Strona

Football Manager 2016 - dyskusja

 Kamson Partyzant

Postów: 18
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 09.03.2009
Skąd: Kraków
Poziom ostrzeżeń: 0
0
20.11.2015 13:21    #151
Bez komentarza :) W meczach innych drużyn wynik 0-0 pada w co trzecim meczu...
http://oi68.tinypic.com/2mdoqh5.jpg

 Mariaczi Partyzant

Postów: 27
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 22.03.2009
Poziom ostrzeżeń: 0
0
20.11.2015 13:26    #152
Wchodząc w sztab mamy porównanie jak wygląda nasz w stosunku do innych jeśli chodzi o trzy piony.

Można zobaczyć takie porównanie jeśli chodzi tylko o jeden atrybut lub grupę? np. jaki Drybling w skali ligi posiadają moi zawodnicy lub na jakim są miejscu jeśli chodzi o fizyczność?

 |\\//| Partyzant

Postów: 89
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 19.11.2012
Skąd: fajna spoko miejscowość
Poziom ostrzeżeń: 0
0
20.11.2015 13:50    #153
[quote="kizar"][quote="|\\//|"]gdzie jest opcja w ustawieniach zmiany lokalizacji plików z dodatkami, save itp.? Bo jakoś nie widzę w poprzednich częściach była. Mam dużą ilość dodatków graficznych na innej partycji i chciałbym uniknąć ich kopiowania na systemową.[/quote]

- Go into Steam -> Library -> Games view.
- Located Football Manager 2016 and right-click on the game.
- Select 'Properties'
- Click 'Set Launch Options...'
- Copy the following into the dialogue box: --user_data_location="<path>"
- In the <path> section, enter the exact path you wish the folder to be generated (ie D:\Users\ etc)

So for example if you wanted your User Data Location to be S:\Sports Interactive\Football Manager 2016

You would add the following text to the dialogue box:

--user_data_location="S:\Sports Interactive\Football Manager 2016"[/quote]
Znalazłem chwilę później w google. Mimo wszystko dzięki za pomoc!

 matg87 Partyzant

Postów: 269
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 16.09.2014
Skąd: Wrocław
Poziom ostrzeżeń: 0
0
20.11.2015 14:01    #154
[quote="robal15"][quote="matg87"]Rozegrałem póki co 1 sezon do listopada w lidze polskiej i teraz się dopiero zorientowałem, że drużyna rezerw nie rozgrywa żadnych spotkań, nie mogę też ustawić im spotkań towarzyskich. Też tak macie? Od czego to zależy? Czy wynika to z faktu, że w rezerwach mam tylko 5 "nie szaraków"? Są to cienkie bolki, ale mimo wszystko chciałbym aby mieli odpowiedni poziom ogrania w razie masy kontuzji w 1 składzie. Ktoś może pomóc? Drużyna u-18 gra normalnie[/quote]

Też mam to samo...[/quote]


Ktoś jeszcze w polskiej lidze ma taki problem? Jakieś rozwiązanie? Trochę wkurzający jest brak możliwości ogrania zawodników po cięzkich kontuzjach bez braku meczów rezerw.

 flexior Partyzant

Postów: 126
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 28.08.2011
Skąd: bytom odrz.
Poziom ostrzeżeń: 0
0
20.11.2015 22:42    #155
Czy w FM 16 można wybrać ścieżkę w której są dodatki graficzne?
W FM 14 można było trzymać te wszystkie pliki na innym dysku niż systemowy, tak samo w FM 16 chciałbym nie zawalać dysku systemowego i trzymać te pliki gdzieś indziej, a nie mogę znaleźć w opcjach, gdzie to jest do wyboru.

 marivsh Partyzant

Postów: 190
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 10.11.2009
Skąd: Gliwice
Poziom ostrzeżeń: 0
0
20.11.2015 22:54    #156
Można, choć jest to bardziej skomplikowane: http://commu(...)10524616

 Gietz Polski Szef Researchu

Postów: 551
Grupa: Moderator
Dołączył: 08.03.2011
Skąd: Wrocław
Poziom ostrzeżeń: 0
0
21.11.2015 09:59    #157
[quote="matg87"][quote="robal15"][quote="matg87"]Rozegrałem póki co 1 sezon do listopada w lidze polskiej i teraz się dopiero zorientowałem, że drużyna rezerw nie rozgrywa żadnych spotkań, nie mogę też ustawić im spotkań towarzyskich. Też tak macie? Od czego to zależy? Czy wynika to z faktu, że w rezerwach mam tylko 5 "nie szaraków"? Są to cienkie bolki, ale mimo wszystko chciałbym aby mieli odpowiedni poziom ogrania w razie masy kontuzji w 1 składzie. Ktoś może pomóc? Drużyna u-18 gra normalnie[/quote]

Też mam to samo...[/quote]


Ktoś jeszcze w polskiej lidze ma taki problem? Jakieś rozwiązanie? Trochę wkurzający jest brak możliwości ogrania zawodników po cięzkich kontuzjach bez braku meczów rezerw.[/quote]
Nie wiem jakim klubem grasz, ale te zespoły które mają rezerwy w III lidze posiadają zespół rezerw dodany jako osobny klub w bazie i ci zawodnicy grają w III lidze. Nie możemy oddać tych spotkań w terminarzu, ale jak spojrzysz w historię zawodnika to będą tam rosnące ilości spotkań rozegranych w trakcie sezonu, ogranie i forma też będzie się trzymać.

 LucasLFC Partyzant

Postów: 144
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 30.10.2010
Skąd: Warszawa
Poziom ostrzeżeń: 0
0
21.11.2015 11:18    #158
Nie ukrywam, że nie śledziłem dyskusji, ale mam pytanie. Czy wy też tracicie tak dużo bramek? Ja grając Tottenhamem(podobną formacją od kilku części) z nastawieniem na kontrolowanie gry, utrzymywanie się przy piłce itd tracę od cholery bramek. Czasami mój bramkarz(Lloris) zachowuje się jak zwykły amator. Czasem potrafię mieć posiadanie piłki blisko 70%, oddać po 15-20 strzałów, a przeciwnik przy posiadaniu okolo 30% potrafi mi strzelić 3-4 bramki. Hokejowe wyniki z potęgami pokroju Norwich czy z Bournemouth, natomiast z Chelsea, Arsenalem itd jestem w stanie utrzymać czyste konto, a nawet wygrać np 3:0. Zmieniałem taktykę, polecenia, bo to co mnie irytowało widocznie to, że moi piłkarze przyklejali się do zawodników i jednym prostopadłym podaniem przeciwnik był w stanie zagrozić mojej bramce. Naprawdę to zniechęca do gry, bo nie uważam, żeby obrona z Kolodziejczakiem, Balantą, Verthongenem i Walkerem traciła po 30 kolejkach mniej więcej tyle bramek, co moja drużyna strzeliła(a strzeliłą dużo, bo mam najwięcej strzeloynch, a straconych jestem trzeci od końca w negatywnej klasyfikacji)

 dj2seth Partyzant

Postów: 10
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 02.02.2007
Skąd: Kazimierzów
Poziom ostrzeżeń: 0
0
21.11.2015 11:54    #159
siemano
ja ze swojej strony jedyne co moge napisac na temat nowego fma, to fakt iz ilosc kontuzji jest przeogromna, nie ma meczu aby jakis zawodnik nie zlapal farfocla, nie ma tygodnia aby ktorys na treningu czegos sobie nie zrobil, kontuzje ogromny minus, dodatkowo dochodzi fakt samych wynikow a mianowicie ilosc oddanych celnych strzalow na bramke a ilosc goli
Jesli tego nie poprawia to nie ma sensu przynajmniej jak dla mnie grac w 16 i wracam do 12, ktora dla mnie byla najlepsza

 qAd. Partyzant

Postów: 530
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 29.12.2011
Skąd: Dortmund
Poziom ostrzeżeń: 0
0
21.11.2015 11:57    #160
Cześć, rozważam opcje kupna FM 16, ale nie wiem czy warto teraz, czy lepiej poczekać az jakieś ew. patche wyjdą. Co sądzicie ? Ten FM jest wart wydanie pieniedzy, czy lepiej poczekać chwile ?

Strona

Musisz się zalogować, aby dodać odpowiedź.

PRZEGLĄDAJĄ TEMAT

1 aktywny w tym 0 zarejestrowanych, 1 gość, 0 ukrytych

FM REVOLUTION - OFICJALNA STRONA SERII FOOTBALL MANAGER W POLSCE
Największa polska społeczność Ponad 70 tysięcy zarejestrowanych użytkowników nie może się mylić!
Polska Liga Update Plik dodający do Football Managera opcję gry w niższych ligach polskich!
FM Revolution Cut-Out Megapack Największy, w pełni dostępny zestaw zdjęć piłkarzy do Football Managera.
Aktualizacje i dodatki Uaktualnienia, nowe grywalne kraje i inne nowości ze światowej sceny.
Talenty do Football Managera Znajdziesz u nas setki nazwisk wonderkidów. Sprawdź je wszystkie!
Polska baza danych - dyskusja Masz uwagi do jakości wykonania Ekstraklasy lub 1. ligi? Napisz tutaj!
Copyright © 2002-2024 by FM Revolution
[x]Informujemy, że ta strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką plików cookies. W każdym czasie możesz określić w swojej przeglądarce warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies.