Strona

Football Manager 2016 - dyskusja

 kluchman Partyzant

Postów: 12
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 11.01.2015
Poziom ostrzeżeń: 0
0
21.11.2015 12:38    #161
[quote="LucasLFC"]Nie ukrywam, że nie śledziłem dyskusji, ale mam pytanie. Czy wy też tracicie tak dużo bramek? Ja grając Tottenhamem(podobną formacją od kilku części) z nastawieniem na kontrolowanie gry, utrzymywanie się przy piłce itd tracę od cholery bramek. Czasami mój bramkarz(Lloris) zachowuje się jak zwykły amator. Czasem potrafię mieć posiadanie piłki blisko 70%, oddać po 15-20 strzałów, a przeciwnik przy posiadaniu okolo 30% potrafi mi strzelić 3-4 bramki. Hokejowe wyniki z potęgami pokroju Norwich czy z Bournemouth, natomiast z Chelsea, Arsenalem itd jestem w stanie utrzymać czyste konto, a nawet wygrać np 3:0. Zmieniałem taktykę, polecenia, bo to co mnie irytowało widocznie to, że moi piłkarze przyklejali się do zawodników i jednym prostopadłym podaniem przeciwnik był w stanie zagrozić mojej bramce. Naprawdę to zniechęca do gry, bo nie uważam, żeby obrona z Kolodziejczakiem, Balantą, Verthongenem i Walkerem traciła po 30 kolejkach mniej więcej tyle bramek, co moja drużyna strzeliła(a strzeliłą dużo, bo mam najwięcej strzeloynch, a straconych jestem trzeci od końca w negatywnej klasyfikacji)[/quote]
Jak tracisz aż tak dużo to pewnie masz bardzo niezrównoważoną taktykę.

 -Patryk- Partyzant

Postów: 43
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 01.05.2009
Skąd: Mława
Poziom ostrzeżeń: 0
0
21.11.2015 13:10    #162
W takim razie odznacz krótkie krycie (jeżeli masz zaznaczone), cofnij obronę i ustaw jakiegoś dpa, który będzie uprzykrzał zycie przeciwnikowi. Gra zbugowana nie jest, bo po wcześniejszym narzekaniu udało mi się jakoś poskładać taktykę, która oferuje mi przyjemność z rozgrywki, a nie mordęgę.

 cellpump Wróg ludu

Postów: 154
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 10.12.2012
Poziom ostrzeżeń: 3
0
21.11.2015 13:38    #163
Jestem w stanie grać w FM16, ale tylko pod warunkiem, że będzie możliwe granie antyfutbolu na 0-0 w prawie każdym meczu.
Chcę być najbardziej defensywną drużyną świata i mieć najczęściej czyste konto z tyłu, ale remisy 0-0 również bardzo by mnie cieszyły.
Czy to w ogóle możliwe? Szczerze wątpię. Jakby ktoś miał taką taktykę na wieczne 0-0 to chętnie wypróbuję. Choć wiem, że w tej grze 3 czyste konta w sezonie to sukces na miare mistrzostwa świata.

 -Patryk- Partyzant

Postów: 43
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 01.05.2009
Skąd: Mława
Poziom ostrzeżeń: 0
0
21.11.2015 13:50    #164
No to ściągnij demo, pobaw się taktyką i zagraj tak jak lubisz, a nie jakieś warunki stawiasz xd MI w fm 15 udało się stracić 7 bramek ligowych przez sezon, strzelając przy tym ponad 100, ale to juz był z 20 sezon, gdzie realizm mozna bylo sobie w d.. wsadzic :D

 LucasLFC Partyzant

Postów: 144
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 30.10.2010
Skąd: Warszawa
Poziom ostrzeżeń: 0
0
21.11.2015 14:03    #165
Wiesz, jakbym nie próbowal zmieniać ścisłego krycia i ustawiania DP to bym nie pisał. Kupiłem Bendera, a on ma żenujące 2 odbiory na mecz. Pomijam, że Balanta ma ich najwięcej w drużynie na mecz. Jest to oszałamiająca liczba, bo aż 3.57. Przecież to jest żenujące...

 łuki888 Partyzant

Postów: 11
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 17.08.2010
Skąd: kielce
Poziom ostrzeżeń: 0
0
21.11.2015 14:31    #166
Potrzebuję pomocy jakiegoś speca od tej gry.. gram milaniem 2 sezon mam spokojnie 2 miejsce ponad 10 pkt przewagi na 3 i stratę 6 pkt do juve które kazdy mecz rozwala po 3-0 bez wpadek, 1 mecz przegrałem 2-1 przez jakieś jaja, prowadzę 1-0 akcje ma każda z drużyn nagle dośrodkowanie 1-1, 4 minut potem znowu 1-2 i koniec akcji do końca meczu <-- takie coś zdarza mi sie bardzo często z lepszymi drużynami, ale mniejsza chciałbym sie was zapytać jak skontrować ich 4-3-3 z DP+ŚP - 2 skrzydłowych i N, w LM odpadłem z galata przez taką taktykę oddali 27 strzałów przy moich 6... mimo że zmieniałem kombinowałem, nie mam pojęcia jak to skontrować, zauważyłem że atakują dosyć często prawym skrzydłem liczyłbym na jakieś wskazówki

 qAd. Partyzant

Postów: 530
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 29.12.2011
Skąd: Dortmund
Poziom ostrzeżeń: 0
0
21.11.2015 14:36    #167
[quote="qAd."]Cześć, rozważam opcje kupna FM 16, ale nie wiem czy warto teraz, czy lepiej poczekać az jakieś ew. patche wyjdą. Co sądzicie ? Ten FM jest wart wydanie pieniedzy, czy lepiej poczekać chwile ?[/quote]

 deco87 Partyzant

Postów: 253
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 25.10.2006
Skąd: wrocław
Poziom ostrzeżeń: 0
0
21.11.2015 14:36    #168
Gdzie znajduje się edytor do tego FMa. Potrzebuje bo muszę znaleźć numery dla klubów z IV ligi dolnośląskiej aby uzupełnić brakujące herby

 bartekr Młody aktywista

Postów: 1728
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 16.08.2009
Skąd: ZCH/FSD
Poziom ostrzeżeń: 0
0
21.11.2015 14:46    #169
Steam - Biblioteka - Narzędzia :)
"Możemy mieć zastępcę Giggsa, Scholesa czy Ronaldo, ale nigdy nie zastąpimy Sir Alexa Fergusona" - Eric Cantona

 deco87 Partyzant

Postów: 253
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 25.10.2006
Skąd: wrocław
Poziom ostrzeżeń: 0
0
21.11.2015 14:49    #170
Dzięki wielkie, pięcioletnia rozłąka z FMem zrobiła swoje.

Strona

Musisz się zalogować, aby dodać odpowiedź.

PRZEGLĄDAJĄ TEMAT

1 aktywny w tym 0 zarejestrowanych, 1 gość, 0 ukrytych

FM REVOLUTION - OFICJALNA STRONA SERII FOOTBALL MANAGER W POLSCE
Największa polska społeczność Ponad 70 tysięcy zarejestrowanych użytkowników nie może się mylić!
Polska Liga Update Plik dodający do Football Managera opcję gry w niższych ligach polskich!
FM Revolution Cut-Out Megapack Największy, w pełni dostępny zestaw zdjęć piłkarzy do Football Managera.
Aktualizacje i dodatki Uaktualnienia, nowe grywalne kraje i inne nowości ze światowej sceny.
Talenty do Football Managera Znajdziesz u nas setki nazwisk wonderkidów. Sprawdź je wszystkie!
Polska baza danych - dyskusja Masz uwagi do jakości wykonania Ekstraklasy lub 1. ligi? Napisz tutaj!
Copyright © 2002-2024 by FM Revolution
[x]Informujemy, że ta strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką plików cookies. W każdym czasie możesz określić w swojej przeglądarce warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies.