Breaking Football Manager - zapisy do drużyn

 Maciejusz Partyzant

Postów: 858
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 25.02.2009
Skąd: Łęczyca, Łódź
Poziom ostrzeżeń: 0
0
29.07.2015 00:01    #61
[quote="Tittoro"]zamartwianie się i zgryzota skracają życie, my dobrze się bawiąc przedłużamy je :P[/quote]

Ja się tym nie zamartwiam. Dla mnie to nie jest nawet żałosne tylko już rzałosne. Świetnie się bawie czytając ich xD A może to kryzys wieku średniego? Tylko normalnie człowiek by sobie kupił BMW, a nie założył "elitshitsite"? Czy ja się starzeje, czy to staruchy ewoluowały? XD

 Maciejusz Partyzant

Postów: 858
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 25.02.2009
Skąd: Łęczyca, Łódź
Poziom ostrzeżeń: 0
0
29.07.2015 00:05    #62
Sry za offtop, ale muszę! Chłopaki gratki zostaliście gwiazdami internetu xD

delkopcio - jak poznasz całą prawdę o działaniach tych zakompleksionych ludków typu Ceyvol, Brudas, Bolson plus podrzędne upierdliwe weszki - romantico, ziemniak to dopiero będziesz mnie podziwiał ile ja musiałem wytrzymać...."

 Brudas Socrealista

Postów: 462
Grupa: Administrator
Dołączył: 29.11.2004
Skąd: Krotoszyn
Poziom ostrzeżeń: 0
0
29.07.2015 00:21    #63
Jestem drugi.....Nawet nie wiecie jak mnie to ubodło ;( I to za Ceyvem...... To jak przegrać z maluchem ;/

 Maciejusz Partyzant

Postów: 858
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 25.02.2009
Skąd: Łęczyca, Łódź
Poziom ostrzeżeń: 0
0
29.07.2015 00:22    #64
Brudi szacuneczek xD

 robal15 Młody aktywista

Postów: 2961
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 04.11.2008
Skąd: Poznan
Poziom ostrzeżeń: 0
0
29.07.2015 00:24    #65
[quote="Brudas"]Jestem drugi.....Nawet nie wiecie jak mnie to ubodło ;( I to za Ceyvem...... To jak przegrać z maluchem ;/[/quote]

A mnie nie ma :D:D:D:D:D:D:D JESTEM BEZPIECZNY... ufff xD
"Bezczelny młody człowiek" Aga 2k15

 Maciejusz Partyzant

Postów: 858
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 25.02.2009
Skąd: Łęczyca, Łódź
Poziom ostrzeżeń: 0
0
29.07.2015 00:26    #66
[quote="robal15"][quote="Brudas"]Jestem drugi.....Nawet nie wiecie jak mnie to ubodło ;( I to za Ceyvem...... To jak przegrać z maluchem ;/[/quote]

A mnie nie ma :D:D:D:D:D:D:D JESTEM BEZPIECZNY... ufff xD[/quote]

Nawet weszką nie jesteś... Chyba, że w pchełki Cię gdzieś wepchnie. To ma być patorevalfabet. Wszystkich nie wymienił pewnie w poście, ale na to trzeba poczekać, aż wyjdzie xD

 SuperZiemniak Naczelnik Służb Wywiadowczych

Postów: 1663
Grupa: Moderator
Dołączył: 19.03.2014
Skąd: Warszawa
Poziom ostrzeżeń: 0
0
29.07.2015 00:31    #67
cholera tylko wesz i krytyka od tuza pióra oraz elitarnego pana kulturę zwanego delkopciem :| Przepraszam kolegów redaktorów za tak słaby wynik, postaram się awansować wyżej i zasłużyć na krytykę innych elitasów. Obiecuję poprawę

 Jashita Partyzant

Postów: 476
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 13.03.2010
Poziom ostrzeżeń: 0
0
29.07.2015 00:31    #68
[quote="robal15"][quote="Brudas"]Jestem drugi.....Nawet nie wiecie jak mnie to ubodło ;( I to za Ceyvem...... To jak przegrać z maluchem ;/[/quote]

A mnie nie ma :D:D:D:D:D:D:D JESTEM BEZPIECZNY... ufff xD[/quote]

Bezczelny młody człowiek :) ;)

 Bolson Minister ds. Nagłych

Postów: 4270
Grupa: Moderator
Dołączył: 14.01.2010
Skąd: Lubin
Poziom ostrzeżeń: 0
0
29.07.2015 00:32    #69
Temat zostanie odblokowany gdy przyjdzie na to czas. Moje oświadczenie było jak najbardziej poważne i chciałbym żebyście zrozumieli że to czas zmian na lepsze. Nie możemy dalej kontynuować polityki stagnacji i rozszerzać panującej na stronie patologii. W najbliższych dniach zostaną powzięte stanowcze kroki żeby raz a dobrze wyjaśnić wszelkie kontrowersje, po czym ruszymy do przodu i nie będziemy się oglądać na śmietnik historii. Życzę wszystkim dobrej nocy.
Frankly, I don't give a damn.
OH YEAH https://www.youtu(...)RVTTntoI
CREAM OF THE CROP https://www.youtu(...)Bjl3MWWs

 Bolson Minister ds. Nagłych

Postów: 4270
Grupa: Moderator
Dołączył: 14.01.2010
Skąd: Lubin
Poziom ostrzeżeń: 0
0
11.08.2015 22:42    #70
Ponieważ minęły niemal dwa tygodnie od ostatniego postu w tym temacie uważam, że należy się Wam kilka słów wytłumaczenia.
Projekt ma się bardzo dobrze, do zakończenia jego pierwszej fazy pozostało już naprawdę niewiele.
Druga faza, zdecydowanie kluczowa dla powodzenia całego przedsięwzięcia nie powinna zająć wiele czasu i efekty chciałbym przedstawić najpóźniej w przyszłym tygodniu.
Jeżeli macie jakieś pytania, wątpliwości bądź chcecie wycofać swoją kandydaturę z udziału w tym, co planuję - napiszcie donos i na pewno się z Wami skontaktuję.
Serdecznie pozdrawiam.
Frankly, I don't give a damn.
OH YEAH https://www.youtu(...)RVTTntoI
CREAM OF THE CROP https://www.youtu(...)Bjl3MWWs

Musisz się zalogować, aby dodać odpowiedź.

PRZEGLĄDAJĄ TEMAT

1 aktywny w tym 0 zarejestrowanych, 1 gość, 0 ukrytych

FM REVOLUTION - OFICJALNA STRONA SERII FOOTBALL MANAGER W POLSCE
Największa polska społeczność Ponad 70 tysięcy zarejestrowanych użytkowników nie może się mylić!
Polska Liga Update Plik dodający do Football Managera opcję gry w niższych ligach polskich!
FM Revolution Cut-Out Megapack Największy, w pełni dostępny zestaw zdjęć piłkarzy do Football Managera.
Aktualizacje i dodatki Uaktualnienia, nowe grywalne kraje i inne nowości ze światowej sceny.
Talenty do Football Managera Znajdziesz u nas setki nazwisk wonderkidów. Sprawdź je wszystkie!
Polska baza danych - dyskusja Masz uwagi do jakości wykonania Ekstraklasy lub 1. ligi? Napisz tutaj!
Copyright © 2002-2024 by FM Revolution
[x]Informujemy, że ta strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką plików cookies. W każdym czasie możesz określić w swojej przeglądarce warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies.