnie wobec mnie redaktor naczelny, Karol Cłapa. Dysponuje on pełną korespondencją którą wymieniliśmy po tej problematycznej sytuacji i jeżeli będzie to konieczne, dokona jej publikacji.

Jak zapewne wiecie, przez ostatnie miesiące na cmrev.com dzieją się dantejskie wręcz sceny, momentami zakrawające na patologie. Niestety dramatyczne rozstrzygnięcia z godziny 22:12 jedynie kontynuują czarną passę porażek i kompromitacji. Nie chciałem żeby do tego doszło i chciałbym wyrazić swój niepohamowany smutek. Przez ponad 4 lata odkąd zostałem redaktorem pracowałem raz lżej, raz w ogóle, lecz nigdy nie spodziewałem się że z mojej klawiatury wyjdzie tak kontrowersyjny zlepek słów tworzący wypowiedź.

Zdaję sobie sprawę, że podpisując się pod wypowiedzią jako Bolson, członek redakcji reprezentuję nie tylko siebie, ale również i Karola Cłapę, redaktora naczelnego portalu oraz wydawców strony, których personalia pozostaną utajnione. Jestem dumny, że mogę być częścią tak wspaniałego przedsięwzięcia jakim jest portal cmrev.com i wiem, że po tej kompromitacji nastaną na stronie nowe, lepsze czasy. Wy, użytkownicy portalu cmrev.com zasługujecie na znacznie więcej szacunku z mojej strony i chciałbym w tym momencie po raz kolejny przeprosić was wszystkich jako całość społeczeństwa naszego wspaniałego portalu, jak i każdego z osobna.

Pozostaje w tym momencie do rozstrzygnięcia jedna kwestia: czy post który wywołał takie poruszenie powinien zostać usunięty? Przez 47 minut prowadzących do wydania tego oświadczenia przeanalizowałem kilka możliwych akcji i zdecydowałem się wziąć pełną odpowiedzialność za słowa, które wypłynęły z mojej klawiatury. Człowiekowi zdarza się działać pod wpływem emocji i rzeczywiście, widząc wasz odzew na tajny projekt nad którym pracuję zdecydowałem się opublikować swoje przemyślenia jak najszybciej, nie patrząc na ich treść. Tego wieczoru po raz kolejny dowiedziałem się, jak ważny jest moment refleksji i zastanowienia się nad odczuciami innych, zanim palcem wskazującym prawej bądź lewej ręki kliknie się opublikuj na jakiejkolwiek stronie w szeroko pojętej internetowej przestrzeni publicznej.

Po tej ośmieszającej mnie do reszty sytuacji mogę napisać tylko trzy zdania.

Stanę się lepszy. Muszę stać się lepszy.

Przepraszam i dziękuję za zrozumienie,
Bolson.
Frankly, I don't give a damn.
OH YEAH https://www.youtu(...)RVTTntoI
CREAM OF THE CROP https://www.youtu(...)Bjl3MWWs

 Jashita Partyzant

Postów: 476
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 13.03.2010
Poziom ostrzeżeń: 0
0
28.07.2015 23:15    #53
xD

 zachi Zgred Manifestant

Postów: 2902
Grupa: Moderator
Dołączył: 19.12.2002
Poziom ostrzeżeń: 0
0
28.07.2015 23:25    #54
Żeby nie robić bałaganu w tym temacie napiszę jedynie, że będzie Tobie patologicznie wybaczone pato-Bolsonie. Generalnie Twoja patologiczność revowa mnie poraża, lecz jako że jestem równie patologiczno-revowy stać mnie na wielkoduszność oraz inne cechy ludzkie, jak wybaczenie, empatia, zrozumienie błędów młodości, akceptacja dla wódki, miłość do piwa, uwielbienia dla placka po cygańsku - i wiele, wiele, wiele innych równie pozytywnych odczuć. I mogę to z czystym sumieniem napisać publicznie, zamiast klepać po kątach w donosach i innych takich tam teges szmeges.
Jest tylko jeden Bug - to Football Manager.

 Tittoro Partyzant

Postów: 73
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 13.12.2010
Skąd: Warszawa
Poziom ostrzeżeń: 0
0
28.07.2015 23:25    #55
Ehhh, jako redaktorowi tak poczytnej strony jestem w stanie wybaczyć aż taki błąd, aczkolwiek tuszę, iż to ostatni raz

 marivsh Partyzant

Postów: 190
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 10.11.2009
Skąd: Gliwice
Poziom ostrzeżeń: 0
0
28.07.2015 23:41    #56
Widzę tłuszcza bawi się w najlepsze, no ale tak to już bywa, gdy coś opiera się na czerwonej filozofii...

 Maciejusz Partyzant

Postów: 858
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 25.02.2009
Skąd: Łęczyca, Łódź
Poziom ostrzeżeń: 0
0
28.07.2015 23:50    #57
Przynajmniej jest beka teraz na stronie "Świętych z Bristolu" xD

Edyta podpowiada: Mam wrażenie, że wszystkie gównoburze przez ex natchnionego wieszcza robione są celowo, by podbijać ilość wyświetleń...

// Edytowano 1 raz, ostatni raz 28.07.2015 o godz. 23:52

 Tittoro Partyzant

Postów: 73
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 13.12.2010
Skąd: Warszawa
Poziom ostrzeżeń: 0
0
28.07.2015 23:52    #58
zamartwianie się i zgryzota skracają życie, my dobrze się bawiąc przedłużamy je :P

// Edytowano 1 raz, ostatni raz 28.07.2015 o godz. 23:52

 Brudas Socrealista

Postów: 462
Grupa: Administrator
Dołączył: 29.11.2004
Skąd: Krotoszyn
Poziom ostrzeżeń: 0
0
28.07.2015 23:54    #59
Brudas - bierz i sssij ile możesz. Gdziekolwiek, gdyż jestem uniwersalny! Największa wpadka? Hmmm Robię save przed każdym meczem, ale load tylko po przegranym ;)

 clueless Partyzant

Postów: 15
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 02.01.2015
Poziom ostrzeżeń: 0
0
29.07.2015 00:01    #60
#TeamBolson
why do you hate?

Musisz się zalogować, aby dodać odpowiedź.

PRZEGLĄDAJĄ TEMAT

1 aktywny w tym 0 zarejestrowanych, 1 gość, 0 ukrytych

FM REVOLUTION - OFICJALNA STRONA SERII FOOTBALL MANAGER W POLSCE
Największa polska społeczność Ponad 70 tysięcy zarejestrowanych użytkowników nie może się mylić!
Polska Liga Update Plik dodający do Football Managera opcję gry w niższych ligach polskich!
FM Revolution Cut-Out Megapack Największy, w pełni dostępny zestaw zdjęć piłkarzy do Football Managera.
Aktualizacje i dodatki Uaktualnienia, nowe grywalne kraje i inne nowości ze światowej sceny.
Talenty do Football Managera Znajdziesz u nas setki nazwisk wonderkidów. Sprawdź je wszystkie!
Polska baza danych - dyskusja Masz uwagi do jakości wykonania Ekstraklasy lub 1. ligi? Napisz tutaj!
Copyright © 2002-2024 by FM Revolution
[x]Informujemy, że ta strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką plików cookies. W każdym czasie możesz określić w swojej przeglądarce warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies.